Najszybsza darmowa sieć VPN do szybkiego szyfrowanego połączenia

[ware_item id=33][/ware_item]

Podstawową koncepcją VPN jest zapewnienie anonimowości i bezpieczeństwa danych użytkownikom, ale najszybszy darmowy VPN jest tym, co ekscytuje internautów. Większość osób chce po prostu ominąć ograniczenia witryn internetowych i uniknąć szans na śledzenie lub złapanie przez dostawców usług internetowych, agencje rządowe i inne osoby trzecie.


Ci, którzy chcą uzyskać obiecującą iw pełni chronioną usługę VPN, zwykle wybierają płatną usługę VPN, ale utrzymują również efektywną prędkość na swoich najbardziej preferowanych priorytetach.

Wynika to z faktu, że każda czynność wykonywana w trybie online może być bardzo irytująca, jeśli masz do czynienia z ograniczeniami prędkości. Jednak te problemy z prędkością mogą również zagrozić Twojej prywatności przez wyciek danych, gdy połączenie VPN zostanie przerwane.

Dlaczego ludzie szukają najszybszej darmowej sieci VPN?

Użytkownicy Internetu są obecnie bardzo sfrustrowani z powodu ogromnie zwiększonych blokad dostępu do treści, bez względu na kraj zamieszkania. Właśnie dlatego większość z nich nie przywiązuje wagi do prywatności, jaką nie zawiera darmowa sieć VPN.

Wiele osób, szczególnie tych, którzy są nowi w koncepcji VPN, myślą, że powinni najpierw wypróbować bezpłatną usługę, ponieważ mają obawy dotyczące utraty pieniędzy. Również funkcje, takie jak odblokowywanie zawartości, zasłanianie adresów IP i przesyłanie danych bez inwestycji, są dla wielu atrakcją.

Serpentyny zwykle nie dbają o prywatność, ich prawdziwą potrzebą jest anonimowość i szybkość. Sieci VPN zwykle spowalniają prędkość, a problem staje się bardziej intensywny podczas korzystania z bezpłatnych usług VPN; jednak intensywne przesyłanie strumieniowe wymaga dodatkowej prędkości, aby działać płynnie. Dlatego naprawdę trudno jest znaleźć darmową sieć VPN o odpowiedniej wydajności. Z drugiej strony popularnym sposobem korzystania z Internetu jest torrentowanie, które wymaga prywatności i anonimowości.

Przy torrentowaniu istnieje szersze ryzyko otrzymania powiadomień o prawach autorskich. Dlatego ludzie używają VPN do ukrywania tożsamości podczas udostępniania i pobierania plików torrentowych.

Niestety połączenie VPN spowalnia torrentowanie, ponieważ jest to ciężka procedura przetwarzania danych. Jeśli mówimy o darmowych sieciach VPN, prawie niemożliwe jest znalezienie darmowej sieci VPN, która byłaby całkowicie wydajna przy torrentowaniu.

To darmowa usługa VPN w rzeczywistości bezpłatna lub po prostu wydaje się być?

Ludzie zwykle myślą, że bezpłatne rozszerzenie VPN, którego używają, jest bezcenne, a funkcje, które zapewniają, nie mają żadnych zamiarów. Obciążają Cię jednak alternatywnymi metodami, gdy nie osiągają zysków w kategoriach pieniężnych.

Komentarz z dyskusji Czy rozszerzenie Hola VPN warto pobrać?.

Niestety, prawie wszystkie bezpłatne rozszerzenia VPN dostępne online zawierają pewne luki w zabezpieczeniach, których użytkownik doświadcza natychmiast po połączeniu lub jakiś czas później. Dlatego większość ludzi musi cierpieć z powodu braku wydajności, co powoduje frustrację. Wymieniliśmy jednak niektóre z najczęściej rozpatrywanych skarg użytkowników darmowej sieci VPN.

 • Niejasne zasady: Wiele bezpłatnych usług VPN utrzymuje niejasne zasady dotyczące danych klientów lub działań związanych z przeglądaniem Internetu. Ale w rzeczywistości zbierają dane lub śledzą użytkowników bez ich wiedzy.
 • Limity danych: Gdy łączysz się z darmową siecią VPN, najczęściej ograniczają Cię one do określonego limitu danych, gdy go osiągniesz.
 • Opóźnienia prędkości: Bezpłatna sieć VPN głównie zmniejsza prędkość systemu w porównaniu do pierwotnej.
 • Ograniczone lokalizacje serwerów: Zapewne widziałeś oferty usług premium w prawie każdym darmowym rozszerzeniu VPN. Utrzymują więc bardzo ograniczoną liczbę serwerów dla użytkowników bezpłatnych usług.

Jednak z powodu tych wszystkich braków bezpieczeństwa i nieefektywności większość ludzi martwi się tylko kwestiami związanymi z prędkością.

Ale dlaczego najszybszy darmowy VPN jest największym problemem??

Wynika to z faktu, że gdy VPN ma bardzo powolną i powolną prędkość, użytkownicy mają do czynienia z różnymi problemami bezpieczeństwa i trudnościami z przeglądaniem.

Najbardziej denerwujące problemy, jakie napotyka połączenie VPN, zawierają wady prędkości;

 • Ryzyko utraty danych zwiększa się, gdy połączenie jest wyłączone z powodu opóźnień prędkości i zawieszenia systemu. Gdy VPN przestaje działać, dane użytkownika są udostępniane zewnętrznemu użytkownikowi, dopóki VPN nie odzyska połączenia.
 • Powolne pobieranie może być wielkim problemem z powolnymi usługami VPN, szczególnie w przypadku ciężkich rzeczy.
 • Frustracje strumieniowe są najbardziej irytującym problemem, gdy nie masz szybkiej usługi VPN. Jest to najczęściej spotykany problem, ponieważ użytkownicy zawsze przeglądają treści i przesyłają strumieniowo rzeczy. Długie ładowanie filmów i zawieszanie gry to irytująca sytuacja dla użytkowników.

VPN należy wybrać ostrożnie i po sprawdzeniu jego wydajności. Pomocne może być czytanie doświadczeń użytkowników lub szczegółowych artykułów.

Dlatego przetestowaliśmy również niektóre z bezpłatnych usług VPN, wśród których najszybsi dostawcy bezpłatnych VPN są tylko kilkoma.

Najszybsze bezpłatne usługi VPN

Przetestowaliśmy niektóre popularne rozszerzenia VPN, aby wyodrębnić te, które są stosunkowo najszybszymi bezpłatnymi usługami VPN. Internauta może również zastosować tę łatwą metodę testowania.

Po pierwsze, powinieneś przetestować swoją podstawową prędkość Internetu (prędkość zapewnianą przez twojego dostawcę usług internetowych) za pomocą narzędzi do testowania prędkości, takich jak testmy.net lub speedtest.net.

Aby jednak przetestować konkretną sieć VPN, musisz włączyć połączenie w urządzeniu, a następnie przetestować prędkość. Jeśli uzyskany wynik jest taki sam lub prawie równy podstawowej prędkości Internetu, to usługa VPN nie spowalnia prędkości Internetu.

5 najszybsza darmowa sieć VPN, która jest wysoce godna zaufania

Dlatego wszystkie te najszybsze usługi VPN, o których tutaj mówimy, to te, które po połączeniu wykazały równą lub prawie taką samą prędkość.

# 1 - TunnelBear VPN

alternatywy tunelowe

Znaczące funkcje

 • Łatwy w użyciu
 • Zapewnij połączenie z 5 urządzeniami jednocześnie
 • 500 MB darmowych danych co miesiąc

Tunnelbear VPN ze wszystkimi fantastycznymi funkcjami utrzymuje prędkość przeglądania na odpowiednim poziomie bez spowalniania podstawowej prędkości ISP. Dlatego uważamy, że jest to nasz najwyższy priorytet dla najszybszej bezpłatnej sieci VPN.

Twierdzą, że mają zasady zerowego logowania, co jest świetną rzeczą, jeśli chodzi o bezpłatną sieć VPN. Wynika to z faktu, że większość darmowych sieci VPN bierze udział w wycieku danych użytkownika bez ich informowania. TunnelBear zapewnia dostęp do wszystkich lokalizacji serwerów, również osobom korzystającym z jego darmowej wersji. Dlatego możliwe jest odblokowanie większości treści bez kłopotów z opóźnieniami prędkości.

Wady, których możesz doświadczyć

 • Zaawansowane funkcje są dostępne w wersji premium
 • Ograniczone użycie
 • Udostępnianie i torrentowanie plików P2P jest niedostępne

# 2 - CyberGhost VPN

Najszybsza darmowa sieć VPN do szybkiego szyfrowanego połączenia

Znaczące funkcje

 • Efektywna prędkość
 • Przełącznik zabijania w Internecie
 • Nieograniczona przepustowość

CyberGhost VPN ma ponad 850 serwerów w prawie 30 krajach, w tym w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Australii, Kanadzie, Japonii, Singapurze i Meksyku. Ta funkcja pozwala zwiększyć ją wśród najszybszych bezpłatnych usług VPN z szerokimi opcjami odblokowania.

Możesz go łatwo pobrać jako bezpłatne rozszerzenie VPN na swoje urządzenie, pobierając je ze sklepu Google Play lub bezpośrednio ze strony internetowej.

CyberGhost zapewnia 256-bitowe szyfrowanie AES, które jest takie samo, jak dla użytkowników premium. Jednak w przeciwieństwie do większości darmowych usług VPN ma nieograniczoną przepustowość, co oznacza, że ​​możesz przesyłać strumieniowo treści online bez frustracji prędkości i blokad użytkowania.

Ale darmowa wersja może zawierać natrętne reklamy, które mogą powodować irytację podczas przeglądania Internetu.

Wady, których możesz doświadczyć

 • Ograniczone lokalizacje serwerów dla darmowych użytkowników VPN
 • Wyskakujące reklamy

# 3 - Windscribe VPN

Windscribe-VPN-review

Znaczące funkcje

 • 10 GB danych
 • Łatwy w użyciu
 • 11 lokalizacji serwerów z darmową wersją

Windscribe VPN jest również najlepiej działającą usługą w naszych testach prędkości, dlatego też uznaliśmy ją za jedną z najszybszych bezpłatnych usług VPN.

Możesz cieszyć się szybkim przesyłaniem strumieniowym i przeglądaniem z odpowiednim limitem danych 10 GB. Te dane mogą wzrosnąć do 15 GB z tweetem.

Możesz pobrać Windscribe VPN na prawie wszystkie urządzenia z różnymi platformami, w tym Windows, Mac, iOS, Blackberry, Chrome, Firefox i Opera. Jednak wymagana jest wersja pro dla systemów Linux i Android.

Wady, których możesz doświadczyć

 • Jednocześnie można włączyć tylko jedno połączenie
 • Ograniczone użycie

# 4 - SurfEasy VPN

Najszybsza darmowa sieć VPN do szybkiego szyfrowanego połączenia

Znaczące funkcje

 • Łatwy w konfiguracji
 • Różne serwery
 • Zadowalająca obsługa klienta

SurfEasy VPN ma wiele funkcji wraz z usługą, która wypadła dobrze w naszych testach prędkości. Dlatego zaokrągliliśmy tę VPN na liście najszybszych darmowych dostawców VPN.

Zapewnia użytkownikom 500 MB transferu danych oraz możliwość zwiększenia tego limitu, polecając SurfEasy VPN znajomym i rodzinie. Ma łatwą do połączenia usługę VPN, a aplikacje są również łatwe w użyciu.

Odpowiednia ilość serwerów z darmowym VPN SurfEasy zwiększa szanse na odblokowanie i zapewnia więcej strumieniowego przesyłania i przeglądania zawartości.

Wady, których możesz doświadczyć

 • Masz jakieś dzienniki połączeń
 • Limit 2 GB w planie startowym

# 5 - Hotspot Shield VPN

Najszybsza darmowa sieć VPN do szybkiego szyfrowanego połączenia

Znaczące funkcje

 • Różne lokalizacje serwerów
 • Nieograniczona przepustowość
 • Bezpieczeństwo Wi-Fi

HotSpot Shield VPN jest również jednym z zaleceń dotyczących najszybszych bezpłatnych usług VPN, które zapewniają użytkownikom przyzwoitą prędkość przeglądania wraz z pewnymi znaczącymi funkcjami. Dzięki tej sieci VPN wystarczy jedno kliknięcie, aby włączyć lub wyłączyć połączenie.

Jednak kłopoty z ograniczeniem przepustowości znikają, gdy używasz tarczy Hotspot. Odblokowanie może więc stać się znacznie lepsze dzięki dużej prędkości i nieograniczonej przepustowości. Ale korzystając z tej bezpłatnej usługi VPN możesz napotkać natrętne reklamy. Również jego lokalizacja w Stanach Zjednoczonych jest nieco niepokojąca dla obrońców prywatności.

Wady, których możesz doświadczyć

 • Z siedzibą w USA
 • Wyświetlaj reklamy podczas przeglądania

Dlaczego darmowe VPN są głównie odradzane

Bezpłatne usługi VPN zwykle zyskują dużą popularność ze względu na ich bezpłatne usługi. Jednak większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z faktu, że użytkownicy decydujący się na tych dostawców rozwiązują wiele problemów już po kilku dniach rozważań.

Praktycznie powinno być powszechne pytanie, w jaki sposób te usługi osiągają zysk, jeśli nie pobierają pieniędzy?

Prawie każda sieć VPN ma problemy, takie jak wyskakujące reklamy, które mogą być wynikiem śledzenia historii przeglądania online przez osoby trzecie lub mogą być dostarczane z preferencjami internetowymi. Ponadto darmowi dostawcy VPN mają niejasną politykę prywatności, a wielu z nich wycieka dane użytkownika bez ich potwierdzenia.

Dlatego musisz pamiętać, że bezpłatna sieć VPN nie zapewniłaby Ci wszystkich zaawansowanych funkcji i efektywnej prywatności. Aby uzyskać taką prywatność, odpowiednią szybkość, wydajne funkcje i cały pakiet, musisz wybrać sprawdzoną i kompletną usługę VPN, którą warto zainwestować. Jednak sieci VPN, takie jak NordVPN i PureVPN, są dostępne w niewiarygodnie niskich cenach z prawie 3 USD miesięcznie, co jest dostępne dla każdej osoby.