Nejlepší VPN zdarma pro FireStick a Amazon Fire TV

[ware_item id=33][/ware_item]

Amazon Fire TV Stick a Fire TV jsou velká zařízení typu plug-and-play, která zjednodušují a usnadňují streamování na HD TV.


Uživatelé Kodi jsou vděční za tuto jednoduchost a flexibilitu při vytváření vlastních mediálních hubů na steroidech pomocí platformy Amazon.

Protože však mnoho obsahu blokuje kvůli geografickým omezením a autorským trolím, různé show a sportovní toky potřebují VPN, která může s Kodi plynout hladce. Další důležitou věcí je, že také chcete obejít škrticí klapku u svého poskytovatele služeb.

Amazon FireStick nemá přímý přístup k Google Play. Z tohoto důvodu musíte do své aplikace VPN APK postoupit. Používání VPN s FireStickem není raketová věda. Je nezbytné zvážit poskytovatele VPN, který poskytuje přímé stahování souboru APK.

Zdarma VPN je síťový nástroj, který vám umožní skrýt a chránit veškerou vaši online přítomnost bez použití jediného penny při jakémkoli předplatném. S bezplatným VPN si můžete užít všechny potřebné služby. Stále však budete mít zakázáno používat určité základní funkce.

Ne všechny VPN fungují nejlépe s FireStick. Pokud hledáte také VPN zdarma na FireSticku, nebojte se, protože vám poskytujeme recenze nejlepších bezplatných VPN na FireSticku. Tyto VPN fungují bezchybně a přinášejí nejlepší možné výsledky.

Nejlepší 7 VPN zdarma pro Fire Fire Fire Fire:

1 - ExpressVPN:

Nejrychlejší VPN pro FireStick TV

ExpressVPN je považován za nejlepší pro své nejlepší kvality aplikací, jako je zbrusu nová aplikace pro Android, která funguje dobře se zařízeními pro streamování na Androidu. Zahrnuje Fire Amazon Amazon a Fire TV Stick. V Amazon Fire TV Stick je nasměrován dálkovým ovládáním. Když to spustíte, aplikace vám rychle navrhne místa, která vám poskytnou nejlepší rychlost připojení.

ExpressVPN poskytuje vynikající technickou podporu, která zahrnuje mnoho pokynů. Kromě toho máte skvělou možnost nepřetržitého živého chatu a můžete se prostřednictvím e-mailů snadno spojit, pouze pokud je to vhodné.

2 - IPVanish:

Uznáván za svůj výkon

IPVanish konkrétně vystupuje na obou frontách. Zahrnuje jak krátké, tak dlouhé spoje chmele a bývalý je pětkrát rychlejší než ostatní soupeři. Výsledkem je, že průměrný nárůst rychlosti stahování o 15% je průměrný. V IPVanish je pro servery k dispozici velký výběr spolu s pozoruhodným globálním pokrytím.

Jedná se o specializovanou aplikaci Fire TV, která se snadno nastavuje a snadno se používá. Navíc má také některé dostupné možnosti, jako je automatické přepínání IP a rychlá optimalizace serveru. Nepodporuje FireStick první generace. IPVanish je také známý tím, že při používání služby neuchovává žádné záznamy ani data připojení.

3 - NordVPN:

Nejbezpečnější a zabezpečená VPN

Je známo, že NordVPN poskytuje nejlepší výkon spolu s výjimečnými, působivými rychlostmi s krátkým připojením a také několika užitečnými výsledky na delší vzdálenosti. Stejně jako IPVanish je v NordVPN také na výběr spousta serverů. Poskytovatel zde také poskytuje návody, jak nastavit směrovač pomocí sítě VPN nebo sdílet připojení VPN ze svého systému; můžete službu používat s FireStick. V poslední době existuje také specializovaná aplikace pro Android TV, kterou si můžete stáhnout z obchodu s aplikacemi Amazon a použít ji s vaší Fire TV.

NordVPN se také umístila na přední straně zabezpečení. Nabízí dvojí šifrování dat a podporu všech klíčových bezpečnostních protokolů. Navíc neexistuje žádná politika protokolování, která přitahuje a zapůsobí na uživatele.

4 - CyberGhost:

Surfujte anonymně

CyberGhost je další VPN navržená pro Kodi. CyberGhost VPN je v podstatě pro uživatele Kodi a poskytuje vám skvělý zážitek také s bezplatným VPN pro Kodi. Tvrdí, že vaše připojení k internetu je šifrováno bitovým nástrojem 256-AES. Tímto zabrání hackerům / útočníkům tisíce let, aby ukradli nebo hackli vaše data.

V této bezplatné síti VPN budete mít různé styly a metody, kde můžete anonymně surfovat. Můžete snadno streamovat na televizní pořady a videa s omezeným přístupem a můžete také torrent anonymně. V prostředí CyberGhost je celé rozhraní tak intuitivní, že po připojení zůstává rychlost internetu nedotčena.

5 - Windscribe VPN:

Silné funkce šifrování

Windscribe VPN je známá svou funkcí bezplatného omezení dat. Je známo, že je to jedna z nejlepších bezplatných sítí VPN, na které závisí, a podle toho ukryje vaši síť. Tato VPN má funkci sdílení souborů P2P, kterou můžete snadno používat, aniž byste se museli přihlásit k odběru. Windscribe VPN je k dispozici na Amazon Firestick a můžete ji odtud nainstalovat.

Windscribe VPN je společnost se sídlem v Kanadě, která nabízí všechny důležité funkce a předává uživatelům řadu zajímavých funkcí. Ale bez ohledu na neustálé aktualizace různých prvků od poskytovatele VPN, ne všechno je v pořádku a dokonalé o této VPN. Například v určitých zemích, jako je Kanada, Hongkong, Německo, Nizozemsko, Velká Británie a USA, existují omezené servery VPN.

6 - VPN TunnelBear:

Zdarma přístup k internetu

Pokud hledáte VPN pro maskování vaší internetové aktivity ze všech veřejných sítí, měli byste zkusit TunnelBear VPN, protože poskytuje nejlepší možnosti. Můžete jej nainstalovat z aplikace Amazon FireStick. Bezplatná síť VPN nabízí několik fantastických a vzrušujících funkcí, jako je vícenásobné přihlášení a kompatibilita na různých platformách.

TunnelBear VPN má různé nevýhody. Stejně jako to poskytuje omezené servery pro bezplatnou verzi. Omezuje vaši šířku pásma na 500 Mbs. I když můžete získat navíc 1 GB pouhým tweeting o nich, přináší také jen 1,5 GB měsíčně. Tímto způsobem bude váš proud omezen.

7 - HideMe VPN:

Působivá konfigurace zabezpečení

Stejně jako ostatní bezplatné VPN vám HideMe VPN umožňuje zabezpečit vaši online aktivitu, když se připojíte k jakémukoli zařízení. HideMe VPN poskytuje vynikající kompatibilitu se systémy Linux, Windows, Android a iOS. Díky této VPN můžete maximalizovat svou svobodu online s ohledem na vaše přání.

Ve volném plánu HideMe VPN jsou uživatelé k dispozici pouze tři umístění serveru. Navíc se při připojení k bezplatné síti VPN omezuje šířka pásma.

Jak si můžeme vybrat nejlepší VPN pro Amazon Fire TV stick?

Výkon je nezbytným a životně důležitým prvkem pro streamování. Z tohoto důvodu by vaší první volbou při výběru VPN mělo být rychlé a spolehlivé připojení. Pokud je k dispozici úplný server, bude užitečné a užitečné při hledání okamžitých a rychlých serverů. Čím více možností máte, tím lepší výsledky VPN vytváří. I vy můžete mít také odlehčenou aplikaci, která nijak neovlivní vaši úroveň výkonu.

Není nutné, abyste vždy našli aplikaci out-an-out pro Fire TV Stick, ale je to jako bonus, když ji úspěšně uvidíte. Pokud jste zmateni ohledně své volby, nebojte se, protože vám poskytujeme pokyny, které musíte dodržovat a hledat při výběru VPN pro Amazon Fire TV stick.

Rychlost připojení:

Pro vynikající a ideální streamování jsou vyžadovány dobré rychlosti připojení. Kvůli šifrování je rychlost VPN často zpomalena. Avšak kvalita, pokud VPN odhalí, o kolik se vaše sazba sníží. Kvalitní VPN, jako je NordVPN a ExpressVPN, poskytuje uživatelům silné šifrování bez ovlivnění rychlosti připojení. Zatímco některé sítě VPN kvůli umístění jejich serveru neustále zvyšují rychlost.

Šifrovací síla:

VPN jsou schopny nejen skrýt IP adresu, ale také šifrovat internetový provoz spolu s připojením. Díky rostoucímu technologickému pokroku však hackeři / útočníci docela snadno pronikli do šifrovací vrstvy a vyzkoušeli vaši online aktivitu. Nejlepší VPN dnes používá 256bitové šifrování OpenVPN AES, které poskytuje další ochranu před všemi druhy hrozeb. Musíte to také vyzkoušet.

Žádné zásady protokolu:

Primárním účelem VPN je chránit vás před všemi slídajícími se očima. Tímto způsobem však mohou vidět, co jejich servery na internetu dělají efektivně. Proto je velmi důležité použít VPN, která neuchovává protokoly vaší činnosti. Kromě toho by mělo být založeno mimo přidělování, které nemá žádné zákony o uchovávání údajů.

Bezpečnostní funkce:

Je také nezbytné zvolit VPN, která nabízí dobré atraktivní funkce, jako je silné šifrování a vysoká rychlost. Nejlepší poskytovatelé však poskytují i ​​další funkce zabezpečení, jako je například přepínač zabíjení. Přepínač zabíjení je velmi spolehlivý, protože vás odpojí, když dojde k výpadku připojení VPN. Zabijáky také chrání vaše aktivity a identitu před odhalením. Proto je nezbytný pro všechny uživatele VPN, protože poskytuje nepřetržitou ochranu.

Služba zákaznické podpory:

Je to něco významného, ​​ale při výběru služby VPN se zanedbává. Pokud vyberete VPN poprvé, měli byste jít s něčím, co má vynikající zákaznický servis. Většina dobrých sítí VPN vám však poskytuje vynikající informativní znalostní základnu, ale nevíte, kdy byste se mohli dostat do potíží s používáním VPN na Firestick nebo dokonce jeho instalací.

VPN s vynikajícím zákaznickým servisem je vždy užitečná a usnadňuje mnoho věcí. Ze všech těchto důvodů musíte hledat VPN, která nabízí aktivní podporu 24 x 7 a ve formě různých e-mailů, živého chatu, lístků, vzdálené pomoci a dokonce i telefonické podpory.

Závěrečná slova:

Pokud chcete vylepšit a vylepšit své zážitky z Amazon FireStick TV, pak stačí kvalitní VPN. Výběr dobré VPN vám umožní přístup k veškerému obsahu odkudkoli, ale také vám zaručí, že během streamování z Amazon FireStick budete mít vysokou rychlost a neomezenou šířku pásma..