Nejrychlejší bezplatná síť VPN pro vysokorychlostní šifrované připojení

[ware_item id=33][/ware_item]

Základním konceptem VPN je poskytovat uživatelům anonymitu a zabezpečení dat, ale nejrychlejší bezplatná VPN je věc, na kterou je uživatel internetu nadšený. Většina jednotlivců chce pouze obejít omezení webových stránek a vyhnout se šanci, že budou sledováni nebo chyceni poskytovateli internetových služeb, vládními agenturami a jinými třetími stranami..


Ti, kteří jsou ochotni získat slibnou a plně chráněnou službu VPN, obvykle volí placenou službu VPN, ale také udržují efektivní rychlost na svých nejvýhodnějších prioritách..

Důvodem je to, že každá činnost, kterou provádíte v režimu online, může být velmi nepříjemná, pokud čelíte rychlému ovládání plynu. Tyto problémy s rychlostí však mohou také ohrozit vaše soukromí v důsledku úniku dat při přerušení připojení VPN.

Proč lidé hledají nejrychlejší bezplatnou VPN

Uživatelé internetu jsou v dnešní době opravdu frustrovaní kvůli nesmírně zvýšeným blokádám přístupu k obsahu, bez ohledu na to, ve které zemi žijete. To je důvod, proč většina z nich nedává důležitost soukromí chybí VPN obsahuje zdarma.

Mnoho lidí, zejména těch, kteří začínají s konceptem VPN, si myslí, že by měli nejprve vyzkoušet bezplatnou službu, protože mají obavy ohledně ztráty peněz. Také funkce, jako je odblokování obsahu, zakrytí IP a napařování bez investic, jsou pro mnohé velkou atrakcí.

Streamery se obvykle nestarají o soukromí, jejich skutečnou potřebou je anonymita a rychlost. VPN obvykle zpomalují rychlost a problém se zvyšuje při používání bezplatných služeb VPN; Nicméně, těžké streamování potřebuje extra rychlostní schopnost pracovat hladce. Proto je opravdu těžké najít bezplatnou síť VPN s odpovídající rychlostí. Na druhé straně populární používání internetu je torrenting, který vyžaduje soukromí a anonymitu.

Při torrentování hrozí, že oznámení o autorských právech budou vyšší. Proto lidé používají VPN k zakrytí identity při sdílení a stahování torrenting souborů.

Bohužel však připojení VPN zpomaluje torrenting, protože se jedná o těžký postup zpracování dat. Pokud mluvíme o bezplatných VPN, je téměř nemožné najít bezplatnou VPN, která je s torrentováním zcela účinná.

Je bezplatná služba VPN ve skutečnosti zdarma nebo se zdá, že je?

Lidé si obvykle myslí, že bezplatné rozšíření VPN, které používají, je k nezaplacení a funkce, které poskytují, jsou bez úmyslů. Poplatky vám však budou účtovány alternativními způsoby, pokud nezískají zisk z hlediska peněz.

Komentář z diskuse Is Hola VPN extension stojí za stažení?.

Bohužel téměř všechna bezplatná rozšíření VPN, která jsou k dispozici online, obsahují některé bezpečnostní nedostatky, které uživatel zažívá okamžitě po připojení nebo někdy později. Většina lidí proto musí trpět nedostatkem efektivity, což má za následek frustrace. Uváděli jsme však některé z nejvíce adresovaných stížností uživatelů bezplatné sítě VPN.

 • Vague policy: Mnoho bezplatných služeb VPN udržuje nejasné zásady týkající se údajů o zákaznících nebo online prohlížení. Ve skutečnosti však shromažďují data nebo sledují uživatele bez jejich vědomí.
 • Datové limity: Když se připojíte k bezplatné síti VPN, většinou vás omezí na určitý datový limit, když jej dosáhnete.
 • Zpoždění rychlosti: Bezplatná VPN většinou snižuje rychlost internetu v porovnání s původní sítí.
 • Omezená umístění serveru: Pravděpodobně jste viděli nabídky prémiových služeb téměř u každého rozšíření VPN zdarma. Udržují tedy velmi omezené a méně serverů pro uživatele bezplatných služeb.

Avšak ze všech těchto bezpečnostních nedostatků a neefektivnosti je většina lidí znepokojena problémy souvisejícími s rychlostí.

Ale proč je nejrychlejší bezplatná VPN největší?

Je tomu tak proto, že když má VPN extrémně pomalou a pomalou rychlost, uživatelé čelí různým problémům se zabezpečením a potížím při prohlížení.

Nejvíce nepříjemné problémy, kterým čelí, zatímco připojení VPN obsahuje nedostatky rychlosti, jsou;

 • Riziko ztráty dat se zvyšuje, když je spojení deaktivováno z důvodu zpoždění rychlosti a zavěšení systému. Když VPN přestane fungovat, jsou uživatelská data vystavena cizímu uživateli, dokud VPN znovu nezíská připojení.
 • Sluggish stahování může být velkým problémem s pomalými službami VPN, zejména při řešení těžkých věcí.
 • Streamování frustrace jsou nejvíce nepříjemným problémem, pokud nevlastníte rychlou službu VPN. Je to nejobtížnější problém, protože uživatelé vždy procházejí obsah a streamují věci. Dlouhé načítání videí a uvíznutí hry je pro uživatele nepříjemnou situací.

VPN musí být vybrána pečlivě a po kontrole jejich výkonu. V tomto ohledu může být užitečné přečíst si uživatelské zkušenosti nebo podrobné články.

Proto jsme také vyzkoušeli některé z bezplatných služeb VPN, mezi nimiž je nejrychlejší poskytovatel bezplatných sítí VPN jen několik.

Nejrychlejší bezplatné služby VPN

Testovali jsme některá oblíbená rozšíření VPN, abychom získali ta, která jsou srovnatelně nejrychlejšími bezplatnými službami VPN. Uživatel internetu by mohl následovat tuto metodiku snadného testování také sám.

Nejprve byste měli vyzkoušet základní rychlost internetu (rychlost poskytovaná poskytovatelem internetových služeb) pomocí nástrojů pro testování rychlosti, jako je testmy.net nebo speedtest.net.

Chcete-li však otestovat konkrétní VPN, musíte na svém zařízení povolit připojení a poté otestovat rychlost. Pokud je získaný výsledek stejný nebo téměř stejný jako vaše základní rychlost internetu, než vaše VPN služba nezpomaluje rychlost internetu.

5 Nejrychlejší bezplatná VPN, která je vysoce důvěryhodná

Proto všechny tyto nejrychlejší služby VPN, o kterých zde hovoříme, jsou ty, které po připojení vykázaly stejnou nebo téměř stejnou rychlost.

# 1 - TunnelBear VPN

alternativy tunelů

Významné vlastnosti

 • Snadné použití
 • Zajistěte připojení k 5 současným zařízením
 • 500MB bezplatných dat každý měsíc

Tunnelbear VPN se všemi fantastickými funkcemi také udržuje rychlost prohlížení na odpovídající úrovni, aniž by zpomalil vaši základní rychlost ISP. Proto jsme to považovali za naši nejvyšší prioritu pro nejrychlejší bezplatnou VPN.

Tvrdí, že mají politiku nulování protokolování, což je skvělá věc, pokud jde o bezplatnou VPN. Je to proto, že většina bezplatných sítí VPN je zapojena do úniku uživatelských dat, aniž by byla informována. TunnelBear poskytuje přístup ke všem místům odtoků také jednotlivci, který používá jeho bezplatnou verzi. Proto je možné odblokovat většinu obsahu bez potíží s rychlými zpožděními.

Nevýhody, které můžete zažít

 • K dispozici jsou pokročilé funkce s prémiovou verzí
 • Omezené použití
 • Sdílení souborů P2P a torrentování nejsou k dispozici

# 2 - CyberGhost VPN

Nejrychlejší bezplatná síť VPN pro vysokorychlostní šifrované připojení

Významné funkce

 • Efektivní rychlost
 • Přepínač zabíjení Internetu
 • Neomezená šířka pásma

CyberGhost VPN má více než 850 serverů v téměř 30 zemích, včetně USA, Velké Británie, Německa, Francie, Austrálie, Kanady, Japonska, Singapuru a Mexika. Tato funkce zajišťuje její rozšíření mezi nejrychlejší bezplatné služby VPN s rozsáhlými možnostmi odblokování.

Můžete jej snadno získat jako bezplatné rozšíření VPN pro své zařízení stažením z obchodu Google Play nebo přímo z webu.

CyberGhost vám poskytuje 256bitové šifrování AES, které je stejné jako pro prémiové uživatele. Na rozdíl od většiny bezplatných služeb VPN má však neomezenou šířku pásma, což znamená, že byste mohli streamovat online obsah bez frustrování rychlosti a blokování využití.

Bezplatná verze by však mohla obsahovat rušivé reklamy, které mohou při procházení online vyvolat obtěžování.

Nevýhody, které můžete zažít

 • Omezená umístění serveru pro bezplatné uživatele VPN
 • Pop-up reklamy

# 3 - Windscribe VPN

Windscribe-VPN-recenze

Významné funkce

 • 10 GB dat
 • Snadné použití
 • 11 umístění serveru s bezplatnou verzí

Windscribe VPN je také nejlepší službou pro naše testy rychlosti, a proto jsme ji považovali za jednu z nejrychlejších bezplatných služeb VPN.

Můžete si užít rychlé streamování a prohlížení s odpovídajícím datovým limitem 10 GB. Tato data by se mohla zvýšit až na 15 GB s vaším tweetem.

Můžete si stáhnout Windscribe VPN do téměř všech zařízení s různými platformami včetně Windows, Mac, iOS, Blackberry, Chrome, Firefox a Opera. Pro Linux a Android je však vyžadována profesionální verze.

Nevýhody, které můžete zažít

 • Najednou bylo možné povolit pouze jedno připojení
 • Omezené použití

# 4 - SurfEasy VPN

Nejrychlejší bezplatná síť VPN pro vysokorychlostní šifrované připojení

Významné funkce

 • Snadné nastavení
 • Různé servery
 • Uspokojivý zákaznický servis

SurfEasy VPN má mnoho funkcí spolu se službou, která v našem testování rychlosti fungovala dobře. Proto jsme tuto VPN zaokrouhlili nahoru v seznamu nejrychlejších bezplatných poskytovatelů VPN.

Poskytuje uživatelům přenos dat 500 MB spolu s možností zvýšit tento limit doporučením SurfEasy VPN svým přátelům a rodině. Má snadno se připojující službu VPN, stejně jako aplikace, jsou také snadno použitelné.

Přiměřené množství serveru s technologií SurfEasy free VPN zvyšuje šance na odblokování a poskytuje vám více streamování a prohlížení obsahu.

Nevýhody, které můžete zažít

 • Některé protokoly připojení
 • 2 GB limit pro startovací plán

# 5 - VPN štítu Hotspot

Nejrychlejší bezplatná síť VPN pro vysokorychlostní šifrované připojení

Významné funkce

 • Různá umístění serveru
 • Neomezená šířka pásma
 • Zabezpečení Wi-Fi

HotSpot Shield VPN je také mezi doporučeními pro nejrychlejší bezplatné služby VPN, které uživatelům poskytují slušnou rychlost procházení podél některých významných funkcí. U této sítě VPN stačí jediné kliknutí, abyste připojení povolili a zakázali.

Problémy s omezením šířky pásma však zmizí, když používáte štít Hotspot. Odblokovací zážitek by se tak mohl zlepšit rychlostí a neomezenou šířkou pásma. Při používání této bezplatné služby VPN však můžete čelit rušivým reklamám. Také její umístění v USA se trochu týká obhájců soukromí.

Nevýhody, které můžete zažít

 • Umístěný v USA
 • Při procházení zobrazujte reklamy

Proč jsou bezplatné VPN většinou odrazovány

Bezplatné služby VPN obvykle získávají rychlou popularitu díky svým nákladným službám. Většina lidí si však neuvědomuje, že uživatelé, kteří se rozhodnou pro tyto poskytovatele, řeší mnoho problémů hned po několika dnech zvážení.

Prakticky by to měla být běžná otázka, jak tyto služby získají zisk, pokud si neúčtují peníze?

Téměř každá VPN má problémy, jako je vyskakovací reklama, která by mohla být výsledkem sledování vaší online historie prohlížení třetí stranou nebo může být poskytnuta s upřednostňováním internetu. Bezplatní poskytovatelé VPN mají také nejasné zásady ochrany osobních údajů a mnoho z nich únikem uživatelských dat bez jejich potvrzení.

Proto si musíte pamatovat, že bezplatná síť VPN vás nemůže uspokojit všemi pokročilými funkcemi a účinným soukromím. Chcete-li získat takové soukromí, přiměřenou rychlost, efektivní funkce a celý balíček, musíte vybrat seriózní a kompletní službu VPN, kterou stojí za investování. VPN, jako jsou NordVPN a PureVPN, jsou však dostupné za neuvěřitelně nízké ceny s téměř 3 $ měsíčně, což je dostupné pro každého člověka.