Recenze Browsec a 5 nejlepších alternativ k použití

[ware_item id=33][/ware_item]

Zjištění autora: Při psaní této recenze Browsec mám ve službě spoustu toků. Při testování služby došlo k úniku DNS a úniku WebRTC. Nedoporučuje se pro torrentování nebo streamování. zjistil také obrovské snížení rychlosti serverů. Případně můžete zkusit NordVPN, což je 9/8 z 10 hodnocení uživatelů. 


VPN VPNsecsec je doplněk proxy, který je k dispozici pro prohlížeče Chrome, Opera a Firefox, pomocí kterých můžete jednoduše odblokovat webové stránky po celém světě. Získala nesmírnou pozornost se seznamem uživatelů téměř 3 miliony. Tato služba neukazovala mnoho znalostí o vlastnictví rozšíření VPN na webové stránce. Bylo však zjištěno, že Browsec je ruský proxy.

Ruské pokusy o vytvoření zúženého internetu vyvolaly nejistotu ohledně anonymity, kterou nabízí Browsec. Společnost Browsec LLC vlastní služby a nabízí uživatelům služby po celém světě zdarma. Pokud však chcete vylepšenou verzi s mnoha účinnými funkcemi, než byste si mohli zvolit jejich prémiovou nabídku, která zahrnuje měsíční a roční cenové plány.

V této recenzi Browsec uvidíme, zda tato VPN poskytuje, anonymní připojení, nejrychlejší připojení, výběr protokolů VPN, široký výběr serverů VPN & Ochrana proti úniku DNS.

Browsec je kompatibilní s většinou zařízení včetně Mac OS X, Windows, Linux, iPhone a iPad. Nabízí také aplikaci VPN pro mobilní telefony.

Hodnocení Browsec má na webovém obchodě Google hodnocení 4,5 / 5, což je dobré hodnocení prostřednictvím 11 000+ recenzí.

Pojďme mluvit o Pro & Nevýhody

Profesionálové

  • Snadné použití: Rozhraní, které nabízí rozšíření VPN Browsec, je uživatelsky přívětivé a snadno použitelné. Jednotlivec by mohl snadno nainstalovat a naučit se fungování tohoto doplňku.
  • Přepnout umístění serveru: Umístění serveru můžete přepínat mezi čtyřmi poskytovanými možnostmi podle své vlastní vůle.
  • Žádný datový limit: To znamená, že uživatel si může užívat neomezené stahování a bezstarostné prohlížení.
  • Aplikace pro iOS: To vám dává vyšší rychlost procházení ve srovnání s doplňkem prohlížeče.

Nevýhody

  • Omezené umístění serveru: S bezplatnou verzí rozšíření VPN Browsec VPN mají uživatelé k dispozici pouze čtyři ze třiceti lokalit pro přepínání připojení.
  • Šířka pásma: Uživatelé musí zažít pomalé a přerušené procházení z důvodu omezení šířky pásma 1 Mb / s.
  • Nejasné zásady ochrany osobních údajů a protokolování: Nemají jasnou politiku ani plán týkající se ochrany soukromí, díky němuž by bylo možné uživatelům umožnit průhlednou službu.
  • Omezení by mohla ovlivnit služby Browsec VPN díky své poloze v Rusku.
  • Vague slibuje: Slibují uživatelům, že poskytnou anonymní prohlížení, ale neposkytují uspokojivé informace o své politice týkající se zakrytí IP. Jejich služby také nemohou pracovat na streamovacích kanálech, jako je Netflix, jak tvrdí.

Pokud se však podíváte na rozšíření VPN Browsec a služby, které poskytuje, bezplatnou verzi, než jsou dostatečně tiché a stojí za to zvážit. Uživatel by mohl odblokovat omezené weby, streamovat videa, stahovat obsah, aniž by odhalil svou identitu světu internetu. Takové základní funkce poskytované doplňkem Browsec a VPN jsou velkou ochranou soukromí pro ty, kteří nechtějí nejvyšší bezpečnost.

VPN VPNsecsec (prémiové služby)

Díky prémiovým službám VPN společnosti browsec můžete rozšířit poskytované funkce na mimořádnou úroveň. Všechny funkce poskytované s bezplatnou verzí se pro prémiové zákazníky stanou mnohem účinnějšími a značně se zvýší.

Čepice šířky pásma již není problémem a můžete volně procházet těžký obsah a stahovat věci bez nepříjemných přerušení a zpoždění. Pro uživatele je k dispozici 30 serverových umístění, z nichž si mohou vybrat server podle obsahu, ke kterému chtějí přistupovat. Jednou z funkcí pro snadné poskytování je to, že vám jsou přiděleny vyhrazené dopravní pruhy, které vám poskytují robustní akceleraci při procházení webových stránek.

Cenové plány a způsoby platby

Pro placené zákazníky jsou ceny Browsec VPN add-on opravdu dostupné a levné ve srovnání s ostatními VPN službami. Mají dva plány, jeden měsíčně a druhý roční základnu.

Za měsíční tarif musíte zaplatit jen 4,99 $, ale tato cena se sníží až o 33%, když si vyberete roční cenový plán. Za roční platbu musíte zaplatit 39,99 $, což znamená částku téměř 3,33 $ měsíčně.

Recenze Browsec a 5 nejlepších alternativ k použití

Inzerují, aby poskytli 80 platebních možností včetně PayPal, VISA, MasterCard a dalších, ale v závislosti na poloze zákazníka. Zákazník také nemohl použít způsob platby bitcoinů bez ohledu na místo.

Protokolování a zásady ochrany osobních údajů

Jak již bylo řečeno, Browsec nestanovil, jak shromažďují informace o uživateli a jaká data budou uchovávána. Uvádějí pouze, že některé informace jsou uloženy pro zlepšení uživatelského dojmu a lepší přehled. Při výběru sítě VPN je však nutné, aby v zásadách ochrany soukromí služby VPN existovala jasná ustanovení.

Na webových stránkách Browsec najdete stručné zásady ochrany osobních údajů, které si můžete přečíst zde.

Test rychlosti VPN Browsec VPN

Rychlostní test s Browsec VPN se ukázal být efektivní. Při testování různých umístění serveru byla také hlášena slušná doba připojení.

Rychlost prohlížení téměř každého serveru byla uspokojivá, kromě některých. Například singapurský server, jehož reakce byla pomalejší a došlo ke zpoždění rychlosti.

browsec vpn recenze

Mobilní podpora

Aplikace pro Android browsec VPN add-on funguje s jakoukoli z aplikací pro iOS nebo Android, takže váš oblíbený obsah je snadno přístupný na jakémkoli místě. Rovněž zajišťuje vaše data v bezpečí při cestování a chrání vás při veřejném připojení Wi-Fi.

browsec vpn recenze

Tato mobilní aplikace funguje dobře a nemá rychlostní zpoždění. Podobně jako rozšíření prohlížeče má mobilní aplikace snadné rozhraní s jasnými pokyny.

Zákaznická podpora

Ačkoli nemají funkci živého chatu nebo 24 hodin zákaznického servisu, jejich doba odezvy je dostatečně rychlá, aby uspokojila jejich uživatele. Pomáhají problémům uživatelů s velkým znepokojením a snaží se tento problém co nejdříve vyřešit.

Recenze Browsec a 5 nejlepších alternativ k použití

Uživatel Browsec mohl vyřešit svůj problém, přestože položil svou otázku ze stránky „kontaktujte nás“. Pravděpodobně byste dostali odpověď do několika hodin po nahlášení problému.

Chybí si všiml, zatímco Browsec Recenze

V Internetovém obchodě Chrome je uvedeno mnoho tvrzení, která nebyla ověřena při kontrole Browsec. Je například napsáno, že VPN bude podporovat kanály jako Netflix, Hulu, Spotify, Soundcloud atd .; mezi nimi však nebudete moci streamovat Netflix a Hulu. Je to pravděpodobně proto, že tyto streamingové kanály jsou opravdu populární a mohou být odblokovány pouze několika placenými VPN. Přesto Netflix neustále blokuje VPN a nyní by jej mohly odblokovat některé renomované VPN.

Browsec také nezahrnuje vestavěné funkce, které omezují rizika úniku IP, jako je WebRTC nebo Flash Player. Uživatelé proto musí nainstalovat doplněk nebo další rozšíření, aby takovým hrozbám zabránili.

Pojďme mluvit o alternativách Browsec

Různé bezpečnostní záplaty a chybějící funkce nás přinutily vyzkoušet některá další rozšíření VPN, která by mohla být nejlepší alternativou Browsec pro uživatele VPN.

Většina uživatelů Browsec si stěžovala na své vadné streamovací služby, zejména při přístupu k kanálům, jako je Netflix. Uživatelé mají také k dispozici 4 možnosti přepínání serverů ve své bezplatné verzi.

Mají vágní zásady týkající se shromažďování uživatelských informací a způsobu, jakým jsou tato data uchovávána pomocí rozšíření VPN. Říkají pouze, že informace o uživateli jsou uchovávány za účelem výzkumu a zlepšení. Rovněž není známo, že zákaznický deník je uchováván v soukromém stavu nebo uniká stejně jako ostatní webové stránky.

Komentář z diskuze [ALL] Browsec: The Chrome Extension, které otevírá svět nového obsahu.

Shromážděné informace by proto mohly být předány nebo sdíleny s třetími stranami a vládními agenturami. Nedostatek informací týkajících se společnosti vlastníka VPN má také negativní dopad na zásady ochrany osobních údajů společnosti Browsec. Bez znalosti managementu za firmou nebo produktem do něj nikdo nechce investovat své peníze. Jednotlivec se však vyhýbá zvažování jeho bezplatné verze, protože nikdy nechce ohrozit své soukromí.

Naštěstí existuje mnoho bezplatných rozšíření VPN, která uživatelům internetu poskytují uspokojivý výkon při odpovídajícím soukromí. Pro naše čtenáře a jejich pohodlí jsme odfiltrovali některé z nejlepších alternativ Browsec, které by si mohly vybrat pro skvělý zážitek z prohlížení.

5 Nejlepší Browsec Alternativní k použití

1 - DotVPN (nejlepší pro streamování)

Kompatibilní s: Chrome, Firefox, Opera, iOS, Android, Windows

Recenze Browsec a 5 nejlepších alternativ k použití

DotVPN je bezplatná služba VPN, která má mnoho uživatelů po celém světě díky svým robustním funkcím a všestrannému výkonu. U všech alternativ Browsec jsme mu dali první prioritu kvůli snadnosti streamování, které poskytuje uživatelům.

DotVPN poskytuje zabezpečení hotspotu Wi-Fi s přístupem k blokovanému obsahu odstraněním omezení umístění. Proto si můžete snadno vychutnat své oblíbené věci a kanály, jako jsou Netflix, BBC, Facebook, YouTube a mnoho dalších.

DotVPN získala ohromnou odezvu uživatelů a má více než 10 milionů stažení z více než 160 zemí. Mají opravdu jednoduchý proces nastavení s jedním kliknutím připojení. Jedná se o efektivní bezplatnou službu VPN, zejména pro odblokování obsahu díky své široké škále možností přepínání serverů, na rozdíl od jiných bezplatných sítí VPN. Můžete změnit umístění serveru podle vaší vůle mezi možnostmi, včetně Velké Británie, USA, Švédska, Singapuru, Švýcarska a dalších.

Komentář z diskuze [ALL] Browsec: The Chrome Extension, které otevírá svět nového obsahu.

2 - Windscribe VPN

Kompatibilní s: Chrome, Firefox, Opera, Linux, Windows, MacOS, Linux

Windscribe-VPN-recenze

Windscribe je populární služba VPN, která neustále zvyšuje efektivitu svého rozšíření VPN, a proto je velkým hlediskem těch, kteří hledají alternativu Browsec. Nedávno vydali Windscribe Beta pro uživatele Linuxu.

Windscribe poskytuje 9 umístění serveru, ze kterých si můžete vybrat. Omezuje také sledování a rušivé reklamy, aby váš zážitek z prohlížení byl zdarma. Při snadném odblokování máte také k dispozici odpovídající soukromí.

Komentář z diskuze Zdarma návrh VPN pro torrenting.

3 - Betternet VPN

Kompatibilní s: Chrome, Firefox, Windows, macOS, Windows, Linux, Android, iOS

Recenze Browsec a 5 nejlepších alternativ k použití

BetternetVPN nabízí svým uživatelům neomezenou šířku pásma, což je velká radost a výhoda pro nepřetržité streamování a stahování.

Poskytuje snadné připojení k uživatelům pomocí VPN s jedním klepnutím umožňujícím připojení k vaší ploše. Není potřeba registrace ani přihlášení, které se mnoho uživatelů snaží vyhnout a chtějí nekomplikované a rychlé nastavení. Ve svých zásadách ochrany osobních údajů také tvrdí, že nezaznamenávají zákaznická data, a proto jsou vaše osobní údaje v bezpečí před všemi druhy sledování a snoopingu..

4 - CyberGhost VPN

Kompatibilní s: Chrome, Firefox, Opera, Windows, Mac, iOS, Linus, Android

Recenze Browsec a 5 nejlepších alternativ k použití

Cyberghost VPN vám poskytuje anonymitu prostřednictvím zakrývání vaší IP adresy a to je důvod, proč jej doporučujeme jako alternativu Browsec. Vestavěný firewall vám zajistí bezpečí při streamování a při připojení k veřejné síti Wi-Fi.

Během připojení k CyberGhost byste mohli streamovat populární obsah a kanály, jako jsou Netflix, Hulu, HBO a mnohem více, aniž byste byli obtěžováni a prodloužili proces připojení. CyberGhost VPN můžete povolit pouhým jediným kliknutím.

5 - Hotspot Shield VPN

Kompatibilní s: Chrome, Firefox, Windows, MacOS, Google Android, iOS

Recenze Browsec a 5 nejlepších alternativ k použití

Hotspot Shield je zcela zdarma VPN rozšíření, které poskytuje svým uživatelům služby bez reklam. Je to efektivní alternativa Browsec s více než 350 stažení.

Přístup k blokovaným webovým serverům a obsahu můžete získat pouhým jedním kliknutím a povolit tak služby VPN. Poskytuje vám možnosti umístění serveru ve Velké Británii, USA, Dánsku, Francii, Kanadě a Nizozemsku. Proto máte obrovské možnosti odblokování webů pomocí šifrování na úrovni bankovnictví pro online provoz a data.

Závěr

Po přečtení tohoto musíte přemýšlet o zvážení jedné z alternativ Browsec, abyste se vyhnuli možnosti úniku dat. Tyto VPN, o kterých jsme hovořili výše, jsou nejoblíbenější a stojí za to mít mezi všemi bezplatnými službami VPN. Nezapomeňte však, že se nejedná o úplné VPN jako placené. Proto je možné, že něco ztratíte na oplátku za získání bezplatných služeb.

Ale pro ty, kteří mají méně soukromých věcí a online aktivity zahrnující osobní údaje, jako jsou informace o kreditních kartách, přihlašovací hesla atd., Jsou tato bezplatná rozšíření VPN dobrou volbou.