Nejlepší VPN zdarma pro Chrome – 3 zdarma Google Chrome VPN

[ware_item id=33][/ware_item]

Poslední aktualizace 19 KVĚTEN 2019


Zjištění autora: Při zkoumání rozšíření Google VPN jsem našel všechna rozšíření založená na proxy službě. Což znamená, že vám poskytne pouze jiné místo, ale nešifruje internetový provoz a neposkytne vám soukromí a zabezpečení.

Důrazně doporučujeme používat skutečnou VPN pro nejlepší zabezpečení a šifrovat veškerý internetový provoz.

Neustálá omezení a zneužívání zranitelnosti ve světě internetu nutí uživatele k přechodu k nástrojům ochrany osobních údajů. Virtuální privátní síť (VPN) je jedním z takových nástrojů. Ať už je to vláda, která blokuje přístup k internetu nebo škodlivý úmysl hackera; to vše výrazně ovlivňuje soukromí uživatele.

Mnoho lidí hledá službu, která by jim mohla poskytnout soukromí bez jakýchkoli výdajů. Nemohli však skončit s vhodným rozhodnutím pro sebe, protože mnoho bezplatných poskytovatelů VPN je dnes na trh.

Abychom vyhověli našim uživatelům, uvedli jsme několik nejlepších bezplatných sítí VPN pro Chrome. Uživatelé je oceňují globálně. Chromu jsme však vybrali jako nejpoužívanější prohlížeč na světě.

Proč potřebujete nejlepší VPN pro Chrome

Všichni víme, že Chrome je jedním z nejpopulárnějších vyhledávačů na webu a velká internetová populace se na něj spoléhá. Vyhledávací stroj bohužel sám o sobě není chráněn funkcí ochrany osobních údajů. Bezplatná VPN pro Chrome by proto mohla být tím nejlepším zařízením pro váš prohlížeč Chrome, který poskytuje ochranu a pomáhá vyhýbat se omezením obsahu, škrtení ISP, zabezpečenému torrentování a mnoha dalším výhodám.

Umožňuje překonat překážky, které si organizace vašeho pracoviště, školy, pronajímatelé a možná i místní správci sítě překonávají. Chrome VPN vám poskytuje falešnou IP adresu, která skrývá vaši identitu před internetovými snoopery.

Především VPN pro Chrome je velmi prospěšná a potřebná. Z důvodu ochrany dat a šifrování provozu. Bez sítě VPN by všechna vaše data mohla být přístupná hackerům nebo organizací třetích stran pro cílené reklamy a šíření škodlivých činů. Šifrování dat pomocí VPN VPN v Chrome je nezbytnou součástí, protože vás chrání před nejohroženějšími riziky, jako je ISP a vládní snooping, hackování a sledování třetích stran..

Jak vybrat nejlepší VPN pro Chrome

Existují konkrétní kritéria, podle nichž by uživatelé Chrome mohli zjistit nejlepší VPN pro Chrome. Pro uznání těchto potřeb a pracovních bodů VPN je nezbytné, protože značně zjednodušují proces výběru VPN.

Zde jsou hlavní funkce, které se podíváme před doporučením VPN;

 • Protokoly zabezpečení by měla být nejpřednější funkcí pro prohlížení VPN, kterou vyberete. VPN by měla mít alespoň 126bitový šifrovací protokol s OpenVPN. 256 bitové šifrování vojenské úrovně je však vysoce výhodné.
 • platební metody VPN musí zahrnovat anonymní kanál, jako je bitcoin. V takovém případě by platební metoda, jako je kreditní karta nebo jiné, mohla úniku vašich osobních údajů k poskytovateli VPN a také by mohla vést k úniku.
 • Umístění serveru a počet serverů, které vám byly poskytnuty, je skvělým faktorem, který ovlivňuje vaše streamování a odblokování. Pokud máte jen několik možností se zeměmi, které mají přísné zákony na ochranu soukromí, než je šance na odblokování, torrentování a streamování se omezí.
 • Zrychlete výkon závisí na síti serveru. Například rozsáhlá síť serveru má schopnost rozdělit zatížení uživatele a máte více možností připojení, pokud konkrétní server neposkytuje vysokou rychlost.
 • Limit šířky pásma jsou data, která jste získali z Chrome VPN. Je lepší hledat neomezenou šířku pásma, abyste mohli neopatrně streamovat a stahovat data.
 • Anonymita zatímco mnoho funkcí poskytuje prohlížení internetu. Zde však hovoříme o osobních údajích a provozních informacích, které obdrží váš poskytovatel VPN. Ujistěte se, že VPN, kterou vyberete, má přísné zásady bez protokolování.

5 nejlepších VPN pro Chrome 2019:

1 - CyberGhost VPN

Hodnotné funkce

 • Neomezená šířka pásma
 • Šifruje online provoz pomocí 256bitového šifrování AES
 • Snadná instalace

Více než 850 serverů ve 30 zemích, včetně USA, Velké Británie, Německa, Francie, Austrálie, Kanady, Japonska, Singapuru a Mexika.

CyberGhost VPN se svou schopností blokovat téměř 150 milionů reklam, 210 000 škodlivých stránek a 260 milionů pokusů o sledování patří mezi nejlepší bezplatné VPN pro Chrome. Je také mezi softwarem VPN, který se snadno instaluje a provozuje na vašem zařízení. Díky tomu je téměř 12 milionů uživatelů po celém světě.

Bezpečnostní protokol nabízený CyberGhost VPN je 256bitové šifrování AES, které poskytuje šifrování vojenské úrovně pro datový provoz uživatele..

Jedná se o službu VPN certifikovanou podle ISO, která vydává výroční zprávu o transparentnosti, ke které mají uživatelé snadný přístup. Mají však neomezené bezplatné služby, aby získali pokročilejší funkce a zvýšenou ochranu, na kterou byste se vždy mohli přepnout na prémiové služby.

Získejte CyberGhost

2 - DotVPN

Hodnotné funkce

 • Neomezená šířka pásma
 • Přístup k více než 10 virtuálním umístěním
 • Zajistěte zabezpečení při připojení k veřejné síti Wi-Fi

Dot VPN je jednou z nejvíce pozorností, která získává bezplatnou VPN VPN, která je k dispozici pro Chrome App Store od roku 2014. Podle chrome internetového obchodu má Dot VPN více než 10 milionů stažení ve více než 160 zemích.

Používá 4096bitové šifrování, což je dvojnásobek částky oproti moderním bankovním standardům. Bez poskytnutí jediného centu byste mohli obejít omezení a mít zabezpečený přístup k webům, jako jsou Facebook, Netflix, Hulu a mnoho dalších. Pokud je však obsah nepřístupný prostřednictvím bezplatného umístění VPN, můžete jej přepnout na jiné virtuální umístění tolikrát, kolikrát chcete.

Nevýhodou mnoha uživatelů je však to, že kvůli problémům s extrémní rychlostí musí přejít na svou prémiovou službu.

Zde si můžete stáhnout z Chrome Store

Získejte DotVPN

3 - Gom Web VPN

Hodnotné funkce

 • Snadná instalace a použití
 • Stejný účet poskytuje připojení k Androidu, iPhone, Firefox nebo Chrome bez dalších poplatků
 • Konfigurace sítě není nutná

Pokud hledáte řešení, které by mohlo účinně obejít omezený obsah, který chcete zobrazit, aniž byste investovali peníze, je webová síť VPN Gom nejlepší VPN pro Chrome, kterou je třeba zvážit.

Jedná se o službu bez námahy, která funguje především pro ty, pro které je VPN relativně nová technologie. Mají odblokovací servery a servery proxy 1 000 Mbit, které umožňují rychlý přístup k webovým stránkám ve srovnání s jinými bezplatnými chromovými službami VPN.

Uživatelé, kteří používají síť Gom Web VPN, si však v problémové situaci stěžují na chybnou a pomalou službu zákaznické podpory. Bezplatná zkušební verze je také k dispozici po dobu sedmi dnů, po kterých musíte zakoupit jejich profesionální službu.

Zde je odkaz na stažení rozšíření Chrome

Web GomVPN

4 - Hotspot Shield

Hodnotné funkce

 • Zdarma 7denní zkušební verze
 • Neomezená šířka pásma
 • Nabízí zabezpečení Wi-Fi

Štít Hotspotu je jednou z nejlepších bezplatných sítí VPN pro Chrome, která překročila značné množství 500 milionů stažení po celém světě. Poskytuje přístup k různým virtuálním umístěním včetně USA, Kanady, Francie, Nizozemska, Dánska a mnoha dalších. Funkci Hotspot Shield lze snadno zapnout jediným kliknutím.

Díky tomuto rozšíření Chrome můžete zabezpečit veškerou aktivitu vašeho prohlížeče 256bitovým šifrováním v jakékoli veřejné nebo soukromé síti Wi-Fi bez instalace jakéhokoli softwaru. Štít hotspotu často aktualizuje své služby.

Stažení odkazu Chrome Store Extension

Webové stránky štítu Hotspot

5 - Zenmate VPN

Hodnotné funkce

 • Více než 30 umístění VPN serveru
 • Blokuje malware
 • Žádné úniky DNS

Samotný prohlížeč Chrome považuje síť Zenmate VPN za „nejlepší řešení Cybersecurity“ a vysoce doporučenou nejlepší bezplatnou VPN pro Chrome. Má více než 40 milionů uživatelů po celém světě, kteří si mohli vybrat jakýkoli ze serverů umístěných ve 30 zemích, včetně USA a Velké Británie.

Poskytuje šifrování pro přenos dat a odblokuje téměř veškerý omezený obsah. Ochrana malwaru, která je součástí sítě Zenmate VPN, vám poskytuje zabezpečení před riziky zranitelnosti odpovědnými za krádeže dat.

S jejich nejnovějšími zásadami však uživatelé nemohou získat přístup ke všem virtuálním umístěním pomocí bezplatné verze. Důležitá místa, jako jsou Spojené království a USA, jsou vyloučena bezplatnou službou VPN a pro jejich získání si musíte zakoupit prémiový balíček.

Stáhněte si Zenmate Extension pro Chrome

Web Zenmate

Související článek: Alternativy Zenmate

19 Nejlepší VPN zdarma pro Chrome | Google Chrome Store

Zde je seznam nejlépe hodnocených VPN v Google Chrome Store

ProviderRateUser'sProxyEncryptionLinks
SetupVPN 4.7 13,676 ANO NE Získejte rozšíření
RusVPN 4.6 495 ANO NE Získejte rozšíření
HolaVPN 4.9 332,382 ANO NE Získejte rozšíření
DOTVPN 3.7 9124 ANO NE Získejte rozšíření
ZenMate 4.5 17,259 ANO NE Získejte rozšíření
TouchVPN 4.6 63 610 ANO NE Získejte rozšíření
VPN VPN Browsec 4.5 24,641 ANO NE Získejte rozšíření
HotSpotS 4.4 65,345 ANO NE Získejte rozšíření
Windscribe 4.7 12,934 ANO NE Získejte rozšíření
SaferVPN 4.5 18,935 ANO NE Získejte rozšíření
Privatix 3.8 18,345 ANO NE Získejte rozšíření
TunnelBear 4.7 32,441 ANO NE Získejte rozšíření
Hoxx 4.7 15,979 ANO NE Získejte rozšíření
TunnelloVPN 4.3 2989 ANO NE Získejte rozšíření
Gom VPN 4.4 10,072 ANO NE Získejte rozšíření
Avira Phantom 4.2 145 ANO NE Získejte rozšíření
SurfEasy 4.7 13,046 ANO NE Získejte rozšíření
X-VPN 3.4 177 ANO NE Získejte rozšíření

Proxy Extensions VS Plaid VPN for Chrome

Je možné, že poskytovatel internetu je spokojen s rozšířením proxy serveru Chrome, protože vám přináší průlom pro omezený obsah. Bohužel většina z nás zanedbává skutečnost, že tato rozšíření proxy neposkytují soukromí a šifrování dat. Proto by kdokoli s malým úsilím mohl získat všechna vaše data, a pokud jste si prohlíželi nezákonný obsah, můžete čelit oznámení nebo trestu.

Přidávají také funkce zabezpečení, jako je ochrana proti malwaru, firewall nebo ochrana proti úniku DNS. Nejspolehlivější a nejlepší VPN pro Chrome je nabízí. Proto nikdy nedoporučujeme server proxy přes VPN, a to ani v případě, že volíte bezplatnou síť VPN VPN.

Bezplatná VPN ve srovnání s prémiovou

Skutečností a skutečností je, že každý jednotlivec chce mít vynikající produkt za co nejnižší cenu. To přitahuje uživatele internetu k bezplatným službám VPN, které je chrání před zvýšenými omezeními online. Většina bezplatných poskytovatelů VPN má však nejasné zásady ochrany osobních údajů, o nichž uživatelé nevědí.

Poskytovatelé VPN také po určité době předplatného své služby poruší, aby přiměli uživatele k prvotřídnímu, které většina z nich má.

Nejlepší poskytovatelé VPN s vynikajícími hodnoceními zákazníků jsou však k dispozici pro prémiové služby, ačkoli je to jen malé množství peněz ve srovnání s důvěryhodnými službami, které získáte. Většina z nich však nabízí bezplatnou zkušební verzi před nákupem ke spokojenosti svých uživatelů.

Bezplatné sítě VPN plné uživatelů, které mají extrémní dopad na rychlost a produktivitu šířky pásma. Proto je tak nepříjemné streamovat a stahovat podstatný obsah pomocí bezplatné VPN.

Nejčastějším myšlením, které by jednotlivec mohl mít, je to, jak bezplatná VPN získá zisk? Překonávají své investice pomocí rušivých reklam, zatímco se uživatel prostřednictvím služby připojuje. Poskytovatel také může ukrást vaše připojení a použít vaši šířku pásma pro ostatní uživatele.

Z tohoto důvodu se doporučuje prémiová služba VPN, pokud chcete mít trvalé řešení pro vaše soukromí.

3 - Nejlepší bezplatná rozšíření Google Chrome VPN:

1 - AanonymoX:

Hodnotné vlastnosti:

 • Nabízí anonymní prohlížení webu.
 • Snadno změní vaši IP adresu a zemi.
 • Má přístup k blokovaným a cenzurovaným webům.
 • Můžete vypadat, že surfujete v jiné oblasti.

AnonymoX je rozšíření VPN pro Google Chrome. Rozšíření je k dispozici ve dvou jazycích, tj. V angličtině a holandštině. Je to něco víc než rozšíření. Skutečná a autentická anonymizace a vymýšlení v zemi jsou prováděny anonymní sítí. Síť se skládá z mnoha serverů přítomných v každém státě vašeho seznamu zemí. Servery jsou ošetřovány a uspořádány uživateli.

Když tak přistoupíte na jakýkoli web, před přístupem na web se otevře jeden ze serverů, známý jako proxy. Server proxy účinně skrývá skutečnou identitu a adresu IP. Díky tomu jste naprosto anonymní a vypadá to, že někdo přistupuje. Server proxy však navštíví web.

2 - PureVPN VPN VPN Proxy: Odblokujte soukromí

Hodnotné vlastnosti:

 • Nejlehčí bezplatné rozšíření VPN pracuje vysokou rychlostí.
 • Nabízí ochranu proti úniku WebRTC
 • Rychlý přístup k vašim oblíbeným webovým stránkám ze všech oblastí světa.
 • Nabízí neomezený přístup k různým online streamingovým kanálům, jako jsou Netflix, Hulu, Amazon Prime USA, Pandora a mnoho dalších.

Toto rozšíření VPN Chrome je k dispozici s vestavěnými funkcemi ochrany osobních údajů a zabezpečení, jako je množství anonymních IP adres a 256bitové šifrování AES..

Masivní systém serverů PureVPN se instaluje v různých zemích. Umožňuje uživatelům internetu nejlepší zabezpečení proti útočníkům, hackerům, snoopersům, DDoS útokům a nelegálnímu dohledu.

Rozšíření také přichází s rychle načtenými streamingovými servery. Zaručuje také ochranu proti úniku WebRTC, neomezenou šířku pásma a schopnost překonat všechny typy geografických omezení.

https://www.purevpn.com

3 - Zdarma rezidenční VPN | Tuxler:

Hodnotné vlastnosti:

 • Nabízí rovný přístup na web pro všechny.
 • Rozšíření poskytuje přesný výběr úrovně města.
 • Poskytuje neomezenou šířku pásma.
 • Nabízí úplnou anonymitu při prohlížení.

Zdarma rezidenční VPN | Rozšíření Tuxler umožňuje uživateli volně surfovat po webu bez jakýchkoli omezení. Rozšíření potřebuje, aby fungovala aplikace Tuxler.

Po instalaci rozšíření se dostanete do procesu instalace aplikace. Je přítomen na našem zabezpečeném serveru a snadno se nainstaluje během několika kliknutí.

Tuxler mění způsob, jakým procházíme internet. Umožňuje procházet web odkudkoli bez ohledu na region a zemi. Je k dispozici pouze v anglickém jazyce.

tuxler.com

Jsou tato rozšíření vhodná pro Google Chrome?

Rozšíření VPN se uživatelům zdají být velmi prospěšná, bohužel si však nejsou vědomi jeho temné stránky. Po mnoha průzkumech vyšlo najevo, že bezplatná rozšíření Google Chrome VPN nejsou vůbec bezpečná. Někdy to není VPN. Analýzy ukazují, že rozšíření prohlížeče VPN nešifrují data, což znamená, že se jedná pouze o proxy servery, které skryjí IP adresu, ale nekódují internetový provoz..

Pokud rozšíření VPN používá šifrovací protokoly, je schopno chránit pouze provoz prohlížeče. Nedokáže zašifrovat žádný jiný druh dat, jako jsou pověření vašich aplikací, přenos zpráv a mnoho dalšího.

Existují různé zprávy týkající se škodlivých rozšíření VPN. Poskytují své služby zdarma pouze za účelem peněžních prostředků na osobní a soukromé informace uživatele. Je to také důkaz, že prodávají taková citlivá data třetím stranám, aniž by o tom uživatel věděl.