Najlepšie zadarmo VPN pre prehliadač Chrome – 3 bezplatné prehliadače Google Chrome VPN

[ware_item id=33][/ware_item]

Posledná aktualizácia 19. mája 2019


Zistenia autora: Pri skúmaní rozšírenia Google VPN som našiel všetky rozšírenia založené na službe proxy. Čo znamená, že vám poskytne iba iné miesto, ale nebude šifrovať internetový prenos a neposkytne vám súkromie a bezpečnosť.

Dôrazne odporúčame používať skutočnú sieť VPN pre čo najlepšiu bezpečnosť a šifrovať všetok internetový prenos.

Neustále obmedzenia a zneužívanie zraniteľností vo svete internetu núti používateľov k tomu, aby prešli k nástrojom na ochranu osobných údajov. Virtuálna súkromná sieť (VPN) je jedným z takýchto nástrojov. Či už je to vláda, ktorá blokuje prístup k internetu alebo škodlivý úmysel hackera; všetky majú výrazný vplyv na súkromie používateľa.

Mnoho ľudí hľadá službu, ktorá by im mohla poskytnúť súkromie bez akýchkoľvek výdavkov. Nemohli však skončiť s primeraným rozhodnutím pre seba, pretože v súčasnosti je na trh veľa bezplatných poskytovateľov VPN.

Aby sme sa postarali o našich používateľov, uviedli sme niekoľko najlepších bezplatných sietí VPN pre prehliadač Chrome. Používatelia ich oceňujú na celom svete. Keďže sme prehliadač Chrome vybrali ako najpoužívanejší prehliadač na svete.

Prečo potrebujete najlepšiu sieť VPN pre prehliadač Chrome

Všetci vieme, že Chrome je jedným z najpopulárnejších vyhľadávacích nástrojov na internete a spolieha sa naň veľká internetová populácia. Vyhľadávač bohužiaľ sám o sebe nemá funkciu ochrany osobných údajov, aby chránil používateľov. Preto by bezplatná sieť VPN pre prehliadač Chrome mohla byť najlepším vybavením vášho prehliadača Chrome, ktorý poskytuje ochranu a pomáha vyhnúť sa obmedzeniam obsahu, škrteniu poskytovateľa internetových služieb, zabezpečenému torrentingu a mnohým ďalším výhodám.

Umožňuje prekonať prekážky, ktoré si vytvorila organizácia na pracovisku, školy, prenajímatelia a možno aj správcovia miestnej siete. Chrome VPN vám poskytuje falošnú IP adresu, ktorá ukrýva vašu identitu pred internetovými snoopers.

Predovšetkým VPN pre prehliadač Chrome je predovšetkým prospešná a potrebná. Z dôvodu ochrany údajov a šifrovania prenosu. Bez siete VPN by všetky vaše údaje mohli byť prístupné hackerom alebo organizáciám tretích strán za účelom cielených reklám a vykonávania škodlivých činov. Šifrovanie údajov pomocou VPN VPN v prehliadači Chrome je nevyhnutnou súčasťou, pretože vás chráni pred najrizikovejšími rizikami, ako sú napríklad ISP a vládne snooping, hacking a sledovanie tretích strán..

Ako si vybrať najlepší VPN pre prehliadač Chrome

Používatelia prehliadača Chrome môžu určiť najlepšie VPN pre prehliadač Chrome. Na uznanie týchto potrieb a pracovných miest VPN sú potrebné, pretože značne zjednodušujú proces výberu VPN.

Tu uvádzame hlavné funkcie, ktoré sa zameriavame na odporúčanie VPN;

 • Bezpečnostné protokoly by mala byť najdôležitejšou funkciou pri prezeraní VPN, ktorú vyberiete. VPN by mala mať najmenej 126-bitový šifrovací protokol s OpenVPN. 256-bitové šifrovanie na vojenskej úrovni je však veľmi výhodné.
 • spôsob platby VPN musí obsahovať anonymný kanál, napríklad bitcoín. To je miesto, kde by platobná metóda, ako je kreditná karta alebo iné, mohla preniesť vaše osobné údaje na poskytovateľa VPN a zároveň by mohla spôsobiť úniky..
 • Umiestnenie servera a počet serverov, ktoré vám boli poskytnuté, sú veľkým faktorom, ktorý ovplyvňuje vaše streamovanie a odblokovanie. Ak máte s krajinami, ktoré majú prísne zákony na ochranu osobných údajov, iba niekoľko možností, ako je pravdepodobnosť odblokovania, torrentovania a streamingu je obmedzená.
 • Zrýchlite výkon závisí od siete servera. Napríklad rozsiahla sieť serverov má schopnosť rozdeliť zaťaženie používateľov a máte viac možností pripojenia, ak konkrétny server neposkytuje vysokú rýchlosť..
 • Limit šírky pásma sú údaje, ktoré ste dostali z prehliadača Chrome VPN. Je lepšie hľadať neobmedzenú šírku pásma, aby ste mohli neopatrne streamovať a sťahovať údaje.
 • anonymita zatiaľ čo veľa funkcií poskytuje prehliadanie internetu. Tu však hovoríme o osobných údajoch a dopravných informáciách, ktoré dostanete od vášho poskytovateľa VPN. Uistite sa, že VPN, ktorú vyberiete, má prísne zásady bez protokolovania.

5 najlepších VPN pre prehliadač Chrome 2019:

1 - CyberGhost VPN

Hodnotné funkcie

 • Neobmedzená šírka pásma
 • Šifruje online prenos pomocou 256-bitového šifrovania AES
 • Jednoduchá inštalácia

Viac ako 850 serverov v 30 krajinách vrátane USA, Veľkej Británii, Nemecku, Francúzsku, Austrálii, Kanade, Japonsku, Singapure a Mexiku.

CyberGhost VPN so svojou schopnosťou blokovať takmer 150 miliónov reklám, 210 000 škodlivých stránok a 260 miliónov pokusov o sledovanie patrí medzi najlepšie bezplatné VPN pre prehliadač Chrome. Je tiež medzi softvérom VPN, ktorý sa na vašom zariadení ľahko inštaluje a ovláda. Vďaka tomu je to takmer 12 miliónov používateľov na celom svete.

Bezpečnostný protokol, ktorý ponúka CyberGhost VPN, je 256-bitové šifrovanie AES, ktoré poskytuje šifrovanie na vojenskej úrovni pre prenos údajov používateľa..

Ide o službu VPN certifikovanú podľa ISO, ktorá vydáva výročnú „správu o transparentnosti“, ku ktorej majú používatelia ľahký prístup. Majú však neobmedzené bezplatné služby, aby získali pokročilejšie funkcie a zvýšenú ochranu, na ktorú by ste sa kedykoľvek mohli prepnúť na prémiové služby.

Získajte CyberGhost

2 - DotVPN

Hodnotné funkcie

 • Neobmedzená šírka pásma
 • Prístup k viac ako 10 virtuálnym miestam
 • Zabezpečte bezpečnosť pri pripojení k verejnej sieti Wi-Fi

Dot VPN je jednou z najväčších pozorností, ktorá získava bezplatnú sieť VPN VPN, ktorá je k dispozícii v obchode App Store Chrome od roku 2014. Podľa chrome internetového obchodu má Dot VPN viac ako 10 miliónov stiahnutí vo viac ako 160 krajinách..

Používa 4096-bitové šifrovanie, čo je dvojnásobok sumy poskytovanej modernými bankovými štandardmi. Bez poskytnutia jediného centu by ste mohli obísť obmedzenia a mať zabezpečený prístup k webovým stránkam, ako sú Facebook, Netflix, Hulu a mnoho ďalších. Ak je však obsah neprístupný prostredníctvom bezplatného umiestnenia VPN, môžete ho prepnúť na iné virtuálne miesto toľkokrát, koľkokrát chcete.

Nevýhodou mnohých používateľov je však to, že z dôvodu problémov s extrémnou rýchlosťou musia prejsť na prémiovú službu.

Tu si môžete stiahnuť z prehliadača Chrome Store

Získajte DotVPN

3 - Gom Web VPN

Hodnotné funkcie

 • Jednoduchá inštalácia a použitie
 • Rovnaký účet poskytuje pripojenie k systémom Android, iPhone, Firefox alebo Chrome bez ďalších poplatkov
 • Konfigurácia siete sa nevyžaduje

Ak hľadáte riešenie, ktoré by mohlo efektívne obísť obmedzený obsah, ktorý chcete zobraziť bez investovania peňazí, potom je webová sieť VPN spoločnosti Gom najlepšou bezplatnou sieťou VPN pre prehliadač Chrome, ktorú je potrebné zvážiť..

Je to služba bez námahy fungovať predovšetkým pre tie, pre ktoré je VPN relatívne nová technológia. Majú odblokovacie servery a servery proxy s rozlíšením 1 000 Mbit, ktoré umožňujú rýchly prístup k webovým stránkam v porovnaní s inými bezplatnými chrómovanými službami VPN..

Používatelia používajúci webovú sieť Gom Web VPN sa však v problémovej situácii sťažujú na chybnú a pomalú službu podpory zákazníkov. K dispozícii je tiež bezplatná skúšobná verzia na sedem dní, po ktorých musíte kúpiť svoju profesionálnu službu.

Toto je odkaz na stiahnutie rozšírenia Chrome

Webová stránka GomVPN

4 - Hotspot Shield

Hodnotné funkcie

 • Bezplatná 7-dňová skúšobná verzia
 • Neobmedzená šírka pásma
 • Ponúka zabezpečenie Wi-Fi

Štít Hotspot patrí medzi najlepšie bezplatné VPN pre prehliadač Chrome, ktoré prešli značným počtom 500 miliónov stiahnutí z celého sveta. Poskytuje prístup k rôznym virtuálnym miestam vrátane USA, Kanady, Francúzska, Holandska, Dánska a mnohých ďalších. Funkciu Hotspot Shield môžete ľahko zapnúť jediným kliknutím.

S týmto rozšírením Chrome môžete všetky aktivity prehľadávača zabezpečiť 256-bitovým šifrovaním v ktorejkoľvek verejnej alebo súkromnej sieti Wi-Fi bez inštalácie akéhokoľvek softvéru. Štít hotspotu často aktualizuje svoje služby.

Stiahnutie odkazu na rozšírenie Chrome Store

Webové stránky štítu Hotspot

5 - Zenmate VPN

Hodnotné funkcie

 • Viac ako 30 umiestnení VPN servera
 • Blokuje škodlivý softvér
 • Žiadny únik DNS

Samotný prehliadač Chrome považuje sieť Zenmate VPN za „najlepšie riešenie pre kybernetickú bezpečnosť“ a vysoko odporúčanú najlepšiu bezplatnú sieť VPN pre prehliadač Chrome. Má viac ako 40 miliónov používateľov na celom svete, ktorí si mohli vybrať ktorýkoľvek zo serverov umiestnených v 30 krajinách vrátane USA a Veľkej Británie.

Poskytuje šifrovanie pre dátový prenos a odblokuje takmer všetok obmedzený obsah. Ochrana pred malvérom, ktorá je súčasťou siete Zenmate VPN, vám poskytuje bezpečnosť pred rizikami zraniteľnosti, ktoré sú zodpovedné za krádeže údajov.

Vďaka svojej nedávnej politike však používatelia nemôžu získať prístup k všetkým virtuálnym umiestneniam vo svojej bezplatnej verzii. Dôležité miesta ako UK a USA sú vylúčené bezplatnou službou VPN a na ich získanie si musíte kúpiť prémiový balík.

Stiahnite si Zenmate Extension pre Chrome

Webová stránka Zenmate

Súvisiaci článok: Alternatívy Zenmate

19 najlepších VPN zadarmo pre prehliadač Chrome Google Chrome Store

Tu je zoznam najlepšie hodnotených sietí VPN v prehliadači Google Chrome

ProviderRateUser'sProxyEncryptionLinks
SetupVPN 4.7 13676 ÁNO NO Získajte rozšírenie
RusVPN 4.6 495 ÁNO NO Získajte rozšírenie
HolaVPN 4.9 332382 ÁNO NO Získajte rozšírenie
DOTVPN 3.7 9124 ÁNO NO Získajte rozšírenie
ZenMate 4.5 17259 ÁNO NO Získajte rozšírenie
TouchVPN 4.6 63610 ÁNO NO Získajte rozšírenie
VPN VPN Browsec 4.5 24641 ÁNO NO Získajte rozšírenie
hotspotov 4.4 65345 ÁNO NO Získajte rozšírenie
Windscribe 4.7 12934 ÁNO NO Získajte rozšírenie
SaferVPN 4.5 18935 ÁNO NO Získajte rozšírenie
Privatix 3.8 18345 ÁNO NO Získajte rozšírenie
TunnelBear 4.7 32441 ÁNO NO Získajte rozšírenie
Hoxx 4.7 15979 ÁNO NO Získajte rozšírenie
TunnelloVPN 4.3 2989 ÁNO NO Získajte rozšírenie
Gom VPN 4.4 10072 ÁNO NO Získajte rozšírenie
Avira Phantom 4.2 145 ÁNO NO Získajte rozšírenie
SurfEasy 4.7 13046 ÁNO NO Získajte rozšírenie
X-VPN 3.4 177 ÁNO NO Získajte rozšírenie

Rozšírenia proxy VS Platená sieť VPN pre prehliadač Chrome

Je možné, že poskytovateľ internetu je spokojný s rozšírením proxy servera Chrome, pretože vám poskytuje prielom pre obmedzený obsah. Bohužiaľ, väčšina z nás zanedbáva skutočnosť, že tieto rozšírenia proxy neposkytujú šifrovanie ochrany osobných údajov a údajov. Preto by niekto s malým úsilím mohol získať všetky vaše údaje. Ak ste si prezerali nezákonný obsah, môžete dostať upozornenie alebo pokutu..

Pridávajú tiež bezpečnostné funkcie, ako je ochrana pred malvérom, brána firewall alebo ochrana pred únikom DNS. Najspoľahlivejšia a najlepšia sieť VPN pre prehliadač Chrome ich ponúka. Preto nikdy neodporúčame server proxy cez VPN, a to ani v prípade, že ste si vybrali bezplatnú sieť VPN VPN.

Bezplatná VPN v porovnaní s prémiovou

V skutočnosti a realitou chce každý jednotlivec mať vynikajúci produkt v najnižšej možnej výške. To priťahuje používateľov internetu k bezplatným službám VPN, ktoré ich chránia pred zvýšenými obmedzeniami online. Väčšina bezplatných poskytovateľov VPN má však nejasné zásady ochrany osobných údajov, o ktorých používatelia nevedia.

Zadarmo poskytovatelia VPN tiež zlyhávajú svoje služby po určitom čase prihlásenia, aby prinútili používateľov k prémiovému poskytovaniu služieb, ktoré väčšina z nich má.

Avšak najlepší poskytovatelia VPN s vynikajúcimi zákazníckymi hodnoteniami sú k dispozícii len za príplatok, hoci v porovnaní s dôveryhodnými službami, ktoré získate, ide iba o malé množstvo peňazí. Väčšina z nich však ponúka bezplatnú skúšobnú verziu pred nákupom pre spokojnosť svojich používateľov.

Sieť VPN plná sietí s mnohými používateľmi, ktoré majú extrémny vplyv na rýchlosť a šírku pásma. Preto je také nepríjemné streamovať a sťahovať podstatný obsah pomocou bezplatnej siete VPN.

Najčastejšie sa však uvažuje o tom, že jednotlivec by mohol mať, ako zisk z VPN zadarmo? Svoje investície prekonávajú pomocou rušivých reklám, zatiaľ čo sa užívateľ prostredníctvom služby pripojí. Poskytovateľ by tiež mohol ukradnúť vaše pripojenie a použiť vašu šírku pásma pre ostatných používateľov.

Preto sa odporúča prémiová služba VPN, ak chcete mať trvalé riešenie pre vaše súkromie.

3 - Najlepšie bezplatné rozšírenia Google Chrome VPN:

1 - AanonymoX:

Hodnotné vlastnosti:

 • Ponúka anonymné prehliadanie webu.
 • Ľahko zmení svoju IP adresu a krajinu.
 • Majú prístup k blokovaným a cenzurovaným webovým stránkam.
 • Zdá sa, že surfujete v inej oblasti.

AnonymoX je rozšírenie VPN pre Google Chrome. Rozšírenie je k dispozícii v dvoch jazykoch, tj v angličtine a holandčine. Je to niečo viac ako rozšírenia. Skutočnú a autentickú anonymizáciu a vytvorenie krajiny robí anonymná sieť. Sieť pozostáva z mnohých serverov prítomných v každom štáte vášho zoznamu krajín. Servery sú upravené a usporiadané používateľmi.

Ak k tomu pristupujete na ľubovoľnú webovú stránku, pred prístupom na web sa otvorí jeden zo serverov, známy ako proxy. Server proxy skryje skutočnú totožnosť a adresu IP. Vďaka tomu ste úplne anonymný a vyzerá to, že k nemu pristupuje niekto iný. Zástupca však navštívi webovú stránku.

2 - PureVPN VPN VPN Proxy: Odblokujte s ochranou súkromia

Hodnotné vlastnosti:

 • Najľahšie bezplatné rozšírenie VPN pracuje vysokou rýchlosťou.
 • Poskytuje ochranu pred únikom WebRTC
 • Rýchly prístup k obľúbeným webovým stránkam z ľubovoľného regiónu sveta.
 • Ponúka neobmedzený prístup k rôznym kanálom online streamingu, ako sú Netflix, Hulu, Amazon Prime USA, Pandora a mnoho ďalších..

Toto rozšírenie VPN Chrome je k dispozícii so vstavanými funkciami ochrany osobných údajov a zabezpečenia, ako je množstvo anonymných IP adries a 256-bitové šifrovanie AES..

Masívny systém serverov PureVPN sa inštaluje v rôznych krajinách. Umožňuje používateľom internetu vynikajúcu bezpečnosť proti útočníkom, hackerom, snoopers, DDoS útokom a nelegálnemu sledovaniu.

Rozšírenie prichádza aj s rýchlo načítanými servermi na streamovanie. Zaručuje tiež ochranu pred únikom WebRTC, neobmedzenú šírku pásma a schopnosť prejsť všetkými typmi geografických obmedzení.

https://www.purevpn.com

3 - bezplatná rezidenčná VPN Tuxler:

Hodnotné vlastnosti:

 • Ponúka rovnaký prístup na web pre všetkých.
 • Rozšírenie poskytuje presný výber úrovne mesta.
 • Poskytuje neobmedzenú šírku pásma.
 • Ponúka úplnú anonymitu prehliadania.

Bezplatná rezidenčná sieť VPN Rozšírenie Tuxler umožňuje používateľovi voľne surfovať po webe bez akýchkoľvek obmedzení. Rozšírenie potrebuje na fungovanie aplikáciu Tuxler.

Po nainštalovaní rozšírenia sa dostanete do procesu inštalácie aplikácie. Je prítomný na našom zabezpečenom serveri a dá sa ľahko nainštalovať pomocou niekoľkých kliknutí.

Tuxler mení spôsob prehľadávania internetu. Umožňuje vám prehliadať web odkiaľkoľvek bez ohľadu na región a krajinu. Je k dispozícii iba v anglickom jazyku.

tuxler.com

Sú tieto rozšírenia dobré pre prehliadač Google Chrome?

Rozšírenia VPN sa zdajú byť pre používateľov veľmi prospešné, bohužiaľ si však nie sú vedomí svojej temnej stránky. Po mnohých prieskumoch sa ukázalo, že bezplatné rozšírenia Google Chrome VPN nie sú vôbec bezpečné. Nejedná sa o VPN. Analýzy ukazujú, že rozšírenia prehľadávača VPN nešifrujú údaje, čo znamená, že ide iba o proxy servery, ktoré skryjú IP adresu, ale nekódujú internetový prenos..

Ak rozšírenie VPN používa šifrovacie protokoly, dokáže chrániť iba prevádzku prehliadača. Nedokáže zašifrovať žiadny iný druh údajov, ako sú poverenia aplikácií, prenos správ a mnoho ďalšieho.

Existujú rôzne správy o škodlivých rozšíreniach VPN. Poskytujú svoje služby bezplatne iba za účelom vyplnenia osobných a súkromných informácií používateľa. Je to tiež dôkaz, že takéto citlivé údaje predávajú tretím stranám bez toho, aby o tom užívateľ vedel.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me