Najlepsze VPN dla FireFox i bezpłatne VS Płatne rozszerzenia VPN

[ware_item id=33][/ware_item]

Obecnie ludzie szukają przeglądarek, które mają ulepszone funkcje i stale aktualizują swoje usługi. Jedną z tych popularnych przeglądarek jest Firefox, który ma określone rozszerzenia, których brakuje innym.


Na przykład Firefox umożliwia ręczną zmianę ustawień przeglądarki, które upoważniają użytkowników do dostosowania przeglądarki do własnych potrzeb. Nie można szyfrować ruchu ani ukrywać adresu IP bez przeglądarki Firefox VPN.

VPN to standardowe narzędzie, którego większość ludzi używa do różnych celów, w tym do odblokowywania, przesyłania strumieniowego, torrentowania, a przede wszystkim do bezpieczeństwa i prywatności.

Przeglądarka Firefox obsługuje określone sieci VPN, wśród których musisz wybrać najlepszą sieć VPN dla Firefoksa i do tego są pewne rzeczy, których powinieneś szukać.

Na co zwrócić uwagę przed rozważeniem Firefox VPN

Istnieje kilka funkcji, które określają skuteczność usługi VPN. Jednak znajomość tych ważnych rzeczy może być bardzo korzystna przy wyborze VPN dla siebie. Dlatego przed wybraniem Firefox VPN podzieliliśmy ważne rzeczy.

1 - Ogromny zasięg serwera

Lokalizacje serwerów są ważną rzeczą, podobnie jak liczba serwerów, które ma dostawca VPN. Jeśli Firefox VPN ma tylko kilka serwerów w regionach takich jak Chiny, Rosja, Wielka Brytania, USA i inne takie kraje, możesz mieć trudności z torrentowaniem i odblokowywaniem zawartości.

Wynika to z faktu, że w tych krajach obowiązują surowe przepisy i możesz napotkać ograniczenia związane z tymi regionalnymi adresami IP.

2 - Protokoły bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo to najbardziej podstawowa i znacząca funkcja, dla której osoba wybiera usługę VPN. Sprawdź, czy wybrana sieć VPN ma funkcję szyfrowania 256-bitowego, czy nie. Jest to szyfrowanie na poziomie wojskowym, które jest uważane za najbardziej bezpieczne. Wśród nich dostawca VPN powinien mieć pewne wydajne protokoły bezpieczeństwa, które są otwarte dla użytkowników, aby mogli wybierać zgodnie z ich potrzebami.

3 - Duża prędkość

Szybka prędkość jest niezbędna do prawie każdego wykonania Internetu, zwłaszcza przesyłania strumieniowego i intensywnego pobierania.

4 - Zasady braku dziennika

Prawie wszyscy dostawcy VPN twierdzą, że stosują zasady braku dzienników, ale niektórzy mają niejasne stwierdzenia dotyczące przechowywania dzienników i danych użytkownika. Dlatego konieczne jest uważne przeczytanie polityki prywatności wybranego dostawcy VPN. 

5 -Nieograniczona przepustowość

Nagłe spadki prędkości lub ograniczanie przepustowości mogą wystąpić, jeśli w wybranej usłudze istnieje ograniczenie przepustowości lub transferu danych. Jednak wszystkie popularne usługi VPN oferują swoim użytkownikom nieograniczoną przepustowość i dlatego mogą łatwo pobierać i przesyłać strumieniowo duże treści.

5 najlepszych darmowych VPN dla Rozszerzenia Firefox

Większość osób poszukujących darmowych sieci VPN może być dlatego, że są nowi w tym zjawisku i nie chcą stracić pieniędzy w przypadku awarii usługi. Niestety większość bezpłatnych usług jest teraz kanałem umożliwiającym uzyskanie prywatnych danych danej osoby w celu uzyskania korzyści.

Dlatego opracowaliśmy kilka odpowiednich darmowych Firefoksów VPN, abyś był bezpieczny przed nieuczciwymi pułapkami.

1 - Zenmate VPN | Darmowy VPN dla Firefoksa

VPN dla Firefoxa - zenmate

Zenmate to darmowa sieć VPN, a także wersja płatna. Zenmate VPN to popularny darmowy dostawca VPN, który jest łatwy w użyciu i można go zainstalować jako Firefox VPN.

Dają ci cztery lokalizacje (Hongkong, Niemcy, USA i Rumunia) z darmową wersją. Dzięki szyfrowaniu danych Zenmate VPN blokuje również natrętne reklamy i twierdzi, że nie prowadzi dzienników użytkowników.

Zapewniają również zaporę NAT i nieograniczoną liczbę danych dla bezpłatnych klientów VPN. Znaczna liczba funkcji zależy od wyboru premium.

2 - Betternet VPN | Lepszy wybór VPN dla Firefoksa

Recenzja Betternet-VPNWspaniałą rzeczą w tym Firefox VPN jest to, że nie musisz podawać danych osobowych, nawet adresu e-mail. Betternet VPN nie wymaga żadnej rejestracji, a reklamy nie będą wyświetlane podczas przeglądania Internetu.

Dzięki prostej i łatwej w obsłudze usłudze masz połączenie jednym dotknięciem. Twierdzenie, że oferuje szybką usługę, ale możesz spotkać się z niską prędkością dzięki bezpłatnemu połączeniu VPN. Ponadto możesz zobaczyć reklamy wideo w Betternet VPN.

Twierdzą także, że mają politykę braku logów, ale faktem jest, że wciąż pozostają niejasni i pewne dane.

Rozszerzenie 3 - Dot VPN Firefox

Najlepsze VPN dla FireFox i bezpłatne VS Płatne rozszerzenia VPNDarmowa wersja DotVPN zapewnia szyfrowanie danych 4096-bitowych i ma prawie 10 milionów pobrań na całym świecie.

DotVPN oferuje nieograniczoną przepustowość i dostęp do 12 serwerów. Oświadczają jednak na swojej oficjalnej stronie, że usługi DotVPN ulegną degradacji z upływem czasu. Wymieniliśmy DotVPN w Firefox VPN ze względu na recenzje i użytkowników, których zyskał dla darmowej wersji.

Masz jednak minimalne funkcje, jeśli chodzi o porównanie darmowej wersji i usług premium DotVPN.

4 - Hotspot Shield VPN

Najlepsze VPN dla FireFox i bezpłatne VS Płatne rozszerzenia VPNTarcza Hotspot może być wymieniona jako najlepsza darmowa VPN pod wieloma względami, a przy innych specyfikacjach służy również jako najlepsza darmowa VPN dla Firefoksa. Hotspot Shield twierdzi, że uzyskał prawie 200 milionów pobrań, a VPN jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi urządzeniami, takimi jak Windows, Mac, iPhone, iPad, a także urządzeniami z Androidem.

Firefox VPN zapewnia proste użytkowanie i łatwą konfigurację. Otrzymasz serwer USA do połączenia z tym dostawcą VPN. Dlatego możesz złamać ograniczenia dotyczące wyłącznie treści w USA. Hotspot Shield zapewnia 1 GB limitu danych dziennie, co jest całkowicie niewystarczające dla większości użytkowników.

Lokalizacje serwerów wzrosną do ponad 20 po skorzystaniu z elitarnej wersji Hotspot Shield. Ponadto ich płatna usługa jest wolna od reklam i ma większy limit danych.

5 - CyberGhost VPN

Najlepsze VPN dla FireFox i bezpłatne VS Płatne rozszerzenia VPN

CyberGhost VPN jest również kompatybilny z większością systemów operacyjnych i urządzeń, w tym z komputerami Mac, Windows, iOS i Android. Pomimo tego, że jest wymieniony w Firefox VPN, CyberGhost VPN chroni cały ruch internetowy, a nie tylko ten pochodzący z przeglądarki Firefox.

W ich darmowej wersji jesteś ograniczony tylko do trzygodzinnej sesji, ale z nieograniczonym wykorzystaniem danych. Dzięki temu użytkownicy darmowej wersji mogą łączyć się z 15 krajami serwerowymi spośród 31 krajów, w których znajdują się serwery CyberGhost. Zapewniają bezpieczne 256-bitowe szyfrowanie przez OpenVPN, ale dla użytkowników Windows, OS X i Androida. Na iOS nie musisz kupować ich wersji premium.

3 Najlepsze płatne VPN dla FireFox

Prawie wszyscy jesteśmy zafascynowani słowem „wolny”, ale tylko wtedy, gdy nie są oni wyposażeni w dodatkowe problemy i problemy. To samo dotyczy usług VPN. Większość ludzi szuka bezpłatnych dostawców VPN. Jednak większość z nich nie znajduje wydajnej lub wkrótce po wybraniu bezpłatnej usługi musi przełączyć się na wersję premium tej sieci VPN lub musi wyjść.

Aby rozwiązać ten problem większości użytkowników Internetu, uporządkowaliśmy niedrogie sieci VPN, które są równie wydajne i mogą okazać się najlepszą siecią VPN dla użytkowników przeglądarki Firefox.

1 - NordVPN | Najlepsza opcja

nordvpn dla mostsecurevpn

Plusy

 • Brak limitu przepustowości
 • Ochrona przed wyciekiem DNS
 • Surowe zasady braku logów
 • Odpowiednia wydajność prędkości
 • Łatwość udostępniania plików P2P i torrentowania
 • 6 jednoczesnych połączeń urządzeń

Cons

 • Bezpłatny okres próbny jest skomplikowany

NordVPN ma wiele wyróżniających się funkcji i ma niesamowite pakiety do zaoferowania pytającym VPN. Najważniejsze jest to, że nie musisz ryzykować wszystkich swoich pieniędzy; zapewniają 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli nie podoba ci się ta funkcja lub masz problem.

Proces rozstrzygania problemów w NordVPN jest jednak doskonały, ponieważ zapewnia się stałą obsługę klienta (24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu), dla której ma on przeszkolony personel.

Najważniejszą rzeczą dla VPN jest bezpieczeństwo, które zapewnia. NordVPN oferuje protokół bezpieczeństwa przyjazny dla urządzeń mobilnych, IKEv2 / IPsec wraz z PPTP, L2TP, IPSec i OpenVPN. Istnieje kilka charakterystycznych funkcji bezpieczeństwa, które są właśnie dostępne z tym Firefox VPN, takich jak Onion over Tor, Automatic Kill Switch i Double VPN. Wszystkie te funkcje zwiększają bezpieczeństwo i prywatność użytkowników NordVPN bez względu na abonament, który subskrybowali,

Są to plany cenowe oferowane przez NordVPN;

 • 1 miesiąc [11,95 $ miesięcznie]
  To najbardziej podstawowy plan bez żadnych zniżek. Ponadto musisz przeprowadzać proces subskrypcji co miesiąc.
 • 6 miesięcy [7,00 $ miesięcznie - 42 $ przez 6 miesięcy]
  Ten plan oferuje rabat w wysokości 41% co miesiąc i musisz zapłacić łącznie 42 USD za okres 6 miesięcy.
 • 12 miesięcy [5,75 USD miesięcznie - 69 USD za 12 miesięcy]
  Ten pakiet cenowy oferuje 52% miesięczną zniżkę z dodatkiem tylko 17 USD w planie sześciomiesięcznym.

W przeciwieństwie do większości usług VPN, NordVPN ma dwa dodatkowe pakiety cenowe na ograniczony czas z ekstremalnymi rabatami i przystępnością cenową.

 • 2 lata [3,28 USD miesięcznie - 79 USD przez 24 miesiące]
 • 3 lata [2,75 $ miesięcznie - 2,75 $ przez 36 miesięcy]

2 - ExpressVPN

expressvpn dla chrome

Plusy

 • Płonąca duża prędkość
 • Ogromna sieć serwerów
 • Split Tunneling
 • 3 jednoczesne połączenia 

Cons

 • Bezpłatny okres próbny niedostępny
 • Trochę drogo

ExpressVPN to najlepsza sieć VPN spośród wszystkich usług VPN, ale umieściliśmy ją na drugim miejscu na liście Firefox VPN, ponieważ są one nieco droższe niż inni dostawcy VPN. Ale jeśli chodzi o funkcje, ExpressVPN zapewnia najbardziej niezawodne i zaawansowane usługi.

Ze względu na płynną i zadowalającą wydajność użytkownicy ExpressVPN kontynuują współpracę z tym dostawcą i nie martwią się nieco wyższą kwotą. Jak twierdzi ExpressVPN, są najszybszymi VPNami ze wszystkich i to prawda. Kiedy testowaliśmy Express VPN, prędkości pobierania i wysyłania były takie same jak bez połączenia VPN.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, ExpressVPN szyfruje ruch przy użyciu szyfrowania 256-bitowego algorytmu AES klasy wojskowej. Oferują protokoły bezpieczeństwa PPTP, L2TP, SSTP i SSH. Możesz wybrać pomiędzy tymi protokołami i ustawić preferowany poprzez ręczną konfigurację lub oprogramowanie.

Jednak masz również szansę na pozbawienie ryzyka przetestowania usług i skuteczności ExpressVPN dzięki dźwigni 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Plany cenowe oferowane przez ExpressVPN to:

 • 1 miesiąc [12,95 $ miesięcznie]
 • 6 miesięcy [9,99 $ miesięcznie - 59,95 $ rozliczane co 6 miesięcy]
 • 12 miesięcy [8,32 $ miesięcznie - 99,95 $ rozliczane co rok] * zalecane *

3 - Prywatny dostęp do Internetu

prywatny dostęp do Internetu dla chrome

Plusy

 • SOCKS5 Proxy
 • Niedrogie plany cenowe
 • Polityka braku dziennika
 • Ogromny zasięg serwera
 • 5 jednoczesnych połączeń 

Cons

 • Brak bezpłatnego okresu próbnego

Prywatny dostęp do Internetu to także VPN, który możesz wziąć pod uwagę, jeśli szukasz najlepszej sieci VPN dla przeglądarki Firefox. Ma rozległą sieć serwerów obejmującą ponad 3200 serwerów w różnych krajach z całego świata.

Jeśli torrentujesz lub udostępniasz pliki torrent, PIA VPN daje ci opcję osobnego serwera P2P, który jest zoptymalizowany pod kątem nieograniczonej prędkości i nieograniczonej przepustowości. Jednak protokoły bezpieczeństwa, które możesz wybrać w tej przeglądarce Firefox VPN, to OpenVPN, PPTP i L2TP.

PIA VPN ma proste użycie i połączenie jednym kliknięciem wraz z niektórymi wydajnymi funkcjami VPN. Te charakterystyczne cechy to przełącznik zabijania Internetu i inteligentna ochrona DNS. Przełącznik zabijania Internetu zapewnia ochronę i automatycznie rozłącza Internet w przypadku utraty połączenia VPN. Dzięki takiemu wykonaniu Twój ruch internetowy pozostaje anonimowy i bezpieczny przed pojawieniem się niezaszyfrowanych dla szpiegujących danych.

Co najważniejsze, pakiety cenowe PIA VPN są przystępne i warte rozważenia wraz z 7-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Plany cenowe prywatnego dostępu do Internetu są;

 • 1 miesiąc [6,95 $ miesięcznie]
 • 6 miesięcy [5,99 $ miesięcznie - 35,95 $ rozliczane co 6 miesięcy]
 • 1 rok [3,33 USD miesięcznie - 39,95 USD rozliczane co rok] * zalecane *

Dlaczego warto unikać wyboru bezpłatnej sieci VPN?

W tym artykule zapewniamy wam zarówno najlepszą VPN dla Firefoxa (płatna), jak i najlepszą darmową VPN dla Firefoxa. Lista darmowych VPN obejmuje wszystkie Firefox VPN, które mają lepsze wyposażenie i funkcje w porównaniu do tysięcy darmowych VPN, które wcale nie są dla ciebie bezpieczne.

Jednak te VPN mają również usługę premium i w tym celu bardzo ograniczają swoje funkcje dla użytkowników wersji bezpłatnej, dlatego muszą przejść do planu premium. Z drugiej strony mają one w większości wysoką cenę w porównaniu do usług płatnych omówionych powyżej.

Oto kilka ważnych powodów, dla których powinieneś unikać rozważania darmowej sieci VPN;

 • Dają ci tylko jedno połączenie urządzenia
 • Przeważnie masz kilka lub tylko jeden serwer VPN, z którym możesz się połączyć, dlatego masz bardzo ograniczone opcje odblokowywania i przesyłania strumieniowego.
 • Możesz zobaczyć oświadczenie o braku logów, ale darmowi dostawcy VPN zarabiają na sprzedaży danych użytkowników.
 • Przez większość czasu musisz doświadczać natrętnych reklam i filmów.
 • Te sieci VPN są zatłoczone przez wielu użytkowników, dlatego zawsze musisz stawić czoła problemom z prędkością. Innym powodem niskiej prędkości jest to, że ci dostawcy VPN zmuszają cię do subskrypcji premium.
 • Obsługa klienta nie jest doskonała i przeważnie musisz długo czekać na rozwiązania lub odpowiedzi na swoje problemy.

Wniosek: Firefox VPN jest niezbędnym zadaniem, dla którego wielu ludzi jest zdezorientowanych. Dlatego rozwiązaliśmy wszystkie wątpliwości związane z listami bezpłatnego VPN VPN i Płatnego Firefox VPN, które mają cenne funkcje. Ponadto wszystkie omawiane sieci VPN są renomowane i mają doskonałe recenzje od użytkowników.