Recenze Hola VPN: Je bezpečné používat Hola? & Alternativy

[ware_item id=33][/ware_item]

Problémy s internetem pro hola VPN a matoucí debata o bezpečnosti holy mě přinutily vylíhnout podrobnou recenzi holy.


Připojil jsem se k mnoha komunitám pro zkušenosti uživatelů VPN a žádám odborníky o jejich doporučení.

Internet je plný zpráv o ničení soukromí jako;

Nedávný "Hola VPN únos pomocí kryptoměny MyEtherWallet,“A zprávy prodej šířky pásma uživatelů prostřednictvím Hola VPN velmi odrazil uživatele od používání hola VPN.

Podívejme se hlouběji a zjistíme to!

Většina nejlepších poskytovatelů VPN používá různé virtuální servery z různých zemí. Servery skutečně dostaly šířku pásma, aby mohly přidělit uživatele a umožnit jim nasměrovat provoz do šifrovaného tunelu.

V případě Hola VPN používají peer-to-peer spojení se svými uživateli nebo instalačními programy. Je to jako Torrenting, kde spousta secích strojů používá navzájem části souborů a částečně stahuje.

Zmatený?

Dobrou představu o procesu P2P můžete získat tak, že projdete „Jak Torrenting funguje“.

Pojďme se přejít k aspektům VPN VPN, pro které jsou lidé nejvíce zmatení.

Je Hola zcela ZDARMA?

Hola VPN se běžně používá jako bezplatná služba a neliší se od mnoha bezplatných VPN.

Přemýšlíte proč?

Jako většina bezplatných sítí VPN má i Hola VPN prémiová služba a bezplatná verze se používá jako silný nástroj k zakrytí bezplatných uživatelů VPN v prémiové verzi..

Zde jsou výrazné rozdíly mezi sítí VPN zdarma Hola a Hola Plus (prémiová)

Ve bezplatné verzi jste peer, což znamená, že místo připojení k serveru jsou vaše signály tunelovány prostřednictvím připojení jeho uživatelů. V placené službě hola VPN však můžete použít hola VPN bez sdílení nevyužitého zdroje v síti.

Recenze Hola VPN: Je bezpečné používat Hola? & Alternativy

Nejen toto!

Hola VPN používá své předplatitele zdarma jako botnet a prodává je svým placeným zákazníkům za dalších 20 GB.

Jak jsem zažil, služba Hola plus je rychlejší než bezplatná verze. To je hlavně pro konverzaci uživatelů od bezplatných po prémiové, což by bylo možné vidět ve většině VPN s bezplatnými verzemi.

Některé obecné rozdíly mezi bezplatnou službou Hola a hola plus jsou;

 • Premium poskytuje současné připojení k 10 zařízením.
 • 30+ IP po celém světě
 • Rychlejší změna IP

Je Hola bezpečné používat?

Bezpečnost je významným důvodem, proč si lidé volí VPN.

Ale!

Co když společnost VPN sama ohlásí nebo přijme kompromis v oblasti ochrany osobních údajů? Nikdo nikdy nebude vybírat takovou VPN. Asi před šesti měsíci, v červenci 2018, uvedl blog Hola VPN hackerské rozšíření Chola VPN.

Ale jako běžné gesto to tým Hola také nahlásil lehčím způsobem a zdůraznil své pokusy a představu o bezpečnostní opravě.

Nikdy však nemůžu důvěřovat kompromitované VPN bez úplného potvrzení soukromí a bezpečnosti. Při hledání bezpečnosti Hola VPN jsem byl svědkem různých zpráv o úniku dat a zneužití zranitelnosti.

V tu chvíli jsem přemýšlel, že správa VPN Hola si také vyžádala bezpečnostní opravu, když se první zprávy objevily na internetu, ale obavy o soukromí byly znovu vzneseny. Existuje tedy záruka, že se jedná o poslední zprávu o nebezpečnosti?

Vede Hola záznamy??

Hola VPN nepodporuje přísné zásady no-log, také netvrdí, že se přihlásí, ale kopání hluboko do podrobností jejich zásad ochrany soukromí odhalilo mnoho skrytých zásad.

Protokolovají spoustu informací!

Ale to je zřejmé v mnoha bezplatných VPN, takže mě to nepřekvapuje. Většina VPN však maskuje svou politiku výmluvami jako; Shromažďování údajů slouží ke zvýšení spokojenosti uživatelů atd.

V zásadách ochrany soukromí VPN je spousta informací a většina lidí je nečte. To poskytuje větší šanci na bezplatné VPN.

Ale nemusíte se bát.

Důkladně jsem prošel zásadami ochrany soukromí Hola VPN a našel jsem mnoho věcí, které by vás mohly také znepokojovat.

Pojďme se podívat.

 • První věc je, že zaznamenávají vaši aktivitu, prohlížeč, který používáte, a kolik času trávíte na každé stránce. Téměř stejné věci, které jsou povoleny poskytovatelům internetových služeb v nové regulaci neutrality sítě FCC, a lidé jsou z toho naštvaní, protože jsou schváleni.

Recenze Hola VPN: Je bezpečné používat Hola? & Alternativy

 • Hola VPN navíc v sekci osobních informací uvádí, že si uchovává vaši e-mailovou adresu, vaše jméno a otvírač očí také jako vaši IP adresu. Tato konkrétní doložka mě nutí myslet si, že jaké je tedy použití VPN??

Recenze Hola VPN: Je bezpečné používat Hola? & Alternativy

 • Musíte si myslet, že už nemůže být nic ničivějšího. Ale existuje.

Hola VPN také sdílí vaše informace.

Šokující?

Zásady ochrany osobních údajů pro hola VPN mě také šokovaly, když sdílely mé osobní údaje a poté, co zbylo. Jak je uvedeno, sdílejí informace s „dceřinými a přidruženými společnostmi“, ale neurčili, kdo jsou tyto subjekty. I když ho hola VPN specifikuje, stále existuje obava, že naprostá část mých citlivých dat je uchovávána a sdílena s třetí stranou, bez ohledu na to, kdo jsou.

Recenze Hola VPN: Je bezpečné používat Hola? & Alternativy

Jak jsem již řekl, navzdory takovým rušivým doložkám o ochraně soukromí mnoho bezplatných sítí VPN tvrdí, že nikdy neshromažďují, nesdílejí ani neukládají informace o uživateli. Při kontrole sítě Hola VPN jsem našel podobné požadavky.

Zde je příklad.

Recenze Hola VPN: Je bezpečné používat Hola? & Alternativy

Toto je tvrzení, které jsem našel v sekci Hola VPN FAQ. To jsou věci, které jednotlivce pletou a považují bezplatnou VPN za bezpečnou. Pokud však dojde k závažnému problému, většina bezplatných sítí VPN se chrání deklarací, kterou učinili ve svých zásadách ochrany osobních údajů.

Recenze uživatele produktu na Reddit

Reddit považuji za platformu, kde by kdokoli mohl získat autentickou recenzi z první ruky. Proto jsem si pro kontrolu VPN od hola z pohledu uživatele zamířil na web.

Překvapivě se objevilo mnoho otázek, diskusí, zpráv a zkušeností týkajících se hola VPN a projít si každý komentář, který zabral spoustu času.

Mohl bych však bezpečně říci, že většina komentářů navrhuje zůstat daleko a nepoužívat Hola VPN.

Zde jsou nějaké příklady.

Hola VPN, sdílení mých negativních zkušeností z r / pcmasterrace

Existují také některé podrobné názory.
Kartu

Kartu

5 nejlepších alternativ Hola k použití:

Proč většina uživatelů hledá alternativy hola? Mohli také vyhledat nejlepší VPN. Pravděpodobným důvodem je to, že existují některé účinné funkce hola VPN, které uživatelé nechtějí ztratit.

Tyto funkce nutí uživatele, aby získali alternativu, jakož i soukromí, které bylo ohroženo kvůli hola VPN.

Podívejme se na Hola VPN alternativy.

Zde jsou některé důvěryhodné služby VPN zdarma, které vám na rozdíl od Holy poskytnou lepší zabezpečení a soukromí.

1 - DotVPN

DotVPN je jedno z nejpopulárnějších rozšíření VPN a epické řešení pro ty, kteří hledají alternativy Hola. Tato VPN vtrhla na internet v roce 2014 a získala ohromnou odpověď od uživatelů internetu. DotVPN má téměř 10 milionů stažení ze zemí celého světa.

Existují určité výhody, pro které uživatelé většinou zvažují DotVPN;

 • Neomezená šířka pásma může být velmi užitečné při stahování a streamování těžkého obsahu.
 • Pokrytí rozsáhlým serverem s neomezeným přepínáním vám může nabídnout mnoho vylepšených možností odblokování obsahu prostřednictvím nepřetržitého připojení serverů, dokud úspěšně neodblokujete požadovaný obsah.
 • Snadné použití DotVPN je velmi užitečný pro uživatele internetu, zejména pro ty, kdo jsou novými technologiemi VPN.
 • Funkce jako Zdarma TOR uvnitř integrovaného firewallu přidejte do svého prohlížení internetu další vrstvu ochrany.

DotVPN je k dispozici ke stažení v prohlížečích Chrome, Firefox a Opera. Šifruje provoz uživatele pomocí 4096bitového klíče, který má dvojí sílu než bankovní standardy. Jedná se tedy o inteligentní volbu pro anonymní prohlížení a odblokování obsahu.

2 - BetternetVPN

Betternet je rozšíření VPN, které bylo dříve k dispozici pro mobilní použití, ale bylo možné jej stáhnout jako doplněk pro Chrome, Firefox a jako aplikaci pro Windows. Můžete získat určité výhody prostřednictvím betternetVPN, které jsou v Hola VPN buď neúčinné, nebo zcela chybí. BetternetVPN je proto také jednou z nejlepších možností alternativ Hola.

 • Žádné datové limity s Betternet VPN poskytuje svým uživatelům velkou expozici a spokojenost při stahování a streamování obsahu, který vyžaduje obrovské množství dat. U mnoha sítí VPN čelí uživatelé nepříjemným omezením, která je omezují na určitou úroveň využití.
 • Anonymita s nezd sdílenou IP adresou je největší výhodou, kterou jste nemohli získat volbou rozšíření HolaVPN. Uživatelé mají úplnou anonymitu s nesdíleným heslem a zásadou nulového protokolu.
 • Připojení jedním klepnutím je možné pomocí přepínače připojení, které získáte v prohlížeči po stažení BetternetVPN. Jedná se tedy o extrémně snadno použitelnou službu VPN.

Jedná se o rozšíření VPN, které lze stáhnout v prohlížečích Chrome a Firefox. Podporuje také většinu platforem, jako jsou Windows, Mac, iOS a Android.

3 - Windscribe VPN

Pokud hledáte bezplatnou službu VPN s funkcemi rovnocennými placené službě VPN, je Windscribe robustní volbou, kterou můžete provést jako alternativu Hola. Vynikající funkce, které nabízí Windscribe VPN, jsou;

 • 10 GB dat je obrovské množství datového limitu z Windscribe VPN, díky kterému můžete procházet internet bez napětí.
 • Blokujte reklamy, webové sledovače a majáky na webových stránkách, které používáte každý den. To by mohlo výrazně vylepšit vaše prohlížení, protože velké množství rušivých reklam ničí surfování po webu.
 • Chránič DNS a přepínač zabití jsou další a pokročilé funkce, které získáte s Windscribe VPN.
 • odkaz je jedinečná funkce, díky níž může uživatel zkontrolovat počet sledovačů, které existují na konkrétním webu.

Windscribe VPN je kompatibilní se všemi populárními zařízeními, jako jsou Android, iOS, Linux, Windows a Mac. Nevýhodou sítě Windscribe VPN je však to, že omezují počet serverů pro uživatele bezplatných služeb.

Windscribe lze stáhnout jako rozšíření prohlížečů Chrome a Firefox.

4 - VPN VPN Zenmate

Zenmate VPN je podle svých funkcí a jak je uvedeno na webových stránkách úplným kybernetickým řešením pro žadatele o VPN. Je to vhodná alternativa Hola, která nabízí bezpečný a soukromý přístup k obsahu, který máte rádi. Proto získal obrovské množství uživatelů, což je více než 40 milionů z celého světa.

 • Obrovská síť serveru je úžasně užitečná pro uživatele a poskytuje jim větší možnosti pro odblokování obsahu a přístup k omezeným webům. Zenmate VPN také poskytuje zákazníkům možnost zvolit si server podle vlastního výběru.
 • Zenmate VPN vás chrání před obchodníky a sledovateli třetích stran které se vyhýbají šancím na získání různých cílových reklam.
 • Chrání před únikem IP, DNS a WebRTC které jsou k dispozici u několika poskytovatelů VPN.

Spolu s tím má Zenmate blokátor malwaru, který vás chrání před možnými zranitelnostmi a kybernetickými útoky. Máte-li však zdarma VPN, můžete si vybrat pouze čtyři servery VPN.

Můžete získat Zenmate pro Chrome, Firefox a Opera.

5 - VPN TunnelBear

TunnelBear VPN je služba VPN s účinnými bezpečnostními funkcemi, které ji využívají k doporučeným alternativám Hola. Toto rozšíření VPN má výhodu nad HolaVPN kvůli některým výhodám, které uživatelé získají.

 • 256bitové šifrování AES což je nejvíce chráněný a pokročilý šifrovací protokol pro ochranu dat. Proto existuje nejnižší možné riziko pro váš datový provoz.
 • Efektivní rychlost je další základní funkce, díky níž je VPN třeba zvážit. Mohli byste streamovat obsah, aniž byste museli čelit nepříjemným přerušením.
 • To je Uživatelsky přívětivý Službu VPN a uživatelé ji mohou snadno zvládnout, zejména ti, kteří se vyhnou dlouhodobému procesu připojení.
 • Uživatelé mají obrovské možnost výběru serverů z 20 zemí podle vlastního výběru. To znamená, že odblokování se stává pohodlnějším a snadnějším u téměř každého obsahu.

Na celém světě existuje více než 40 milionů uživatelů, kteří si pro své prohlížeče pořídili síť TunnelBear VPN. Podporuje téměř všechna zařízení, jako jsou Windows, Mac, iOS, Android, Smart TV, Apple TV, Chromecast a Ruko..

TunnelBear VPN si můžete stáhnout do prohlížeče Chrome a Opera.

Musíte uvažovat o jednom z Hola Alternatives

Když znáte všechna tato fakta, musíte skončit rozhodnutím zvolit jednu z alternativ Holy. Lidé, kteří již používají Hola VPN, možná takové zkušenosti nezažili, může to být způsobeno jejich používáním VPN nebo problém tam nemohl být posuzován, jako je prodej šířky pásma nebo využití IP.

Většina alternativ Hola, o nichž jsme hovořili v tomto článku, je rozšíření VPN, ale poskytují uspokojivé služby. Jednotlivci, kteří hledají kompletní balíček s robustním zabezpečením, plynulým streamováním, rychlostí blesku, neomezeným využitím dat, torrentováním a mnohem více, než si musíte zvolit poskytovatele plné zástavy VPN, jako je ExpressVPN, CyberghostVPN nebo NordVPN.

Je však lepší koupit produkt investováním několika centů místo toho, abyste byli sami produktem.