Przejrzyj recenzję i 5 najlepszych alternatyw

[ware_item id=33][/ware_item]

Ustalenia autora: Pisząc tę ​​recenzję Browsec, mam dużo przepływów w serwisie. Znaleziono wyciek DNS i wyciek WebRTC podczas testowania usługi. Niezalecane do torrentowania lub przesyłania strumieniowego. odkryłem również ogromny spadek prędkości serwerów. Alternatywnie możesz wypróbować NordVPN, który jest 9/8 na 10 ocen użytkowników. 


Browsec VPN to dodatek proxy, który jest dostępny dla przeglądarek Chrome, Opera i Firefox, za pomocą których można po prostu odblokować strony internetowe na całym świecie. Zyskał ogromną uwagę dzięki liście użytkowników liczącej prawie 3 miliony. Ta usługa nie wyświetla wiele wiedzy na temat własności rozszerzenia VPN na stronie internetowej. Jednak Browsec jest rosyjskim proxy.

Rosyjskie próby ustanowienia ograniczonego Internetu spowodowały niepewność co do anonimowości oferowanej przez Browsec. Firma Browsec LLC jest właścicielem usług i oferuje bezpłatne usługi użytkownikom na całym świecie. Jeśli jednak potrzebujesz ulepszonej wersji z wieloma wydajnymi funkcjami, możesz wybrać ofertę premium, która obejmuje miesięczne i roczne plany cenowe.

W tej recenzji Browsec zobaczymy, czy ta VPN zapewnia, anonimowe połączenie, najszybsze połączenie, wybór protokołów VPN, szeroką gamę serwerów VPN & Ochrona przed wyciekiem DNS.

Browsec jest kompatybilny z większością urządzeń, w tym Mac OS X, Windows, Linux, iPhone i iPad. Oferuje również aplikację VPN na telefony komórkowe.

Browsec ma ocenę 4,5 / 5 w sklepie internetowym Google, co jest dobrą oceną przyznawaną przez ponad 11000 recenzji.

Porozmawiajmy o Pro & Cons

Plusy

  • Łatwy w użyciu: Interfejs oferowany przez rozszerzenie Browsec VPN jest przyjazny dla użytkownika i łatwy w użyciu. Osoba może łatwo zainstalować i nauczyć się obsługi tego dodatku.
  • Zmień lokalizację serwera: Możesz zmienić lokalizację serwera spośród czterech dostępnych opcji zgodnie z własną wolą.
  • Brak limitu danych: Oznacza to, że użytkownik może cieszyć się nieograniczonym pobieraniem i bezproblemowym przeglądaniem.
  • Aplikacja na iOS: To zapewnia większą prędkość przeglądania w porównaniu do dodatku do przeglądarki.

Cons

  • Ograniczona lokalizacja serwera: Dzięki bezpłatnej wersji rozszerzenia Browsec VPN użytkownicy mają tylko cztery z trzydziestu lokalizacji do zmiany połączenia.
  • Ograniczenie przepustowości: Użytkownicy muszą doświadczać powolnego i przerywanego przeglądania ze względu na limit przepustowości 1 Mb / s.
  • Niejasne zasady dotyczące prywatności i rejestrowania: Nie mają jasnych zasad ani planu dotyczącego prywatności, dzięki któremu użytkownicy mogliby udostępnić przejrzystą usługę.
  • Ograniczenia mogą mieć wpływ usługi Browsec VPN ze względu na lokalizację w Rosji.
  • Niejasne obietnice: Obiecują użytkownikom zapewnić anonimowe przeglądanie, ale nie dostarczają zadowalających informacji na temat ich zasad dotyczących ukrywania adresów IP. Ponadto ich usługi nie są w stanie działać na kanałach przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, jak twierdzą.

Jeśli jednak spojrzysz na rozszerzenie Browsec VPN i oferowane przez niego usługi w wersji darmowej, są one na tyle ciche, że warto je rozważyć. Użytkownik może odblokować zastrzeżone witryny, przesyłać strumieniowo filmy, pobierać treści bez ujawniania swojej tożsamości w świecie internetowym. Takie podstawowe funkcje zapewniane przez dodatek Browsec i VPN zapewniają dużą ochronę prywatności tym, którzy nie chcą najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Browsec VPN (usługi premium)

Dzięki usługom VPN premium Browsec możesz zwiększyć oferowane funkcje do niespotykanego poziomu. Wszystkie funkcje dostarczane z darmową wersją stają się znacznie wydajniejsze i znacznie zwiększają się dla klientów premium.

Ograniczenie przepustowości nie stanowi już problemu i możesz swobodnie przeglądać ciężkie treści i pobierać rzeczy bez irytujących przerw i opóźnień. Istnieje 30 lokalizacji serwerów dla użytkowników, z których mogą wybrać tę według zawartości, do której chcą uzyskać dostęp. Jedną z funkcji zapewniających łatwość jest to, że masz dedykowane pasy ruchu, które zapewniają solidne przyspieszenie podczas przeglądania stron internetowych.

Plany cenowe i metody płatności

Dla płatnych klientów ceny dodatku Browsec VPN są naprawdę przystępne i tanie w porównaniu z innymi usługami VPN. Mają dwa plany, jeden jest miesięczny, a drugi roczną.

W przypadku abonamentu miesięcznego musisz zapłacić zaledwie 4,99 USD, jednak koszt ten zmniejsza się do 33% po wybraniu rocznego abonamentu. W przypadku płatności rocznej musisz zapłacić 39,99 USD, co oznacza kwotę prawie 3,33 USD miesięcznie.

Przejrzyj recenzję i 5 najlepszych alternatyw

Reklamują się, oferując 80 opcji płatności, w tym PayPal, VISA, MasterCard i inne, ale w zależności od lokalizacji klienta. Ponadto klient nie może korzystać z metody płatności Bitcoin bez względu na lokalizację.

Logowanie i polityka prywatności

Jak powiedziano wcześniej, Browsec nie określił, w jaki sposób gromadzą informacje o użytkownikach i jakie dane będą przechowywane. Oświadczają jedynie, że niektóre informacje są przechowywane w celu poprawy komfortu użytkowania i uzyskania lepszego wglądu. Jednak przy wyborze VPN konieczne jest, aby były jasne klauzule w polityce prywatności usługi VPN.

Na stronie Browsec znajduje się krótka polityka prywatności, którą możesz przeczytać tutaj.

Test prędkości Browsec VPN

Test prędkości z Browsec VPN okazuje się skuteczny. Zgłoszono również przyzwoity czas połączenia podczas testowania różnych lokalizacji serwerów.

Prędkości przeglądania prawie każdego serwera były zadowalające, z wyjątkiem niektórych. Na przykład serwer singapurski, którego odpowiedź była wolniejsza i występowały opóźnienia.

Przegląd Browsec VPN

Wsparcie mobilne

Aplikacja Browsec VPN na Androida współpracuje z dowolną aplikacją na iOS lub Androida, dzięki czemu Twoje ulubione treści są łatwo dostępne w dowolnym miejscu. Zapewnia również bezpieczeństwo danych podczas podróży i chroni Cię podczas publicznego połączenia Wi-Fi.

Przegląd Browsec VPN

Ta aplikacja mobilna działa dobrze i nie ma opóźnień prędkości. Podobnie jak rozszerzenie przeglądarki, aplikacja mobilna ma łatwy interfejs z jasnymi instrukcjami.

Obsługa klienta

Chociaż nie mają funkcji czatu na żywo ani całodobowej obsługi klienta, ich czas reakcji jest wystarczająco szybki, aby zaspokoić ich użytkowników. Z wielką troską pomagają użytkownikowi i starają się rozwiązać ten problem tak szybko, jak to możliwe.

Przejrzyj recenzję i 5 najlepszych alternatyw

Użytkownik Browsec może rozwiązać swój problem, przesyłając pytanie ze strony „skontaktuj się z nami”. Najprawdopodobniej otrzymasz odpowiedź w ciągu kilku godzin od zgłoszenia problemu.

Brak zauważenia podczas przeglądania Browsec

W sklepie Chrome Web Store pojawiło się wiele twierdzeń, które nie zostały zweryfikowane podczas przeglądania Browsec. Na przykład napisano, że VPN będzie obsługiwał kanały takie jak Netflix, Hulu, Spotify, Soundcloud itp .; jednak wśród nich nie będzie można przesyłać strumieniowo serwisów Netflix i Hulu. Jest tak prawdopodobnie dlatego, że te kanały przesyłania strumieniowego są bardzo popularne i mogą zostać odblokowane tylko przez kilka płatnych sieci VPN. Jednak Netflix ciągle blokuje sieci VPN, a teraz może zostać odblokowany przez niektóre renomowane sieci VPN.

Browsec nie zawiera również wbudowanych funkcji ograniczających ryzyko wycieku IP, takich jak WebRTC lub Flash Player. Dlatego użytkownicy muszą zainstalować dodatek lub dodatkowe rozszerzenia, aby zapobiec takim zagrożeniom.

Porozmawiajmy o Przeglądaj Alternatywy

Różne poprawki bezpieczeństwa i braki funkcji zmusiły nas do sprawdzenia innych rozszerzeń VPN, które mogą być najlepszą alternatywą przeglądania dla użytkowników VPN.

Większość użytkowników Browsec skarżyła się na wadliwe usługi przesyłania strumieniowego, szczególnie podczas uzyskiwania dostępu do kanałów takich jak Netflix. Ponadto użytkownicy mają tylko 4 opcje przełączania serwerów w ich darmowej wersji.

Mają niejasne zasady dotyczące gromadzenia informacji o użytkownikach i sposobu przechowywania tych danych przez rozszerzenie VPN. Mówią tylko, że informacje o użytkowniku są przechowywane do celów badań i ulepszeń. Nie wiadomo też, że dziennik klienta jest przechowywany w trybie prywatnym lub jest wyciekany, podobnie jak inne strony internetowe.

Komentarz z dyskusji [WSZYSTKO] Browsec: Rozszerzenie Chrome, które otwiera świat nowych treści.

Dlatego zebrane informacje mogą być wyciekane lub udostępniane stronom trzecim i agencjom rządowym. Brak informacji o firmie właściciela VPN negatywnie wpływa na politykę prywatności Browsec. Bez wiedzy kierownictwa firmy lub produktu nikt nie chce w to inwestować swoich pieniędzy. Jednak osoba unika rozważania jej darmowej wersji, ponieważ nigdy nie chce narażać swojej prywatności na szwank.

Na szczęście istnieje wiele bezpłatnych rozszerzeń VPN, które zapewniają internautom zadowalającą wydajność z odpowiednią prywatnością. Z myślą o naszych czytelnikach i ich wygodzie odfiltrowaliśmy niektóre z najlepszych alternatywnych opcji Browsec, które mogą być doskonałym sposobem przeglądania.

5 Najlepsza przeglądarka Alternatywna w użyciu

1 - DotVPN (najlepszy do przesyłania strumieniowego)

Kompatybilny z: Chrome, Firefox, Opera, iOS, Android, Windows

Przejrzyj recenzję i 5 najlepszych alternatyw

DotVPN to darmowa usługa VPN, która ma wielu użytkowników na całym świecie ze względu na jej solidne funkcje i ogólną wydajność. Daliśmy mu pierwszeństwo wśród wszystkich opcji przeglądania ze względu na łatwość przesyłania strumieniowego, którą zapewnia użytkownikom.

DotVPN zapewnia bezpieczeństwo hotspotowi Wi-Fi z dostępem do zablokowanych treści poprzez eliminację ograniczeń lokalizacji. Dlatego możesz łatwo cieszyć się ulubionymi rzeczami i kanałami, takimi jak Netflix, BBC, Facebook, YouTube i wiele innych.

DotVPN zyskał przytłaczającą reakcję użytkowników i ma ponad 10 milionów pobrań z ponad 160 krajów. Mają naprawdę prosty proces konfiguracji za pomocą połączenia jednym kliknięciem. Jest to wydajna bezpłatna usługa VPN, szczególnie do odblokowywania zawartości ze względu na szeroki zakres opcji przełączania serwerów, w przeciwieństwie do innych darmowych sieci VPN. Możesz zmienić lokalizację serwera zgodnie z wolą między opcjami, w tym w Wielkiej Brytanii, USA, Szwecji, Singapurze, Szwajcarii i innymi.

Komentarz z dyskusji [WSZYSTKO] Browsec: Rozszerzenie Chrome, które otwiera świat nowych treści.

2 - Windscribe VPN

Kompatybilny z: Chrome, Firefox, Opera, Linux, Windows, MacOS, Linux

Windscribe-VPN-review

Windscribe to popularna usługa VPN, która stale zwiększa efektywność swojego rozszerzenia VPN i dlatego wielką uwagę należy zwrócić na tych, którzy szukają alternatywy Browsec. Niedawno wydali Windscribe Beta dla użytkowników systemu Linux.

Windscribe zapewnia 9 lokalizacji serwerów do wyboru. Ogranicza również śledzenie i natrętne reklamy, dzięki czemu przeglądanie jest wolne od uciążliwości. Podczas łatwego odblokowywania masz również zapewnioną odpowiednią prywatność.

Komentarz z dyskusji Darmowe sugestie VPN dotyczące torrentowania.

3 - Betternet VPN

Kompatybilny z: Chrome, Firefox, Windows, macOS, Windows, Linux, Android, iOS

Przejrzyj recenzję i 5 najlepszych alternatyw

BetternetVPN oferuje swoim użytkownikom nieograniczoną przepustowość, co jest wielką przyjemnością i korzyścią dla nieprzerwanego przesyłania strumieniowego i pobierania.

Zapewnia łatwe połączenie dla użytkowników za pomocą jednego kranu VPN umożliwiającego dostęp do pulpitu. Nie jest wymagana rejestracja ani logowanie, którego wielu użytkowników próbuje uniknąć i chce nieskomplikowanej, szybkiej konfiguracji. W swojej polityce prywatności twierdzą również, że nie rejestrują danych klientów, dlatego Twoje dane osobowe są bezpieczne od wszelkiego rodzaju działań związanych z śledzeniem i szpiegowaniem.

4 - CyberGhost VPN

Kompatybilny z: Chrome, Firefox, Opera, Windows, Mac, iOS, Linus, Android

Przejrzyj recenzję i 5 najlepszych alternatyw

Cyberghost VPN zapewnia anonimowość poprzez ukrywanie twojego adresu IP i dlatego zalecamy go jako alternatywę Przeglądaj. Wbudowana zapora ogniowa zapewnia bezpieczeństwo podczas przesyłania strumieniowego i połączenia z publiczną siecią Wi-Fi.

Po połączeniu z CyberGhost możesz przesyłać strumieniowo popularne treści i kanały, takie jak Netflix, Hulu, HBO i wiele innych, bez uciążliwego i długotrwałego procesu łączenia. Możesz włączyć CyberGhost VPN za pomocą jednego kliknięcia.

5 - Hotspot Shield VPN

Kompatybilny z: Chrome, Firefox, Windows, macOS, Google Android, iOS

Przejrzyj recenzję i 5 najlepszych alternatyw

Hotspot Shield to całkowicie bezpłatne rozszerzenie VPN, które zapewnia użytkownikom usługi bez reklam. Jest to skuteczna alternatywa przeglądania z ponad 350 pobraniami.

Możesz uzyskać dostęp do zablokowanych witryn i treści za pomocą jednego kliknięcia, aby włączyć usługi VPN. Daje opcje lokalizacji serwerów w Wielkiej Brytanii, USA, Danii, Francji, Kanadzie i Holandii. Dlatego masz szerokie możliwości odblokowania stron internetowych z szyfrowaniem na poziomie bankowym w ruchu i danych online.

Wniosek

Po przeczytaniu tego należy pomyśleć o jednej z alternatywnych opcji Browsec, aby uniknąć ryzyka wycieku danych. Te sieci VPN, które omówiliśmy powyżej, są najbardziej popularne i warte posiadania wśród wszystkich bezpłatnych usług VPN. Musisz jednak pamiętać, że nie są to kompletne sieci VPN, jak te płatne. Dlatego możliwe jest, że tracisz coś w zamian za bezpłatne usługi.

Ale dla tych, które mają mniej prywatnych rzeczy i działań online obejmujących dane osobowe, takie jak dane karty kredytowej, hasła logowania itp., Te bezpłatne rozszerzenia VPN są dobrym wyborem.