Nejlepší VPN pro streamování – odblokovaný a nejrychlejší streamování

[ware_item id=33][/ware_item]

Svět se stává globální vesnicí jen proto, že si můžete prohlédnout a spojit se s ostatními částmi světa, které jsou v určitém rohu. Ale dnes také mnoho geografických omezení a politik cenzury omezilo uživatele v užívání jejich oblíbeného obsahu. Téměř každá země omezila nějaký internetový obsah, který je povolen v jiné.


Tato omezení byste však mohli obejít tím, že budete mít nejlepší VPN pro streamování. Většina uživatelů VPN jsou ti, kteří se rozhodli pro účely streamování jako VPN. Vysokou dokonalostí VPN je však zabezpečení a soukromí, které poskytuje s odblokováním streamovaného obsahu. Během proudění jste také náchylní k kybernetickým krádežím a zranitelnostem, které mohou přenášet vaše data do zvědavých očí.

Vlády ukládají taková omezení z důvodu licenční smlouvy držitelů autorských práv, kteří neumožňují streamování jejich obsahu kdekoli jinde. Mnoho zemí má také přísné zákony týkající se odblokování takového obsahu.

Proč byste měli používat VPN pro streamování

Pokud si chcete užít svůj oblíbený obsah a má svá omezení, obtěžuje vás to. Ale pomocí VPN pro streamování se můžete setkat s těmito problémy. Politika geografického omezení a cenzury u konkrétních věcí je způsobena porušením autorských práv, což by mohlo být protiprávním jednáním.

Cesta přes tyto problémy vám však poskytuje renomovaná a nejlepší VPN pro streamování. Přiřadí vám falešnou IP adresu podle obsahu, který chcete sledovat. Například jste ochotni sledovat živé vysílání britské kabelové televize, než by vás VPN připojila k serveru nacházejícímu se ve Velké Británii a prostřednictvím tohoto budete zobrazeni jako rodák z oblasti, kde je obsah legální a bez omezení . Riziko zachycení protiprávního činu proto také zmizí, když pro streamování používáte VPN.

Síť VPN pro streamování vám také poskytuje šifrování, díky kterému je internetový provoz nerozpoznatelný pro kohokoli, kdo vás sleduje. Nejlepší VPN pro streamování jsou ti, kteří mají efektivní sílu udržet vaše data v anonymitě od každé entity, včetně poskytovatelů internetu, státní správy, orgánů činných v trestním řízení a dalších zvědavých očí.

Vaše data proto zůstávají neidentifikovaná a nikdo na vaší webové stránce nemůže ani poznat vaši identitu. Při připojení k VPN pro streamování si tedy můžete bez obav o soukromí vychutnat své oblíbené věci téměř ze všech kanálů, jako jsou Netflix, Hulu, Amazon prime atd.,.

Jednou z nejužitečnějších výhod připojení k Nejlepší VPN pro streamování je to, že si můžete užít cokoli při cestování do jiné země. Mnoho zemí, které navštívíte, má přísná pravidla týkající se streamování obsahu, který je v rozporu s jejich zásadami. Ale když máte VPN s sebou, není čeho se obávat.

Všechny tyto potěšení, že VPN pro poskytovatele streamování, jsou tou nejlepší volbou pro ty, kteří jsou velkým fanouškem sledování věcí z celého světa. Ať už jsou to televizní pořady, filmy, živé pořady nebo kriketové ligy, jste omezeni na nic.

Funkce, které dělají nejlepší VPN pro streamování

Vzhledem k zákonům a zásadám mnoha zemí týkajících se streamování se většina lidí pohybuje směrem k VPN pro streamování. Tato naléhavost však vytvořila příležitosti pro mnoho podvodníků, aby podváděli lidi tím, že nabízejí falešné služby VPN. Mnoho bezplatných poskytovatelů VPN je také těch, kterým chybí účinné služby, a jejich uživatelé musí čelit problémům.

Někteří poskytovatelé VPN však svým uživatelům nabízejí některé funkce, které z nich činí nejlepší VPN pro streamování. Síť VPN, která má servery v mnoha zemích, zajišťuje efektivní streamování, protože díky velkému pokrytí serverů má možnost snadno odblokovat obsah. Připojením uživatele k nejbližšímu serveru země, jejíž obsah chce streamovat.

Streamování videí je skvělý zážitek, pokud běží hladce a má nepřetržité stahování. Abyste to zajistili, musíte se ujistit, že VPN pro streamování, které vyberete, má vysokou rychlost. Obecně platí, že po nastavení VPN musí většina zákazníků čelit problémům s rychlostí, kterým se lze vyhnout, pouze pokud máte nejlepší VPN pro streamování.

Mnohokrát však musíte čelit náhlým poklesům rychlosti a problémům se stahováním. K tomu dochází, když poskytovatel VPN omezí rychlost poté, co dosáhne určitého limitu šířky pásma. Také v případě silného provozu na serveru je služba VPN zpomalena. Když tedy streamujete těžký obsah, jako jsou Netflix, HBO nebo Hulu, můžete čelit nízké rychlosti. Proto vždy zvažte připojení VPN pro streamování, které nabízí vysoký limit šířky pásma.

Mnoho lidí si také myslí, že při streamování anonymity a identity na tom nezáleží, ale není tomu tak. Když streamujete obsah, který je v této oblasti blokován, než by vám mohl být účtován poplatek za spáchání nezákonného činu. Také kybernetické hrozby, které se objevují při streamování, by mohly zmizet prostřednictvím nejlepší VPN pro streamování, která nabízí účinný bezpečnostní protokol.

Toto jsou některé funkce, které byste měli zvážit, pokud chcete skvělý a bezpečný streamovací zážitek.

5 nejlepších VPN pro streamování | Nejlepší doporučení 2018

Jak již bylo řečeno, lidé mají na výběr z mnoha možností VPN. Pokud ale opravdu hledáte autentické a efektivní VPN pro streamování, pak jen několik z nich splňuje kritéria. Jakmile vyberete seriózní VPN, jedná se o dlouhodobé řešení vašich problémů se streamováním.

Lidé, kteří se rozhodli využívat bezplatné služby VPN, si většinou stěžují na neefektivní služby a nekonzistence, kterým musí čelit. Také takové VPN mají problémy s nízkou rychlostí, které jsou velkou překážkou pro ty, kteří milují streamování.

Zde vám poskytneme nejlepší VPN pro možnosti streamování, abychom vám mohli snadno vybrat z jedné z nejvýhodnějších VPN služeb uživatelů na celém světě. Takové VPN mají vynikající služby péče o zákazníky a stojí za to utratit peníze.

1 - NordVPN (Umístění - Panama)

VPN-Windows10

Profesionálové:

 • Efektivní streamování DNS
 • Obrovské pokrytí serverů
 • VPN-over-VPN
 • Žádný limit šířky pásma

Nevýhody:

 • Nelze připojit více zařízení ke stejnému protokolu najednou
 • Bezplatná zkušební verze je komplikovaná a skrytá

NordVPN je naší první volbou pro nejlepší VPN pro streamování kvůli jeho rozsáhlému pokrytí serverem, tj. Více než 760 serverů v různých zemích, poskytuje uživatelům vynikající příležitosti pro odblokování obsahu. Zavedli také mobilní bezpečnostní protokol IKEv2 / IPsec spolu s dalšími protokoly, tj. PPTP, L2TP, IPSec a OpenVPN..

Jejich politika týkající se protokolu je také zásadou, díky níž její zákazníci zůstávají anonymní a chráněni při streamování obsahu. Vysokorychlostní streamingové servery NordVPN také umožňují plynulé a bezproblémové stahování videí.

Nedostupnost připojení více zařízení ke stejnému protokolu je však trochu neefektivní. Ke stejnému protokolu bylo možné najednou připojit pouze 4 zařízení. Díky cenově dostupným cenovým plánům a 30denní záruce vrácení peněz je umístěna na ostatních poskytovatelích VPN. Cenové plány jsou;

 • 1 měsíc [11,95 $ za měsíc]
 • 6 měsíců [7,00 $ za měsíc - 42 $ za 6 měsíců]
 • 12 měsíců [5,75 $ za měsíc - 69 $ za 12 měsíců]

Speciální sváteční nabídka

 • 2 roky [3,29 $ měsíčně - 79 $ na 2 roky] * doporučeno *

2 - ExpressVPN (Umístění - Britské Panenské ostrovy)

VPN-Windows10

Profesionálové:

 • Pokrytí rozsáhlých serverů s odezvou
 • Vynikající rychlost

Nevýhody:

 • Zkušební verze zdarma není k dispozici
 • Oproti ostatním trochu drahý

Díky rychlosti blesku je ExpressVPN zařazen mezi nejlepší nejlepší VPN pro streamování. Má servery v téměř 90 zemích, což znamená přístup k prakticky jakémukoli obsahu v jakékoli zemi. Rovněž poskytuje nepřetržitou péči o zákazníky, která říká, že byste mohli svůj problém kdykoli vyřešit.

ExpressVPN sídlí na Britských Panenských ostrovech a má přísné zásady bez protokolu, takže identita uživatele je zcela anonymní a bezpečná. Je však o něco dražší než ostatní poskytovatelé VPN. Nedostupnost bezplatné zkušební verze s ExpressVPN je však překonána nabídkou 30denní záruky vrácení peněz. Cenové plány jsou;

 • 1 měsíc [12,95 $ za měsíc]
 • 6 měsíců [9,99 $ za měsíc - 59,95 $ účtováno každých 6 měsíců]
 • 12 měsíců [8,32 $ měsíčně - 99,95 $ účtováno každý 1 rok] * doporučeno *

3 - PureVPN (Umístění - Hong Kong)

VPN-Windows10

Profesionálové:

 • Obrovské pokrytí serveru
 • Vynikající výkon
 • Bez protokolu

Nevýhody:

 • Žádná zkušební verze zdarma
 • Netěsnost DNS

Pokud je vaše video zasaženo nebo přestane reagovat, máte možnost zabít přepínač pomocí PureVPN. To chrání vaše data před jakoukoli takovou nejistotou a díky těmto vlastnostem je vybrána jedna z nejlepších sítí VPN pro streamování..

Dalšími charakteristickými rysy PureVPN jsou Split Tunneling a Virtual Router. Prostřednictvím rozděleného tunelování můžete své věci rozdělit na šifrovaná a nešifrovaná data podle obsahu, který nevyžaduje šifrování. To pomůže vaší rychlosti internetu zůstat rychlá. Virtuální směrovač však z vašeho softwaru VPN udělá hotspot Wi-Fi pro připojení dalších zařízení spolu se samostatnými 5 zařízeními, která ze své podstaty podporuje na jednom účtu.

Neposkytuje bezplatnou zkušební verzi, ale má 7denní záruku vrácení peněz. Cenové plány jsou;

 • 1 měsíc [10,95 $ za měsíc]
 • 6 měsíců [8,95 $ za měsíc - 53,70 $ účtováno každých 6 měsíců]
 • 2 roky [2,95 $ za měsíc - 70,80 $ účtováno každé 2 roky] * doporučeno *

4 - Soukromý přístup k internetu (místo - Spojené státy americké)

VPN-Windows10

Profesionálové:

 • Rozsáhlá síť serverů
 • Levné sazby ve srovnání s ostatními

Nevýhody:

 • Průměrný výkon
 • Žádná zkušební verze zdarma

VPN pro soukromý přístup k internetu (PIA) je také jedním z našich doporučení pro nejlepší VPN pro streamování. Má rozsáhlou síť serverů, která je více než 3200 serverů v různých zemích a poskytuje snadné streamování. Mají samostatné servery P2P optimalizované pro neomezenou rychlost a neomezenou šířku pásma. Jejich rychlost stahování je však ve srovnání s ostatními nízká.

Nízké sazby PIA VPN však tento problém kompenzují. Rovněž má přísné zásady pro protokolování, i když se jedná o službu VPN založenou na USA. Se 7denní zárukou vrácení peněz je jejich cenový plán;

 • 1 měsíc [6,95 $ za měsíc]
 • 6 měsíců [5,99 $ za měsíc - 35,95 $ účtováno každých 6 měsíců]
 • 1 rok [3,33 $ měsíčně - 39,95 $ účtováno každý 1 rok] * doporučeno *

5 - IvacyVPN (Umístění - Singapur)

VPN-Windows10

Profesionálové:

 • Uspokojivý výkon
 • Cenově dostupný cenový plán

Nevýhody:

 • Mobilní podpora podprůměrná
 • Vrácení peněz je k dispozici za omezených podmínek

Naše poslední doporučení pro nejlepší VPN pro streamování je IvacyVPN. Nabízejí optimalizované P2P servery s konstantní rychlostí a neomezenou šířkou pásma. Má možnost připojení 5 zařízení najednou.

Díky své poloze v Singapuru nabízí svým zákazníkům přísnou politiku bez protokolu. Upravili své sedmidenní zásady pro vrácení peněz a nyní jsou vaše možnosti pro vrácení peněz omezené. Pokud jste použili platební metody bitcoinů nebo platebních karet, neobdržíte žádné peníze; použili jste 7 GB nebo více šířky pásma; připojili jste VPN 30krát nebo více.

Se 7denní zárukou vrácení peněz jsou cenové plány nabízené IvacyVPN;

 • 1 měsíc [8,10 $ za měsíc]
 • 6 měsíců [5,40 $ měsíčně - 32,40 $ účtováno každých 6 měsíců]
 • 2 roky [1,83 $ měsíčně (po kupónu) - 44,10 $ účtováno každé 2 roky] * doporučeno *

Závěr:

Když streamujete své oblíbené věci, chcete bezchybný a nepřetržitý zážitek ze streamingu. Omezení a blokády však mezi lidmi vyvolávají nepříjemnost. Současná přísnost internetu a streamování obsahu se však v nadcházejícím čase může stát tvrdší.

Z tohoto důvodu jsme našim čtenářům doporučili nejlepší VPN pro streamování, které by mohlo zvýšit jejich zážitek z internetového vysílání tisíckrát lépe. Kromě toho by se bezpečným a renomovaným VPN dalo zabránit i obavám ze zranitelnosti dat a počítačové kriminality..

S příležitostmi pro obsáhlý streamovací obsah nikdo nechce s tak fantastickými věcmi zůstat obeznámen. Takže, pokud jste ochotni mít skvělé streamingové dobrodružství, pak si jednu z výše uvedených VPN pro streamování stáhněte výše.