No Log VPNs and Zero Logs Politics Reveled 2019

[ware_item id=33][/ware_item]

آخرین بروزرسانی 14 ژوئیه 2019


با گسترش سریع فناوری ، حریم خصوصی و امنیت اینترنت کم و بیش از جعبه حذف می شود. به همین دلیل ، اگر می خواهید حریم شخصی کامل و یکپارچه باشد ، VPN ها ابزارهای امنیتی اساسی هستند. بنابراین ، برای حفظ امنیت و امنیت شما در هیچ VPN مستقر نیستید ، اما به بهترین ویرایش VPN نیز نیاز دارید..

در صورت ورود به فعالیت شما ، این احتمال وجود دارد که هرچه بارگیری ، آپلود یا اشتراک گذاری کنید ممکن است به شما ردیابی شود. این بدان معناست که اگر یک فعال اجتماعی یا سیاسی ، یک روزنامه نگار تحقیق ، هکر یا یک شخص با آگاهی از حریم شخصی هستید ، می توانید به راحتی از نظر جسمی مستقر شوید و تمام فعالیت های آنلاین خود را می توانید با استفاده از سیاهههای مربوط به شما مرتبط کنید..

برای میلیاردها کاربر VPN ، حریم خصوصی به عنوان ویژگی های یک VPN پیش بینی می شود ، اگر بیشترین مزیت را برای همه نداشته باشد. جزئیات ثبت شده در مورد کاربران و فعالیت های آنها توسط یک ارائه دهنده خدمات VPN یک نگرانی اساسی است. با این حال ، همه VPN در این مورد یکسان نیستند.

اکثر VPN ها برخی از خط مشی هایی را که "ما لاگ ها را نگه نمی داریم" در وب سایت های خود ارائه می دهند. با این حال ، واقعیت این است که چندین سیاست ارائه دهنده خدمات در مورد نگهداری از سیاهههای مربوط می تواند بسیار متفاوت باشد. همچنین می توانید در مورد اهمیت VPN های بدون گزارش و نحوه برخورد کشورهای مختلف با پیمایش به پایین مقاله ، مطالعه کنید..

بدون شک ، جستجوی VPN ارائه بهترین سطح های ناشناس بودن و حریم خصوصی آنلاین یک کار بسیار پیچیده و پیچیده است.

هیچ سیاست ورود به سیستم در بهترین ارائه دهندگان VPN وجود ندارد

در اینجا ده توصیه برتر ما برای VPN های آگاهانه در زمینه حفظ حریم خصوصی که از سیاست عدم ثبت آنها با مطمئن ترین حقیقت تا آنجا که ما نگران هستند پشتیبانی می کنند..

سیاست ورود به سیستم ExpressVPN توضیح داده شده است

سیاست ورود به سیستم Expressvpn

این یکی از بهترین VPN های ثبت نشده است. ExpressVPN به سختی سرعت اینترنت را تغییر نمی دهد. در مورد حریم خصوصی چیز خوبی است. توابع ExpressVPN از جزایر ویرجین بریتانیا و سیاست حفظ حریم خصوصی آن قوی ترین در سراسر جهان است. خط مشی کلی و جامع حفظ حریم خصوصی ExpressVPN بیان می کند که ExpressVPN تابع هیچ قانونی برای حفظ داده نیست. علاوه بر این ، دستورالعمل های مکاشفه از خارج از کشور باید از دیوان عالی جزیره بریتانیا مجاز و تأیید شوند. در سیاست حفظ حریم خصوصی بیان شده است که ExpressVPN یک سرویس VPN بدون ورود است.

پرونده ای در ترکیه 2017 رخ داد که براساس آن ، پست های رسانه های اجتماعی و ایمیل های مهم توسط یک سرور ExpressVPN حذف شد. اما از آنجا که ارائه دهنده سابقه مرور ، داده های ترافیک ، آدرس IP یا سؤالات DNS را به یاد نمی آورد ، آنها قادر به ارائه اطلاعات کاربر نبودند.

سیاست سختگیرانه و سختگیرانه ExpressVPN از آزمایش واقعی و اثبات وفاداری به همه وعده های خود عبور نکرده است.

خط مشی NordVPN

خط مشی nordvpn-log

NordVPN عامل از پاناما گواهی بر حداکثر و سخت ترین سیاست حفظ حریم خصوصی شما می توانید به جز در هر VPN باشید. ارائه دهنده VPN متکبرانه موضع خود را در مورد ورود به سیستم برای همه افرادی که مایل به یافتن هستند ، مشخص می کند. برای بسیاری از کاربران آگاهانه در مورد حفظ حریم خصوصی VPN ، چیزی جز یک cradlesong نیست که شما را برای مرور هر وب سایتی با اطمینان و اطمینان کامل به شما می خواند..

اما ، وب سایت ها اطلاعات حساب و پرداخت کاربر را جمع آوری می کنند. کاربران نباید نگران این موضوع باشند زیرا داده ها هیچ گونه نگرانی در مورد حریم خصوصی ایجاد نمی کنند. اگر کاربر این اطلاعات را ارائه ندهد ، NordVPN با دریافت رمزنگاری اجازه پرداخت پنهانی را می دهد. علاوه بر این ، به سرورهای بهینه سازی شده که امکان دسترسی بدون دردسر و پخش به سایت های تورنت مختلف را می دهد.

NordVPN تضمینی برای عدم استفاده از خط مشی سخت برای کاربران خود دارد. به عبارت دیگر ، این بدان معناست که کلیه فعالیت ها یا ثبت یا ذخیره می شوند ، نظارت می شوند یا به اشخاص ثالث منتقل می شوند. خط مشی رازداری آنها می گوید:

خط مشی ورود به اینترنت خصوصی (PIA)

خط مشی دسترسی-اینترنت-ورود به سیستم

PIA حتی اگر دفتر مرکزی آن در ایالات متحده حضور داشته باشد ، PIA یکی از امن ترین و بدون VPN ورود به سیستم در مورد حریم خصوصی است. سابقه آن بسیار بی عیب و نقص و بی نقص است زیرا اکنون بدون ورود به سیستم و حفظ حریم خصوصی نگران نیستید.

به دنبال احضاریه FBI در سال 2016 ، مقامات حقوقی مشتاق بودند اطلاعات و اطلاعات کاربر را برای کمک به هرگونه تحقیقات در کلاهبردار احتمالی بدست آورند. سازمان پدری PIA ، The London Trust Media Inc. ، سخاوتمندانه FBI را از توانایی های خود برای تهیه داده های جستجو به اطلاع داد ، زیرا هیچ فعالیتی از کاربر وارد نمی کند.

بعداً در همان سال ، روسیه نیز قوانین توهین آمیز را تصویب کرد ، که به طور قابل توجهی بر حریم شخصی داده ها تأثیر می گذارد. به عنوان یک نتیجه ، و با نشان دادن قول خود مبنی بر محافظت از کاربران در برابر هرگونه نظارت و کنترل ، PIA فوراً همه سرورهای روسی را خاموش کرد. در واقع این یک موفقیت بزرگ بین کاربران بوده است و شواهدی از موضع ارائه دهنده در مورد چگونگی سخت گیری نسبت به خط مشی ورود به سیستم خود ندارد..

اگرچه PIA نوعی از اطلاعات کاربر را جمع آوری می کند ، همانطور که در خط مشی آنها ذکر شده است ، پرونده ها را حفظ نمی کنند.

خط مشی ورود به سیستم CyberGhost

سیاست Cyberghost-log

CyberGhost بدون دردسر VPN است. این برای مبتدیان یا تکنوازهایی که نمی خواهند با هیچ تنظیمات یا دخالت هایی اشتباه بگیرند بسیار مناسب است. CyberGhost برای آن دسته از کاربرانی که بیش از آنچه که درباره فنی بودن آن انجام می دهند ، بیشتر به حریم شخصی اینترنت اهمیت می دهند.

این یک VPN مستقر در رومانی است که هیچ سیاست ورود به سیستم سختگیرانه ای ندارد. ارائه دهنده داده های ترافیکی را جمع آوری یا بررسی نمی کند.

این فقط اطلاعات صورتحساب را که شامل آدرس IP است اما برای مقاصد ضد کلاهبرداری ذخیره می کند. اطلاعات در یک مجموعه ناشناس نگه داشته می شوند و نمی توانند مربوط به فعالیت کاربر باشند. علاوه بر این ، CyberGhost سرورهای سرمایه گذاری شده توسط سرمایه گذاری خود را که آنها در سایت خود مدیریت می کنند ، نگه می دارد ، ویژگی ای که برای کاربران به عنوان "سرورهای بدون جاسوسی" شناخته شده است. این تضمین می کند که هیچ دسترسی سرور به شخص ثالث داده نمی شود. از این رو ، بهبود امنیت و کاهش خطرات ناشی از دسترسی شخص ثالث.

خط مشی ورود به سیستم VPN خصوصی

privatevpn-log-Policy

PrivateVPN در سوئد مستقر است و یکی از بهترین VPN های log نیست. سیاست سختگیرانه حفظ حریم خصوصی PrivateVPN همچنین بیان می کند که "آنها هیچگونه ترافیکی یا استفاده از خدمات آن را جمع نمی کنند یا وارد می کنند". به عبارت دیگر ، آنها حتی اگر مجبور به انجام چنین کاری شوند ، هیچ اطلاعاتی از کاربر را با مقامات ذیربط در میان نمی گذارند.

VPN خصوصی خدمات خود را در بیش از 52 کشور جهان ارائه می دهد. ویژگی مهم این VPN بدون ورود به سیستم ، شامل یک فایروال می باشد که هم سوئیچ kill و هم برنامه برای امنیت کاربران در تمام نما ها دارد. کاربران همچنین دارای محافظت کامل در برابر نشت DNS و IPv4 / IPv6 هستند.

علاوه بر این ، VPN بدون ورود دارای یک بخش خدمات قابل توجه مشتری است که تا حدودی VPN را برای اکثر فن آوری ها نصب می کند. این اجازه می دهد تا حداکثر شش دستگاه به طور لحظه ای متصل شوند و به عنوان یکی دیگر از ویژگی های HTTPS ، پروکسی SOCKS5 و همچنین انتقال پورت.

IPVanish VPN خط مشی ورود به سیستم

ipvanish-log-Policy

IPVanish بهترین شناخته شده بدون log VPN با تعادل کامل قدرت و ارائه بدون ایجاد خطر در حفظ حریم خصوصی و امنیت است.

چه بخواهید این VPN قوی یا قدرتمند را روی دستگاه تلفن همراه یا دسک تاپ پیکربندی کنید ، محافظت قابل توجهی را ارائه می دهد.

هیچ سیاستی برای تحسین برانگیز و ارزنده آنها ، باعث می شود آنها از سایر VPN ها متفاوت باشند. کاربران فطری بسیار قابل تنظیم بسیار مملو از ویژگی های هستند و همچنین روشی برای تکنوازهایی دارند که نمی توانند با تنظیمات حرفه ای اشتباه بگیرند..

عملکرد سریع IPVanish و همچنین نرم افزار قابل تنظیم کاربر ، همه موارد را از سایر رقبا تنظیم کرده است.

خط مشی ورود به سیستم

خط مشروب-ورود به سیستم

وقتی این یک موضوع از حریم خصوصی اینترنت است ، کاربران می خواهند تا حد امکان ناشناس باشند. Windscrib VPN این کار را بسیار مؤثر انجام می دهد. این یک VPN با یک خط مشی رازداری واضح است. این اطلاعات مربوط به کاربران VPN ، آدرس های IP آنها یا هر دوره تاریخی نیست.

Windscrib VPN سوابق یا گزارش های مربوط به فعالیت های کاربر را نگه نمی دارد. VPN بدون ورود به هنگام نگه داشتن داده ، عوامل کوچکی مانند نام کاربری Open VPN را که سرورهای VPN به آنها متصل هستند ، یک دوره اتصال و حجم داده های منتقل شده ، ثبت می کند. پس از حفظ این اطلاعات اندک ، منقضی می شود و در مدت سه دقیقه نیز خاموش می شود.

VPN یک VPN چند منظوره است که به کاربران این امکان را می دهد تا به دستگاه های نامحدودی وصل شوند. علاوه بر این ، در عملکرد سازش ندارد. معمولاً سیستم عامل های کاربر ساده و ساده هستند که از آنها برای تحقق حداکثر نیازها و نیازهای شما استفاده می شود.

ProtonVPN خط مشی LOG

خط مشی protonVPN

ProtonVPN توسط بنیانگذاران ProtonMail ، یکی از بزرگترین ارائه دهنده خدمات سرویس ایمیل رمزگذاری شده در جهان ایجاد شده است. همچنین در سوئیس مستقر است و بهترین و بدون VPN های ورود به سیستم شناخته شده است.

ProtonVPN فقط زمان ورود به سیستم را حفظ می کند ، که پس از رخ دادن ورود موفقیت آمیز جدید ، رونویسی می شود. بنابراین ، ترافیک و سیاهههای مربوط به IP معمولاً وجود ندارند. از آنجا که سوئیس به مقررات ایالات متحده یا اتحادیه اروپا محدود نیست. مشتریان می توانند از این امر اطمینان داشته باشند که حریم خصوصی و امنیت آنها بالاترین اولویت برای ProtonVPN است.

با این حال ، سوئیس در چند سال گذشته برخی از دستورالعمل های نظارت نامطلوب و غیرمجاز را تصویب کرد که ISP و ارتباطات کلیدی را مجبور به حفظ ابرداده برای یک سال می کنند. اما صاحبان ProtonVPN با بیانیه رسمی اعلام کردند که استثناء آنها از لیست ذکر شده که آنها به عنوان یک سازمان مخابراتی مهم شناخته نمی شوند..

خط مشی AirVPN LOG

خط مشی AirVPN

AirVPN ایتالیایی است که مبتنی بر VPN log نیست. این امر به دلیل عدم نگه داشتن هرگونه گزارش کاربر و در نتیجه ارائه حداکثر حریم خصوصی وب شناخته شده است.

از یک پروتکل OpenVPN برای ایجاد ارتباط بین رایانه ها و سرورهای آنها استفاده می کند. OpenVPN همچنین به عنوان یکی از مطمئن ترین و مطمئن ترین راه حل ها برای رمزگذاری تونل ها شناخته شده است.

AirVPN به شما امکان ترافیک تورنت ، ترافیک اشتراک فایل و انواع دیگر ترافیک را می دهد. در این VPN هیچ محدودیتی و محدودیتی وجود ندارد. علاوه بر این ، برای تأیید ناشناس بودن ، آنها همچنین با پرداخت سکه ، در بیت کوین و حتی سایر ارزهای رمزپایه پرداخت می کنند..

خط مشی LOP VPNArea

خط مشی VPNArea-log

VPNArea تحت سلطه بلغارستان عمل می کند. این شرکت از سال 2012 در تجارت بوده است. IP های مشترک را ارائه می دهد و برای اطمینان از حفظ حریم شخصی کاربران خود ، سیاهههای مربوط را حفظ نمی کند.

با یک حساب کاربری VPNArea ، کاربر می تواند تقریباً به شش دستگاه وصل شود. آنها همچنین پهنای باند نامحدود را ارائه می دهند و همچنین سوئیچ kill برای جلوگیری از نشت IP در صورت قطع اتصال VPN دارند.

نیاز "بدون VPN های log" چیست؟?

به طور کلی ، بدون ورود VPN به این معنی است که شبکه VPN قادر به جمع آوری یا ضبط اطلاعاتی که از طریق سیستم منتقل می شود نیست. این VPN ها اطلاعات مربوط به داده های کاربر مانند سابقه مرور آنها ، بارگذاری و بارگیری و جزئیات جستجو را ذخیره نمی کنند. از این رو ، حریم شخصی و ناشناس بودن آنلاین کاربر حتی از طرف ارائه دهنده VPN از همه محافظت و محافظت می شود.

قوانین ورود به سیستم VPN در ایالات متحده:

ایالات متحده هیچ قانونی برای نگهداری داده ها وضع نمی کند. اما اگر هر ارائه دهنده VPN یا سازمانهای مخابراتی داده های کاربران را از این طریق حفظ کنند ، مقامات قانونی می توانند درخواست کنند تا طبق اطلاعات ذخیره شده ارتباطات (SCA) به اطلاعات دسترسی پیدا کنند..

علاوه بر این ، اگر مقامات سعی در شناسایی هر کاربر خاص داشته باشند ، بنابراین می توانند به هر ارائه دهنده خدمات VPN برای ذخیره اطلاعات مربوط به آن شخص خاص نیاز داشته باشند. همچنین شامل فعالیت های آنلاین و اطلاعات مالی آنها برای مدت زمان 90 روز می باشد.

ارائه دهندگان VPN ایالات متحده و ورود به سیستم:

چندین ارائه دهنده VPN در ایالات متحده ، گزارش های مربوط به درخواست های سازمان های مختلف اجرای قانون را حفظ می کنند. به این دلیل است که آنها نمی توانند هزینه های حقوقی پر هزینه و وقت گیر را بپردازند. به رسمیت شناختن فرد پاسخگو و ارائه اطلاعات مورد نیاز مقامات ، VPN را قادر می سازد از مسئولیت جلوگیری کند زیرا توجه به سمت کاربر منتقل می شود.

علاوه بر این ، ارائه دهندگان VPN نیز به دلیل تغییرات ضعیف در قوه مقننه با مشکلات جدی روبرو هستند. اگر ارائه دهنده خدمات مطابق قانون فعلی فعالیت کند ، بازهم در معرض تعقیب قرار دارد.

آژانسهای آمریکایی به سرورهای عطسه و انجام نظارت نظارت مشهور هستند. در نتیجه ، چندین ارائه دهنده VPN در ایالات متحده قصد دارند در سمت راست مقامات باقی بمانند. برای رسیدن به این هدف ، آنها سیاهههای مربوط را نگه می دارند. علاوه بر این ، آنها مشتاق همکاری در هنگام دریافت درخواست تجدیدنظر در مورد حق چاپ در مورد اجرای قانون مختلف به همراه مجریان حق چاپ هستند

ارائه دهندگان VPN ایالات متحده که اطلاعاتی را حفظ نمی کنند:

VPN در ایالات متحده نیازی به ثبت سوابق طبق قانون ندارد. اما جستجوی شرکتهایی که می توانند گزینه های عالی برای چندین کاربر آگاه در زمینه حفظ حریم خصوصی باشند ، هنوز قابل دستیابی نیست. روش IP های اشتراکی یکی دیگر از معیارهای کمک به محافظت از حریم شخصی کاربران است. به این دلیل است که شناختن فردی که اساس فعالیت آنها باشد تقریباً غیرممکن است. ارائه دهندگان VPN مانند دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) از یک خط مشی رازداری پشتیبانی می کنند که هیچگونه فعالیتی در زمینه سیاههها ندارد.

PIA به همراه برخی دیگر از ارائه دهندگان VPN که حتی در ایالات متحده آمریکا مستقر نیستند ، به مشتریان خود پیشنهاد می کند فقط از سرورهایی در مکان های خاص برای P2P استفاده کنند. به طور کلی ، ایالات متحده یکی از مناطقی است که استفاده از آن برای ترافیک ایمن P2P مناسب نیست. چندین شرکت VPN وجود دارد که وفادار هستند در محافظت از داده های خود به شما کمک کنند. آنها در معرض فشار مشكل هستند كه تضمين حريم خصوصي در سرورهاي آمريكا را براي آنها دشوار مي كند.

تقریباً هر VPN تضمین می کند که VPN ناشناس است و به هیچ وجه هیچ گونه سابقه ای را در خود جای نمی دهد. اما باید بدانید که ارائه دهندگان VPN به گفته های آنها صادق هستند. همه استفاده از VPN را که خصوصی و امن است توجیه می کنند. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید باشد.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me