Najlepsze bezpłatne VPN dla Chrome – 3 bezpłatne Google Chrome VPN

[ware_item id=33][/ware_item]

Ostatnia aktualizacja 19 MAJA 2019


Ustalenia autora: Podczas badania rozszerzenia Google VPN znalazłem całe rozszerzenie oparte na usłudze proxy. Co oznacza, że ​​da ci tylko inną lokalizację, ale nie będzie szyfrować ruchu internetowego i nie zapewni ci prywatności i bezpieczeństwa.

Zdecydowanie zalecamy korzystanie z prawdziwej sieci VPN w celu zapewnienia najlepszego bezpieczeństwa i szyfrowania całego ruchu internetowego.

Ciągłe ograniczenia i wykorzystywanie luk w świecie internetowym zmuszają użytkowników do przechodzenia na narzędzia ochrony prywatności. Wirtualna sieć prywatna (VPN) jest jednym z takich narzędzi. Czy to rząd stosujący blokady dostępu do Internetu, czy złośliwe zamiary hakera; wszystkie mają znaczący wpływ na prywatność użytkownika.

Wiele osób szuka usług, które mogłyby zapewnić im prywatność bez żadnych wydatków. Jednak nie mogli sami podjąć właściwej decyzji, ponieważ wielu bezpłatnych dostawców VPN jest obecnie na rynku.

Aby zaspokoić potrzeby naszych użytkowników, wymieniliśmy najlepsze darmowe VPN dla Chrome. Użytkownicy doceniają je na całym świecie. Wybraliśmy Chrome jako najczęściej używaną przeglądarkę na całym świecie.

Dlaczego potrzebujesz najlepszej VPN dla Chrome

Wszyscy wiemy, że Chrome jest jedną z najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych i na niej polega duża populacja internetowa. Niestety wyszukiwarka sama w sobie nie ma funkcji prywatności w celu ochrony użytkowników. Dlatego bezpłatna sieć VPN dla Chrome może być najlepszym urządzeniem dla przeglądarki Chrome, która zapewnia ochronę, a także pomaga unikać ograniczeń treści, ograniczania dostępu do Internetu przez dostawców usług, bezpiecznego torrentowania i wielu innych korzyści.

Pozwala przezwyciężyć bariery wszczepione przez organizację twojego miejsca pracy, szkoły, właścicieli i być może przez lokalnych administratorów sieci. Chrome VPN zapewnia fałszywy adres IP, który ukrywa twoją tożsamość przed szpiegami internetowymi.

Przede wszystkim VPN dla Chrome jest bardzo korzystny i potrzebny. Ze względu na ochronę danych i szyfrowanie ruchu. Bez VPN haker lub organizacja zewnętrzna może uzyskać dostęp do wszystkich danych w celu kierowania reklam i przeprowadzania złośliwych działań. Szyfrowanie danych przez Chrome VPN jest niezbędną częścią, ponieważ chroni cię przed najbardziej groźnymi zagrożeniami, takimi jak dostawca usług internetowych i szpiegowanie przez rząd, hackowanie i śledzenie stron trzecich.

Jak wybrać najlepszą VPN dla Chrome

Istnieje szczególne kryterium, na którym użytkownicy Chrome mogliby znaleźć najlepszą VPN dla Chrome. Aby uwzględnić te potrzeby i punkty pracy VPN, niezbędne są ogromne uproszczenie procesu wyboru VPN.

Oto główne funkcje, które sprawdzamy przed zarekomendowaniem VPN;

 • Protokoły bezpieczeństwa powinna być najbardziej wcześniejszą funkcją do wybierania VPN. VPN powinien mieć co najmniej 126-bitowy protokół szyfrowania z OpenVPN. Jednak 256-bitowe szyfrowanie klasy wojskowej jest wysoce preferowane.
 • Metody Płatności VPN musi zawierać anonimowy kanał, taki jak Bitcoin. Właśnie wtedy metoda płatności, taka jak karta kredytowa lub inna, może wyciekać twoje dane osobowe do dostawcy VPN, a także staje się podatna na wycieki.
 • Lokalizacje serwerów a liczba dostarczonych serwerów jest doskonałym czynnikiem wpływającym na przesyłanie strumieniowe i odblokowywanie. Jeśli masz tylko kilka opcji z krajami, które mają surowe przepisy dotyczące prywatności, szanse na odblokowanie, torrentowanie i przesyłanie strumieniowe stają się ograniczone.
 • Wydajność prędkości zależy od sieci serwerów. Na przykład rozległa sieć serwerów ma możliwość podziału obciążenia użytkowników i masz więcej opcji połączenia, jeśli dany serwer nie zapewnia dużej prędkości.
 • Limit przepustowości to dane, które otrzymujesz z Chrome VPN. Lepiej poszukać nieograniczonej przepustowości, aby móc beztrosko przesyłać strumieniowo i pobierać dane.
 • Anonimowość podczas gdy wiele funkcji zapewnia przeglądanie Internetu. Ale tutaj mówimy o danych osobowych i informacjach o ruchu, które otrzymuje Twój dostawca VPN. Upewnij się, że wybrana sieć VPN ma ścisłe zasady braku logowania.

5 najlepszych VPN dla Chrome 2019:

1 - CyberGhost VPN

Wartościowe funkcje

 • Nieograniczona przepustowość
 • Szyfruje ruch online za pomocą 256-bitowego szyfrowania AES
 • Łatwe do zainstalowania

Ponad 850 serwerów w 30 krajach, w tym w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Australii, Kanadzie, Japonii, Singapurze i Meksyku.

CyberGhost VPN z możliwością blokowania prawie 150 milionów reklam, 210 000 złośliwych stron i 260 milionów prób śledzenia jest jednym z najlepszych darmowych VPN dla Chrome. Należy również do oprogramowania VPN, które można łatwo zainstalować i obsługiwać na swoim urządzeniu. To sprawia, że ​​trafia do prawie 12 milionów użytkowników na całym świecie.

Protokół bezpieczeństwa oferowany przez CyberGhost VPN to 256-bitowe szyfrowanie AES, które zapewnia wojskowe szyfrowanie ruchu danych użytkownika.

Jest to usługa VPN z certyfikatem ISO, która publikuje coroczny „raport przejrzystości”, do którego użytkownicy mają łatwy dostęp. Mają nieograniczone bezpłatne usługi, jednak aby uzyskać bardziej zaawansowane funkcje i zwiększoną ochronę, zawsze możesz przełączyć się na ich usługę premium.

Uzyskaj CyberGhost

2 - DotVPN

Wartościowe funkcje

 • Nieograniczona przepustowość
 • Dostęp do ponad 10 wirtualnych lokalizacji
 • Zapewnij bezpieczeństwo podczas połączenia z publicznym Wi-Fi

Dot VPN to jedna z najbardziej przyciągających uwagę darmowych Chrome VPN, które są dostępne w Chrome App Store od 2014 roku. Według sklepu internetowego Chrome, VPN VPN ma ponad 10 milionów pobrań w ponad 160 krajach.

Wykorzystuje szyfrowanie 4096-bitowe, co stanowi dwukrotność kwoty zapewnianej przez nowoczesne standardy bankowe. Bez podawania jednego centa można ominąć ograniczenia i mieć bezpieczny dostęp do stron internetowych, takich jak Facebook, Netflix, Hulu i wiele innych. Jednak gdy zawartość jest niedostępna przez bezpłatną lokalizację VPN, możesz zmienić ją na inną lokalizację wirtualną tyle razy, ile chcesz.

Jednak raportem negatywnym wielu użytkowników jest to, że ze względu na ekstremalne problemy z prędkością muszą przejść na swoją usługę premium.

Tutaj możesz pobrać ze sklepu Chrome

Uzyskaj DotVPN

3 - Gom Web VPN

Wartościowe funkcje

 • Łatwa instalacja i użytkowanie
 • To samo konto zapewnia połączenie z systemem Android, iPhone, Firefox lub Chrome bez dodatkowych opłat
 • Konfiguracja sieci nie jest wymagana

Jeśli szukasz rozwiązania, które mogłoby skutecznie ominąć ograniczoną zawartość, którą chcesz wyświetlić bez inwestowania pieniędzy, to Gom web VPN jest najlepszym darmowym VPN dla Chrome do rozważenia.

Jest to usługa bez wysiłku, działająca głównie dla tych, dla których VPN jest stosunkowo nową technologią. Posiadają serwery odblokowujące i serwery proxy 1000 Mbit, które umożliwiają szybki dostęp do stron internetowych w porównaniu z innymi bezpłatnymi usługami chrome VPN.

Jednak użytkownicy korzystający z Gom Web VPN narzekają na wadliwą i powolną obsługę klienta w problematycznej sytuacji. Bezpłatny okres próbny jest dostępny tylko przez siedem dni, po których musisz wykupić jego profesjonalną usługę.

Oto link do pobrania rozszerzenia Chrome

Witryna GomVPN

4 - Tarcza Hotspot

Wartościowe funkcje

 • Bezpłatny 7-dniowy okres próbny
 • Nieograniczona przepustowość
 • Zapewnia bezpieczeństwo Wi-Fi

Tarcza Hotspot jest jedną z najlepszych darmowych sieci VPN dla Chrome, która pobrała znaczną liczbę 500 milionów pobrań na całym świecie. Zapewnia dostęp do różnych wirtualnych lokalizacji, w tym do USA, Kanady, Francji, Holandii, Danii i wielu innych. Tarcza Hotspot jest łatwa w obsłudze za pomocą jednego kliknięcia, aby ją włączyć.

Dzięki temu chromowanemu rozszerzeniu możesz zabezpieczyć całą swoją przeglądarkę za pomocą 256-bitowego szyfrowania w dowolnej publicznej lub prywatnej sieci Wi-Fi bez instalowania żadnego oprogramowania. Tarcza Hotspot często aktualizuje swoje usługi.

Pobierz Chrome Store Link do rozszerzenia

Witryna Hotspot Shield

5 - Zenmate VPN

Wartościowe funkcje

 • Ponad 30 lokalizacji serwerów VPN
 • Blokuje złośliwe oprogramowanie
 • Brak wycieku DNS

Chrome sam uważa Zenmate VPN za „najlepsze rozwiązanie cyberbezpieczeństwa” i wysoce zalecaną najlepszą darmową VPN dla Chrome. Ma ponad 40 milionów użytkowników na całym świecie, którzy mogą wybrać dowolny z serwerów zlokalizowanych w 30 krajach, w tym w USA i Wielkiej Brytanii.

Zapewnia szyfrowanie ruchu danych i odblokowuje prawie całą ograniczoną zawartość. Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem obecna w Zenmate VPN zapewnia ochronę przed zagrożeniami podatnymi na kradzieże danych.

Jednak dzięki ich najnowszym zasadom użytkownicy nie mogą uzyskać dostępu do wszystkich wirtualnych lokalizacji w bezpłatnej wersji. Ważne lokalizacje, takie jak Wielka Brytania i USA, są wyłączone z bezpłatnej usługi VPN i aby je uzyskać, musisz kupić pakiet premium.

Pobierz rozszerzenie Zenmate na Chrome

Witryna Zenmate

Powiązany artykuł: Alternatywy Zenmate

19 Najlepsza darmowa VPN dla Chrome | Google Chrome Store

Oto lista najlepiej ocenianych VPN w Google Chrome Store

ProviderRateUser'sProxyEncryptionLinks
SetupVPN 4.7 13,676 TAK NIE Uzyskaj rozszerzenie
RusVPN 4.6 495 TAK NIE Uzyskaj rozszerzenie
HolaVPN 4.9 332,382 TAK NIE Uzyskaj rozszerzenie
DOTVPN 3.7 9124 TAK NIE Uzyskaj rozszerzenie
ZenMate 4.5 17,259 TAK NIE Uzyskaj rozszerzenie
TouchVPN 4.6 63.610 TAK NIE Uzyskaj rozszerzenie
Przeglądaj VPN 4.5 24 641 TAK NIE Uzyskaj rozszerzenie
HotSpoty 4.4 65 355 TAK NIE Uzyskaj rozszerzenie
Windscribe 4.7 12,934 TAK NIE Uzyskaj rozszerzenie
SaferVPN 4.5 18,935 TAK NIE Uzyskaj rozszerzenie
Privatix 3.8 18,345 TAK NIE Uzyskaj rozszerzenie
TunnelBear 4.7 32 441 TAK NIE Uzyskaj rozszerzenie
Hoxx 4.7 15,979 TAK NIE Uzyskaj rozszerzenie
TunnelloVPN 4.3 2989 TAK NIE Uzyskaj rozszerzenie
Gom VPN 4.4 10,072 TAK NIE Uzyskaj rozszerzenie
Avira Phantom 4.2 145 TAK NIE Uzyskaj rozszerzenie
SurfEasy 4.7 13,046 TAK NIE Uzyskaj rozszerzenie
X-VPN 3.4 177 TAK NIE Uzyskaj rozszerzenie

Rozszerzenia proxy VS Płatne VPN dla Chrome

Możliwe, że dostawca Internetu jest zadowolony z rozszerzenia proxy Chrome, ponieważ daje przełom w zakresie ograniczonej zawartości. Niestety większość z nas zaniedbuje fakt, że te rozszerzenia proxy nie zapewniają prywatności i szyfrowania danych. Dlatego każdy, kto przy odrobinie wysiłku może uzyskać wszystkie twoje dane, a jeśli oglądałeś nielegalne treści, możesz spotkać się z powiadomieniem lub karą.

Ponadto dodają funkcje bezpieczeństwa, takie jak ochrona przed złośliwym oprogramowaniem, zapora ogniowa lub ochrona przed wyciekiem DNS. Oferuje je najbardziej niezawodny i najlepszy VPN dla Chrome. Dlatego nigdy nie zalecamy proxy zamiast VPN, nawet jeśli wybierzesz darmową Chrome VPN.

Darmowa VPN w porównaniu do Premium One

W rzeczywistości każda osoba chce mieć doskonały produkt za minimalną kwotę do zapłaty. To właśnie przyciąga internautów do bezpłatnych usług VPN, które chronią ich przed zwiększonymi ograniczeniami online. Jednak większość bezpłatnych dostawców VPN ma niejasne zasady dotyczące prywatności, których użytkownicy nie są świadomi.

Ponadto, po pewnym czasie subskrypcji, darmowi dostawcy VPN popełniają błędy w swoich usługach, aby zmusić użytkowników do korzystania z usług premium, które większość z nich ma.

Jednak najlepsi dostawcy VPN z doskonałymi recenzjami klientów są dostępni tylko dla usług premium, chociaż to tylko niewielka ilość pieniędzy w porównaniu do zaufanych usług, które otrzymujesz. Jednak większość z nich oferuje bezpłatny okres próbny przed zakupem dla zadowolenia użytkownika.

Bezpłatne sieci VPN są zatłoczone przez wielu użytkowników, którzy mają ogromny wpływ na szybkość i wydajność przepustowości. Dlatego irytujące jest przesyłanie strumieniowe i pobieranie znacznych treści za pomocą bezpłatnej sieci VPN.

Ale najczęstsze myślenie, jakie może mieć dana osoba, to to, w jaki sposób darmowy VPN zyskuje? Pokonują swoje inwestycje za pomocą natrętnych reklam, podczas gdy użytkownik łączy się za pośrednictwem usługi. Ponadto dostawca może ukraść połączenie i wykorzystać przepustowość dla innych użytkowników.

Dlatego usługa VPN premium jest bardziej zalecana, jeśli chcesz na stałe wydajne rozwiązanie problemów związanych z prywatnością.

3 - Najlepsze bezpłatne rozszerzenia Google Chrome VPN:

1 - AanonymoX:

Wartościowe funkcje:

 • Oferuje anonimowe przeglądanie stron internetowych.
 • Łatwo zmieniaj adres IP i kraj.
 • Może uzyskać dostęp do zablokowanych i ocenzurowanych stron internetowych.
 • Wygląda na to, że surfujesz w innym regionie.

AnonymoX to rozszerzenie VPN dla Google Chrome. Rozszerzenie jest dostępne w dwóch językach, tj. Angielskim i holenderskim. To coś więcej niż rozszerzenia. Prawdziwa i autentyczna anonimizacja i fabrykacja kraju są wykonywane przez anonimową sieć. Sieć składa się z wielu serwerów obecnych w każdym stanie listy krajów. Serwery są pokrywane i organizowane przez użytkowników.

Gdy uzyskasz dostęp do dowolnej witryny internetowej, przed uzyskaniem dostępu do sieci zostanie ona otwarta przez jeden z serwerów, zwany serwerem proxy. Serwer proxy skutecznie ukrywa prawdziwą tożsamość i adres IP. To sprawia, że ​​jesteś całkowicie anonimowy i sprawia, że ​​wygląda na to, że ktoś ma do niego dostęp. Jednak proxy odwiedza stronę internetową.

2 - Serwer proxy VPN PureVPN: odblokuj z zachowaniem prywatności

Wartościowe funkcje:

 • Najlżejsze bezpłatne rozszerzenie VPN działa z dużą prędkością.
 • Oferuje ochronę przed wyciekiem WebRTC
 • Szybki dostęp do ulubionej strony z dowolnego regionu świata.
 • Oferuje nieograniczony dostęp do różnych internetowych kanałów transmisji strumieniowej, takich jak Netflix, Hulu, Amazon Prime US, Pandora i wiele innych.

To rozszerzenie VPN Chrome jest dostępne z wbudowanymi funkcjami prywatności i bezpieczeństwa, takimi jak mnóstwo anonimowych adresów IP i 256-bitowe szyfrowanie AES.

Ogromny system serwerów PureVPN jest instalowany w różnych krajach. Umożliwia internautom o najwyższym poziomie ochrony przed atakującymi, hakerami, szpiegami, atakami DDoS i nielegalnym nadzorem.

Rozszerzenie zawiera również szybko ładowane serwery przesyłania strumieniowego. Gwarantuje również ochronę przed wyciekiem WebRTC, nieograniczoną przepustowość i zdolność do przekraczania każdego rodzaju ograniczeń geograficznych.

https://www.purevpn.com

3 - Darmowa sieć VPN dla klientów indywidualnych | Tuxler:

Wartościowe funkcje:

 • Zapewnia wszystkim równy dostęp do sieci.
 • Rozszerzenie zapewnia precyzyjny wybór poziomu miasta.
 • Zapewnia nieograniczoną przepustowość.
 • Oferuje pełną anonimowość przeglądania.

Bezpłatna sieć mieszkaniowa VPN | Rozszerzenie Tuxler pozwala użytkownikowi swobodnie surfować po Internecie bez żadnych ograniczeń. Rozszerzenie wymaga aplikacji Tuxlera do działania.

Po zainstalowaniu rozszerzenia zostaniesz przekierowany do procesu instalacji aplikacji. Jest obecny na naszym bezpiecznym serwerze i można go łatwo zainstalować w ciągu kilku kliknięć.

Tuxler zmienia sposób przeglądania Internetu. Umożliwia przeglądanie Internetu z dowolnego miejsca, niezależnie od regionu i kraju. Jest dostępny tylko w języku angielskim.

tuxler.com

Czy te rozszerzenia są odpowiednie dla Google Chrome?

Rozszerzenia VPN wydają się bardzo korzystne dla użytkowników, ale niestety nie są świadomi jego ciemnej strony. Po wielu badaniach okazuje się, że bezpłatne rozszerzenia Google Chrome VPN wcale nie są bezpieczne. Czasami nie są to VPN. Analizy pokazują, że rozszerzenia przeglądarki VPN nie szyfrują danych, co oznacza, że ​​są jedynie serwerami proxy, które ukrywają adres IP, ale nie kodują ruchu internetowego.

Kiedy rozszerzenie VPN korzysta z protokołów szyfrowania, może chronić ruch w przeglądarce. Nie jest w stanie zaszyfrować żadnych innych danych, takich jak dane logowania do aplikacji, ruch komunikatorów i wiele innych.

Istnieją różne raporty dotyczące złośliwych rozszerzeń VPN. Świadczą swoje usługi za darmo tylko po to, aby zarobić na danych osobowych i prywatnych użytkownika. Jest to również dowód na to, że sprzedają takie wrażliwe dane stronom trzecim, nawet o tym nie wiedząc.