Popcorn Time VPN na rok 2018 5 spoľahlivých a najrýchlejších možností

[ware_item id=33][/ware_item]

Popcorn Time je aplikácia s najlepším hodnotením pre milovníkov filmu a tých, ktorí si želajú skvelé skúsenosti s televíznymi programami, videami a ďalšími zariadeniami na ich zariadeniach..


Táto aplikácia na streamovanie vám poskytuje jednoduchý a rýchly spôsob, ako sťahovať všetok obsah, ktorý je vysoko požadovaný na streamovanie, ktorý je inak obmedzený alebo je ťažké ho nájsť..

Avšak holá aplikácia Popcorn Time môže byť pre používateľov veľmi riskantná. Našťastie by sieť Popcorn Time VPN mohla obísť obavy z ochrany súkromia a chráni vás pri streamovaní a sťahovaní.

Popcorn Time sa často označuje ako Netflix pre pirátov pretože svojim používateľom poskytuje rovnaké skúsenosti ako Netflix, ale zadarmo! Táto služba je pozoruhodná a ponúka svojim používateľom skôr najnovší obsah než starý obsah ponúkaný plateným konkurentom.

Popcorn Time slúži ako balík zábavy, pretože ponúka širokú škálu výberu videa na požiadanie.

Táto aplikácia na streamovanie videa pokrýva širokú škálu filmov a seriálov a poskytuje atraktívny obsah, ktorý môže uspokojiť verejnosť.

Jedinou nevýhodou je, že obsah dostupný v službe Popcorn Time je chránený autorskými právami a pomocou protokolu BitTorrent je pomerne ľahké vystopovať takýchto používateľov. To je dôvod, prečo je pri streamovaní veľmi dôležitá sieť Popcorn Time VPN.

Prečo potrebujete sieť Popcorn Time VPN?

Popcorn Time je aplikácia s otvoreným zdrojovým kódom a stala sa veľmi populárnou vďaka bezplatnej softvérovej službe BitTorrent s prehrávačom médií.

Táto aplikácia na streamovanie ponúka oveľa viac exkluzívnych funkcií ako Netflix a Hulu atď. Preto spoločnosť Popcorn Times spôsobila revolúciu v streamovaní online..

Mnoho ďalších streamovacích aplikácií uvádza na trh staré filmy ako nové a trvá pomerne dlho, kým sa nové televízne programy odovzdajú verejnosti, zatiaľ čo program Popcorn Time umožňuje svojim používateľom prístup k najnovším a najnovším televíznym programom a filmom. Táto populárna aplikácia sa vyznačuje veľmi intuitívnym a inteligentným rozhraním.

Popcorn Time nie je geograficky obmedzený. Preto je celosvetovo prístupný. Keďže je program Popcorn Time chránený autorskými právami, t. J. Je nezákonný, držitelia autorských práv vás môžu ľahko vystopovať..

Odporúčame používať to najlepšie Popcorn Time VPN, ktorý šifruje vaše internetové pripojenie pri streamovaní prostredníctvom tejto aplikácie, takže vašu aktivitu nemôžu sledovať tretie strany alebo poskytovatelia internetových služieb.

Popcorn Time VPN maskuje vašu IP adresu anonymnou, takže vaša skutočná IP adresa zostáva skrytá pred držiteľmi autorských práv a ostatnými zdieľateľmi súborov..

Takáto VPN zabezpečuje šifrovanie údajov vojenského stupňa a šifruje všetky údaje vymieňané medzi počítačom a serverom VPN.

Čo je to Popcorn Time a ako to funguje?

Popcorn Time nie je streamovaná webová stránka, na ktorej máte k dispozícii balík videí. Ide o aplikáciu na streamovanie televíznych a filmových relácií, ktorá funguje ako BitTorrent a zábavné súbory systému sa nachádzajú v počítačoch zákazníka Popcorn Time..

Pracovný postup Popcorn Time je rovnaký ako proces, ktorý sa vyskytuje počas zdieľania súborov peer-to-peer. Keď si návštevník vyberie video v aplikácii, aplikácia Popcorn Time začne vyberať bitové súbory z počítačových zdrojov pripojených na internet..

Po stiahnutí časti požadovaného videa by mohol návštevník začať streamovať.

Na druhej strane stiahnutý výrez videa sa prenáša z tohto jednotlivca na ostatných ľudí, ktorí hľadajú rovnaké video v aplikácii Popcorn Time..

S rovnakou prácou a procesom ako torrenting je Popcorn Time tiež nezákonný a pre používateľov riskantný. Preto by ste sa nemali oddávať riziku a musíte používať sieť Popcorn Time VPN vždy, keď pokračujete v tomto procese..

Kritériá výberu najlepšej siete Popcorn Time VPN:

Existuje obrovský počet sietí VPN, ktoré sú určené iba na získanie zisku a peňazí. Bežnému užívateľovi internetu, ktorý je novým v technológii VPN, sa tiež nepodarilo zistiť to najlepšie.

Z tohto dôvodu sme zachovali výberové kritérium pre najlepšiu sieť Popcorn Time VPN a hlavné funkcie, pre ktoré odporúčame sieť VPN;

 • Rýchly, konštantný rýchlosť sťahovania
 • prísny politika nulového záznamu
 • Zdieľané adresy IP pridať anonymitu
 • OpenVPN protokol s najmenej 128-bitovým šifrovacím algoritmom AES
 • Ochrana proti úniku DNS na zabránenie poskytovateľom internetových služieb sledovať činnosť späť k pôvodnej IP
 • internet hlavný vypínač ktorý zastaví všetku komunikáciu, ak vôbec dôjde k prerušeniu pripojenia VPN

5 najlepších Popcorn Time VPN 2018 - krátke recenzie

Z hromady VPN pre Popcorn Time sme vybrali 5 najlepších Popcorn Time VPN, aby ste nemuseli čeliť nepríjemnostiam. Medzi naše vysoko odporúčané 5 najlepšie VPN pre Popcorn Time patria:

(1) - NordVPN (Poloha - Panama)

krajiny: 57+ Umiestnenie servera: Neuvádza sa Počet serverov: 760+ Multi-Device: 6

popcorn time vpn - NordVPN

PROS

 • Vynikajúce streamovanie DNS
 • Zásady nulového protokolu
 • Dvojitá technológia VPN
 • Optimalizované servery pre P2P

ZÁPORY

 • Bezplatná skúšobná verzia je skrytá
 • Dvojitá technológia VPN niekedy spomaľuje výkon

Spoločnosť NordVPN ponúka správu obsahujúcu viac ako 700 serverov, z ktorých si môžete vybrať server, ktorý vám najviac vyhovuje. Táto sieť VPN pre program Popcorn Time vám tiež poskytuje informácie týkajúce sa zaťaženia servera, ktoré vám v najkratšom čase umožňujú vyhľadať rýchlejší server. NordVPN ponúka výnimočné bezpečnostné funkcie, ako je funkcia Tor over VPN, ktorá poskytuje ďalšiu úroveň zabezpečenia. Ponúka tiež technológiu dvojitej VPN a mnoho ďalších funkcií, ktoré zvyšujú vašu bezpečnosť.

Táto sieť VPN pre program Popcorn Time tiež poskytuje šifrovanie na vojenskej úrovni. Má jasnú politiku nulového záznamu, pretože je založená na Paname. Táto politika, ktorú ponúka NordVPN, je pozoruhodná, pretože oslobodzuje nielen dohľad od vlády a ISP, ale tiež vás chráni pred zvedavými očami držiteľov autorských práv..

NordVPN poskytuje ochranu proti úniku DNS a funkciu Killswitch, ktorá zaisťuje bezpečnosť a súkromie. Niektoré z jeho serverov sú optimalizované na bleskové rýchle vysielanie, takže tiež dobre fungujú na torrentovanie.

Jedinou nevýhodou systému NordVPN je súčasné pripojenie všetkých 6 zariadení na rovnakom serveri s rovnakým protokolom; nie je možné, aj keď súčasne spája 4 zariadenia. Okrem toho sú cenové plány ponúkané spoločnosťou NordVPN pomerne prijateľné a majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Cenové plány zahŕňajú:

 • 1 mesiac [11,95 $ mesačne]
 • 6 mesiacov [7,00 $ mesačne - 42 USD na 6 mesiacov]
 • 12 mesiacov [5,75 $ mesačne - 69 dolárov za 12 mesiacov]

Špeciálna ponuka na dovolenku

 • 2 roky [3,29 dolárov mesačne - 79 dolárov na 2 roky]* Odporúčaná *

Získajte dohodu

(2) - ExpressVPN (Poloha - Britské Panenské ostrovy)

krajiny: 94 | Umiestnenie servera: 135+ Počet serverov: Neuvádza sa Multi-Device: 3

popcorn time vpn - ExpressVPN

PROS

 • Široká škála serverov
 • Pozoruhodný výkon
 • Žiadne protokoly použitia
 • Zabezpečuje úplnú anonymitu
 • Rýchle streamovanie a dobré pripojenia P2P

ZÁPORY

 • Trochu drahšie
 • K dispozícii nie je žiadna skúšobná verzia zdarma

ExpressVPN je jednou z najlepších Popcorn Time VPN s užívateľsky prívetivým rozhraním. Funkcie, ktoré ponúka ExpressVPN, sú mimoriadne. Táto sieť VPN pre program Popcorn Time ponúka neobmedzené prepínanie serverov, takže môžete identifikovať najvhodnejšie pripojenie pre seba. ExpressVPN neuchováva žiadne záznamy, a preto vaše online aktivity zostávajú v bezpečí pred monitorovaním.

Pri streamovaní na serveri Popcorn Time sú z VPN potrebné dve veci, a to vysoká úroveň šifrovania a ultrarýchle pripojenie. ExpressVPN vás nikdy nezklame v týchto dvoch funkciách. Táto sieť VPN pre program Popcorn Time poskytuje šifrovanie na vojenskej úrovni pomocou 256-bitového šifrovacieho algoritmu, čím zaisťuje úplnú anonymitu. SSL tiež zabezpečuje ich sieť.

Zákaznícka podpora je vynikajúca a ExpressVPN vyrieši vaše otázky v žiadnom momente. Táto sieť VPN pre program Popcorn Time je vytvorená pre pripojenie P2P, aby sa zabezpečilo, že širokopásmová rýchlosť, ktorú dostanete pri streamovaní, poskytuje obsah vo vysokom rozlíšení. Medzi všetkými týmito výnimočnými funkciami ExpressVPN získate aj 30-dňovú úplnú záruku vrátenia peňazí. Cenové plány ponúkané spoločnosťou ExpressVPN sú trochu nákladné a zahŕňajú:

 • 1 mesiac [12,95 $ mesačne]
 • 6 mesiacov [9,99 $ mesačne - 59,95 USD účtovaných každých 6 mesiacov]
 • 12 mesiacov [8,32 dolárov mesačne - 99,95 dolárov účtovaných každý 1 rok]* Odporúčaná *

Získajte dohodu

(3) - PureVPN (Poloha - Hong Kong)

krajiny: 141 | Umiestnenie servera: 180 | Počet serverov: 750+ | Multi-Device: 5

popcorn time vpn - PureVPN

PROS

 • Rozsiahle servery sa šíria po celom svete
 • Neobmedzený prenos
 • Klient s technológiou Smart DNS
 • Pozoruhodný výkon

ZÁPORY

 • Únik DNS
 • Prísne pravidlá pre vrátenie platby

PureVPN patrí medzi 5 najlepších VPN pre Popcorn Time a určite potil krv, aby získal túto pozíciu. Táto sieť Popcorn Time VPN má veľa serverov optimalizovaných na konkrétne sledovanie videí vo vysokom rozlíšení, s neobmedzenou šírkou pásma a rýchlosťou prostredníctvom podpory P2P. PureVPN tiež umožňuje svojim používateľom povoliť funkciu rozdeleného tunela, pomocou ktorej môžu prenášať všetky ostatné aplikácie a prehliadače na priame pripojenie, zatiaľ čo pripojenie VPN používať iba pre Popcorn Time.

PureVPN ponúka ochranu pred škodlivým softvérom, NAT firewall, ochranu proti úniku DNS a tiež Killswitch. Táto sieť VPN pre program Popcorn Time šifruje vašu komunikáciu pomocou 256-bitového šifrovania pomocou nasledujúcich bezpečnostných protokolov - IKEv2, L2TP / IPSec, OpenVPN, SSTP a PPTP. K dispozícii je tiež funkcia Virtual Router, ktorá premení váš softvér VPN na hotspot WI-Fi, čo vám umožní pripojiť viac zariadení spolu s 5 už podporovanými zariadeniami.

Táto sieť Popcorn Time VPN so sídlom v Hongkongu nevedie žiadne záznamy. Zaisťuje úplnú anonymitu a bezpečnosť pri streamovaní. Cenové plány ponúkané spoločnosťou PureVPN zahŕňajú:

 • 1 mesiac [10,95 dolárov mesačne]
 • 6 mesiacov [8,95 dolárov mesačne - 53,70 dolárov účtovaných každých 6 mesiacov]
 • 2 roky [2,95 dolárov mesačne - 70,80 dolárov účtované každé 2 roky]* Odporúčaná *

Získajte dohodu

(4) - Súkromný prístup na internet (Poloha - Spojené štáty)

krajiny: 25 | Umiestnenie servera: Neuvádza sa Počet serverov: 3263+ Multi-Device: 5

VPN-Popcorn-Time

PROS

 • Lacnejšie ako iné VPN
 • Obrovský rozsah serverov
 • Žiadne zásady denníka

ZÁPORY

 • Priemerný výkon
 • Žiadna bezplatná skúšobná verzia
 • Niektoré webové stránky sú neprístupné

PIA VPN je spoľahlivá a bezpečná možnosť VPN, ktorú môžete bez obáv zo strany držiteľov autorských práv používať pri streamovaní v službe Popcorn Time. PIA ponúka úplnú anonymitu maskovaním vašej IP adresy. Táto sieť VPN pre program Popcorn Time umožňuje aj šifrovanú podporu Wi-Fi a P2P. PIA VPN je priateľský k Torrentingu a má rôzne P2P servery, ktoré sú optimalizované iba pre neobmedzenú šírku pásma a rýchlosť.

Táto sieť Popcorn Time VPN má základný softvér so zabudovanou funkciou blokovania reklám a blokovania škodlivého softvéru. Hoci PIA sídli v USA, jasne sa však uvádza, že spoločnosť vôbec nevedie záznamy. Má servery vo viac ako 25 krajinách, a tak umožňuje neobmedzené prepínanie serverov.

Služby starostlivosti o zákazníkov, ktoré ponúka PIA VPN, sú mimoriadne a podporné kanály sú spoľahlivé. Bitcoin sa používa ako spôsob platby, a preto k vašej online identite pridáva ďalšiu úroveň anonymity. Táto sieť VPN pre program Popcorn Time je pomerne cenovo dostupná najmä s ročným predplatným. Cenové plány, ktoré ponúka PIA VPN, majú 7-dňovú záruku vrátenia peňazí a zahŕňajú:

 • 1 mesiac [6,95 dolárov mesačne]
 • 6 mesiacov [5,99 $ mesačne - 35,95 $ účtovaných každých 6 mesiacov]
 • 1 rok [3,33 $ mesačne - 39,95 dolárov účtovaných každý 1 rok]* Odporúčaná *

Získajte dohodu

(5) - Ivacy VPN (Poloha - Singapur)

krajiny: 50+ | Umiestnenie servera: 100+ Počet serverov: 250+ Multi-Device: 5

VPN-Popcorn-Time

PROS

 • Realizovateľné cenové plány
 • Nadpriemerný výkon
 • Kvalitné streamovanie
 • Žiadne zásady denníka
 • Skvelá podpora zákazníkov

ZÁPORY

 • Žiadna bezplatná skúšobná verzia
 • K dispozícii nie je podpora živého chatu

Služba Ivacy VPN chráni vaše stránky pred sledovaním poskytovateľov internetových služieb a umožňuje vám vychutnať si online slobodu, ktorú ste si vždy želali. Táto sieť VPN pre program Popcorn Time patrí medzi najlepších konkurentov v oblasti poskytovania špičkovej bezpečnosti online. Ivacy VPN má viac ako 250 serverov rozmiestnených vo viac ako 50 krajinách. Táto sieť Popcorn Time VPN tak ponúka úplnú anonymitu zabezpečením vašej adresy IP, a tak vás chráni pred poskytovateľmi internetových služieb a monitorovacími agentúrami.

IvacyVPN poskytuje servery optimalizované pre P2P, takže si môžete sťahovať a streamovať pod nepretržitou bezpečnosťou a vysokými rýchlosťami. Má rôzne kanály podpory, ktoré ponúkajú vynikajúce služby a pokrývajú aj široké oblasti prostredníctvom sekcie FAQ. Táto sieť VPN pre program Popcorn Time umožňuje obísť škrtenie ISP, blokovanie portov a brány firewall.

Poskytuje spoľahlivú bezpečnosť pomocou textových správ a iných sociálnych aplikácií, ako sú Whatsapp, Snapchat a Viber. Cenové plány, ktoré ponúka Ivacy VPN, sa dodávajú so 7-dňovou zárukou vrátenia peňazí a zahŕňajú:

 • 1 mesiac [8,10 $ mesačne]
 • 6 mesiacov [5,40 $ mesačne - 32,40 dolárov účtovaných každých 6 mesiacov]
 • 2 roky [1,83 $ mesačne (po kupóne) - 44,10 dolárov účtované každé 2 roky]* Odporúčaná *

Získajte dohodu

Ako nastaviť VPN na vašom zariadení a začať používať Popcorn Time okamžite

 1. Dokončite svoju registráciu pomocou požadovaných poverení u poskytovateľa služieb VPN. K dispozícii sú rôzne bezplatné služby VPN, ale ak hľadáte vysokú kvalitu a spoľahlivosť, mali by ste ísť za prémiový plán VPN.
 2. Podľa vášho zariadenia musíte teraz stiahnuť a nainštalovať požadovaný softvér z oficiálnej stránky siete VPN, ktorú vám väčšina poskytovateľov pošle e-mailom obsahujúcim odkazy a pokyny na predplatné..
 3. Vyberte si VPN server podľa vášho výberu, ktorý vám umožní streamovať obsah vo vysokej kvalite rozlíšenia a ultrarýchlou rýchlosťou bez akýchkoľvek problémov s pripojením.
 4. Po pripojení môžete rýchlo streamovať svoj obľúbený obsah!

záver

Popcorn Time je nepochybne fantastická aplikácia na streamovanie, ktorá poskytuje skvelý zážitok zo sťahovania širokej škály videí a filmov. Potvrdilo sa však aj to, že pohodlie nie je vybavené súkromím.

Držitelia autorských práv a sledovatelia vás môžu veľmi ľahko sledovať, ak pre vás nemáte k dispozícii službu VPN. Treba mať na pamäti, že používanie Popcorn Time nie je legálne a bez použitia efektívnej VPN sa môžete dostať do pasce v právnych záležitostiach. Ak sa chcete pobaviť touto bezplatnou službou streamovania videa, mali by ste si byť zvyknutí na jednu z vyššie uvedených najlepších VPN pre službu Popcorn Time..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me