Nejlepší VPN zdarma, která funguje s American Netflix

[ware_item id=33][/ware_item]

Hledáte bezplatnou VPN, která pracuje s Netflixem?


Jste na správném místě.

V lednu 2016 společnost Netflix oznámila, že od nynějška bude blokovat sítě VPN, které uživatelům mimo USA umožní sledovat americký Netflix. Výsledkem je, že většina placených služeb VPN nefunguje na Netflixu.

Netflix však neodhalil, jak blokuje sítě VPN. Obecně blokují všechny IP adresy, které se přidružují k poskytovatelům hostingu, které poskytovatelé VPN běžně používají.

To také znamená, že pokud nastavíte VPN v digitálním oceánu a poté se pokusíte o přístup k Netflixu, stále se budete moci vyhnout geografickým omezením Netflixu.

Nebojte se!

V důsledku obrovského zásahu společnosti Netflix proti VPN IP je tedy v současné době opravdu málo lidí, kteří přežili, přestože slavní poskytovatelé VPN přestali s American Netflix spolupracovat.

Netflix neustále aktualizuje seznam blokovaných IP, kdykoli je najde. Tímto způsobem není pochyb o přežití VPN ZDARMA. Přestože nejlepší poskytovatelé služeb VPN neustále aktualizují servery způsobem, který udržuje přístup USA Netflix. Můžete však využít jejich bezplatnou stezku, která je 7 až 30 dní, a mohli byste službu zkontrolovat bez investic.

Jediným řešením pro tento účel jsou bezplatné VPN sítě VPN.

Zde vám poskytujeme první čtyři bezplatné VPN, které pracují s Netflixem. Všechny tyto VPN fungují výjimečně dobře a uživatelé jsou s jejich službami spokojeni. Podívej se.

VPN, které pracují s Netflixem:

Následuje VPN, která s Netflixem stále funguje:

  1. Express VPN
  2. Nord VPN
  3. ZenMate VPN
  4. Surf Shark VPN

Express VPN:

Express VPN je nejrychlejší VPN, která pracuje s Netflixem. Jen z tohoto důvodu je mezi streamingovými nadšenci docela slavný a oblíbený.

Pomocí Express VPN můžete nejen přiblížit bloky VPN, ale také odblokovat exkluzivní obsah v USA Netflix. Pět ze šesti serverů Express VPN projde bloky VPN a odblokuje test Netflix.

Použitím Express VPN tedy můžete v hojnosti sledovat vzrušující nové pořady a filmy.

Jeho vynikající rychlost umožňuje streamovat videa v HD. Navíc jeho schopnost odblokovat Netflix napříč celou řadou zařízení z něj činí řadu možností výběru.

V současné době Express VN podporuje Netflix v Kanadě, Velké Británii a USA. V Japonsku a Tokiu však s Netflixem pracují pouze dva servery.

Obecně platí, že služby VPN ponechávají zcela na uživateli, aby vyzkoušeli každý server, dokud nenajdou něco, co funguje, ale u Express VPN tomu tak není. Expresní relace živého chatu Express VPN pomáhá uživateli, kdykoli se setká s jakýmkoli problémem. Uživatel může požádat agenta přítomného v relaci živého chatu, které servery nejlépe fungují pro Netflix. Výsledkem je je, že je vedou správným směrem.

Express VPN nabízí další skvělou funkci, tj. Media Streamer DNS. Odblokuje Netflix na zařízeních, která nepodporují VPN, jako jsou Apple TV, herní konzole a smart TV.

Není to úžasné?

NordVPN:

NordVPN patří mezi nejoblíbenější volby, pokud jde o streamování Netflix. Funguje to dobře s Netflixem a je mezi prvními, které opravují Netflixovo nejnovější čištění VPN služeb.

Nord VPN poskytuje působivou službu, která kombinuje špičkové zabezpečení spolu s velmi rychlými rychlostmi a neomezenou šířkou pásma. Může snadno překonat bloky VPN a uvolnit také US Netflix.

S Nord VPN si budete moci vybrat z více než 5 000 serverů rozšířených ve více než 60 zemích. Je to neuvěřitelný výběr používaný pro streamování Netflixu.

Pokud se navíc chcete přesouvat mezi různými indexy Netflix, jedinečná technologie Smart VPN společnosti Nord VPN vás spontánně spojí s nejrychlejším serverem v zemi, kterou potřebujete. Nord VPN spojuje až šest serverů současně, což vám umožní udržet vaši domácnost pobavenou a odkloněnou.

ZenMate VPN:

ZenMate VPN je berlínská VPN. Funguje to pod komerčním deštníkem ZenGuard. Je to nejvíce uživatelsky přívětivé aplikace pro mnoho jednotlivců, kteří neumí anglicky. Aplikace ZenMate lze zobrazit také v turečtině, němčině, korejštině a španělštině.

Výsledky testu Zenmate ukazují, že všechny platformy včetně Netflix jednaly ve prospěch tohoto. ZenMate byl příznivý pro všechna připojení, nezjistil žádný provoz VPN ani nevyskytl chyby serveru proxy. Je skutečně skvělou zprávou pro všechny uživatele, že mohou ZenMate používat nejen pro používání Netflixu, ale také pro jiné účely.

ZenMate poskytuje skvělý zážitek při přístupu k Netflixu. Společnost ZenMate se nedotkne pokusů Netflixu o geografická omezení. Také brání poskytovatelům VPN umožnit lidem obejít geo-omezení, aniž by byli chyceni a blokováni. Odborníci proto navrhují, aby se pokusil ZenMate také jednou.

U ZenMate funguje streamování výjimečně dobře. Podporuje také kvalitu videa HD. Jedná se o referenční a standardní výkon bezplatné služby VPN.

SurfShark VPN:

SurfShark VPN patří mezi ty služby VPN, které jsou mimořádně skutečné a určené ve svých výkonech, které zajišťují soukromí uživatele v digitální sféře. Kromě toho také nabízí některé další nejvyšší funkce, které jsou vysoce důvěryhodné při plnění toho, co obvykle slibují. SurfShark v současné době nabízí asi 100 serverů ve 14 různých regionech po celém světě.

SurfShark je testován na odblokování Netflixu a test prošel poměrně snadno. Výsledky testu navíc k jejich službám přidaly velkou hvězdu, pokud máte jakýkoli dotaz a kontaktujte zákaznickou podporu, takže poskytují informace týkající se serverů VPN.

SurfShark VPN má možnost nepřetržitého live chatu. Tato funkce umožňuje komukoli kdykoli vyřešit jakékoli problémy nebo poruchy. Kromě toho také podporuje torrenting. Rychlost, kterou poskytuje, je docela rozumná a dobrá, ale brzy by měli přemýšlet o jejím zlepšení.

Jak se dostanete k American Netflix?

Jedním z hlavních problémů se streamováním Netflixu je to, že se často blokuje v různých částech světa. Mnoho lidí v různých oblastech světa při přístupu k Netflixu pomocí VPN nebo proxy služby obdrží zprávu „použijte odblokovač nebo proxy“ “.

Je to jediné tajemství odblokování Netflixu. Odborníci doporučují použít vynikající službu VPN a poté se připojit k správnému serveru VPN. Unblocking Netflix je nekonečná hra koček a myší. Zde v tomto případě Netflix blokuje konkrétní VPN servery, zatímco VPN najde nějaké nové řešení pro připojení k Netflixu. Pokud používáte VPN, jak je uvedeno výše, vše, co musíte udělat, je ověřit a zkontrolovat, který server vám umožní odblokovat Netflix..

Mnoho lidí s bydlištěm mimo USA se ptá, jak získat přístup k American Netflix. Důvod je ten, že American Netflix má největší sbírku obsahu a každý chce k němu přistupovat. Pokud mluvíme o jiných regionech, Spojené království vám nabízí pouze jednu třetinu materiálu, který je k dispozici na webu American Netflix..

Buď jste vyhnancem žijícím ve Francii, Německu, Japonsku, můžete si užívat amerického Netflixu. Chcete-li mít přístup k American Netflix, vše, co musíte udělat, je vybrat některou z výše doporučených sítí VPN a poté se připojit k serveru VPN, abyste si mohli užívat plný přístup.

Po výběru sítě VPN můžete sledovat a přistupovat k serveru American Netflix podle níže uvedených kroků:

  • Připojte se k softwaru VPN:

Po výběru sítě VPN musíte najít vhodný software VPN pro vaše zařízení přímo na webu VPN. Například, pokud se rozhodnete ExpressVPN, budete mít přístup k velkému výběru aplikací, které můžete snadno použít k získání přístupu k Netflix. Express VPN podporuje TV boxy, Amazon Fire TV Sticks a Smart TV.

  • Připojte se k VPN serveru:

Po nalezení softwaru VPN spusťte software a připojte se k serveru v místě, kde je přítomen Netflix.

  • Užijte si Netflix Streaming:

Nakonec se přihlaste ke svému aktuálnímu účtu Netflix a užijte si streamování American Netflix.

Přístup k Netflixu pomocí VPN je hra s kočičí myší u některých poskytovatelů VPN. Ale pokud používáte správnou VPN pro Netflix, otevírá se vám svět možností bez ohledu na to, kde bydlíte. VPN navrhovaná na této stránce jsou nejlepší pro Netflix a měla by být vybrána jako možnost.