Najlepsza sieć VPN do torrentowania Reddit Choice w 2019 roku

[ware_item id=33][/ware_item]

Reddit to jedna z największych platform społecznościowych do przeglądania i rozwiązywania pytań. Na stronie internetowej są obiektywne opinie i autentyczne komentarze dotyczące różnych produktów i najnowszych tematów. Uważa się, że ta strona opinii jest wiarygodnym źródłem ze względu na surowe przepisy i uprawnionych torrentów dzielących się swoimi poglądami bez żadnych osobistych korzyści.


Jeśli chodzi o zapytania VPN, zadanie rośnie z każdym dniem. Większość osób może uzyskiwać dostęp do Reddit przez VPN z powodu ograniczeń. Jednak z powodu ogromnej zawartości Reddit widzowie nie są w stanie znaleźć rozwiązania problemu. Dlatego podzieliliśmy temat VPN zgodnie z funkcjami i potrzebami użytkowników i przeprowadziliśmy dogłębną analizę każdej części.

Tutaj wyjaśnimy najlepszą VPN dla Torrenting Reddit, która jest sekwencjonowana zgodnie z opinią użytkowników i ekspertów na temat Reddit. Torrenterzy szukają VPN głównie ze względu na surowe przepisy krajowe i większe ryzyko naruszenia prywatności podczas torrentowania.

Najlepsza sieć VPN do torrentowania na Reddit:

Głosy Informacje o dostawcyCoupon
[657k] NordVPN Zdobądź kupon
[567k] ExpressVPN Zdobądź kupon
[543k] PureVPN Zdobądź kupon
[532 tys.] Prywatny dostęp do Internetu Zdobądź kupon

5 Najlepsza sieć VPN do torrentowania Wybór Reddit:

Oto VPN, które znalazłem dyskutowane na Reddit dość często i przy dobrych manierach, wielu dostawców VPN na Reddit zatrudniło zespół marketingowy w celu omówienia swoich produktów i generowania fałszywych komentarzy, aby użytkownik w to uwierzył. Używam i jestem członkiem Reddit już dość długo, wiem, kto jest uprawniony do rozmowy lub godny zaufania.

Po długich badaniach znalazłem te VPN, które są najlepszym torrentem VPN na Reddit.

NordVPN Miejsce 1 na Reddit For Torrents

Według Redditers, NordVPN jest dość popularnym wyborem do torrentowania. Użytkownicy NordVPN docenili przyjazne dla torrenta funkcje Nord, takie jak zoptymalizowane serwery P2P, Kill Switch i ochrona przed wyciekiem DNS.

Jednak niektóre osoby narzekają na to, że nie zapewnia żadnych bezpłatnych usług i wolnego połączenia na niektórych serwerach. Jednak wielu sugerowało opcję przełączania serwerów w celu uzyskania lepszych prędkości, ponieważ NordVPN ma rozległą sieć serwerów.

Odwiedź stronę NordVPN

ExpressVPN - 2 miejsce w rankingu

ExpressVPN zaimponował szerokiemu gronu użytkowników swoją najszybszą prędkością, co jest bardziej korzystne, jeśli chodzi o torrentowanie. Przyczyną umieszczenia go na liście najlepszych VPN do torrentowania Reddit są liczne opinie i rekomendacje na korzyść.

Chociaż wielu użytkowników ExpressVPN wskazało na wyższe ceny, twierdzili, że jest to warta inwestycji. Według nich istnieją doskonałe prędkości pobierania, wysyłania i łączenia, a także zaawansowane funkcje ochrony przed wyciekiem DNS, przełącznikiem zabójstw i ochrony przed wyciekiem IPv6.

Odwiedź stronę ExpressVPN

CyberGhost Pro - Miejsce 3

CyberGhost Pro to płatna wersja, która ma najwięcej głosów redditerów i jest najlepszą VPN do torrentowania Reddit.

Mają też darmową wersję, ale z ograniczoną przepustowością i lokalizacją serwera. Jednak wersja płatna zapewnia nieograniczoną przepustowość, dużą prędkość i prywatność wbrew informacjom prawnym. Analizując recenzje torrentów odsłoniliśmy, że istnieją określone serwery P2P do torrentowania, ale działają one dobrze. Wyodrębniliśmy również, że wersja CyberGhost dla systemu Windows i Androida działa płynniej niż inne.

Jedną z rzeczy różniących się od innych dostawców VPN jest to, że zarządzanie CyberGhost VPN było zaangażowane w dyskusję i regularnie odpowiada na zapytania użytkowników.

Odwiedź stronę CyberGhost Pro

Kupon tutaj 73% zniżki

PureVPN - Miejsce na 4 pozycji

PureVPN to tani VPN wśród wszystkich omawianych najlepszych VPN do torrentowania Reddit, a jednak udało mu się zadowolić użytkowników. Imponujące funkcje redditerów nie różniły się od innych sieci VPN z torrentami i tutaj również omówiono szybkość.

Ludzie docenili także łatwe w obsłudze oprogramowanie i nieograniczoną przepustowość. Jednak niektórzy redditerowie byli zaniepokojeni wiadomościami o udostępnianiu dzienników użytkowników PureVPN przez FBI. Jednak PureVPN wyjaśnił, że dzienniki są obserwowane przez 5 dni, a to oznacza wykorzystanie przepustowości i czas połączenia, a nie historię przeglądania.

Odwiedź stronę PureVPN

Oto link do oferty

Prywatny dostęp do Internetu VPN - 5. miejsce

Wielu redditerów dyskutuje i przedstawia obawy związane z PIA VPN z siedzibą w USA, a ze względu na lokalizację mogą istnieć prawne zagrożenia. Pomimo tego, użytkownicy dzielą się swoimi opiniami, że serwery inne niż USA działają świetnie.

Prywatny dostęp do Internetu był jedyną siecią VPN do torrentowania Reddit, która nie ma takich obaw i negatywnych opinii. Większość użytkowników używa go od lat i są zadowoleni z szybkości, łatwej konfiguracji, funkcji przełączania zabójstw oraz ceny. Jedna z recenzji sugeruje, że serwer proxy Netherland działa bardzo szybko, co można łatwo wykorzystać również do torrentowania.

Odwiedź prywatną stronę internetową

Najlepsza sieć VPN dla Torrenting Reddit

Najlepsze darmowe VPN dla Torrenting Reddit

Bezpłatne wyszukiwania VPN są bardzo popularne, ale liczne nazwy pojawiają się w wynikach wyszukiwania Google, gdy tylko wpiszesz „bezpłatne VPN dla torrentów”. To oczywiście powoduje zamieszanie w naszych umysłach, a większość ludzi szuka niezawodnego użytkownika z pierwszej ręki przejrzeć. Poszukiwanie „najlepszej darmowej sieci VPN do torrentowania Reddit” sprawia, że ​​proces wyszukiwania jest bardziej precyzyjny i niezawodny.

Ale niestety, kiedy zagłębiam się głęboko w kategorie Reddit dla darmowej sieci VPN do torrentowania, nie znalazłem żadnej pozytywnej recenzji ani komentarza, który odzwierciedlałby dobre wrażenia z torrentowania z darmową siecią VPN.

Torrentowanie jest całkowicie nieobsługiwane w wielu darmowych sieciach VPN, a także nie twierdzą, że mają funkcję torrentowania. Ale większość darmowych sieci VPN twierdzi, że są wydajne podczas udostępniania plików i torrentowania P2P, ale są bardzo denerwujące w momencie, gdy zaczynasz torrent. Ograniczona przepustowość i prędkość jest najbardziej negatywnym punktem, ale brak zaawansowanych funkcji, takich jak Kill Switch, ochrona przed wyciekiem IPv6 i ochrona przed wyciekiem DNS, jest również brakiem, co sprawia, że ​​darmowa sieć VPN do torrentowania jest bardzo ryzykowna.

Zaawansowane funkcje, na które powinieneś zwrócić uwagę w VPN do torrentowania

Istnieją pewne funkcje, które mogą bardzo improwizować torrentowanie. Dowiedziałem się o tych funkcjach z komentarzy redditora dotyczących zapytania „najlepsza sieć VPN do torrentowania Reddit”.

Wyłącznik awaryjny

Kill Switch to funkcja, która automatycznie rozłącza połączenie internetowe, gdy połączenie VPN nagle spadnie. Problemy z połączeniem VPN są bardzo częste podczas torrentowania ze względu na wysokie przetwarzanie danych.

Ta funkcja chroni Cię przed potencjalną utratą danych, która zdarza się, gdy niezaszyfrowane pakiety danych przechodzą przez Internet, gdy połączenie VPN nie działa.

Ochrona przed wyciekiem DNS

Jak sugeruje nazwa, ta funkcja została wprowadzona specjalnie, gdy pojawiło się wiele raportów o prawdziwym IP narażającym ryzyko przez wyciek DNS. Wyciek DNS występuje w obecności VPN, gdy niektóre żądania DNS trafiają do ISP DNS zamiast anonimowego serwera DNS DNS. Istnieje wiele przyczyn wycieku DNS.

Ochrona przed wyciekiem IPv6

IPv6 to nowy protokół, który nie jest obsługiwany przez wiele witryn i sieci VPN. Z powodu rozwiązania zamieszania wyciek IPv6 może ujawnić Twoją prawdziwą tożsamość. Aby wyeliminować takie ryzyko ujawnienia tożsamości, wiele sieci VPN zawiera funkcję ochrony przed wyciekiem IPv6.