Recenze TunnelBear – Je TunnelBear bezpečný? A alternativy

[ware_item id=33][/ware_item]

Aktualizováno 20. května 2019


Na trhu existuje mnoho nových služeb VPN nebo ty, které jsou zdarma. Ale bohužel jen velmi málo z nich je dostatečně účinných, aby vám poskytlo odpovídající ochranu. Takovým názvem je TunnelBear VPN.

Tunnebear VPN vám nabízí mnoho příležitostí, například odblokování blokovaných webů. Také streamování a stahování obsahu a mnoho dalšího. Ale co uživatel chce, když dělá všechny tyto věci? Hlavní prioritou je bezpečnost, a proto jsme tady TunnelBear alternativas.

Mohly by být také některé sítě VPN používané mnoha uživateli internetu zranitelný aniž by o nich lidé věděli.

Technické údaje v tomto přezkumu tunelu

Vědci z Sapienza University of Rome a Queen Mary University of London publikovali studii v roce 2015, která ukazuje zabezpečení postrádá 14 VPN, včetně Tunnelbear. Ti mohou odhalit celou historii prohlížení uživatelů buď prostřednictvím „úniku provozu IPv6“ nebo „únosem DNS“, ale Tunnelbear nalezen u obou.

Přestože TunnelBear provedl audit zranitelností nalezených znovu v roce 2016 a tvrdil, že je opraví později v roce 2017. Většina uživatelů by však nechtěla riskovat po takových odhalených zranitelnostech, zejména pokud existují potenciální a aktivní poskytovatelé VPN.

Splňuje Tunnelbear účel?

Jediným účelem, pro který si uživatelé nesmírně vybírají VPN pro sebe, je soukromí online. Pokud jste při procházení věcí a odblokování nechráněni, mohli vás snadno sledovat hackeři, vládní agentury a poskytovatelé internetových služeb. Všechny ostatní výhody jsou proto zastíněny, pokud nemáte anonymitu a soukromí. Zde je TunnelBear riskantní a zranitelný.

Abychom uspokojili pátrače VPN při hledání vhodného poskytovatele VPN pro sebe, vyřešili jsme některé z nejlepších alternativ TunnelBear..

Rozdíl mezi placenými & Verze zdarma:

TunnelBear je virtuální privátní síť, která nabízí obojí zaplaceno a volný, uvolnit služba, která byla založena v roce 2011 a sídlila v Kanadě. Začátkem tohoto roku, 8. března, však významné oznámení týkající se TunnelBear VPN uvádí, že antivirová společnost McAfee získává VPN. Podle McAfee mají v plánu integrovat technologii TunnelBear do svého VPN produktu Safe Connect.

Služba VPN TunnelBear nyní podléhá americkým zákonům, ale tým VPN bude nadále pracovat na produktech TunnelBear pod svou značkou..

Tito dva poskytovatelé mají motiv spolupracovat a poskytovat uživatelům nejlepší řešení pro zabezpečení online.

TunnelBear VPN nabízí bezplatné i placené služby, z nichž podle mého názoru je bezplatná verze vynikající. S placenou službou TunnelBear však není moc. Obě verze mají stejné funkce s datovým omezením 500 GB zdarma.

Existují celkem 20 zemí, ve kterých jsou servery TunnelBear přítomny. S jedním účtem můžete také připojit pět zařízení současně. Podporuje všechny populární platformy včetně Windows, Mac, Android a iOS a také nabízí rozšíření pro Chrome a Opera.

Rychlost výkonu služby VPN není tak dobrá, stejně jako se vyskytly nějaké chyby v aplikaci Windows. Web Tunnelbear je informativní a služba je výjimečně snadno použitelná, ale nemají podporu živého chatu. E-mailová odpověď byla doručena do 6 až 7 hodin a odpověď byla přínosná a dobře propracovaná.

Názory uživatelů na Reddit & Cvrlikání

Platformy sociálních médií se stávají nezbytným zdrojem pro sdílení zkušeností a získávání návrhů. Při výběru jakéhokoli produktu lidé také důvěřují zkušenostem a recenzím uživatelů, kteří jej již používají.

Stejně tak pro zákazníky VPN nebo lidi, kteří chtějí mít VPN, musí být takové recenze užitečné při rozhodování. Mohlo by to však také zvýšit jejich znalosti o VPN.

#TunnelBear nejenom, že jste mi vzal peníze, a neponecháváte žádnou podporu, když váš produkt nyní nefunguje, nemohu ani nahlásit problém

- Andrew (@ andy5stevenson1) 5. června 2017

Zásadním faktorem pro jakoukoli službu VPN je její zákaznická podpora, která by mohla uživatele frustrovat, pokud má nedostatky. To je to, co si uživatel stěžuje na Tunnelbear, který možná nedostal odpověď na jeho vyřešený problém.

Opravdu špatná zkušenost s TunnelBear z vpnreviews

Redditor sdílel své podrobné zkušenosti s VPN TunnelBear zahrnující různé problémy a také neuspokojivou odpověď od poskytovatele VPN. Příspěvek z diskuse Opravdu špatná zkušenost s TunnelBear.

Šifrování dat TunnelBear:

TunnelBear vám poskytuje dva šifrovací protokoly, kterými jsou OpenVPN a IPSec / IKEv2. Uživatelé Windows, Mac OSX a Android mohli používat protokol OpenVPN. Klienti iOS však mají možnosti protokolu L2TP (Layer 2 Tunneling Protocol) / Internet Protocol Security (IPsec) nebo Internet Key Exchange verze 2 (IKEv2). Proto kdokoli, kdo chce získat OpenVPN na iOS, bude muset používat software pro připojení třetích stran.

Kromě verzí iOS 8 a starších verzí mají všechny platformy možnost používat 256bitové šifrování AES spolu s autentizací SHA256. Verze iOS 8 má šifrování 128bitového AES s autentizací SHA-1.

Pro zajištění lepšího zabezpečení a ověřování soukromí provedla VPN TunnelBear audit třetí strany. Výsledkem tohoto auditu jsou kladné požadavky na soukromí poskytovatele a sekundové bezpečnostní přísliby, které jsou poskytovány sítí TunnelBear VPN.

Kromě VigilantBear (kill switch), TunnelBear nedávno vydal dvě opravy Beta pro řešení problémů s únikem IP. Tyto doplňky by mohly pomoci zabránit únikům IPv6 a únikům IP v případě, že dojde k výpadku vašeho připojení VPN.

Recenze TunnelBear - Je TunnelBear bezpečný? A alternativy

V případě potřeby můžete přepnout na verzi beta. V opačném případě byste měli zůstat na funkci přepínače kill.

Alternativy TunnelBear: Vyhýbání se bezpečnostním obavám

Zde jsou nejlepší doporučené možnosti namísto TunnelBear.

# 1 - UltraSurf

UltraSurf je bezplatný VPN proxy, který vám umožní obejít internetová omezení s odpovídající ochranou soukromí. Pro alternativy TunnelBear by to mohla být inteligentní volba, protože poskytuje zakrývání identity a vymazává historii prohlížení, aby chránila data před snoopery a sledovači.

V internetovém obchodě Google bylo ohodnoceno 4,6 z 5, což ukazuje dobrou recenzi lidí na celém světě. UltraSurf VPN dala VPN spolehlivým hráčům spoustu spolehlivosti s přirozeným procesem připojení, který nemá registraci a žádné přihlašovací frustrace..

S touto bezplatnou sítí VPN můžete odblokovat populární webové stránky a obsah, aniž byste museli čelit omezením, jako je například šířka pásma. Vydali verzi Beta pro své zákazníky se systémem Android, pro které bude snadné připojit se k Wi-Fi, 4G, 3G a všem mobilním operátorům.

Profesionálové Nevýhody
Průměrná prováděcí rychlost načítání stránky Náhlé odpojení stížností od uživatelů
Verze pro Android s dobrým výkonem S určitým časovým snížením účinnosti
Blokuje reklamy
Rychlé připojení

C

# 2 - Spotflux Lite

Spotflux Lite by mohl být efektivní alternativou pro tunelové alternativy, protože získal více než 30 800 uživatelů v internetovém obchodě Chrome, kteří jej ohodnotili 4 z 5. Pro dosažení takové reakce od uživatelů je funkce, která odráží uspokojivý výkon, který by mohl zažít jim.

Spotflux VPN je bezplatná služba, která uživatelům nabízí některé z mimořádných funkcí všech bezplatných služeb VPN. Poskytuje vám odpovídající ochranu před běžnými online hrozbami, jako je sledování dat nebo kybernetické útoky. S Spotfluxem se můžete vyhnout rušivým reklamám, sledování cookies a další takové věci, která ohrožuje vaše soukromí.

Bezpečný internet si můžete také užívat na cestách, protože tato VPN zajišťuje připojení, i když jste připojeni k veřejnému Wi-Fi.

Profesionálové

 • Efektivní při odblokování obsahu
 • Udržuje kontrolu malwaru a virů
 • Můžete zažít procházení bez reklam

Nevýhody

 • Podprůměrná podpora zákazníků
 • Umístěný v USA
 • Protokoly připojení jsou vedeny

# 3 - SurfEasy

Bezplatná služba SurfEasy VPN má téměř 75 000 uživatelů a získala hodnocení 5 z 5 v internetovém obchodě Google, což je něco úžasného. Získání plných hvězd od uživatelů je velmi neobvyklá věc.

Poskytuje šifrování na úrovni banky online provozu uživatelů, a proto mu poskytuje potenciální bezpečnost před převládajícími hrozbami. Protokol OpenVPN můžete jako výchozí získat v počítačích Mac, Windows a Android.

Jednou z nejdůležitějších příčin, pro které dostávají dobrou odezvu uživatelů, je jejich vynikající zákaznický servis, díky kterému je problém uživatelů řešen krátce a efektivně. Rovněž vám pomůže obejít brány firewall a omezení online s různými umístěními serveru, díky nimž je online prohlížení opravdu efektivní.

Profesionálové

 • Uspokojivá rychlost
 • Jednoduchý přístup
 • Kvalitní služby péče o zákazníky

Nevýhody

 • Některé protokoly připojení

# 4 - Hotspot Shield

Štít Hotspot je velmi populární rozšíření VPN, protože Chrome získal více než 1 653 300 uživatelů s více než 500 miliony stažení po celém světě. Mohlo by to být to nejlepší ze všech alternativ tunelu, které si jednotlivec mohl zvolit.

Štít hotspotu lze velmi snadno aktivovat a připojit jediným kliknutím. Funkce, které poskytuje, jsou však mnohé s některými nově vyvolanými, jako je blokování reklam, blokování sledovače, blokování souborů cookie a ochrana před malwarem.

Tvrdí, že uspokojí své uživatele bezplatných služeb téměř všemi funkcemi, které poskytují v prémiové verzi. Se štítem Hotspot zůstáváte anonymní při odblokování bez obtěžování omezení šířky pásma. Štít Hotspotu má schopnost zabezpečit nechráněné webové stránky a mohl slušnou rychlostí obejít omezení.

Profesionálové

 • Neomezená šířka pásma
 • Zabezpečení Wi-Fi
 • Různá umístění serveru

Nevýhody

 • Umístěný v USA
 • Zobrazujte reklamy v uživatelských prohlížečích

# 5 - Zenmate VPN

Dalším populárním rozšířením VPN je síť Zenmate VPN, která by mohla být inteligentní volbou proti alternativám Tunnelbear. Podle hodnocení, které tento internetový obchod Chrome zobrazuje, je rozšíření ohodnoceno 4 ze 5 hvězdiček. Nejen to, že populace uživatelů pro Zenmate je obrovská, tj. Téměř 5 146 000 po celém světě.

Tato úroveň důvěry v Zenmate VPN byla vyvinuta díky efektivnímu a dlouhému seznamu funkcí, který tato VPN nabízí.

Nejvýznamnější vlastností je, že mají velké množství zemí, které se nacházejí na serveru, což je 30. Proto je pro vás velmi snadné odblokovat weby přepínáním mezi těmito servery, když jeden nefunguje..

Rychlost, kterou byste zažili po připojení k síti Zenmate VPN, je slušná a neukazuje výrazný pokles.

Profesionálové:

 • Téměř 30 umístění serveru
 • Žádné úniky DNS
 • Blokuje malware

Nevýhody:

 • Zákaznická podpora s nízkým výkonem
 • Pomalé spojení s aplikacemi

Nejčastější dotazy týkající se aplikace TunnelBear (faq)

Zde jsou nejčastější dotazy týkající se služeb, protokolů a šifrování Tunnelbear.

Je tunnelBear zcela zdarma?

V seznamech bezplatných služeb VPN můžete snadno najít TunnelBear někde nahoře v seznamu. Není pochyb o tom, že tento poskytovatel VPN má velmi malé rozdíly ve vlastnostech své placené verze a bezplatné verze. Datový limit bezplatného plánu je však pouze 500 MB, což vám nedovolí dokonale zkontrolovat rychlost a kvalitu streamování videa.

Dobrá věc na tom je, že máte přístup ke všem serverům kromě australského serveru, který je právě přítomen v prémiové verzi. Také poslední uvedená funkce IntelliBear není součástí bezplatné verze.

Představujeme „IntelliBear" chytřejšího medvěda, který dokáže vyladit některé webové stránky a ne jiné! #vpn #privacy https://t.co/ZGx1qXkbOm

- TunnelBear (@TunnelBear) 5. března 2014

Naštěstí byste mohli zvýšit bezplatný limit datových verzí na 1 GB, pokud za ně přidáte podpůrný tweet.

Na druhou stranu mají dva další plány, které jsou placeny. měsíční plán je cena 9,99 $ za měsíc, za kterou získáte všechny funkce spolu s neomezenými daty. Druhý placený plán je pro 12 měsíců (1 rok) které poskytují obrovskou slevu 58% měsíčně. V tomto plánu musíte zaplatit celkovou částku 49,88 $, což činí až 4,16 $ měsíčně.

Je použití tunnelBear bezpečné?

Podle mého názoru bezpečnost poskytovatele VPN závisí na dvou základních věcech; zásady ochrany osobních údajů služby a úroveň šifrování. Podrobněji se budu zabývat politikou protokolování, dále v článku. TunnelBear VPN však jasně uvádí zásady bez protokolování, pokud jde o podmínky nebo to, co říkáme jako zásady ochrany osobních údajů.

Perspektiva zabezpečení TunnelBear VPN také trochu závisí na umístění a na internetových předpisech na tomto místě. Jak již bylo zmíněno dříve, TunnelBear VPN je poskytovatelem v Kanadě a podle toho můžete být pod dohledem. Kanadská vláda provádí zákony jako C-51, které mají některá přísná nařízení. Kanada je také součástí pěti očních dohledů, na jejichž základě by mohla sdílet údaje o občanech s ostatními členskými zeměmi.

Je také třeba si uvědomit, že TunnelBear VPN objasnil, že uživatel by měl vždy akceptovat zákony své země a země, ve které se poskytovatel nachází.

Je TunnelBear dobrý?

TunnelBear obsahuje pozoruhodný seznam významných a některých charakteristických rysů, pro které by mohl být považován za odpovídající službu VPN.

První a nejdůležitější výhodou této VPN je, že poskytuje bezplatná verze bez omezení funkcí, a proto můžete získat představu o jeho službách. Existuje možnost současného připojení 5 zařízení bez ohledu na to, jaké plány používáte.

Druhou hlavní věcí, která je velkou výhodou používání TunnelBear VPN, je snadnost použití a webová stránka struktura. Jejich webové stránky obsahují téměř všechny informace, o nichž by uživatel mohl hledat. Navigace na webu je přímá a jednotlivec by mohl snadno najít všechny informace s jasnými pokyny.

TunnelBear VPN funguje také v Číně, pokud si ji stáhnete a nainstalujete před příjezdem.

TunnelBear poskytuje také některé zřetelné a vzácné funkce VPN. Součástí služby je IntelliBear (VPN tunneling), VigilantBear (Kill Switch) a anonymní IP funkce.

IntelliBear Tato funkce vám umožňuje oddělit weby, které chcete tunelovat a které nechcete tunelovat. VigilantBear Tato funkce pomáhá únikům VPN prostřednictvím automatického odpojení od internetu, když dojde k náhlému poklesu VPN.

S TunnelBear VPN však existují určité nevýhody, které nelze ignorovat.

TunnelBear VPN vám to neumožňuje torrent. To je proto, že; poskytovatel VPN vás dodržuje kanadské zákony a technicky omezuje P2P torrentování a sdílení souborů.

Existuje také mnoho služeb VPN, které blokuje Netflix. Proto je nejpravděpodobnější a vyzkoušené, se kterým TunnelBear nepracuje Odblokování Netflixu.

Pokud jde o zákaznická podpora VPN TunnelBear VPN je třeba zmínit, že podpora živého chatu není k dispozici. Jediným způsobem, jak kontaktovat tým zákaznické podpory, je prostřednictvím e-mailu a to znamená, že musíte dlouho čekat.

Udržuje protokoly TunnelBear?

Zásady ochrany osobních údajů TunnelBear jasně uvádějí: „TunnelBear NEZARUČUJE žádnou aktivitu zákazníků připojených k našemu období služeb. Vaše soukromí je prvořadé. “Přesto je to nárok, který uplatňuje většina poskytovatelů VPN. Hlavní důraz by měl být kladen na podrobnosti o ochraně osobních údajů, pokud má poskytovatel ustanovení o uložení dat.

Dobré je, že v TunnelBear VPN je to, že ve svých zásadách ochrany osobních údajů velmi dobře rozpracovává všechny smluvní podmínky. TunnelBear vysvětluje všechny položky, které lze uchovat, důvod uchovávání těchto údajů a co přesně to je.

Společnost ukládá vaši e-mailovou adresu, jméno, celkové množství použitých měsíčních dat a verzi OS vašeho zařízení.

TunnelBear VPN také zmiňuje seznam dat, která jimi nejsou uložena. Neshromažďují skutečnou IP adresu uživatele a adresu, která je uživateli přiřazena. Rovněž neukládají záznamy o webech, které uživatel navštíví během prohlížení internetu.

Zásady ochrany soukromí v TunnelBear VPN jsou neobvyklé, pokud jde o jednoduchost a srozumitelnost. Na rozdíl od jiných poskytovatelů VPN má TunnelBear krátké zásady ochrany osobních údajů s přímým anglickým jazykem, který dává jasnou představu o každém detailu.

Rovněž uvádějí, že nákup kreditní karty může vést k odhalení identity, protože osobní údaje jsou sdíleny s zpracovatelem plateb. Proto doporučují anonymní metodu bitcoinových transakcí, kde nejsou uloženy žádné informace. Přesto je jasně uvedeno, že „TunnelBear nikdy neukládá vaše úplné číslo kreditní karty. Abychom udrželi vaše platební informace v bezpečí, přijímáme všechna dostupná bezpečnostní a vícefaktorová autentizační opatření dostupná od těchto poskytovatelů. “

Recenze TunnelBear - Je TunnelBear bezpečný? A alternativy

Recenze TunnelBear na Reddit

Existuje mnoho pozitivních i docela negativních recenzí ohledně TunnelBear VPN na sociálních zpravodajských a diskusních stránkách Reddit. Níže jsou uvedeny některé výrazné komentáře o tom, co si uživatelé produktu TunnelBear myslí o funkcích a službě. Odpověď z diskuse Myšlenky o programu Tunnelbear? Je to spolehlivé ?. Komentář z diskuze Thoughts on Tunnelbear? Je to spolehlivé?.

Tento komentář o Streamování Netflixu je trochu matoucí, protože jsem nemohl připojit Netflix k TunnelBear VPN. Existují však některé komentáře, které ukazují, že některé servery by mohly odblokovat Netflix.Comment z diskuse Torrenting with TunnelBear.

Pro tento komentář musím zmínit, že torrenting je ve službě TunnelBear zakázáno a pro jasnou odpověď byste se mohli obrátit na tým podpory. Existuje také šance, že VPN monitoruje váš tok torrentů a pokud není blokována, pak vaše data mohou být předána pro oznámení DMCA.Komplet z diskuse Tunnel Bear má nejlepší aktualizace .. Komentář z diskuze NEKUPUJTE TUNNELBEAR, příliš nevhodné být užitečný..

Recenze TunnelBear: Časté problémy, kterým čelí většina uživatelů

Tunnelbear Keeps Disconnecting

Pomalé připojení TunnelBear je také vybaveno problémy s odpojením. To vás může nechat zranitelným vůči kybernetickým hrozbám a odhalení identity.

Důvodem častého odpojení TunnelBear je to, že k přenosu všech dat na server VPN používá pouze jedno připojení k internetu. I když dojde k jediné ztrátě signálu Wi-Fi, připojení VPN TunnelBear VPN bude přerušeno.

Pomalé připojení a prohlížení internetu

Komentář z diskuze Thoughts on Tunnelbear? Je to spolehlivé?.

Před testováním VPN TunnelBear jsem hodně poslouchal zaostávající rychlost a pomalé připojení k internetu s jejich službami. Když jsem testoval službu, rychlost klesla na 50% ve srovnání s mou běžnou internetovou rychlostí bez VPN. Rovněž nedošlo k obrovskému rozdílu v rychlosti různých serverů, nicméně britské servery fungovaly nejlépe.

Porovnáte-li tuto rychlost s výkonem ostatních VPN, můžete ji vidět nad mnoha. Přesto existují některé levné i renomované VPN, jako je PIA. Existují také VPN jako ExpressVPN, které překonávají všechny rychlosti a celkové funkce.

Používá se TunnelBear?

Bezplatná verze TunnelBear je ve srovnání s ostatními bezplatnými službami VPN lepší. Pokud však chcete pouze šifrování a zabezpečení, pak je TunnelBear dobrá volba, ale pokud máte v úmyslu provádět některé další činnosti, jako je streamování, odblokování a torrentování, neměli byste to zvážit.

Důvodem je, že TunnelBear nepodporuje sdílení souborů P2P a rychlost VPN je také trochu zpožděná.

Závěr

Když znají všechny bezpečnostní nedostatky ve službě, nikdo se s tím nechce držet, a to by mohl být případ uživatelů TunnelBear, kteří hledají alternativy TunnelBear. Diskutovali jsme o nejlepších bezplatných alternativách VPN, je však důležité objasnit, že poskytovatel bezplatných služeb těží z jedné nebo druhé cesty. Buďte proto opatrní, aby bezplatná síť VPN mohla ohrozit vaše soukromí.

Proto se doporučuje zvážit skutečnou placenou VPN, ale jednotlivci vyžadující pravidelnou ochranu mohou také využívat bezplatné služby VPN.