Najlepsza darmowa VPN dla FireStick i Amazon Fire TV

[ware_item id=33][/ware_item]

Amazon Fire TV Stick i Fire TV to duże urządzenia typu plug-and-play, które sprawiają, że strumieniowanie jest proste i łatwe na telewizorze HD.


Użytkownicy Kodi są wdzięczni za tę prostotę i elastyczność w tworzeniu własnych centrów medialnych na sterydach za pomocą platformy Amazon.

Ponieważ jednak wiele treści jest blokowanych z powodu ograniczeń geograficznych i praw autorskich trolli, różne programy i transmisje sportowe potrzebują sieci VPN, która może płynnie współpracować z Kodi. Kolejną ważną rzeczą jest to, że chcesz również ominąć ograniczanie przepustowości przez usługodawcę.

Amazon FireStick nie ma bezpośredniego dostępu do Google Play. W związku z tym musisz bocznie załadować aplikację VPN APK. Korzystanie z VPN za pomocą FireStick nie jest nauką rakietową. Konieczne jest rozważenie dostawcy VPN, który zapewnia bezpośrednie pobranie pliku APK.

Bezpłatna sieć VPN to narzędzie sieciowe, które pozwala ukryć i chronić całą swoją obecność w Internecie bez użycia jednego grosza w dowolnej subskrypcji. Dzięki darmowej sieci VPN możesz korzystać ze wszystkich niezbędnych usług. Nadal jednak zostanie zablokowany dostęp do niektórych podstawowych funkcji.

Nie wszystkie sieci VPN działają najlepiej z FireStick. Jeśli szukasz także bezpłatnej sieci VPN w FireStick, nie martw się, ponieważ udostępniamy Ci recenzje najlepszych darmowych sieci VPN w FireStick. Te sieci VPN działają bezbłędnie i dają najlepsze możliwe wyniki.

Najlepsza 7 darmowych VPN dla FireStick Fire TV:

1 - ExpressVPN:

Najszybsza sieć VPN dla FireStick TV

ExpressVPN jest uważany za najlepszy ze względu na aplikacje najwyższej jakości, takie jak nowa aplikacja na Androida, która działa dobrze z urządzeniami do przesyłania strumieniowego opartymi na Androidzie. Obejmuje Fire TV Amazon i Fire TV Stick. W Amazon Fire TV Stick jest sterowany za pomocą pilota. Gdy go uruchomisz, aplikacja szybko zasugeruje lokalizacje zapewniające najlepszą prędkość połączenia.

ExpressVPN zapewnia wyjątkowe wsparcie techniczne, które zawiera wiele wskazówek. Co więcej, masz świetną opcję czatu na żywo przez całą dobę, a także możesz łatwo skontaktować się przez e-mail, tylko jeśli jest to wygodne.

2 - IPVanish:

Uznany za swoją wydajność

IPVanish działa szczególnie na obu frontach. Obejmuje zarówno krótkie, jak i długie połączenia chmielu, przy czym poprzednie są pięć razy szybsze niż inni rywale. W rezultacie ten ostatni pokazuje znaczny średni wzrost prędkości pobierania o 15%. W IPVanish istnieje szeroki wybór serwerów oraz znaczny zasięg globalny.

Jest to oddana aplikacja Fire TV, która jest łatwa w konfiguracji i obsłudze. Co więcej, ma również kilka dostępnych opcji, takich jak automatyczne przełączanie adresów IP i szybka optymalizacja serwera. Nie obsługuje FireStick pierwszej generacji. IPVanish jest również znany z tego, że nie przechowuje żadnych danych dziennika, ani nawet danych połączenia podczas korzystania z usługi.

3 - NordVPN:

Najbezpieczniejszy i zabezpieczona sieć VPN

NordVPN jest znany z tego, że zapewnia najlepszą wydajność oraz wyjątkowe, imponujące prędkości z krótkimi połączeniami, a także kilka użytecznych wyników na dłuższych dystansach. Podobnie jak IPVanish, w NordVPN istnieje również wiele serwerów do wyboru. W tym przypadku dostawca zapewnia również samouczki na temat ustawiania routera za pomocą sieci VPN lub udostępniania połączenia VPN z systemu; możesz skorzystać z usługi za pomocą FireStick. W ostatnim czasie istnieje również dedykowana aplikacja na Android TV, którą można pobrać ze sklepu z aplikacjami Amazon i używać z Fire TV.

NordVPN zajmuje czołowe miejsce w dziedzinie bezpieczeństwa. Oferuje podwójne szyfrowanie danych i obsługę wszystkich kluczowych protokołów bezpieczeństwa. Co więcej, nie ma również polityki rejestrowania, która przyciąga i robi wrażenie na użytkownikach.

4 - CyberGhost:

Surfuj anonimowo

CyberGhost to kolejna sieć VPN zaprojektowana dla Kodi. CyberGhost VPN jest w zasadzie dla użytkowników Kodi i zapewnia wspaniałe wrażenia także dzięki darmowej sieci VPN dla Kodi. Twierdzi, że twoje połączenie internetowe jest szyfrowane za pomocą narzędzia bitowego 256-AES. W ten sposób hakerzy / atakujący zajmą tysiące lat, aby ukraść lub zhakować twoje dane.

W tej bezpłatnej sieci VPN będziesz mieć różne style i metody, w których możesz surfować anonimowo. Możesz łatwo przesyłać strumieniowo do ograniczonych programów telewizyjnych i filmów, a także anonimowo torrentować. W CyberGhost cały interfejs jest tak intuicyjny, że po podłączeniu prędkość Internetu pozostaje niezmieniona.

5 - Windscribe VPN:

Silne funkcje szyfrowania

Windscribe VPN jest znany z bezpłatnej funkcji ograniczenia danych. Jest znany jako jeden z najlepszych darmowych VPN, na którym można odpowiednio ukryć swoją sieć. Ta sieć VPN ma funkcję udostępniania plików P2P, z której można łatwo korzystać, nawet bez subskrypcji. Windscribe VPN jest dostępny na Amazon Firestick i możesz go zainstalować z tego miejsca.

Windscribe VPN to kanadyjska firma, która oferuje wszystkie niezbędne funkcje i przekazuje użytkownikom szereg ekscytujących funkcji. Ale bez względu na ciągłe aktualizacje różnych elementów od dostawcy VPN, nie wszystko jest w porządku i doskonałe w tej sieci VPN. Na przykład w niektórych krajach, takich jak Kanada, Hongkong, Niemcy, Holandia, Wielka Brytania i USA, istnieją ograniczone serwery VPN.

6 - TunnelBear VPN:

Bezpłatny dostęp do Internetu

Jeśli szukasz VPN do maskowania twojej aktywności internetowej ze wszystkich sieci publicznych, powinieneś wypróbować TunnelBear VPN, ponieważ zapewnia on najlepsze opcje. Możesz zainstalować go z aplikacji Amazon FireStick. Darmowa sieć VPN oferuje fantastyczne i ekscytujące funkcje, takie jak wielokrotne logowanie i kompatybilność na różnych platformach.

TunnelBear VPN ma różne wady. Podobnie jak zapewnia ograniczone serwery do darmowej wersji. Ogranicza przepustowość do 500 Mb / s. Chociaż możesz uzyskać dodatkowy 1 GB, po prostu tweetując o nich, przynosi również tylko 1,5 GB na miesiąc. W ten sposób Twój strumień staje się ograniczony.

7 - HideMe VPN:

Imponująca konfiguracja bezpieczeństwa

Podobnie jak inne bezpłatne VPN, HideMe VPN pozwala zabezpieczyć twoją aktywność online po podłączeniu do dowolnego urządzenia. HideMe VPN zapewnia doskonałą kompatybilność z urządzeniami Linux, Windows, Android i iOS. Dzięki tej sieci VPN możesz zmaksymalizować swoją swobodę online w odniesieniu do swoich pragnień.

W darmowym planie HideMe VPN istnieją tylko trzy lokalizacje serwerów do wyboru przez użytkowników. Co więcej, przepustowość zostaje ograniczona podczas łączenia się z darmową siecią VPN.

Jak możemy wybrać najlepszą VPN dla kija Amazon Fire TV?

Wydajność jest niezbędnym i niezbędnym elementem przesyłania strumieniowego. Z tego powodu Twoim pierwszym wyborem przy wyborze VPN powinna być szybkość i niezawodne połączenia. Jeśli istnieje pełny serwer, będzie on pomocny i pomocny w znajdowaniu szybkich i szybkich serwerów. Im więcej masz opcji, tym więcej dobrych wyników daje VPN. Nawet Ty możesz mieć lekką aplikację, która w ogóle nie wpłynie na poziom wydajności.

Nie jest konieczne, abyś zawsze znajdował wyjątkową aplikację dla Fire TV Stick, ale jest to jak premia, gdy zobaczysz ją. Jeśli masz wątpliwości co do swojego wyboru, nie martw się, ponieważ zapewniamy Ci wytyczne, których musisz przestrzegać i szukać przy wyborze VPN dla kija Amazon Fire TV.

Prędkość połączenia:

Do doskonałego i idealnego przesyłania strumieniowego wymagane są dobre prędkości połączenia. Z powodu szyfrowania prędkość VPN jest często spowalniana. Jednak jakość, jeśli VPN ujawnia, o ile obniża się twoja stawka. VPN dobrej jakości, taki jak NordVPN i ExpressVPN, zapewnia silne szyfrowanie użytkowników bez wpływu na szybkość ich połączenia. Podczas gdy niektóre sieci VPN ze względu na lokalizację swojego serwera stale zwiększają prędkość.

Siła szyfrowania:

Sieci VPN mogą nie tylko ukrywać adres IP, ale także szyfrować ruch internetowy wraz z połączeniem. Jednak zwiększenie postępu technologicznego znacznie ułatwiło hakerom / atakującym penetrację warstwy szyfrowania i szpiegowanie Twojej aktywności online. Obecnie najlepsze sieci VPN wykorzystują 256-bitowe szyfrowanie OpenVPN AES, które zapewnia dodatkową ochronę przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami. Więc też musisz tego spróbować.

Brak zasad dziennika:

Podstawowym celem VPN jest ochrona przed wszystkimi podglądającymi oczami. Jednak dzięki temu mogą efektywnie zobaczyć, co robisz w Internecie przez ich serwery. Dlatego bardzo ważne jest użycie sieci VPN, która nie prowadzi dzienników aktywności. Ponadto powinien opierać się na alokacji zewnętrznej, która nie ma żadnych przepisów dotyczących zatrzymywania danych.

Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem:

Ważne jest również, aby wybrać VPN, który oferuje dobre atrakcyjne funkcje, takie jak silne szyfrowanie i duża prędkość. Jednak najlepsi dostawcy zapewniają również dodatkowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak wyłącznik awaryjny. Przełącznik zabicia jest bardzo niezawodny, ponieważ rozłącza cię, gdy twoje połączenia VPN spadają. Łamacze zabójstw chronią również twoje działania i tożsamość przed narażeniem. Dlatego jest niezbędny dla wszystkich użytkowników VPN, ponieważ zapewnia ochronę non-stop.

Obsługa klienta:

Jest to coś znaczącego, ale jest pomijane przy wyborze usługi VPN. Jeśli wybierasz VPN po raz pierwszy, powinieneś wybrać coś, co ma doskonałą obsługę klienta. Jednak większość dobrych VPN zapewnia doskonałą bazę wiedzy, ale nie wiesz, kiedy możesz mieć kłopoty z użyciem VPN na Firestick, a nawet z jego instalacją.

Sieć VPN z doskonałą obsługą klienta jest zawsze pomocna i ułatwia wiele rzeczy. Z tych wszystkich powodów musisz poszukać VPN, który oferuje aktywne wsparcie 24 x 7 w postaci różnych e-maili, czatu na żywo, biletu i pomocy zdalnej, a nawet wsparcia telefonicznego.

Ostatnie słowa:

Jeśli chcesz poprawić i poprawić jakość korzystania z Amazon FireStick TV, wszystko, czego potrzebujesz, to VPN dobrej jakości. Wybór dobrej sieci VPN pozwoli ci uzyskać dostęp do wszystkich treści z dowolnego miejsca, ale zagwarantuje również wysoką prędkość, a także nieograniczoną przepustowość podczas przesyłania strumieniowego z Amazon FireStick.