Najrýchlejšia bezplatná sieť VPN pre vysokorýchlostné šifrované pripojenie

[ware_item id=33][/ware_item]

Základnou koncepciou VPN je poskytovať používateľom anonymitu a bezpečnosť údajov, ale najrýchlejšia bezplatná sieť VPN je záležitosťou, na ktorú je užívateľ internetu nadšený. Väčšina jednotlivcov chce obísť obmedzenia webových stránok a vyhnúť sa šanci, že ich budú sledovať alebo chytiť poskytovatelia internetových služieb, vládne agentúry a iné tretie strany..


Tí, ktorí sú ochotní získať sľubnú a plne chránenú službu VPN, zvyčajne volia platenú službu VPN, ale zároveň udržujú efektívnu rýchlosť na svojich prioritách..

Dôvodom je skutočnosť, že každá činnosť, ktorú vykonávate v režime online, môže byť mimoriadne nepríjemná, ak čelíte rýchlostným škrtiacim ventilom. Tieto problémy s rýchlosťou však môžu v prípade prerušenia pripojenia VPN tiež ohroziť vaše súkromie únikom údajov.

Prečo ľudia hľadajú najrýchlejšiu bezplatnú sieť VPN

Používatelia internetu sú v súčasnosti skutočne frustrovaní z dôvodu výrazne zvýšeného blokovania prístupu k obsahu bez ohľadu na to, v ktorej krajine žijete. To je dôvod, prečo väčšina z nich nepripisuje dôležitosti súkromia, ktoré VPN obsahuje zadarmo.

Mnoho ľudí, najmä tých, ktorí sú novým v koncepte VPN, si myslí, že by si mali najprv vyskúšať bezplatnú službu, pretože majú obavy týkajúce sa straty peňazí. Veľkou atrakciou pre mnohých sú tiež funkcie, ako je odblokovanie obsahu, zakrytie IP a naparovanie bez investícií.

Streamery sa zvyčajne nestarajú o súkromie, ich skutočnou potrebou je anonymita a rýchlosť. VPN zvyčajne spomaľujú rýchlosť a problém sa zvyšuje pri používaní bezplatných služieb VPN; Husté streamovanie však vyžaduje vyššiu rýchlosť, aby fungovalo hladko. Preto je skutočne ťažké nájsť bezplatnú sieť VPN s primeraným výkonom. Na druhej strane, populárne používanie internetu sa šíri, čo si vyžaduje súkromie a anonymitu.

Pri torrentingu existujú väčšie riziká, že sa dostanú oznámenia o autorských právach. Preto ľudia používajú VPN na zakrytie identity pri zdieľaní a sťahovaní torrentových súborov.

Bohužiaľ, pripojenie VPN spomaľuje torrentovanie, pretože ide o ťažký postup spracovania údajov. Ak hovoríme o bezplatných sieťach VPN, je takmer nemožné nájsť bezplatnú sieť VPN, ktorá je pri torrentingu úplne účinná.

Je bezplatná služba VPN v skutočnosti zadarmo alebo sa zdá, že je?

Ľudia si zvyčajne myslia, že bezplatné rozšírenie VPN, ktoré používajú, je na nezaplatenie a funkcie, ktoré poskytujú, sú bez zámerov. Poplatky vám však budú účtované alternatívnymi metódami, keď nezískajú zisk z hľadiska peňazí.

Komentár z diskusie Is Hola VPN extension stojí za stiahnutie?.

Bohužiaľ, takmer všetky bezplatné rozšírenia VPN dostupné online obsahujú určité bezpečnostné nedostatky, ktoré používateľ zažije okamžite po pripojení alebo niekedy neskôr. Preto väčšina ľudí musí trpieť nedostatkom efektívnosti, čo vedie k frustrácii. Uviedli sme však niektoré z najčastejšie riešených sťažností používateľov bezplatnej siete VPN.

 • Vague policy: Mnoho bezplatných služieb VPN zachováva nejasné pravidlá týkajúce sa zákazníckych údajov alebo aktivít prehliadania online. V skutočnosti však zhromažďujú údaje alebo sledujú používateľov bez ich vedomia.
 • Dátové limity: Keď sa pripájate k bezplatnej sieti VPN, väčšinou vás obmedzia na určitý dátový limit, keď ho dosiahnete.
 • Oneskorenia rýchlosti: Bezplatná sieť VPN väčšinou znižuje rýchlosť systému v porovnaní s pôvodnou rýchlosťou.
 • Obmedzené umiestnenia servera: Mali ste už vidieť prémiové ponuky služieb takmer pri každom bezplatnom rozšírení VPN. Udržiavajú teda veľmi obmedzené množstvo serverov pre používateľov bezplatných služieb.

Avšak zo všetkých týchto bezpečnostných nedostatkov a neefektívností je väčšina ľudí znepokojená problémami súvisiacimi s rýchlosťou.

Prečo je však najrýchlejšia bezplatná VPN najväčšou obavou?

Dôvodom je skutočnosť, že keď VPN má extrémne pomalú a pomalú rýchlosť, používatelia čelia rôznym bezpečnostným problémom a ťažkostiam pri prehliadaní.

Najviac nepríjemné problémy, ktorým čelia, keď pripojenie VPN obsahuje nedostatky v rýchlosti, sú;

 • Riziko straty údajov sa zvyšuje, keď je spojenie deaktivované kvôli oneskoreniu rýchlosti a zaveseniu systému. Keď VPN prestane fungovať, užívateľské dáta sú vystavené cudziemu používateľovi, kým VPN znova nezíska pripojenie.
 • Sluggish sťahovanie môže byť veľkým problémom s pomalými službami VPN, najmä pri manipulácii s ťažkými predmetmi.
 • Streamovanie frustrácií sú nepríjemným problémom, keď nevlastníte rýchlu sieť VPN. Je to najväčší problém, pretože používatelia vždy prehliadajú obsah a streamujú údaje. Dlhé načítanie videí a prilepená hra sú nepríjemnou situáciou pre používateľov.

Sieť VPN sa musí vyberať opatrne a po kontrole ich výkonnosti. V tomto ohľade by mohlo byť užitočné prečítať si používateľské skúsenosti alebo podrobné články.

Preto sme testovali aj niektoré bezplatné služby VPN, medzi ktorými je najrýchlejších poskytovateľov bezplatných sietí VPN len niekoľko.

Najrýchlejšie bezplatné služby VPN

Testovali sme niektoré z populárnych rozšírení VPN, aby sme získali tie, ktoré sú porovnateľne najrýchlejšími bezplatnými službami VPN. Užívateľ internetu by mohol túto jednoduchú testovaciu metodiku sledovať aj sám.

Najprv by ste mali otestovať svoju základnú rýchlosť internetu (rýchlosť poskytovanú poskytovateľom internetových služieb) pomocou nástrojov na testovanie rýchlosti, ako sú testmy.net alebo speedtest.net..

Ak však chcete otestovať konkrétnu sieť VPN, musíte na svojom zariadení povoliť pripojenie a potom otestovať svoju rýchlosť. Ak je dosiahnutý výsledok rovnaký alebo takmer rovnaký ako vaša základná rýchlosť internetu, ako vaša služba VPN nespomaluje rýchlosť internetu.

5 najrýchlejších VPN zadarmo, ktoré sú vysoko dôveryhodné

Preto všetky tieto najrýchlejšie služby VPN, o ktorých tu diskutujeme, sú tie, ktoré po pripojení preukázali rovnakú alebo takmer rovnakú rýchlosť.

# 1 - TunnelBear VPN

alternatívy tunela

Pozoruhodné vlastnosti

 • Jednoduché použitie
 • Poskytnite pripojenie k 5 súčasným zariadeniam
 • 500MB bezplatných údajov každý mesiac

Tunnelbear VPN so všetkými fantastickými funkciami tiež udržuje rýchlosť prehliadania na primeranej úrovni bez toho, aby spomalil vašu základnú rýchlosť poskytovateľa internetových služieb. Preto sme to považovali za našu najvyššiu prioritu pre najrýchlejšiu bezplatnú sieť VPN.

Tvrdia, že majú politiku nulového protokolovania, čo je skvelá vec, pokiaľ ide o bezplatnú sieť VPN. Dôvodom je skutočnosť, že väčšina bezplatných sietí VPN sa podieľa na prenose používateľských údajov bez toho, aby boli informovaní. TunnelBear poskytuje prístup do všetkých miest oddeľovačov aj osobe, ktorá používa svoju bezplatnú verziu. Preto je možné odblokovať väčšinu obsahu bez problémov s oneskorením rýchlosti.

Nevýhody, ktoré môžete zažiť

 • K dispozícii sú rozšírené funkcie s prémiovou verziou
 • Obmedzené použitie
 • Zdieľanie súborov P2P a torrentovanie nie sú k dispozícii

# 2 - CyberGhost VPN

Najrýchlejšia bezplatná sieť VPN pre vysokorýchlostné šifrované pripojenie

Pozoruhodné vlastnosti

 • Efektívna rýchlosť
 • Internet zabiť prepínač
 • Neobmedzená šírka pásma

CyberGhost VPN má viac ako 850 serverov v takmer 30 krajinách vrátane USA, Veľkej Británie, Nemecka, Francúzska, Austrálie, Kanady, Japonska, Singapuru a Mexika. Táto funkcia slúži na to, aby sa zvýšila medzi najrýchlejšie bezplatné služby VPN s rozsiahlymi možnosťami odblokovania.

Môžete ho ľahko získať ako bezplatné rozšírenie VPN pre svoje zariadenie stiahnutím z obchodu Google Play alebo priamo z webových stránok.

CyberGhost vám poskytuje 256-bitové šifrovanie AES, ktoré je rovnaké ako pre prémiových používateľov. Na rozdiel od väčšiny bezplatných služieb VPN má však neobmedzenú šírku pásma, čo znamená, že by ste mohli streamovať online obsah bez frustrácií a blokovania použitia..

Bezplatná verzia by však mohla obsahovať rušivé reklamy, ktoré môžu pri prehliadaní online spôsobiť nepríjemnosti.

Nevýhody, ktoré môžete zažiť

 • Obmedzené umiestnenia serverov pre bezplatných používateľov VPN
 • Kontextové reklamy

# 3 - Windscribe VPN

Windscribe-VPN-review

Pozoruhodné vlastnosti

 • 10 GB dát
 • Jednoduché použitie
 • 11 umiestnení na serveri s bezplatnou verziou

Windscribe VPN je tiež najvýkonnejšou službou pre naše testy rýchlosti, a preto sme ju zaradili medzi najrýchlejšie bezplatné služby VPN..

Môžete si vychutnať rýchle streamovanie a prehliadanie s primeraným dátovým limitom 10 GB. Tieto údaje by sa s vašimi tweetmi mohli zvýšiť na 15 GB.

Môžete si stiahnuť Windscribe VPN do takmer všetkých zariadení s rôznymi platformami vrátane Windows, Mac, iOS, Blackberry, Chrome, Firefox a Opera. Pre Linux a Android je však potrebná profesionálna verzia.

Nevýhody, ktoré môžete zažiť

 • Naraz bolo možné povoliť iba jedno pripojenie
 • Obmedzené použitie

# 4 - SurfEasy VPN

Najrýchlejšia bezplatná sieť VPN pre vysokorýchlostné šifrované pripojenie

Pozoruhodné vlastnosti

 • Easy-to-setup
 • Rôzne servery
 • Uspokojivý zákaznícky servis

SurfEasy VPN má mnoho funkcií spolu so službou, ktorá sa dobre osvedčila pri testovaní rýchlosti. Preto sme túto sieť VPN zaokrúhlili nahor v zozname najrýchlejších poskytovateľov bezplatných sietí VPN.

Poskytuje používateľom prenos dát 500 MB spolu s možnosťou zvýšiť tento limit odporúčaním SurfEasy VPN svojim priateľom a rodine. Má ľahko sa pripájajúcu službu VPN, rovnako ako aplikácie, sa ľahko používa.

Adekvátne množstvo serverov s SurfEasy free VPN zvyšuje šance na odblokovanie a poskytuje vám viac streamovania a prehliadania obsahu.

Nevýhody, ktoré môžete zažiť

 • Majte nejaké denníky pripojenia
 • Limit 2 GB pre štartovací plán

# 5 - VPN štítu Hotspot

Najrýchlejšia bezplatná sieť VPN pre vysokorýchlostné šifrované pripojenie

Pozoruhodné vlastnosti

 • Rôzne umiestnenia servera
 • Neobmedzená šírka pásma
 • Zabezpečenie Wi-Fi

HotSpot Shield VPN je tiež jedným z odporúčaní pre najrýchlejšie bezplatné služby VPN, ktoré používateľom poskytujú slušnú rýchlosť prehľadávania pozdĺž niektorých významných funkcií. S touto sieťou VPN stačí jedno kliknutie, aby ste povolili alebo zakázali pripojenie.

Problémy s obmedzením šírky pásma však zmiznú, keď používate štít Hotspot. Skúsenosti s odblokovaním by sa tak mohli zlepšiť pri vysokej rýchlosti a neobmedzenej šírke pásma. Pri používaní tejto bezplatnej služby VPN by ste však mohli čeliť rušivým reklamám. Jeho poloha v USA sa tiež trochu týka obhajcov súkromia.

Nevýhody, ktoré môžete zažiť

 • So sídlom v USA
 • Počas prehliadania zobrazujte reklamy

Prečo sú bezplatné VPN väčšinou odrádzané

Bezplatné služby VPN zvyčajne získavajú rýchlu popularitu vďaka svojim bezplatným službám. Väčšina ľudí si však neuvedomuje skutočnosť, že používatelia, ktorí sa rozhodli pre týchto poskytovateľov, riešia mnoho problémov hneď po niekoľkých dňoch posudzovania.

Prakticky by to mala byť spoločná otázka, ako tieto služby získajú zisk, ak si neúčtujú peniaze?

Takmer každá sieť VPN má problémy, ako je kontextová reklama, ktorá by mohla byť výsledkom sledovania vašej histórie prehľadávania online treťou stranou alebo môže byť poskytnutá podľa vašich preferencií na internete. Bezplatní poskytovatelia VPN majú tiež nejasné zásady ochrany osobných údajov a mnohí z nich unikajú používateľské údaje bez toho, aby ich potvrdili.

Preto si musíte uvedomiť, že bezplatná sieť VPN vás nemôže uspokojiť so všetkými pokročilými funkciami a efektívne súkromie. Ak chcete získať také súkromie, primeranú rýchlosť, efektívne funkcie a celý balík, musíte si vybrať serióznu a kompletnú službu VPN, ktorú stojí za to investovať. VPN, ako sú NordVPN a PureVPN, sú však dostupné za neuveriteľne nízke ceny s takmer 3 dolármi mesačne, čo je dostupné pre každého človeka.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me