Recenze ExpressVPN: Stojí to za to peníze?

[ware_item id=33][/ware_item]

ExpressVPN je VPN, která směle tvrdí rychlost blesku a ve skutečnosti má rychlostní účinnost. Přesto, aby byl slib absolutně skutečný, musí investovat do údržby a splnit investice, které poskytují službu, o něco vyšší cenu.


Abych provedl důkladnou recenzi ExpressVPN, podepsal jsem šestiměsíční plán ExpressVPN a výsledky byly docela působivé. Všechny ostatní VPN nějakým způsobem postrádají rychlost a nedokázaly zajistit rychlou nebo dokonce normální rychlost. ExpressVPN však překonal všechny VPN v rychlosti, kterou jsme doposud testovali. Také se podařilo odblokovat Netflix a všechny testované streamingové kanály.

V recenzi jsou také zahrnuty některé komentáře od ostatních zákazníků ExpressVPN.

Pojďme mluvit o dobrém & Špatné věci

Profesionálové

 • Úžasně vysoká rychlost
 • Zabijte Switch
 • Torrent přátelský
 • Pracuje s Netflixem
 • Podpora nepřetržitého live chatu pro všechny
 • 1500+ serverů v 92 zemích

Nevýhody

 • Bit vysoké sazby
 • Ne příliš podrobné informace o společnosti

ExpressVPN má sídlo firmy Britský panenský ostrov a má rozsáhlou síť serverů více než 1500 serverů v 94 zemí.

Existuje široká škála protokolů a bezpečnostních funkcí včetně dělených tunelování. Poskytují aplikace a podporu všem operačním systémům a zařízením, jako jsou Windows, Mac, Linux, Android a Routers.

Cena ExpressVPN však začíná 12,95 $ za měsíc a jejich roční plán by mohl klesnout na 8,32 USD. Tady je 30denní záruka vrácení peněz s některými dalšími oprávněními za určitých podmínek, které jsou popsány níže v tomto přezkumu ExpressVPN.

Za co zaplatíte

ExpressVPN není pro uživatele, kteří hledají levné VPN, protože jsou jedním z nejlevnějších poskytovatelů VPN. Existují však určité flexibility, díky nimž může být váš plán o něco výhodnější ve srovnání s běžným. Například ve službě ExpressVPN existuje možnost „Doporučit přítele“ a vždy, když si přítel tuto službu koupí z vašeho doporučení, dostanete zdarma jeden měsíc službu.

Se všemi plány získáte stejné funkce a 30denní záruku vrácení peněz. Také 24/7 zákazník podpora a neomezená šířka pásma jsou u každého plánu.

Recenze ExpressVPN: Stojí to za to peníze?

 • Měsíční plán - 12,95 $ / M toto je základní plán nabízený ExpressVPN a nemá žádnou slevu.
 • Plán 6 měsíců - 9,99 $ / M tento plán je na 6 měsíců a po každých šesti měsících musíte zaplatit celkovou částku 59,95 USD.
 • Plán 12 měsíců - 8,32 $ / M toto je standardní plán ExpressVPN a poskytuje vám 35% slevu z celkové částky 99,95 USD po každém roce.

V zásadě existuje tříkrokový postup pro předplatné plánu ExpressVPN. Nejprve musíte vybrat plán, poté zadat e-mailovou adresu a vybrat způsob platby podle vašeho výběru. Pošlou vám e-mail s potvrzením spolu s podrobnostmi.

Docela dlouhý rozsah platebních metod

Existuje řada způsobů, kterými můžete snadno zaplatit částku předplatného. Platební možnosti zahrnují kreditní karty, PayPal, bitcoiny a další, jako jsou AliPay, UnionPay, WebMoney atd..

Recenze ExpressVPN: Stojí to za to peníze?

Můžete platit metodou, která je pro vás výhodná; v této recenzi ExpressVPN bych však navrhl, abyste platili prostřednictvím anonymního kanálu, jako je bitcoin. To se doporučuje, protože těmito metodami zůstanou vaše údaje anonymní a skutečnost, že jste si zakoupili službu VPN.

A co zabezpečení ExpressVPN

ExpressVPN sídlí na Britských Panenských ostrovech a vzhledem k poloze nehrozí žádné přísné internetové pravidlo ani dohled nad agenturami, jako je NSA nebo jiné. Na druhé straně existuje celá řada bezpečnostní protokoly včetně OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP a SSTP. Co se mi na ExpressVPN líbí, je to, že vyberou nejvhodnější bezpečnostní protokol podle vašich potřeb. Protokol, ke kterému se obvykle připojují, je OpenVPN přes UDP. Pokud chcete, můžete protokol změnit z ručního nastavení.

256bitový algoritmus AES se používá k šifrování provozu a také nejvyšší autentizace SHA 512 je používán ExpressVPN. Toto jsou výchozí šifrovací standardy, které nelze změnit, pokud používáte aplikaci VPN.

Další perspektivou zabezpečení VPN jsou zásady ochrany osobních údajů a zásady týkající se protokolu aktivit. ExpressVPN má přísné žádné zásady protokolování a nemonitorují žádnou činnost uživatele, která je jasně uvedena v jejich zásadách ochrany osobních údajů.

„Neshromažďujeme protokoly o vaší činnosti, včetně protokolování historie procházení, cíle provozu, datového obsahu nebo dotazů DNS. Nikdy také neukládáme protokoly připojení, což znamená, že žádné protokoly vaší IP adresy, vaší IP adresy odchozí VPN, časové značky připojení ani trvání relace. “

Některé významné funkce ExpressVPN

Spolu s běžnými funkcemi VPN a protokoly zabezpečení existují i ​​další funkce, které byly objeveny během kontroly ExpressVPN.

Simultánní propojení

Dříve existovala jen příležitost připojit jedno zařízení k jedinému účtu ExpressVPN. Nyní však tuto funkci vylepšili a na jednom účtu byste mohli připojit tři zařízení současně.

Zde bych chtěl zmínit, že byste mohli inteligentně zvýšit zařízení, která jsou zabezpečena šifrováním VPN. Připojením bezdrátového směrovače k ​​účtu ExpressVPN lze chránit všechna zařízení využívající internet z tohoto směrovače.

Zabijte Switch

Kill Switch je funkce, díky které je VPN připojení automaticky přerušeno VPN v případě náhlého výpadku VPN připojení.

Zřídka jsem čelil poklesu připojení v šestiměsíčním časovém období. Funkce přepínače zabíjení však v dané situaci fungovala dobře. Tato funkce je zavedena, protože poklesy připojení VPN mohou způsobit, že internetová data nebudou šifrována a vaše identita by mohla být odhalena.

Split Tunneling

Tato funkce v zásadě dále zvyšuje rychlost oddělením internetového provozu do šifrovaných a nešifrovaných kategorií. Tato funkce ExpressVPN je k dispozici v zařízeních Mac, Windows a router.

Pomocí split tunneling si můžete vybrat aplikace, které budou chráněny VPN a aplikace, které obejdou ochranu VPN.

Prostřednictvím přístupu k nastavením ve Windows a Mac můžete změnit výchozí nastavení vašeho účtu VPN. Existují tři možnosti; Všechny aplikace používají heslo, neumožňují vybraným aplikacím používat VPN a povolit pouze VPN používat vybrané aplikace.

Pojďme skočit do Severs & Zkoušky rychlosti

ExpressVPN pokrývá většinu zemí po celém světě, díky čemuž je při odblokování obsahu efektivní. Mají 1500+ serverů v 94 zemích, z nichž si uživatel mohl vybrat server podle vlastního výběru. Neexistuje také žádný limit na serverové přepínače, což je výhodné, když odblokujete obsah, zejména služby streamování, jako je Netflix.

Pokud však jde o rychlostní výkon, jedná se o nejsilnější funkci, kterou jsem našel při kontrole ExpressVPN. Popularita ExpressVPN je také díky takové rychlosti výkonu, který je velkým požadavkem spolu se zabezpečením při procházení a torrentování.

Při testování rychlosti ExpressVPN jsem změnil servery a všiml jsem si, že servery umístěné poblíž mého skutečného umístění fungovaly rychleji než ty, které byly daleko. Rychlost také závisí na faktorech, jako je zatížení serveru, rychlost internetu, operační systém atd. Avšak u všech těchto proměnných byla rychlost ExpressVPN mimořádná. Servery umístěné v EU byly nejrychlejší a asijské servery byly nejpomalejší ve srovnání s ostatními servery ExpressVPN, které byly umístěny v USA nebo Evropské unii..

Webové stránky a rozhraní ExpressVPN

První vzhled webu ExpressVPN není příliš přetížený a nový uživatel by mohl snadno získat požadované pokyny. Na domovské stránce nemají podrobné informace o službách; nicméně některé funkce jsou zvýrazněny.

Při sledování jejich webové stránky kvůli kontrole ExpressVPN je nejlepší, když je na domovské stránce zvýrazněn každý aspekt VPN s odkazem na podrobné informace. V záhlaví a zápatí webu jsou téměř stejné informace, ale v zápatí jsou nějaké další informace. Na webu jsou k dispozici podrobná průvodci nastavením pro každé zařízení spolu s podporou videa.

Na druhé straně je rozhraní klienta ExpressVPN také uživatelsky přívětivé a snadno použitelné. Po dokončení procesu stahování a instalace je třeba při prvním spuštění zadat aktivační kód. Aktivační kód je přijat prostřednictvím potvrzovacího e-mailu a kód pro každé zařízení je jiný.

Po dokončení tohoto procesu nastavení se aplikace spustí. První věcí je vybrat umístění serveru, které byste mohli označit hvězdou, pokud k němu budete mít přístup později. Jak již bylo řečeno, protokol je ve výchozím nastavení vybrán a pokud jej chcete změnit, musíte otevřít nabídku možností. Nabídka možností má také jiná měnitelná nastavení, která si můžete přizpůsobit podle svých potřeb internetu.

Mobilní aplikace ExpressVPN je také stejná jako aplikace pro stolní počítače a vyžaduje stejný proces. Proto je to jedna z nejjednodušších aplikací, které jsem viděl během mnoha recenzí VPN. V procesu připojení ExpressVPN však chybí jeden. Když připojíte ExpressVPN k zařízení, musíte jej ručně odpojit a nemůžete vzdáleně zavést připojení z účtu..

Nevypadá to jako nevýhoda, pokud musím připojit čtvrté zařízení a v tuto chvíli nemám přístup k již připojenému..

ExpressVPN funguje s USA Netflix?

Pokud jde o odblokování Netflixu, většina sítí VPN vám nemůže zcela udělit oprávnění. Pro Netflix stále pracuje jen málo VPN a ty také zůstávají při streamování videa stále zpožděné. Když jsem testoval ExpressVPN pro Netflix, výsledek byl opravdu dobrý, přesto je třeba zmínit, že existují určité servery, které pracují pro odblokování Netflixu.

Důvodem jen několika pracovních serverů je to, že Netflix nepřetržitě blokuje IP adresy VPN a účinnost ExpressVPN si udržovala účinnost, protože jeho mnoho IP stále není identifikováno Netflixem. Dalším důvodem pro úspěšné odblokování je, že v USA existuje dostatečný počet serverů ExpressVPN. S přístupem však potřebujete rychlostní efektivitu, aby proces streamování probíhal hladce, aniž byste museli rušit rychlostní potíže.

Přesto existují i ​​další oblíbené streamingové kanály, které jsem testoval během recenze ExpressVPN. Například HBO, Hulu a BBC iPlayer byly snadno dostupné prostřednictvím připojení ExpressVPN. Odpověď z diskuse Funguje ExpressVPN? Je to doporučené, spolehlivé a bezpečné? Jakékoli další služby, které bych měl vyzkoušet?.

Při každém odblokování nezapomeňte přepnout servery ExpressVPN, abyste mohli najít funkční.

ExpressVPN s torrenting anonymně

Torrenting vyžaduje, aby některé skvělé funkce VPN fungovaly správně, a proto je mnoho sítí VPN při sdílení souborů P2P velmi nedbalé. Naštěstí má ExpressVPN hlavní požadavek na torrenting, což je vysoká rychlost.

Problém s torrentováním spočívá v tom, že uživatel mohl nejen získat právní upozornění, ale IP adresa spolu s dalšími osobními údaji je viditelná pro každý torrenter v tomto fondu sdílení souborů. To je příčina, pro kterou lidé používají zabezpečení VPN, ale jejich rychlost internetu jde opravdu pomalu. Obecně rychlost klesá u VPN, ale při torrentování se kvůli obrovským torrentovým souborům zpožďuje.

ExpressVPN byl účinný v torrentingu, protože ve své službě existuje další komponenta pro rychlost a poskytují také neomezenou šířku pásma, která odstraňuje tlak omezeného stahování nebo myšlenku, že velké soubory torrentu překročí datový limit.

Jak s vámi jednají jako se zákazníkem?

ExpressVPN poskytuje nepřetržitou podporu chatu svým zákazníkům. Na rozdíl od mnoha poskytovatelů VPN je personál za chatem skutečně vstřícný a poskytuje k detailu dotazu všechny podrobnosti. Výhodnější pro zákaznickou podporu ExpressVPN je to, že live chat je otevřen pro každého jednotlivce, ať už jsou nebo nejsou zákazníci.

Myslím, že podpora live chatu je nejvhodnější metodou pro přístup k pracovníkům podpory, ale pokud chcete jiný kanál, ExpressVPN poskytuje kontaktní formulář a e-mailové metody. Doba odezvy u e-mailových zpráv je také dostatečná a odpověď jsem obdržel za jednu hodinu.

ExpressVPN má opravdu jednoduchou a jednoduchou aplikaci, která opravdu nepotřebuje podporu. Existují však často kladené dotazy, informativní blogy a průvodce nastavením, které zákazníky nasměrují.

ExpressVPN Recenze; Konečný verdikt

Pro ty, kteří hledají perfektní VPN, aniž by se museli starat o náklady, je ExpressVPN efektivní v každé perspektivě. Spolu se zabezpečením je služba ExpressVPN rychlá, přátelská k torrentu a hlavně; stále pracuje s odblokováním Netflixu.

Jeho služba má malé potíže a aplikace ExpressVPN se snadno používá. Všechny tyto funkce dohromady tvoří hodnotu vysoké ceny, která se nikdy netýká, pokud máte 30denní záruku vrácení peněz. Příspěvek z diskuse Express VPN je nejpomalejší a nejméně spolehlivá placená služba VPN. Nekupujte, pokud jste v Číně.