Nejlepší specializovaný poskytovatel IP VPN 2 Možnosti

[ware_item id=33][/ware_item]

Vzhledem k nárůstu uživatelů VPN na celém světě, mnoho webů, jako je Netflix a další, začaly rozpoznávat jednotlivce, kteří odblokují obsah prostřednictvím VPN. Naštěstí lze tomuto problému čelit také pomocí nejlépe specializovaných poskytovatelů IP VPN.


Existují dva typy IP, sdílená IP a vyhrazená IP, ale mnoho lidí nezná rozdíly mezi nimi. Sdílená IP, jak vyplývá z názvu, je ta, přes kterou je připojeno mnoho lidí a zajišťuje péči o všechny uživatele současně. Vzhledem k tomu, vyhrazená IP je ta, která je ve vlastnictví jediného uživatele a je jí přidělena pouze.

Sdílená IP a vyhrazená IP mají oproti porovnání určité výhody a některé nevýhody. Nakonec se však má za to, že vyhrazená IP je nadřazená, pokud jde o výhody.

Výhody nejlepší specializované IP VPN

Existují určité výhody, které můžete získat, když máte VPN, která svým uživatelům nabízí vyhrazenou možnost IP. Vyhrazená IP adresa, kterou jste dostali, nemohla být použita jinou osobou, a proto budete vždy spojeni se stejnou IP adresou.

Na druhé straně sdílenou IP lze přiřadit i jiným uživatelům, a proto jsou služby jako Netflix schopny uživatele VPN rozpoznat. Proto když identifikují IP adresu, označí ji jako černou listinu. Ale protože máte pravomoc ovládat vyhrazenou IP adresu a patří pouze vám, šance na zachycení jsou velmi nízké..

Díky této výhodě vám získání vyhrazené IP VPN nabídne obrovský seznam cenných výhod, které samotná VPN nemůže poskytnout mnohem efektivněji.

Odblokujte oblíbený streamovací obsah

VPN je považována za inteligentní volbu pro ty, kteří si chtějí užít slavné streamovací kanály, jako je Netflix. VPN změní skutečnou IP adresu uživatele a přiměje jej, aby se objevil jako občan země, kde není tento obsah blokován. Nyní však některé z kanálů, jako je Netflix, přijaly nový zákon, který omezuje uživatele, kteří přistupují k obsahu přes VPN. Identifikují IP adresu, která může být přihlášena před kanálem pomocí jiného uživatelského účtu.

Vyhrazená IP VPN však může vyřešit tento problém přiřazením adresy IP, která vám vždy zůstane. Proto nikdo nemohl mít podezření, že se jedná o falešné ID, protože při každém přihlášení budete mít tuto IP adresu pokaždé.

Lepší zážitek z online hraní

Pokud jste závislí na hraní online her, musíte čelit problémům, jako je útok DDoS. To je problém, který mezi hráči vyvolává nepříjemnost, když je udeří. Takové útoky se pravidelně zvyšují a předpokládá se, že k nim dojde v případě, že dojde k dlouhým online herním aktivitám nebo problémovým elektronickým sportům. Tomuto problému lze zabránit použitím vyhrazené IP VPN, která poskytuje prvotřídní ochranu před útokem DDoS.

Dedikovaná IP VPN také čelí problémům se zpožděním a latencí, které by vás mohly přerušit při online hraní. Normální připojení k internetu má takové problémy kvůli přeplněné cestě, kterou jsou přenášeny herní pakety, což vede ke zpoždění zpracování. Vzhledem k tomu, vyhrazená IP vám pomůže vychutnat si nepřetržitý a plynulý herní zážitek zpracováním dat přes jasné cesty.

Vysoká rychlost

Při streamování obsahu každý vyžaduje bleskovou rychlost bez přerušení. To je výhoda, kterou můžete využít díky vyhrazené IP VPN. Vzhledem k tomu, že sdílenou IP používá mnoho uživatelů současně a má cestu, přes kterou se přenáší datový přenos mnoha uživatelů, rychlost streamování se zpomaluje.

Přestože jste připojeni k vyhrazené IP nebo statické IP, je vám dána jasná cesta s nízkým přenosem dat, díky které můžete zažít rychlé a plynulé prohlížení internetu a streamování obsahu..

Chrání vaše přihlašovací údaje

Pokud jste připojeni k vyhrazené IP VPN, umožňuje vám provádět vaše soukromé online transakce pouze prostřednictvím konkrétní statické IP, která vám byla přidělena. Je to skvělá funkce pro poskytování vynikajícího soukromí při provádění takových citlivých činností, včetně finančních údajů.

Tuto úroveň zabezpečení však nelze zajistit prostřednictvím sdílené IP, protože ji sdílí mnoho uživatelů najednou. Tímto způsobem jsou vaše finanční údaje online a citlivé informace chráněny před špionážními entitami a hackery.

Snižuje čas odstávky

Sdílená IP, jak již bylo řečeno, se změní při každém spuštění připojení. Z tohoto důvodu, když je vaše IP adresa obnovena, to chvíli trvá, než se zrychlíte, a to by mohlo způsobit riziko ztracení. Dedikovaná IP VPN by však mohla tento problém eliminovat bez přerušení, protože vždy zůstává stejná a nemusí se měnit z jedné adresy IP na druhou..

Nejlepší recenze specializovaných služeb IP VPN

Pouze některé sítě VPN nabízejí jedinečnou funkci vyhrazené adresy IP, protože představují další doplněk pro vaše soukromí. Statická IP adresa je také poskytována ve zvýšených sazbách v důsledku vysokého požadavku na zdroje.

Všechny tyto vyhrazené IP VPN, o nichž bychom zde diskutovali, jsou ty, které mají výjimečné bezpečnostní funkce a další možnost.

NordVPN (Umístění - Panama)

Země: 57+ | Umístění serveru: N / A | Počet serverů: 760+ | Multi-Device: 6

vyhrazené ip vpn - Nordvpn

Profesionálové:

 • Podpora plateb bitcoinů
 • Bez protokolu
 • Rozkladač úniků DNS
 • Dvojitá VPN

Nevýhody:

 • Kolísání rychlosti
 • Složitá bezplatná zkušební verze

NordVPN je naše první zaokrouhlování vyhrazené IP VPN a má většinu účinných funkcí, které uspokojí jejich uživatele. Statická IP je poskytována podnikovým uživatelům nebo zákazníkům na vyžádání a poskytuje jim nějaký software, který je snadno použitelný bez náročného vysokého úsilí. Má skvělou rozšiřitelnost serveru, díky níž nabízí obrovské možnosti streamování a odblokování obsahu.

Díky vyhrazené IP nabízí také prvotřídní funkce ochrany osobních údajů, díky nimž bude vaše VPN zkušenost mnohem lepší. Zabezpečovací protokoly, které nabízejí, jsou např. PPTP, L2TP, IPSec a OpenVPN s nedávno přidaným mobilním bezpečnostním protokolem IKEv2 / Ipsec. NordVPN také podporuje P2P sdílení souborů, což vám dává lepší zážitek při torrentování.

Je založen v Panamě, a proto mají účinně politiku nulování protokolování, která vám zajistí dokonalou anonymitu. Nevýhodou systému NordVPN je však to, že nenabízí podporu pro připojení 6 zařízení současně se stejným serverem se stejným bezpečnostním protokolem, ale může vás spojit pouze se 4 zařízeními současně.

Cenový plán nabízený společností NordVPN je cenově dostupný a se zárukou 30denního vrácení peněz po nákupu. Cenové balíčky jsou;

 • 1 měsíc [11,95 $ za měsíc]
 • 6 měsíců [7,00 $ za měsíc - 42 $ za 6 měsíců]
 • 12 měsíců [5,75 $ za měsíc - 69 $ za 12 měsíců]

Speciální sváteční nabídka

 • 2 roky [3,29 $ měsíčně - 79 $ na 2 roky] * doporučeno *

PureVPN (Umístění - Hong Kong)

Země: 141 | Umístění serveru: 180 | Počet serverů: 750+ | Multi-Device: 5

vyhrazené ip vpn - PureVPN

Profesionálové:

 • Vynikající výkon
 • Split Tunneling
 • Zásady nulového protokolování

Nevýhody:

 • Žádná zkušební verze zdarma
 • Únik DNS

PureVPN je také jednou z vyhrazených IP VPN, která svým zákazníkům nabízí tuto jedinečnou vlastnost. Mají tuto funkci pro uživatele internetu za velmi rozumnou cenu, která by mohla zvýšit jejich soukromí na nejvyšší úroveň s dalšími účinnými zabezpečovacími funkcemi. PureVPN má své servery v téměř 140 zemích, které poskytují přístup k většině internetového obsahu. Mají výhodu 5 přihlašovacích údajů pro více zařízení současně.

Existuje silné šifrování 256 bitů pomocí bezpečnostních protokolů PPTP, L2TP / IPSec, SSTP & OpenVPN. Ve srovnání s jinými službami VPN nabízejí výrazné funkce, jako je rozdělení tunelování a virtuální směrovač. Prostřednictvím rozděleného tunelu můžete data rozdělit na šifrovaná a nezašifrovaná, čímž se zrychlí zpracování internetu.

PureVPN se nachází v Hongkongu, a proto zachovávají pro své zákazníky přísné zásady bez protokolu. Jak jsme však již zažili, zásada protokolování zmizí, když její servery čelí úniku DNS. Nabízejí sedmidenní záruku vrácení peněz na své cenové plány, které jsou;

 • 1 měsíc [10,95 $ za měsíc]
 • 6 měsíců [8,95 $ za měsíc - 53,70 $ účtováno každých 6 měsíců]
 • 2 roky [2,95 $ za měsíc - 70,80 $ účtováno každé 2 roky] * doporučeno *

Jak získat vyhrazenou IP VPN

Po těchto krocích můžete snadno koupit vyhrazenou IP VPN;

 • Vyberte VPN, která nabízí vyhrazenou IP.
 • Přejděte na web poskytovatelů VPN a vytvořte si účet.
 • Nyní vyberte cenový plán, který chcete pro další platbu.
 • Poté do balíčku přidejte funkci vyhrazeného doplňku IP.
 • Poté vyberte režim platby.
 • Proveďte vybranou částku platby a vystupte z webu.
 • Nyní si do svého zařízení stáhněte a nainstalujte VPN.
 • Po nastavení VPN otevřete aplikaci VPN a do požadované možnosti zadejte vyhrazenou IP adresu a poté klikněte na Připojit.
 • Po několika minutách, které by připojení VPN mohlo trvat, můžete konečně zažít vyhrazenou IP VPN s větší bezpečností a ochranou soukromí.

Jaké jsou výhody sdílené IP

Nákladově efektivní

Zapomeňte na vyhrazenou IP VPN, musíte dát další částku, protože se považuje za další funkci se službou VPN. Existuje však mnoho uživatelů, kteří sdílenou IP používají současně, což snižuje její náklady. Statická IP také nevyžaduje efektivní a přidané zdroje, kvůli kterým její cena zůstává nízká.

Vysoká anonymita

Pokud používáte sdílenou IP, pokaždé, když dostanete novou a měnící se IP adresu, která vám dává větší šanci na anonymitu. Mnoho uživatelů také používá dynamickou IP současně, což ztěžuje udržování a rozpoznávání vaší identity.

Server lze snadno přepínat

Sdílená IP vám dává šanci změnit nebo přepnout server, ke kterému jste aktuálně připojeni. To je skutečnost, která vám opravdu usnadní odblokování jakéhokoli obsahu z kterékoli části světa během několika sekund.

S vyhrazenou adresou IP VPN je však trochu obtížné změnit vaši polohu z jednoho místa na druhé, pokud chcete nějaký další internetový obsah. Například musíte získat novou statickou IP adresu pro přepínání umístění serveru.

Větší bezpečnost

Jak již bylo zmíněno dříve, sdílená IP adresa je ta, která se neustále mění při každém připojení ke službě VPN. Díky tomu máte v případě jakékoli počítačové kriminality vyšší zabezpečení. Pokud je například statická adresa IP, kterou používáte, jednou hacknuta, bylo by obtížné získat novou. Vzhledem k tomu, že tomu tak není v případě dynamické IP, můžete šanci takových krádeží dat vyloučit pomocí bezpečnostních balíčků Internetu a routerů firewall, než budete mít vyhrazenou IP.

Při připojení k vyhrazené IP VPN existuje mnoho výhod, které byste si mohli užít a zažít. Některé nevýhody statické IP však spočívají v tom, že je to trochu drahé a po celém světě mají menší dostupnost. Potřebné ochrany pro dnešní svět však lze účinně zajistit prostřednictvím specializované IP.

V tomto článku jsme probrali VPN, které vám nabízejí možnost vyhrazené IP s mimořádnými bezpečnostními funkcemi. Proto byste mohli snadno získat VPN, která vám poskytne požadovanou funkci v dostupné výši. Nevýhodou vyhrazené IP VPN je také to, že by to mohlo ovlivnit anonymitu, ale na druhou stranu by to mohlo být opravdu užitečné pro vysoce specifické potřeby.