Neviens žurnāls VPN un to nulles žurnālu politika tika parādīta 2019. gadā

[ware_item id=33][/ware_item]

Pēdējo reizi atjaunināts 2019. gada 14. jūlijā


Strauji izplatoties tehnoloģijai, interneta privātums un drošība tiek vairāk vai mazāk izmesta. Šī iemesla dēļ VPN ir svarīgi drošības rīki, ja vēlaties pilnīgu un integrētu privātumu. Tādējādi jūs neveicat norēķinus par nevienu VPN, lai jūs būtu drošībā, bet jums ir nepieciešams arī vislabākais VPN bez žurnāliem.

Ja jūsu darbība tiek reģistrēta, pastāv iespēja, ka neatkarīgi no tā, ko lejupielādējat, augšupielādējat vai kopīgojāt, jūs varēsit izsekot. Tas nozīmē, ka, ja jūs esat sociālais vai politiskais aktīvists, žurnālists, kas veic izmeklēšanu, hakeris vai persona, kas apzinās privātumu, jūs varat viegli atrasties fiziskā vietā, un visas jūsu tiešsaistes aktivitātes ar jums var saistīt..

Miljardiem VPN lietotāju privātais īpašums ir visvairāk gaidāmais VPN raksturojums, ja ne tā visvērtētākā priekšrocība no visiem. VPN pakalpojumu sniedzēja reģistrētā informācija par lietotājiem un viņu darbībām ir kritiska problēma. Tomēr ne visi VPN šajā jautājumā ir vienādi.

Lielākoties visi VPN var izskatīt dažas politikas, saskaņā ar kurām '' mēs neveicam žurnālus '' viņu vietnēs. Tomēr realitāte ir tāda, ka vairāku pakalpojumu sniedzēju politikas attiecībā uz žurnālu kārtošanu var ļoti atšķirties. Varat arī izlasīt par to, cik svarīgi nav reģistrēt VPN un kā dažādas valstis rīkojas ar to, ritinot līdz raksta apakšdaļai.

Nav šaubu, ka VPN meklēšana, kas nodrošina vislabāko tiešsaistes anonimitātes un privātuma līmeni, ir ļoti sarežģīts un sarežģīts uzdevums.

Nav žurnālu politikas labākajos VPN pakalpojumu sniedzējos

Šeit ir mūsu desmit labākie ieteikumi par privātumu apzinātajiem VPN, kas atbalsta to, ka žurnāli netiek reģistrēti, izmantojot visdrošāko patiesību, ciktāl mēs esam uztraukušies.

Izskaidrota ExpressVPN reģistrēšanas politika

expressvpn žurnālu politika

Tas ir viens no labākajiem VPN bez žurnāliem. ExpressVPN gandrīz nemaina interneta ātrumu. Tā ir laba lieta attiecībā uz privātumu. ExpressVPN funkcijas no Britu Virdžīnu salām un tās privātuma politika ir visspēcīgākās visā pasaulē. ExpressVPN vispārējā un visaptverošā privātuma politika nosaka, ka uz ExpressVPN neattiecas nekādi datu saglabāšanas likumi. Turklāt atklāsmes norādījumiem no ārpuskopienas valstīm ir jābūt atļautiem un apstiprinātiem no Britu salas Augstās tiesas. Konfidencialitātes politikā ir noteikts, ka ExpressVPN ir VPN pakalpojums, kurā netiek reģistrēts.

2017. gada Turcijā izcēlās lieta, saskaņā ar kuru ExpressVPN serveris izdzēsa sociālo mediju ziņas un svarīgus e-pastus. Bet, tā kā pakalpojumu sniedzējs neatceras pārlūkošanas vēsturi, trafika datus, IP adresi vai DNS pieprasījumus, viņi nebija spējīgi sniegt jebkādu lietotāja informāciju.

ExpressVPN stingrā un pakaļgala politika nav izturējusi reālās dzīves pārbaudi un pierādījumu, ka ir uzticīga visiem saviem solījumiem.

NordVPN žurnāla politika

nordvpn-log-policy

NordVPN, kas darbojas no Panamas, ir pierādījums maksimālajai un visstingrākajai privātuma politikai, kādu jūs jebkad varat iegūt, izņemot jebkuru VPN. VPN pakalpojumu sniedzējs augstprātīgi dara zināmu visiem, kas vēlas uzzināt. Daudziem VPN lietotājiem, kas apzinās privātumu, tas nav nekas cits kā šūpuļdziesma, kas dziedās jūs ar pilnīgu pārliecību un pārliecību pārlūkot jebkuru vietni..

Bet vietnēs tiek apkopota informācija par lietotāja kontu un maksājumiem. Lietotājiem par to nevajadzētu uztraukties, jo dati neliecina par privātumu. Ja lietotājs nesniegs šo informāciju, NordVPN atļaus slepenus maksājumus, saņemot kriptovalūtu. Turklāt optimizētiem serveriem, kas ļauj bez problēmām piekļūt un straumēt dažādas torrent vietnes.

NordVPN lietotājiem nodrošina stingru politikas neierakstīšanu. Citiem vārdiem sakot, tas nozīmē, ka visas darbības tiek reģistrētas vai saglabātas, pārraudzītas vai pārsūtītas trešajām personām. Viņu privātuma politikā noteikts:

Privātā interneta piekļuves (PIA) žurnāla politika

privātā interneta piekļuves žurnāla politika

Kaut arī tā galvenais birojs atrodas ASV, PIA ir viens no drošākajiem un bez log-VPN privātuma ziņā. Tā ieraksts ir ārkārtīgi nevainojams un nevainojams, jo šobrīd nav bažas par mežizstrādi un privātumu.

Pēc FBI pavēstes 2016. gadā juridiskās iestādes vēlējās iegūt lietotāju datus un informāciju, lai palīdzētu veikt jebkāda iespējamā krāpnieka izmeklēšanu. PIA vecāku organizācija London Trust Media Inc. dāsni paziņoja FBI par viņu iespējām sniegt meklētos datus, jo tā nereģistrē nekādas lietotāja aktivitātes.

Vēlāk tajā pašā gadā Krievija pieņēma arī aizskarošus likumus, kas būtiski ietekmē datu privātumu. Rezultātā un demonstrējot solījumus aizsargāt lietotājus no jebkādas uzraudzības vai kontroles, PIA nekavējoties izslēdza visus Krievijas serverus. Tas patiešām bija izrāviens starp lietotājiem un pierādījumi pakalpojuma sniedzēja viedoklim par to, cik stingri tiek ievērota viņu politika, kas neveic reģistrēšanu.

Lai gan PIA apkopo zināmu informāciju par lietotājiem, viņi neveic žurnālus, kā minēts viņu politikā.

CyberGhost žurnālu politika

kiberhostēšanas žurnāla politika

CyberGhost ir vienkāršs VPN bez žurnāla. Tas ir neticami ideāli piemērots iesācējiem vai tehnofobiem, kuri nevēlas sajaukties ar iestatījumiem vai traucējumiem. CyberGhost ir ideāli piemērots lietotājiem, kuriem vairāk rūp patiesa interneta privātums, nevis viņiem tehniski.

Tas ir Rumānijā reģistrēts VPN ar stingru bez žurnāla politiku. Pakalpojumu sniedzējs neapkopo un nepārbauda datus par trafiku.

Tajā tiek glabāta tikai norēķinu informācija, kurā iekļauta IP adrese, bet krāpšanas apkarošanas nolūkos. Informācija tiek glabāta rezervē anonimizētā komplektācijā, un to nevar saistīt ar lietotāja darbībām. Turklāt CyberGhost tur savus pūļa finansētus serverus, kurus viņi pārvalda uz vietas - funkciju, kas lietotājiem ir pazīstama kā “nespiegot serverus”. Tas garantē, ka trešajām personām netiek piešķirta piekļuve serverim. Tādējādi uzlabojot drošību un samazinot riskus, kas rodas trešo personu piekļuves dēļ.

Privātā VPN žurnāla politika

privatevpn-log-policy

PrivateVPN atrodas Zviedrijā un ir viens no labākajiem VPN bez žurnāliem. Stingrā PrivateVPN privātuma politika arī nosaka, ka '' viņi neapkopo un nereģistrē trafiku vai neizmanto tā pakalpojumus ''. Citiem vārdiem sakot, viņi nedalās ar lietotāju saistītajām iestādēm ar attiecīgajām iestādēm, pat ja viņi ir spiesti to darīt.

Privātais VPN sniedz savus pakalpojumus vairāk nekā 52 valstīs. Šī bez žurnāla VPN kritiskā īpašība ietver ugunsmūri, kuram ir gan slēdzis, gan slēdzis lietotnei, lai nodrošinātu lietotājus visās fasādēs. Lietotājiem ir arī pilnīga iebūvēta aizsardzība pret DNS noplūdi un IPv4 / IPv6.

Turklāt VPN bez žurnāla ir ievērojama klientu apkalpošanas nodaļa, kas lielākajā daļā tehnofobu nedaudz instalēs VPN. Tas ļauj līdz pat sešām ierīcēm uzreiz izveidot savienojumu un kā papildu līdzeklis HTTPS, SOCKS5 starpniekserveriem, kā arī portu pāradresācijai.

IPVanish VPN Žurnāla politika

ipvanish-log-policy

IPVanish ir vispazīstamākais bezlocekļa VPN ar nevainojamu enerģijas un prezentācijas līdzsvaru, neapdraudot privātumu un drošību.

Vai nu vēlaties konfigurēt šo robusto vai jaudīgo VPN mobilajā ierīcē vai darbvirsmā, tas nodrošina būtisku aizsardzību.

Viņu apbrīnojamā un cienīgā neviena mežizstrādes politika padara viņus atšķirīgus no citiem VPN. Ļoti konfigurējamie iedzimtie lietotāji ir pilni ar īpašībām, un viņiem ir arī metode tehnofobiem, kuri nesajuktu ar profesionālajiem iestatījumiem.

IPVanish ātra, ātra veiktspēja un arī konfigurējama lietotāja programmatūra to visu nosaka no citiem konkurentiem.

Vēstules žurnāla politika

Vēstules reģistrēšanas politika

Ja runa ir par interneta privātumu, lietotāji vēlas būt pēc iespējas anonīmāki. Vējonis VPN šo darbu veic daudz efektīvāk. Tas ir VPN ar skaidru privātuma politiku. Tas neveic VPN lietotāju žurnālus, viņu IP adreses vai vēsturiskos periodus.

Windscribe VPN neveic žurnālu ierakstus vai lietotāja darbību žurnālus. Nē žurnāla VPN, kurā tiek saglabāti dati, un tas reģistrē mazus faktorus, piemēram, atvērtā VPN lietotājvārdu, ar kuru ir savienoti VPN serveri, savienojuma periodu un pārsūtīto datu apjomu. Pēc šīs mazās informācijas saglabāšanas tās derīguma termiņš beidzas, un tā arī tiek atmesta trīs minūtēs.

VPN ir daudzfunkcionāls VPN, kas lietotājiem ļauj izveidot savienojumu ar neierobežotām ierīcēm. Turklāt tas neapdraud sniegumu. Parasti lietotāju platformas ir pietiekami vienkāršas un vienkāršas, lai tās varētu izmantot, lai maksimāli izpildītu jūsu vajadzības un prasības.

ProtonVPN LOG politika

ProtonVPN-log-politika

ProtonVPN izveidoja ProtonMail, kas ir viens no lielākajiem šifrētā e-pasta pakalpojumu sniedzējiem pasaulē, dibinātāji. Tas atrodas arī Šveicē un ir pazīstams kā labākais bez log VPN.

ProtonVPN tikai saglabā pieteikšanās laika zīmogu, kas tiek pārrakstīts pēc jaunas veiksmīgas pieteikšanās. Tāpēc trafika un IP žurnālu parasti nav. Tā kā Šveicei nav saistoši ASV vai ES noteikumi; klienti var būt bezrūpīgi, ka viņu privātums un drošība ir galvenā ProtonVPN prioritāte.

Tomēr dažos pēdējos gados Šveice ir pieņēmusi dažas nelabvēlīgas un nekompetentas uzraudzības vadlīnijas, kas galvenajam ISP un telekomunikācijām piespiedušas gadu saglabāt metadatus. Bet ProtonVPN īpašnieki ar oficiālu paziņojumu skaidri pateica, ka viņu izņēmums no saraksta, kurā minēts, ka viņi nav zināmi kā nozīmīga telekomunikāciju organizācija.

AirVPN LOG politika

AirVPN-žurnāla politika

AirVPN ir Itālijā reģistrēts bez log VPN. Ir zināms, ka netiek turēti nekādi lietotāju žurnāli un tādējādi viņiem tiek nodrošināta vislielākā tīmekļa konfidencialitāte.

Lai izveidotu savienojumu starp viņu datoriem un serveriem, tas izmanto OpenVPN protokolu. OpenVPN arī atzīst par vienu no visuzticamākajiem un drošākajiem tuneļu šifrēšanas risinājumiem.

AirVPN ļauj novirzīt datplūsmu, datņu koplietošanas trafiku un visa veida citu trafiku. Šajā VPN vispār nav ierobežojumu un ierobežojumu. Turklāt, lai apstiprinātu anonimitāti, viņi arī veic maksājumus Bitcoin un pat citās kriptovalūtās, izmantojot Monētu maksājumus..

VPNArea LOG politika

VPNArea-log-policy

VPNArea darbojas Bulgārijas valdībā. Tas darbojas kopš 2012. gada. Tas nodrošina koplietotus IP un neglabā žurnālus, lai nodrošinātu to lietotāju privātumu.

Ar vienu VPNArea kontu lietotājs var izveidot savienojumu ar gandrīz sešām ierīcēm. Tie arī nodrošina neierobežotu joslas platumu, kā arī ir nojaukšanas slēdzis, lai izvairītos no IP noplūdes gadījumā, ja VPN savienojums tiek pārtraukts.

Kāda ir nepieciešamība pēc “VPN reģistrēšanas bez žurnāla”?

Parasti VPN bez žurnāla nozīmē, ka VPN tīkls nespēj savākt vai ierakstīt informāciju, kas tiek pārraidīta caur sistēmu. Šie VPN nesaglabā informāciju par lietotāju datiem, piemēram, viņu pārlūkošanas vēsturi, augšupielādi un lejupielādi, kā arī meklēšanas informāciju. Tādējādi lietotāja tiešsaistes privātums un anonimitāte tiek aizsargāta un nodrošināta pret visiem, pat no VPN nodrošinātāja.

VPN reģistrēšanas noteikumi ASV:

Amerikas Savienotās Valstis lietotājiem neuzliek nekādus obligātus datu saglabāšanas likumus. Bet, ja kāds VPN pakalpojumu sniedzējs vai telekomunikāciju organizācijas saglabā lietotāju datus, juridiskās iestādes var lūgt piekļuvi informācijai saskaņā ar Stored Communication Act (SCA).

Turklāt, ja varas iestādes mēģina atpazīt kādu konkrētu lietotāju, tātad viņi var pieprasīt, lai jebkurš VPN pakalpojumu sniedzējs glabātu konkrētās personas žurnālus. Tas ietver arī viņu tiešsaistes aktivitātes un finanšu informāciju 90 dienu termiņā.

ASV VPN nodrošinātāji un reģistrēšana:

Vairāki VPN pakalpojumu sniedzēji ASV uztur žurnālus, lai izpildītu dažādu tiesībaizsardzības aģentūru pieprasījumus. Tas ir tāpēc, ka viņi nevarēja atļauties dārgas un laikietilpīgas likumīgas cīņas. Atzīstot personu, kas ir atbildīga, un sniedzot iestādēm nepieciešamo informāciju, ļauj VPN izvairīties no atbildības, jo atlīdzība pāriet pie lietotāja.

Turklāt VPN pakalpojumu sniedzēji saskaras arī ar nopietnām problēmām likumdošanas atpakaļejošu datumu izmaiņu dēļ. Ja pakalpojumu sniedzējs darbojas saskaņā ar spēkā esošajiem likumiem, tam joprojām draud kriminālvajāšana.

ASV aģentūras ir slavenas ar serveru slepošanu un novērošanu. Tā rezultātā vairāki VPN pakalpojumu sniedzēji ASV plāno palikt iestāžu labajā pusē. Lai to sasniegtu, viņi veic žurnālus. Turklāt viņi vēlas sadarboties, kad no dažādām tiesībaizsardzības iestādēm un autortiesību izpildītājiem saņem apelācijas sūdzību par autortiesībām

ASV VPN pakalpojumu sniedzēji, kas neveic žurnālus:

ASV VPN neprasa uzskaiti veikt saskaņā ar likumu. Bet joprojām ir iespējams meklēt uzņēmumus, kas var piedāvāt lieliskas iespējas vairākiem lietotājiem, kuri apzinās privātumu. Koplietojamo IP metode ir vēl viens pasākums, kas palīdzēs aizsargāt lietotāju privātumu. Tas ir tāpēc, ka gandrīz neiespējami atpazīt kādu indivīdu, kas pamatots viņu darbībā. VPN pakalpojumu sniedzēji, piemēram, privātā interneta piekļuve (PIA), atbalsta privātuma politiku, kas neveic darbības žurnālā.

PIA kopā ar dažiem citiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, kuri pat neatrodas ASV, saviem klientiem iesaka tikai serverus izmantot īpašās vietās P2P. Parasti ASV ir viena no jomām, kuru nevar izmantot drošai P2P trafikai. Ir vairāki VPN uzņēmumi, kas lojāli palīdz jums aizsargāt jūsu datus. Viņi ir pakļauti traucējošam spiedienam, kas viņiem apgrūtina privātuma nodrošināšanu ASV serveros.

Gandrīz katrs VPN garantēs, ka VPN ir anonīms un vispār netur žurnālus. Bet jums vajadzētu zināt, kuri VPN pakalpojumu sniedzēji ir patiesi viņu vārdiem. Ikviens attaisno privāta un droša VPN izmantošanu. Mēs ceram, ka šis raksts jums šķiet noderīgs.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me