Najlepszy darmowy VPN, który współpracuje z amerykańskim Netflix

[ware_item id=33][/ware_item]

Szukasz darmowej sieci VPN, która współpracuje z Netflix?


Jesteś we właściwym miejscu.

W styczniu 2016 r. Netflix ogłosił, że od tej pory będzie blokować sieci VPN, które pozwolą użytkownikom spoza USA oglądać amerykańską wersję Netflix. W rezultacie większość płatnych usług VPN nie działa w serwisie Netflix.

Netflix nie ujawnił jednak, w jaki sposób blokuje VPN. Zasadniczo blokują wszystkie adresy IP powiązane z dostawcami hostingu, które były powszechnie używane przez dostawców VPN.

Oznacza to również, że jeśli skonfigurujesz VPN na Digital Ocean, a następnie spróbujesz uzyskać dostęp do Netflix przez to, nadal będziesz w stanie uniknąć ograniczeń geograficznych na Netflix.

Nie martw się!

Tak więc, z powodu ogromnej represji Netflix wobec adresów IP VPN, obecnie jest naprawdę niewiele osób, które przeżyły, chociaż znani dostawcy VPN przestali współpracować z amerykańskim Netflix.

Netflix aktualizuje listę zablokowanych adresów IP, ilekroć je znajdzie. Tak więc nie ma wątpliwości co do przetrwania BEZPŁATNEJ VPN w ten sposób. Mimo że najlepsi dostawcy usług VPN aktualizują serwery w sposób, który zapewnia dostęp do amerykańskiej usługi Netflix. Możesz jednak skorzystać z ich bezpłatnego szlaku, który trwa od 7 do 30 dni, i możesz sprawdzić usługę bez inwestycji.

Wolne trasy VPN są jedynym rozwiązaniem.

Tutaj zapewniamy ci cztery najlepsze bezpłatne VPN, które współpracują z Netflix. Wszystkie te VPN działają wyjątkowo dobrze, a użytkownicy są zadowoleni ze swoich usług. Spójrz.

Sieci VPN współpracujące z Netflix:

Poniżej znajdują się sieci VPN, które nadal działają dobrze z Netflix:

  1. Express VPN
  2. Nord VPN
  3. ZenMate VPN
  4. Surfuj Shark VPN

Express VPN:

Express VPN to najszybsza sieć VPN, która współpracuje z Netflix. Tylko z tego powodu jest dość znany i lubiany przez entuzjastów streamingu.

Korzystając z Express VPN, możesz nie tylko powiększać bloki VPN, ale także odblokowywać ekskluzywne treści Netflix w USA. Pięć z sześciu serwerów Express VPN przechodzi testy blokowania VPN i odblokowuje test Netflix.

Tak więc, korzystając z Express VPN, możesz oglądać nowe ekscytujące programy i filmy w obfitości.

Jego wyjątkowa prędkość umożliwia strumieniowe przesyłanie filmów w jakości HD. Co więcej, jego zdolność do odblokowywania Netflix na szerokiej gamie urządzeń sprawia, że ​​użytkownicy mogą wybierać spośród wielu.

Obecnie Express VN obsługuje serwis Netflix w Kanadzie, Wielkiej Brytanii i USA. Jednak w Japonii i Tokio tylko dwa serwery działają z Netflix.

Zasadniczo usługi VPN pozostawiają wyłącznie użytkownikom możliwość wypróbowania każdego serwera, dopóki nie znajdą czegoś, co działa, ale nie jest tak w przypadku Express VPN. Sesja czatu Express VPN na żywo pomaga użytkownikowi za każdym razem, gdy napotka jakiś problem. Użytkownik może zapytać agenta obecnego podczas sesji czatu na żywo, które serwery działają najlepiej dla Netflix. W rezultacie kierują ich we właściwym kierunku.

Express VPN oferuje kolejną świetną funkcję, tj. Media Streamer DNS. Odblokowuje serwis Netflix na urządzeniach, które nie obsługują sieci VPN, takich jak Apple TV, konsole do gier i telewizory smart.

Czy to nie jest niesamowite?

NordVPN:

NordVPN jest jednym z najpopularniejszych wyborów, jeśli chodzi o streaming Netflix. Działa dobrze z Netflix i jest jednym z pierwszych, które naprawiają najnowsze czyszczenie usług VPN przez Netflix.

Nord VPN zapewnia imponującą usługę, która łączy wysokiej klasy bezpieczeństwo z superszybkimi prędkościami i nieograniczoną przepustowością. Może łatwo pokonać bloki VPN i odblokować także Netflix US.

Dzięki Nord VPN będziesz mógł wybierać spośród ponad 5000 serwerów rozproszonych w ponad 60 krajach. To niesamowity wybór używany do przesyłania strumieniowego Netflix.

Co więcej, jeśli chcesz przełączać się między różnymi indeksami Netflix, unikalna technologia Smart VPN Nord VPN spontanicznie połączy Cię z najszybszym serwerem dostępnym w kraju, którego potrzebujesz. Nord VPN łączy do sześciu serwerów jednocześnie, zapewniając rozrywkę i rozrywkę.

ZenMate VPN:

ZenMate VPN to berlińska sieć VPN. Działa pod komercyjnym parasolem ZenGuard. Jest to najbardziej przyjazna dla użytkownika aplikacja dla wielu osób, które nie mówią po angielsku. Aplikację ZenMate można także oglądać w języku tureckim, niemieckim, koreańskim i hiszpańskim.

Wyniki testu Zenmate pokazują, że wszystkie platformy, w tym Netflix, działały na jego korzyść. ZenMate był korzystny dla wszystkich połączeń, nie wykrywa żadnego ruchu VPN, a nawet nie wyświetlał żadnych błędów proxy. To naprawdę dobra wiadomość dla wszystkich użytkowników, że mogą używać ZenMate nie tylko do korzystania z Netflix, ale także do innych celów.

ZenMate zapewnia wspaniałe wrażenia podczas uzyskiwania dostępu do Netflix. Firma ZenMate nie ma wpływu na próby nałożenia ograniczeń geograficznych przez Netflix. Ponadto uniemożliwia dostawcom VPN pozwalanie na omijanie ograniczeń geograficznych bez przyłapania i zablokowania. Dlatego eksperci sugerują, aby spróbować jeszcze raz ZenMate.

Dzięki ZenMate streaming działa wyjątkowo dobrze. Obsługuje również jakość wideo HD. Jest to punkt odniesienia i standardowa wydajność bezpłatnej usługi VPN.

SurfShark VPN:

SurfShark VPN należy do tych usług VPN, które są wyjątkowo realne i zdeterminowane w swoich działaniach, które zapewniają prywatność użytkownika w sferze cyfrowej. Co więcej, oferuje również kilka innych najwyższych cech, które są wysoce godne zaufania w dostarczaniu tego, co zwykle ślubują. Obecnie SurfShark oferuje około 100 serwerów w 14 różnych regionach na całym świecie.

SurfShark jest testowany pod kątem odblokowywania Netflix i dość łatwo przeszedł test. Wyniki testu dodały dużą gwiazdę do ich usług, jeśli masz jakieś zapytanie i skontaktuj się z ich obsługą klienta, aby dostarczyli informacje dotyczące serwerów VPN.

SurfShark VPN ma opcję obsługi czatu na żywo przez całą dobę. Ta funkcja pozwala każdemu poradzić sobie z wszelkimi problemami lub usterkami w dowolnym momencie. Oprócz tego obsługuje również torrentowanie. Szybkość, jaką zapewnia, jest dość rozsądna i dobra, ale wkrótce powinni pomyśleć o jej poprawie.

Jak uzyskać dostęp do American Netflix?

Jednym z głównych problemów ze strumieniowaniem Netflix jest to, że często blokuje się go w różnych częściach świata. Wiele osób w różnych regionach świata, gdy uzyskuje dostęp do Netflix przez VPN lub usługę proxy, otrzymuje komunikat „użyj odblokowania lub proxy”.

To jedyny sekret odblokowania Netflix. Eksperci sugerują skorzystanie z doskonałej usługi VPN, a następnie połączenie z odpowiednim serwerem VPN. Odblokowanie Netflix to niekończąca się gra w kotka i myszkę. Tutaj, w tym przypadku, Netflix blokuje określone serwery VPN, podczas gdy VPN znajduje nowe rozwiązanie do łączenia się z Netflix. Jeśli korzystasz z VPN zgodnie z powyższym opisem, wszystko, co musisz zrobić, to zweryfikować i sprawdzić, który serwer pozwoli odblokować Netflix.

Wiele osób mieszkających poza USA zastanawia się, jak uzyskać dostęp do amerykańskiego serwisu Netflix. Powodem jest to, że amerykański serwis Netflix ma największy zbiór treści i każdy chce mieć do niego dostęp. Jeśli mówimy o innych regionach, brytyjski Netflix oferuje tylko jedną trzecią materiałów dostępnych w American Netflix.

Albo jesteś zesłaniem, który mieszka we Francji, Niemczech, Japonii, możesz cieszyć się amerykańskim Netflixem. Aby uzyskać dostęp do American Netflix, wystarczy wybrać jedną z wyżej zalecanych sieci VPN, a następnie połączyć się z serwerem VPN, aby uzyskać pełny dostęp.

Po wybraniu VPN możesz wykonać czynności wymienione poniżej, aby obejrzeć i uzyskać dostęp do American Netflix:

  • Połącz z oprogramowaniem VPN:

Po wybraniu VPN musisz znaleźć odpowiednie oprogramowanie VPN dla swojego urządzenia bezpośrednio na stronie VPN. Na przykład, jeśli zdecydujesz ExpressVPN, uzyskasz dostęp do dużego wyboru aplikacji, których możesz łatwo użyć, aby uzyskać dostęp do Netflix. Express VPN obsługuje telewizory, Amazon Fire TV Sticks i Smart TV.

  • Połącz z serwerem VPN:

Po znalezieniu oprogramowania VPN uruchom je i połączy się z serwerem w miejscu, w którym znajduje się Netflix.

  • Ciesz się transmisją Netflix:

Na koniec zaloguj się na swoje obecne konto Netflix i ciesz się streamingiem amerykańskiego Netflix.

Dostęp do Netflix za pomocą VPN to gra typu kot-mysz z niektórymi dostawcami VPN. Ale jeśli używasz prawidłowego VPN dla Netflix, otwiera się przed Tobą świat możliwości bez względu na to, gdzie mieszkasz. Sieć VPN sugerowana na tej stronie jest najlepsza dla Netflix i powinna być wybrana jako opcja.