Najlepsza sieć VPN do przesyłania strumieniowego – niezablokowana i najszybsza transmisja strumieniowa

[ware_item id=33][/ware_item]

Świat staje się globalną wioską tylko dlatego, że możesz przeglądać i łączyć się z innymi częściami świata znajdującymi się w określonym rogu. Ale dziś także wiele ograniczeń geograficznych i zasad cenzury ograniczyło użytkownikom korzystanie z ich ulubionych treści. Prawie każdy kraj ograniczył niektóre treści internetowe, które są dozwolone w innych.


Możesz jednak ominąć te ograniczenia, mając najlepszą sieć VPN do przesyłania strumieniowego. Większość użytkowników VPN to ci, którzy wybrali VPN jako funkcję przesyłania strumieniowego. Jednak najwyższą doskonałością VPN jest bezpieczeństwo i prywatność, które zapewnia odblokowanie treści przesyłanych strumieniowo. Podczas płynięcia jesteś również podatny na kradzieże cybernetyczne i luki w zabezpieczeniach, które mogłyby przenieść twoje dane do wścibskich oczu.

Podczas gdy rządy nakładają takie ograniczenia ze względu na umowę licencyjną zawartą przez właścicieli praw autorskich, którzy nie zezwalają na przesyłanie ich treści gdzie indziej. Ponadto w wielu krajach obowiązują surowe przepisy dotyczące odblokowywania takich treści.

Dlaczego warto korzystać z VPN do przesyłania strumieniowego?

Kiedy chcesz cieszyć się ulubioną treścią, która ma ograniczenia, denerwuje cię. Ale za pomocą VPN do przesyłania strumieniowego możesz napotkać te problemy. Ograniczenia geograficzne i polityki cenzury dotyczące konkretnych rzeczy wynikają z łamania zasad praw autorskich, co może być niezgodne z prawem.

Jednak renomowana i najlepsza sieć VPN do przesyłania strumieniowego umożliwia rozwiązanie takich problemów. Przypisuje ci fałszywy adres IP zgodnie z treścią, którą chcesz oglądać. Na przykład, chcesz oglądać transmisję strumieniową na żywo brytyjskiej telewizji kablowej, niż VPN połączy cię z serwerem zlokalizowanym w Wielkiej Brytanii, a dzięki temu zostaniesz pokazany jako pochodzący z tego regionu, w którym treść jest legalna i nie ma żadnych ograniczeń . Dlatego ryzyko, że zostaniesz złapany na niezgodnym z prawem akcie, również zniknie, gdy używasz VPN do przesyłania strumieniowego.

Ponadto VPN do przesyłania strumieniowego zapewnia szyfrowanie, które sprawia, że ​​ruch internetowy jest nierozpoznawalny dla każdego, kto cię śledzi. Najlepsze sieci VPN do przesyłania strumieniowego to osoby, które mają skuteczną moc, aby zachować anonimowość danych od każdego podmiotu, w tym dostawców Internetu, rządu, organów ścigania i innych ciekawskich oczu.

Dlatego Twoje dane pozostają niezidentyfikowane i nikt nie mógł nawet rozpoznać Twojej tożsamości w odwiedzanej witrynie. Możesz więc cieszyć się ulubionymi materiałami z niemal każdego kanału, takimi jak Netflix, Hulu, Amazon Prime itp., Będąc połączonym z VPN do przesyłania strumieniowego bez obaw o prywatność.

Jedną z najbardziej przydatnych zalet połączenia z najlepszą siecią VPN do przesyłania strumieniowego jest to, że możesz cieszyć się dowolnymi rzeczami podczas podróży do dowolnego innego kraju. Wiele narodów, które odwiedzasz, ma ścisłe zasady dotyczące przesyłania strumieniowego treści, które są niezgodne z ich zasadami. Ale kiedy masz przy sobie VPN, nie ma się czym martwić.

Wszystkie te wygody, które VPN dla dostawców przesyłania strumieniowego sprawiają, że jest to najlepszy wybór dla tych, którzy są wielkimi fanami oglądania rzeczy z całego świata. Niezależnie od tego, czy są to programy telewizyjne, filmy, programy na żywo czy ligi krykieta, jesteś ograniczony do zera.

Funkcje, które sprawiają, że najlepsza sieć VPN do przesyłania strumieniowego

Ze względu na przepisy i zasady obowiązujące w wielu krajach dotyczące przesyłania strumieniowego, większość ludzi przechodzi na VPN w celu przesyłania strumieniowego. Jednak taka pilność stworzyła możliwości wielu oszustom, aby oszukać ludzi, oferując fałszywe usługi VPN. Ponadto wielu bezpłatnych dostawców VPN to ci, którym brakuje wydajnych usług, a ich użytkownicy muszą napotkać problemy.

Chociaż istnieją pewne funkcje oferowane przez niektórych dostawców VPN dla ich użytkowników, które sprawiają, że są najlepszymi VPN do przesyłania strumieniowego. Sieć VPN z serwerami w wielu krajach zapewnia wydajne przesyłanie strumieniowe, mając możliwość łatwego odblokowania zawartości ze względu na szeroki zasięg serwerów. Podłączając użytkownika do najbliższego serwera w kraju, którego treści chce on przesyłać strumieniowo.

Przesyłanie strumieniowe filmów jest świetnym doświadczeniem, jeśli działają bezproblemowo i nie przerywają pobierania. Aby to zapewnić, musisz upewnić się, że VPN do wybierania transmisji strumieniowej ma dużą prędkość. Zasadniczo po skonfigurowaniu sieci VPN większość klientów musi zmierzyć się z problemami z szybkością, których można uniknąć tylko wtedy, gdy masz najlepszą sieć VPN do przesyłania strumieniowego.

Jednak wiele razy musisz stawić czoła nagłym spadkom prędkości i problemom z pobieraniem. Dzieje się tak, gdy dostawca VPN zmniejsza prędkość po osiągnięciu określonego limitu przepustowości. Ponadto, gdy na serwerze występuje duży ruch, usługa VPN jest spowolniona. Tak więc, gdy przesyłasz strumieniowo ciężkie treści, takie jak Netflix, HBO lub Hulu, możesz spotkać się z małą prędkością. Dlatego zawsze należy rozważyć VPN do przesyłania strumieniowego, który oferuje wysoki limit przepustowości.

Wiele osób uważa również, że podczas przesyłania strumieniowego anonimowość i tożsamość nie ma znaczenia, ale tak nie jest. Gdy przesyłasz strumieniowo treści zablokowane w tym regionie, możesz zostać obciążony za popełnienie czynu niezgodnego z prawem. Cyberprzestępstwa pojawiające się podczas przesyłania strumieniowego mogą zniknąć dzięki najlepszej sieci VPN do przesyłania strumieniowego, która oferuje skuteczny protokół bezpieczeństwa.

Oto niektóre funkcje, które należy wziąć pod uwagę, jeśli chcesz mieć świetne i bezpieczne przesyłanie strumieniowe.

5 Najlepsza sieć VPN do przesyłania strumieniowego | Najlepsze rekomendacje 2018

Jak powiedziano wcześniej, ludzie mają wiele opcji VPN do wyboru. Ale jeśli naprawdę szukasz autentycznych i wydajnych sieci VPN do przesyłania strumieniowego, tylko kilka z nich spełnia te kryteria. Po wybraniu renomowanej sieci VPN jest to trwałe rozwiązanie problemów z przesyłaniem strumieniowym.

Osoby wybierające bezpłatne usługi VPN narzekają głównie na nieefektywne usługi i niespójności, z którymi muszą się zmierzyć. Ponadto takie sieci VPN mają problemy z niską prędkością, co stanowi wielką przeszkodę dla tych, którzy lubią streaming.

Tutaj zapewniamy najlepsze opcje VPN do przesyłania strumieniowego, aby zapewnić łatwość wyboru jednej z najbardziej preferowanych usług VPN użytkowników na całym świecie. Takie sieci VPN mają doskonałe usługi obsługi klienta i są warte wydawania pieniędzy.

1 - NordVPN (lokalizacja - Panama)

VPN-Windows10

Plusy:

 • Wydajny streaming DNS
 • Ogromny zasięg serwerów
 • VPN-over-VPN
 • Brak limitu przepustowości

Cons:

 • Nie można podłączyć wielu urządzeń do tego samego protokołu jednocześnie
 • Bezpłatny okres próbny jest skomplikowany i ukryty

NordVPN to nasz pierwszy wybór Najlepszej sieci VPN do przesyłania strumieniowego ze względu na duży zasięg serwerów, tj. Ponad 760 serwerów w różnych krajach, zapewnia doskonałe możliwości odblokowania treści dla użytkowników. Wprowadzili także przyjazny dla urządzeń mobilnych protokół bezpieczeństwa IKEv2 / IPsec wraz z innymi protokołami, tj. PPTP, L2TP, IPSec i OpenVPN.

Ich zasady dotyczące dziennika są również tymi, przez które klienci pozostają anonimowi i chronieni podczas przesyłania strumieniowego. Szybkie serwery przesyłania strumieniowego NordVPN zapewniają również płynne i bezproblemowe pobieranie filmów.

Jednak niedostępność łączenia wielu urządzeń z tym samym protokołem sprawia, że ​​jest to trochę nieefektywne. Tylko 4 urządzenia mogą być podłączone jednocześnie do tego samego protokołu. Ze względu na przystępne plany cenowe i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy jest on umieszczany u innych dostawców VPN. Plany cenowe są;

 • 1 miesiąc [11,95 $ miesięcznie]
 • 6 miesięcy [7,00 $ miesięcznie - 42 $ przez 6 miesięcy]
 • 12 miesięcy [5,75 USD miesięcznie - 69 USD za 12 miesięcy]

Specjalna oferta wakacyjna

 • 2 lata [3,29 USD miesięcznie - 79 USD przez 2 lata] * zalecane *

2 - ExpressVPN (Lokalizacja - Brytyjskie Wyspy Dziewicze)

VPN-Windows10

Plusy:

 • Ogromny zasięg serwerów z responsywnymi opóźnieniami
 • Doskonała prędkość

Cons:

 • Bezpłatny okres próbny niedostępny
 • Trochę drogie w porównaniu do innych

Ze względu na błyskawiczną szybkość ExpressVPN znajduje się na liście najlepszych VPN do przesyłania strumieniowego. Ma serwery w prawie 90 krajach, co oznacza dostęp do praktycznie dowolnej zawartości dowolnego kraju. Ponadto zapewnia całodobową obsługę klienta, która mówi, że możesz rozwiązać swój problem w dowolnym momencie.

ExpressVPN ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych i ma ścisłe zasady dotyczące braku logów, dzięki czemu tożsamość użytkownika jest całkowicie anonimowa i bezpieczna. Jest to jednak trochę droższe niż inni dostawcy VPN. Jednak niedostępność bezpłatnego okresu próbnego z ExpressVPN została wyeliminowana dzięki ofercie 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy. Plany cenowe są;

 • 1 miesiąc [12,95 $ miesięcznie]
 • 6 miesięcy [9,99 $ miesięcznie - 59,95 $ rozliczane co 6 miesięcy]
 • 12 miesięcy [8,32 $ miesięcznie - 99,95 $ rozliczane co rok] * zalecane *

3 - PureVPN (lokalizacja - Hongkong)

VPN-Windows10

Plusy:

 • Ogromny zasięg serwera
 • Doskonała wydajność
 • Polityka braku logowania

Cons:

 • Brak bezpłatnego okresu próbnego
 • Wyciek DNS

Jeśli Twój film został zablokowany lub przestał odpowiadać, masz opcję zabicia przełącznika za pomocą PureVPN. Właśnie to chroni twoje dane przed taką niepewnością, a takie funkcje sprawiają, że jest to jedna z najlepszych sieci VPN do wyboru Streaming.

Inne charakterystyczne cechy PureVPN to Split Tunneling i Virtual Router. Dzięki dzielonemu tunelowaniu możesz podzielić swoje dane na zaszyfrowane i niezaszyfrowane dane zgodnie z treścią, która nie wymaga szyfrowania. Pomoże to w utrzymaniu szybkości Twojego Internetu. Wirtualny router zmienia jednak oprogramowanie VPN w hotspot Wi-Fi, umożliwiający podłączenie większej liczby urządzeń wraz z 5 oddzielnymi urządzeniami, które z natury obsługuje na jednym koncie..

Nie zapewnia bezpłatnego okresu próbnego, ale ma 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Plany cenowe są;

 • 1 miesiąc [10,95 $ miesięcznie]
 • 6 miesięcy [8,95 $ miesięcznie - 53,70 $ rozliczane co 6 miesięcy]
 • 2 lata [2,95 $ miesięcznie - 70,80 $ rozliczane co 2 lata] * zalecane *

4 - Prywatny dostęp do Internetu (lokalizacja - Stany Zjednoczone)

VPN-Windows10

Plusy:

 • Ogromna sieć serwerów
 • Tanie stawki w porównaniu do innych

Cons:

 • Średnia wydajność
 • Brak bezpłatnej wersji próbnej

Prywatny dostęp do Internetu (PIA) VPN jest również naszą jedyną rekomendacją dla Najlepszego VPN do przesyłania strumieniowego. Ma rozległą sieć serwerów, która obejmuje ponad 3200 serwerów w różnych krajach, zapewniając łatwość przesyłania strumieniowego. Mają osobne serwery P2P zoptymalizowane pod kątem nieograniczonej prędkości i nieograniczonej przepustowości. Jednak ich prędkość pobierania jest niewiele mniejsza w porównaniu do innych.

Ale niskie stawki PIA VPN rekompensują problem. Ponadto ma ścisłe zasady dotyczące braku dzienników, mimo że jest to usługa VPN z siedzibą w USA. Z 7-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, ich plan cenowy jest;

 • 1 miesiąc [6,95 $ miesięcznie]
 • 6 miesięcy [5,99 $ miesięcznie - 35,95 $ rozliczane co 6 miesięcy]
 • 1 rok [3,33 USD miesięcznie - 39,95 USD rozliczane co rok] * zalecane *

5 - IvacyVPN (lokalizacja - Singapur)

VPN-Windows10

Plusy:

 • Zadowalający występ
 • Przystępny cennik

Cons:

 • Wsparcie mobilne poniżej średniej
 • Zwrot jest dostępny na ograniczonych warunkach

Nasza ostatnia rekomendacja dla najlepszego VPN do przesyłania strumieniowego to IvacyVPN. Oferują zoptymalizowane serwery P2P o stałej prędkości i nieograniczonej przepustowości. Ma możliwość podłączenia 5 urządzeń jednocześnie.

Ze względu na swoją lokalizację w Singapurze oferuje swoim klientom ścisłe zasady braku logów. Zmienili swoje 7-dniowe zasady zwrotu pieniędzy, a teraz masz ograniczone możliwości uzyskania zwrotu. Nie otrzymasz zwrotu, jeśli używałeś metod płatności Bitcoin lub Paymentwall; wykorzystałeś przepustowość 7 GB lub większą; podłączyłeś VPN 30 lub więcej razy.

Dzięki 7-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy, plany cenowe oferowane przez IvacyVPN są;

 • 1 miesiąc [8,10 $ miesięcznie]
 • 6 miesięcy [5,40 $ miesięcznie - 32,40 $ rozliczane co 6 miesięcy]
 • 2 lata [1,83 $ miesięcznie (po kuponie) - 44,10 $ rozliczane co 2 lata] * zalecane *

Wniosek:

Podczas przesyłania strumieniowego swoich ulubionych materiałów potrzebujesz doskonałej i nieprzerwanej transmisji strumieniowej. Ale ograniczenia i blokady powodują irytację wśród ludzi. Jednak obecna surowość Internetu i treści przesyłanych strumieniowo może stać się w najbliższym czasie zaostrzona.

Z tego powodu zalecamy naszym czytelnikom najlepszą sieć VPN do przesyłania strumieniowego, która może poprawić ich jakość korzystania z Internetu tysiąc razy lepiej. Oprócz tego obaw przed podatnością na zagrożenia i cyberprzestępczością można również uniknąć dzięki bezpiecznej i renomowanej sieci VPN.

Dzięki możliwościom szerokiej transmisji strumieniowej nikt nie chce pozostać obojętny na tak fantastyczne rzeczy. Jeśli więc chcesz przeżyć wspaniałą przygodę z przesyłaniem strumieniowym, skorzystaj z jednej z VPN wymienionych powyżej.