Nejlepší VPN pro FireFox a bezplatná rozšíření VPN o placené VS

[ware_item id=33][/ware_item]

Lidé dnes chodí do prohlížečů, které mají vylepšené funkce a neustále aktualizují své služby. Mezi tyto populární prohlížeče patří Firefox, který obsahuje specifická vylepšení, která ostatním chybí.


Firefox vám například umožňuje ručně změnit nastavení prohlížeče, která uživatelům umožňuje upravit prohlížeč podle jejich vlastních potřeb. Bez VPN VPN ve Firefoxu nemůžete svůj šifrovaný provoz ani skrýt vaši IP adresu.

VPN je standardní nástroj, který většina lidí používá pro různé účely, včetně odblokování, streamování, torrentování a hlavně pro zabezpečení a soukromí.

Prohlížeč Firefox podporuje konkrétní VPN, mezi nimiž musíte vybrat nejlepší VPN pro Firefox a že existují určité věci, které byste měli hledat.

Co je třeba hledat před uvážením Firefox VPN

Účinnost služby VPN určuje několik funkcí. Znalost těchto důležitých věcí by však mohla být pro vás přínosem, když si vyberete VPN pro sebe. Proto jsme se před výběrem VPN VPN Firefox rozloučili s důležitými věcmi, které je třeba prozkoumat.

1 - Obrovské pokrytí serveru

Umístění serverů jsou důležitá věc spolu s počtem serverů, které má poskytovatel VPN. Pokud má VPN VPN ve Firefoxu jen několik serverů v oblastech, jako je Čína, Rusko, Velká Británie, USA a další takové země, může se stát, že budete mít problémy s torrentováním a odblokováním obsahu..

Je tomu tak proto, že tyto země mají přísné zákony a můžete s těmito regionálními IP čelit omezením.

2 - Protokoly zabezpečení

Zabezpečení je nejzákladnější a nejvýznamnější funkce, pro kterou jednotlivec vybere službu VPN. Zjistěte, zda VPN, kterou zvolíte, má 256bitovou šifrovací funkci. To je vojenské šifrování, které je považováno za nejbezpečnější. Kromě toho by poskytovatel VPN měl mít k dispozici některé účinné protokoly zabezpečení, které jsou otevřené uživatelům, aby si mohli vybrat podle svých potřeb.

3 - Vysoká rychlost

Vysoká rychlost je nutná pro téměř každé spuštění internetu, zejména pro streamování a velké stahování.

4 - Zásady bez protokolu

Téměř všichni poskytovatelé VPN tvrdí, že mají politiku bez protokolování, ale někteří mají vágní prohlášení o uchovávání protokolů a uživatelských dat. Proto je nezbytné pečlivě si přečíst zásady ochrany soukromí poskytovatele VPN, který vyberete. 

5 - Neomezená šířka pásma

Náhlé poklesy rychlosti nebo omezení šířky pásma můžete zaznamenat, pokud je u vybrané služby nastavena šířka pásma nebo datový limit. Všechny oblíbené služby VPN však svým uživatelům nabízejí neomezenou šířku pásma, a proto si mohli snadno stáhnout a streamovat velký obsah.

5 nejlepších VPN zdarma pro Rozšíření Firefox

Většina jednotlivců, kteří hledají bezplatné VPN, může být způsobena tím, že jsou pro tento jev nový a nechtějí přijít o peníze v případě chybné služby. Většina bezplatných služeb je bohužel nyní kanálem, který získává soukromá data jednotlivce, aby mohli získat výhody.

Proto jsme přišli na některé z odpovídajících bezplatných VPN VPN Firefox, abyste zůstali v bezpečí před podvodnými pasti.

1 - Zenmate VPN | Zdarma VPN pro Firefox

vpn pro firefox - zenmate

Zenmate je zdarma VPN a má také placenou verzi. Zenmate VPN je populární bezplatný poskytovatel VPN, který se snadno používá a instaluje jako VPN VPN Firefox.

S bezplatnou verzí vám poskytnou čtyři umístění (Hongkong, Německo, USA a Rumunsko). Díky šifrování dat VPN Zenmate VPN také blokuje rušivé reklamy a tvrdí, že neuchovávají protokoly uživatelů.

Poskytují také NAT firewall a neomezená data pro bezplatné zákazníky VPN. Značná část funkcí je podmíněna výběrem prémií.

2 - Betternet VPN | Lepší volba VPN pro Firefox

Recenze Betternet-VPNSkvělá věc s touto VPN sítí Firefox je, že nemusíte poskytovat osobní údaje, ani e-mailovou adresu. Betternet VPN nevyžaduje žádnou registraci a během prohlížení internetu se vám nezobrazí reklamy.

Díky jednoduché a snadno použitelné službě máte k dispozici připojení jedním klepnutím. To tvrdí, že nabízí rychlou službu, ale s bezplatným připojením VPN se můžete setkat s pomalou rychlostí. Můžete také vidět některé videoreklamy s Betternet VPN.

Tvrdí také, že mají politiku bez protokolování, ale faktem zůstává, že si zachovávají nejasné a určité údaje.

3 - Dot VPN Extension Extension

Nejlepší VPN pro FireFox a bezplatná rozšíření VPN o placené VSBezplatná verze DotVPN poskytuje šifrování dat 4096 bitů a má téměř 10 milionů stažení po celém světě.

DotVPN nabízí neomezenou šířku pásma a přístup k 12 serverům. Na svých oficiálních webových stránkách však uvádějí, že služby DotVPN budou s postupem času degradovány. DotVPN jsme uvedli ve Firefoxu VPN kvůli recenzím a uživatelům, kteří získali pro bezplatnou verzi.

Máte však minimální funkce, pokud jde o srovnání bezplatné verze a prémiových služeb DotVPN.

4 - Hotspot Shield VPN

Nejlepší VPN pro FireFox a bezplatná rozšíření VPN o placené VSŠtít hotspotu by mohl být v mnoha aspektech uveden jako nejlepší bezplatná VPN a podle dalších specifikací také slouží jako nejlepší bezplatná VPN pro Firefox. Hotspot Shield tvrdí, že získal téměř 200 milionů stažení a VPN je kompatibilní se všemi populárními zařízeními, jako jsou Windows, Mac, iPhone, iPad a také zařízení Android.

Tato Firefox VPN poskytuje jednoduché použití a snadné nastavení. Pro připojení k tomuto poskytovateli VPN získáte server U.S. Z tohoto důvodu můžete porušit omezení obsahu U.S. Služba Hotspot Shield vám denně poskytuje datový limit 1 GB, což je pro většinu uživatelů zcela nedostatečné.

Umístění serverů se zvýší na více než 20, pokud využijete elitní verzi Hotspot Shield. Jejich placená služba je také bez reklam a má více datových limitů.

5 - CyberGhost VPN

Nejlepší VPN pro FireFox a bezplatná rozšíření VPN o placené VS

CyberGhost VPN je také kompatibilní s většinou OS a zařízeními včetně Mac, Windows, iOS a telefonů s Androidem. Přestože je CyberGhost VPN uvedena v seznamu VPN VPN, chrání veškerý internetový provoz, nejen ten, který pochází z prohlížeče Firefox.

S jejich bezplatnou verzí jste omezeni pouze na tříhodinovou relaci, ale s neomezeným využitím dat. To umožňuje uživatelům bezplatné verze připojit se k 15 serverovým zemím z celkem 31 zemí, kde jsou umístěny servery CyberGhost. Poskytují zabezpečené 256bitové šifrování přes OpenVPN, ale pro uživatele Windows, OS X a Android. Pro iOS nemusíte kupovat jejich prémiovou verzi.

3 nejlepší placená VPN pro FireFox

Téměř všichni z nás jsou fascinováni slovem „zdarma“, ale pouze tehdy, když nejsou vybaveni dalšími problémy a problémy. Totéž platí pro služby VPN. Většina lidí hledá poskytovatele VPN zdarma. Většina z nich však nenajde účinnou službu nebo brzy po výběru bezplatné služby musí přepnout prémiovou verzi dané VPN nebo musí ukončit.

Abychom tento problém většiny uživatelů internetu vyřešili, vyřešili jsme dostupné VPN, které jsou stejně efektivní a mohly by se ukázat jako nejlepší VPN pro uživatele Firefoxu.

1 - NordVPN | Nejlepší volba

nordvpn pro mostsecurevpn

Profesionálové

 • Žádný limit šířky pásma
 • Ochrana proti úniku DNS
 • Přísné zásady bez protokolu
 • Přiměřený výkon rychlosti
 • Sdílení souborů P2P a snadnost Torrentingu
 • 6 současných připojení zařízení

Nevýhody

 • Bezplatná zkušební verze je komplikovaná

NordVPN má mnoho odlišných funkcí a mají úžasné balíčky, které nabízejí vyhledávačům VPN. Nejdůležitější věcí je, že nemusíte riskovat všechny své peníze, které jsou; poskytují 30denní záruku vrácení peněz, pokud se vám funkce nelíbí nebo máte-li problém.

Proces řešení problémů společnosti NordVPN je přesto vynikající, protože máte k dispozici zákaznickou podporu na plný úvazek (24/7), pro kterou mají vyškolený personál.

Nejdůležitější věcí pro VPN je zabezpečení, které poskytuje. NordVPN vám nabízí mobilní bezpečnostní protokol IKEv2 / IPsec spolu s PPTP, L2TP, IPSec a OpenVPN. U této VPN VPN Firefox je k dispozici jen několik výrazných bezpečnostních funkcí, například Onion over Tor, Automatic Kill Switch a Double VPN. Všechny tyto funkce zvyšují bezpečnost a soukromí uživatelů NordVPN bez ohledu na to, jaký cenový plán si předplatili,

Toto jsou cenové plány nabízené společností NordVPN;

 • 1 měsíc [11,95 $ za měsíc]
  To je nejzákladnější plán bez slevy. Proces předplatného musíte také provádět každý měsíc.
 • 6 měsíců [7,00 $ za měsíc - 42 $ za 6 měsíců]
  Tento program nabízí slevu 41% každý měsíc a za 6 měsíců musíte zaplatit celkem 42 USD.
 • 12 měsíců [5,75 $ za měsíc - 69 $ za 12 měsíců]
  Tento cenový balíček přichází s 52% měsíční slevou s přidáním pouze 17 USD k šestiměsíčnímu plánu.

Na rozdíl od většiny služeb VPN má společnost NordVPN na omezenou dobu dva další cenové balíčky s extrémními slevami a dostupností.

 • 2 roky [3,28 $ za měsíc - 79 $ za 24 měsíců]
 • 3 roky [2,75 $ za měsíc - 2,75 $ za 36 měsíců]

2 - ExpressVPN

expressvpn pro chrom

Profesionálové

 • Planoucí rychlá rychlost
 • Rozsáhlá síť serveru
 • Split Tunneling
 • 3 současná připojení 

Nevýhody

 • Zkušební verze zdarma není k dispozici
 • Trochu drahý

ExpressVPN je nejlepší VPN mezi všemi službami VPN, ale důvodem, proč jsme ji umístili na druhém místě v tomto seznamu VPN Firefox, je to, že jsou jen o něco dražší než ostatní poskytovatelé VPN. Pokud však jde o funkce, ExpressVPN vám poskytuje nejspolehlivější a nejpokročilejší služby.

Díky hladkému a uspokojivému výkonu uživatelé ExpressVPN s tímto poskytovatelem pokračují a nemají obavy o mírně vyšší částku. Jak tvrdí ExpressVPN, jedná se o nejrychlejší VPN ze všech, a to je pravda. Když jsme testovali Express VPN, rychlost stahování a odesílání byla stejná jako bez připojení VPN.

Pokud jde o zabezpečení, ExpressVPN šifruje váš provoz pomocí vojenského šifrování 256bitového algoritmu AES. Nabízejí bezpečnostní protokoly PPTP, L2TP, SSTP a SSH. Můžete si vybrat mezi těmito protokoly a nastavit preferovaný protokol pomocí ruční konfigurace nebo softwaru.

Přesto máte také bezrizikovou šanci na testování služeb a funkčnost ExpressVPN pomocí 30denní záruky vrácení peněz.

Cenové plány nabízené společností ExpressVPN jsou;

 • 1 měsíc [12,95 $ za měsíc]
 • 6 měsíců [9,99 $ za měsíc - 59,95 $ účtováno každých 6 měsíců]
 • 12 měsíců [8,32 $ měsíčně - 99,95 $ účtováno každý 1 rok] * doporučeno *

3 - Soukromý přístup k internetu

soukromé připojení k internetu pro Chrome

Profesionálové

 • Proxy SOCKS5
 • Dostupné cenové plány
 • Bez protokolu
 • Obrovské pokrytí serveru
 • 5 současných připojení 

Nevýhody

 • Žádná zkušební verze zdarma

Soukromý přístup k internetu je také VPN, kterou můžete zvážit, pokud hledáte nejlepší VPN pro prohlížeč Firefox. Má rozsáhlou síť serverů 3 200+ serverů v různých zemích z celého světa.

Pokud torrentujete nebo sdílíte torrent soubory, pak PIA VPN vám dává možnost samostatného P2P serveru, který je optimalizován pro neomezenou rychlost a neomezenou šířku pásma. Protokoly zabezpečení, které si můžete vybrat v této Firefox VPN, jsou OpenVPN, PPTP a L2TP.

PIA VPN má přímé použití a připojení jedním kliknutím spolu s některými účinnými funkcemi VPN. Mezi tyto charakteristické vlastnosti patří přepínač internetového zabíjení a inteligentní ochrana DNS. Přepínač Internet kill vás chrání a automaticky odpojí váš internet v případě ztráty připojení VPN. Tímto provedením zůstane váš internetový provoz anonymní a bezpečný pro to, aby se objevil nešifrovaný pro snoopery dat.

A co je nejdůležitější, cenové balíčky PIA VPN jsou cenově dostupné a stojí za zvážení spolu se 7denní zárukou vrácení peněz. Cenové plány soukromého přístupu k internetu jsou;

 • 1 měsíc [6,95 $ za měsíc]
 • 6 měsíců [5,99 $ za měsíc - 35,95 $ účtováno každých 6 měsíců]
 • 1 rok [3,33 $ měsíčně - 39,95 $ účtováno každý 1 rok] * doporučeno *

Proč se vyhnout volbě VPN zdarma

Zde v tomto článku jsme vám poskytli jak nejlepší VPN pro Firefox (placenou), tak nejlepší bezplatnou VPN pro Firefox. Seznam bezplatných VPN zahrnuje všechny VPN VPN Firefox, které mají lepší vybavení a funkce ve srovnání s tisíci VPN zdarma, které pro vás nejsou vůbec bezpečné.

Přesto tyto VPN mají také prémiovou službu, a za tímto účelem extrémně omezují své funkce pro uživatele bezplatné verze, takže se musí přepnout na prémiový plán. Na druhou stranu mají většinou vyšší cenu ve srovnání s placenými službami, které jsou diskutovány výše.

Zde jsou některé významné důvody, proč byste se měli vyvarovat zvažování bezplatné VPN;

 • Poskytují pouze jedno zařízení
 • Většinou máte jen málo nebo jen jeden server VPN, ke kterému se můžete připojit, a proto máte velmi omezené možnosti odblokování a streamování.
 • Může se zobrazit prohlášení o zásadě bez protokolu, ale poskytovatelé VPN zdarma získávají peníze prodejem uživatelských dat.
 • Většinu času musíte zažít rušivé reklamy a videa.
 • Tyto VPN jsou přeplněné mnoha uživateli, a proto musíte vždy čelit problémům s rychlostí. Dalším důvodem, proč je vaše rychlost nízká, je to, že vás tito poskytovatelé VPN nutí k jejich prémiovému odběru.
 • Zákaznický servis není vynikající a většinou budete muset dlouho čekat na řešení nebo odpovědi na vaše problémy.

Závěr: Firefox VPN je základní úkol, pro který je mnoho lidí zmateno. Proto jsme vyřešili všechny obavy se seznamy bezplatných Firefox VPN a placených VPN VPN, které mají cenné funkce. Všechny diskutované VPN jsou také seriózní a mají vynikající hodnocení od uživatelů.