Najlepšie VPN pre výber torrentov v roku 2019

[ware_item id=33][/ware_item]

Reddit je jednou z najväčších sociálnych platforiem na kontrolu a riešenie otázok. Na webovej stránke sú nezaujaté názory a autentické komentáre týkajúce sa rôznych produktov a najnovších tém. Táto webová stránka s názormi sa považuje za dôveryhodný zdroj z dôvodu prísnych zákonov a legitímnych torrenterov, ktorí zdieľajú svoje názory bez akéhokoľvek osobného prospechu.


Pokiaľ ide o dotazy VPN, úloha sa zvyšuje čoraz viac denne. Väčšina jednotlivcov pravdepodobne pristupuje k Reddit cez VPN kvôli obmedzeniam. Vďaka obrovskému obsahu Reddit však diváci nedokážu nájsť potrebné riešenie ich problému. Preto sme rozobrali tému VPN podľa funkcií a potrieb používateľov a vykonali sme hĺbkovú analýzu každej časti.

Tu objasníme najlepšiu VPN pre Torrenting Reddit, ktorá je usporiadaná podľa názorov používateľov a odborníkov na Reddit. Torrentéry hľadajú väčšinou VPN kvôli prísnym vnútroštátnym zákonom a vyšším rizikám ochrany osobných údajov pri torrentovaní.

Najlepšie VPN pre Torrenting On Reddit:

HlasovanieVyhľadávanie informáciíKoup
[657k] NordVPN Získajte kupón
[567k] ExpressVPN Získajte kupón
[543k] PureVPN Získajte kupón
[532K] Súkromný prístup na internet Získajte kupón

5 najlepších VPN na výber torrentov:

Tu sú VPN, o ktorých som zistil, že sa o Reddite diskutujú dosť často a sú dobrými mravmi. Existuje veľa poskytovateľov VPN v Reddit, ktorí si najali marketingový tím, aby prediskutovali svoje produkty a vygenerovali falošné komentáre, aby tak užívateľ veril. Používam a členom Redditu už dosť dlho, viem, kto je spôsobilý hovoriť alebo si zaslúži dôverovať.

Po dlhom výskume som našiel tieto VPN, ktoré sú najlepším torrentom VPN na Reddit.

Spoločnosť NordVPN sa umiestnila na 1. mieste Reddit For Torrents

Podľa Redditers je NordVPN veľmi obľúbenou voľbou pre torrenting. Užívatelia spoločnosti NordVPN ocenili vlastnosti servera Nord priateľské k torrentu, ako sú servery optimalizované P2P, Kill Switch a ochrana proti úniku DNS..

Niektorí ľudia sa však sťažujú, že na niektorých serveroch neposkytujú bezplatnú službu a pomalé pripojenie. Mnohí však navrhli možnosť prepínania serverov pre vyššie rýchlosti, keďže NordVPN má rozsiahlu sieť serverov.

Navštívte webovú stránku NordVPN

ExpressVPN - 2. najvyššie hodnotené

ExpressVPN ohromil širokú škálu používateľov pre svoju najrýchlejšiu rýchlosť, ktorá je výhodnejšia, pokiaľ ide o torrentovanie. Dôvodom zaradenia do zoznamu najlepších VPN pre torrenting Reddit sú početné názory a odporúčania.

Aj keď veľa používateľov ExpressVPN poukázalo na vyššie ceny, tvrdia, že sa to oplatí investovať. Podľa nich existuje veľká rýchlosť sťahovania, nahrávania a pripojenia spolu s pokročilými funkciami ochrany pred únikom DNS, zabíjaním prepínača a ochranou pred únikom IPv6..

Navštívte webovú stránku ExpressVPN

CyberGhost Pro - Ranked # 3

CyberGhost Pro je platená verzia, ktorá má väčšinu redditers hlasovať a urobiť z najlepších VPN pre torrenting Reddit.

Majú tiež bezplatnú verziu, ale s obmedzenou šírkou pásma a umiestnením servera. Platená verzia však poskytuje neobmedzenú šírku pásma, veľkú rýchlosť a ochranu súkromia pred zákonnými upozorneniami. Analýza recenzií torrentov odhalila, že existujú servery P2P určené na torrenting, ale fungujú dobre. Tiež sme vyťažili, že verzie CyberGhost Windows a Android fungujú hladšie ako ostatné.

Jedna vec, ktorá sa líši od iných poskytovateľov VPN, je to, že do diskusie bola zapojená aj správa VPN CyberGhost VPN a pravidelne odpovedá na otázky používateľov..

Navštívte webovú stránku CyberGhost Pro

Kupón tu zľava 73%

PureVPN - umiestnená na 4. pozícii

PureVPN je lacná VPN medzi všetkými diskutovanými najlepšími VPN pre torrentovanie Reddit a napriek tomu sa jej podarilo uspokojiť používateľov. Pôsobivé vlastnosti redditérov sa nelíšili od ostatných torrent VPN a tu sa diskutovalo aj o rýchlosti.

Ľudia ocenili aj ľahko použiteľný softvér a neobmedzenú šírku pásma. Niektorí redditéri však boli znepokojení správou o tom, že PureVPN zdieľajú užívateľské denníky s FBI. PureVPN napriek tomu vyčistil, že protokoly sa sledujú počas 5 dní a to je využitie šírky pásma a čas pripojenia, nie história prehliadania..

Navštívte webovú stránku PureVPN

Tu je odkaz na riešenie

Súkromný prístup na internet VPN - 5. miesto

Mnoho redaktorov diskutuje a prezentuje obavy z toho, že PIA VPN má sídlo v USA a vzhľadom na umiestnenie je možné mať právne hrozby. Napriek tomu používatelia zdieľajú svoje názory, že iné servery ako USA fungujú skvele.

Súkromný prístup na internet bol jedinou sieťou VPN na torrentovanie Reddit, ktorá nemá také obavy a negatívne názory. Väčšina používateľov ho používala roky a sú spokojní s rýchlosťou, ľahkým nastavením, funkciou vypínača zabíjania a cenou. Jeden z posudkov naznačuje, že holandský proxy server pracuje veľmi rýchlo, čo je ľahko použiteľné aj na účely torrentingu.

Navštívte súkromný web s prístupom na internet

Najlepšie VPN pre Torrenting Reddit

Najlepšie bezplatné VPN pre Torrenting Reddit

Zadarmo vyhľadávanie VPN je skutočne populárne, ale vo výsledkoch vyhľadávania Google sa objavia početné mená, hneď ako zadáte „bezplatnú sieť VPN pre Torrenting“. Zrejme to vytvára zmätok v našich mysliach a väčšina ľudí hľadá spoľahlivého používateľa z prvej ruky. preskúmanie. Hľadanie „najlepšej bezplatnej VPN pre torrenting Reddit“ robí proces vyhľadávania presnejším a spoľahlivejším.

Ale, bohužiaľ, keď sa prekopávam hlboko do kategórií Reddit pre bezplatnú sieť VPN na torrenting, nemohol som nájsť žiadnu pozitívnu recenziu ani komentár, ktorý by odrážal dobré skúsenosti s torrentovaním pomocou bezplatnej VPN.

Torrenting je v mnohých bezplatných sieťach VPN úplne nepodporovaný a tiež netvrdí, že má funkciu torrentovania. Väčšina bezplatných sietí VPN však tvrdí, že sú efektívne pri zdieľaní súborov P2P a torrentovaní, ale v okamihu, keď začnete torrentovať, sú veľmi nepríjemné. Najnegatívnejším bodom je obmedzená šírka pásma a rýchlosť, ale chýbajúce pokročilé funkcie, ako je Kill Switch, ochrana proti úniku IPv6 a ochrana proti úniku DNS, tiež chýbajú, čo robí bezplatnú sieť VPN na torrenting skutočne riskantnú..

Pokročilé funkcie, ktoré by ste mali vyhľadať v sieti VPN pre Torrenting

Existujú určité funkcie, ktoré môžu výrazne vylepšiť zážitok z torrentovania. Na tieto funkcie som prišiel z komentárov redditora k dotazu „najlepšia VPN na torrentovanie Reddit“.

Hlavný vypínač

Kill Switch je funkcia, ktorá automaticky odpojí pripojenie na internet, keď náhle pripojenie VPN náhle poklesne. Problémy s pripojením VPN sú pri torrentingu veľmi časté kvôli vysokému spracovaniu údajov.

Táto funkcia vás chráni pred možnou stratou údajov, ku ktorej dôjde, keď nezašifrované dátové pakety prechádzajú cez internet, keď je pripojenie VPN ukončené.

Ochrana pred únikom DNS

Ako vyplýva z názvu, táto funkcia sa špeciálne zavádza, keď sa vyskytlo veľa správ o skutočnom riziku vystavenia IP prostredníctvom úniku DNS. K úniku DNS dochádza v prítomnosti VPN, keď niektoré požiadavky DNS smerujú na server ISP DNS namiesto anonymného servera DNS DNS. Existuje mnoho dôvodov úniku DNS.

Ochrana pred únikom IPv6

IPv6 je nový protokol, ktorý nepodporuje veľa webových stránok a sietí VPN. Kvôli vyriešeniu zmätku môže únik protokolu IPv6 odhaliť vašu skutočnú identitu. Na odstránenie tohto rizika vystavenia identity obsahuje veľa sietí VPN funkciu ochrany proti úniku IPv6.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me