Recenzia Browsec a 5 najlepších alternatív na použitie

[ware_item id=33][/ware_item]

Zistenia autora: Pri písaní tohto prehľadu Browsec mám v službe veľa tokov. Počas testovania služby sa zistil únik DNS a únik WebRTC. Neodporúča sa na torrentovanie alebo streamovanie. zistil tiež obrovské zníženie rýchlosti serverov. Prípadne môžete vyskúšať NordVPN, čo je 9/8 z 10 hodnotení používateľov. 


VPN VPNsecsec je doplnok proxy, ktorý je k dispozícii pre prehliadače Chrome, Opera a Firefox, prostredníctvom ktorých môžete jednoducho odblokovať webové stránky z celého sveta. Získala nesmiernu pozornosť so zoznamom používateľov takmer 3 milióny. Táto služba neukazovala veľa vedomostí o vlastníctve rozšírenia VPN na webovej stránke. Zistilo sa však, že Browsec je ruský zástupca.

Ruské pokusy o vytvorenie zúženého internetu vyvolali neistotu, pokiaľ ide o anonymitu, ktorú ponúka Browsec. Spoločnosť Browsec LLC vlastní služby a ponúka bezplatné služby používateľom po celom svete. Ak však chcete vylepšenú verziu s mnohými účinnými funkciami, ako ste si mohli zvoliť ich prémiovú ponuku, ktorá zahŕňa mesačné a ročné cenové plány.

V tomto prehľade Browsec uvidíme, či táto sieť VPN poskytuje, anonymné pripojenie, najrýchlejšie pripojenie, výber protokolov VPN, širokú škálu serverov VPN & Ochrana proti úniku DNS.

Browsec je kompatibilný s väčšinou zariadení vrátane Mac OS X, Windows, Linux, iPhone a iPad. Ponúka tiež aplikáciu VPN pre mobilné telefóny.

Na webovom obchode Google má Browsec hodnotenie 4,5 / 5, čo je dobré hodnotenie poskytované prostredníctvom 11 000+ recenzií.

Poďme hovoriť o Pro & Zápory

Pros

  • Jednoduché použitie: Rozhranie, ktoré ponúka rozšírenie VPN Browsec, je užívateľsky príjemné a ľahko použiteľné. Jednotlivec by sa mohol ľahko nainštalovať a naučiť sa pracovať s týmto doplnkom.
  • Zmeniť umiestnenie servera: Svoju polohu servera môžete prepínať medzi štyrmi poskytnutými možnosťami podľa vlastnej vôle.
  • Bez obmedzenia údajov: To znamená, že užívateľ si môže vychutnať neobmedzené sťahovanie a bezstarostné prehliadanie.
  • Aplikácia pre iOS: To vám poskytuje vyššiu rýchlosť prehľadávania v porovnaní s doplnkom prehliadača.

Zápory

  • Obmedzené umiestnenie servera: S bezplatnou verziou rozšírenia VPN Browsec VPN majú používatelia k dispozícii iba štyri z tridsiatich miest na prepínanie spojenia.
  • Šírka pásma: Používatelia musia zažiť pomalé a prerušené prehľadávanie z dôvodu obmedzenia šírky pásma 1 Mb / s.
  • Nejasné zásady ochrany osobných údajov a protokolovania: Nemajú jasné pravidlá ani plán týkajúci sa ochrany súkromia, prostredníctvom ktorého by sa používateľom mohla umožniť transparentná služba.
  • Obmedzenia by mohli ovplyvniť služby Browsec VPN kvôli svojej polohe v Rusku.
  • Vágne sľuby: Sľubujú používateľom, že poskytnú anonymné prehliadanie, ale neposkytujú uspokojivé informácie o svojej politike týkajúcej sa zakrytia IP. Ich služby tiež nemôžu pracovať na streamovacích kanáloch, ako je Netflix, ako tvrdia.

Ak sa však pozriete na rozšírenie VPN Browsec a služby, ktoré poskytuje, je to bezplatná verzia, ako sú dosť tiché a stojí za to zvážiť ich. Používateľ by mohol odblokovať webové stránky s obmedzeným prístupom, streamovať videá, sťahovať obsah bez toho, aby svoju identitu vystavil svetu internetu. Takéto základné funkcie, ktoré poskytuje doplnok Browsec a VPN, predstavujú veľkú ochranu osobných údajov pre tých, ktorí nechcú najvyššiu bezpečnosť..

VPN VPNsecsec (prémiové služby)

Vďaka prémiovým službám VPN spoločnosti browsec môžete vylepšiť poskytované funkcie na mimoriadnu úroveň. Všetky funkcie poskytované s bezplatnou verziou sa stávajú oveľa efektívnejšie a značne sa zvyšujú pre prémiových zákazníkov.

Čiapka šírky pásma už nie je problémom a môžete voľne prezerať ťažký obsah a sťahovať obsah bez nepríjemných prerušení a oneskorení. Pre používateľov je k dispozícii 30 umiestnení na serveri, z ktorých si môžu vybrať ten, ktorý si vyžaduje prístup k obsahu. Jednou z ľahkých funkcií poskytovania je to, že ste dostali špeciálne premenné pruhy, ktoré vám poskytujú robustné zrýchlenie pri prehľadávaní webových stránok..

Plány tvorby cien a spôsoby platby

Pre platených zákazníkov sú ceny doplnku Browsec VPN skutočne dostupné a lacné v porovnaní s ostatnými službami VPN. Majú dva plány, jeden mesačne a druhý ročný.

Pri mesačnom pláne musíte zaplatiť iba 4,99 dolárov, ak sa však rozhodnete pre ročný cenový plán, tieto náklady sa znížia až o 33%. Za ročnú platbu musíte zaplatiť 39,99 dolárov, čo znamená sumu takmer 3,33 dolárov mesačne.

Recenzia Browsec a 5 najlepších alternatív na použitie

Inzerujú, aby poskytli 80 platobných možností vrátane služieb PayPal, VISA, MasterCard a ďalších, avšak v závislosti od polohy zákazníka. Zákazník tiež nemohol použiť spôsob platby bitcoinmi bez ohľadu na miesto.

Protokolovanie a ochrana osobných údajov

Ako už bolo povedané, Browsec nešpecifikoval, ako zhromažďujú informácie o používateľovi a aké údaje sa budú uchovávať. Uvádzajú iba, že niektoré informácie sa ukladajú na zlepšenie používateľského komfortu a na získanie lepšieho prehľadu. Pri výbere siete VPN je však potrebné, aby v politike ochrany súkromia služby VPN boli jasné ustanovenia.

Na webových stránkach Browsec nájdete stručné zásady ochrany osobných údajov, ktoré si môžete prečítať tu.

Test rýchlosti VPN Browsec VPN

Test rýchlosti s Browsec VPN sa ukázal byť efektívny. Pri testovaní rôznych umiestnení servera bol zaznamenaný aj primeraný čas pripojenia.

Rýchlosti prehľadávania takmer každého servera boli uspokojivé, s výnimkou niektorých. Napríklad singapurský server, ktorého odozva bola pomalšia a došlo k oneskoreniu rýchlosti.

browsec vpn recenziu

Podpora mobilných zariadení

Aplikácia doplnku browsec VPN pre Android funguje s akoukoľvek z aplikácií pre iOS alebo Android, vďaka čomu je váš obľúbený obsah ľahko prístupný kdekoľvek. Zabezpečuje tiež bezpečnosť vašich údajov počas cestovania a chráni vás pred verejným pripojením Wi-Fi.

browsec vpn recenziu

Táto mobilná aplikácia funguje dobre a nemá oneskorenia v rýchlosti. Podobne ako rozšírenie prehliadača má mobilná aplikácia ľahké rozhranie s jasnými pokynmi.

Zákaznícka podpora

Aj keď nemajú funkciu živého rozhovoru alebo 24-hodinový servis zákazníckej podpory, ich čas odozvy je dostatočne rýchly na to, aby ich zákazníci mohli uspokojiť. Pomáhajú užívateľovi s veľkým znepokojením a snažia sa ho čo najskôr vyriešiť.

Recenzia Browsec a 5 najlepších alternatív na použitie

Používateľ Browsec by mohol vyriešiť svoj problém, hoci svoju otázku odoslal zo stránky „kontaktujte nás“. S najväčšou pravdepodobnosťou dostanete odpoveď do niekoľkých hodín od nahlásenia problému.

Chýba upozornenie pri prehliadaní Browsec

Existuje mnoho tvrdení, ktoré sú uvedené v Internetovom obchode Chrome a ktoré neboli overené pri kontrole Browsec. Napríklad sa píše, že VPN bude podporovať kanály ako Netflix, Hulu, Spotify, Soundcloud atď .; medzi nimi však nebudete môcť streamovať Netflix a Hulu. Je to pravdepodobne preto, že tieto streamingové kanály sú skutočne populárne a môžu byť odblokované iba niekoľkými platenými sieťami VPN. Netflix však stále blokuje VPN a teraz by sa mohol odblokovať niektorými renomovanými VPN.

Browsec tiež neobsahuje vstavané funkcie, ktoré obmedzujú riziká úniku IP, ako napríklad WebRTC alebo Flash Player. Používatelia preto musia nainštalovať doplnok alebo ďalšie rozšírenia, aby zabránili takýmto hrozbám.

Poďme hovoriť o alternatívach Browsec

Rôzne bezpečnostné záplaty a chýbajúce funkcie nás prinútili vyskúšať niektoré ďalšie rozšírenia VPN, ktoré by mohli byť pre používateľov VPN najlepšou alternatívou Browsec..

Väčšina používateľov Browsec sa sťažovala na svoje chybné streamovacie služby, najmä pri prístupe k kanálom, ako je Netflix. Používatelia majú tiež k dispozícii 4 možnosti prepínania serverov so svojou bezplatnou verziou.

Majú vágnu politiku týkajúcu sa zhromažďovania informácií o používateľoch a spôsobu uchovávania týchto údajov prostredníctvom rozšírenia VPN. Povedia iba, že informácie o používateľovi sú uchovávané za účelom výskumu a zlepšovania. Taktiež nie je známe, že denník zákazníka je uchovávaný v súkromí alebo že uniká rovnako ako ostatné webové stránky.

Komentár z diskusie [ALL] Browsec: Rozšírenie Chrome, ktoré otvára svet nového obsahu.

Zozbierané informácie by sa preto mohli preniesť alebo zdieľať s tretími stranami a vládnymi agentúrami. Nedostatok informácií týkajúcich sa spoločnosti vlastníka VPN má negatívny vplyv na zásady ochrany osobných údajov spoločnosti Browsec. Bez znalosti vedenia podniku alebo produktu nikto do neho nechce investovať svoje peniaze. Jednotlivec sa však vyhýba zvažovaniu jeho bezplatnej verzie, pretože nikdy nechce robiť kompromisy v oblasti súkromia.

Našťastie existuje veľa bezplatných rozšírení VPN, ktoré používateľom internetu poskytujú uspokojivý výkon pri primeranom súkromí. Pre našich čitateľov a ich pohodlie sme odfiltrovali niektoré z najlepších alternatív Browsec, ktoré by si mohli zvoliť pre skvelý zážitok z prehliadania.

5 najlepších alternatív Browsec na použitie

1 - DotVPN (najlepšie na streamovanie)

Kompatibilné s: Chrome, Firefox, Opera, iOS, Android, Windows

Recenzia Browsec a 5 najlepších alternatív na použitie

DotVPN je bezplatná služba VPN, ktorá má mnoho používateľov na celom svete vďaka svojim robustným funkciám a všestrannému výkonu. Pridelili sme mu prvú prioritu medzi všetkými alternatívami Browsec z dôvodu jednoduchého streamovania, ktoré poskytuje používateľom.

DotVPN poskytuje zabezpečenie hotspotu Wi-Fi s prístupom k blokovanému obsahu odstránením obmedzení umiestnenia. Preto si môžete ľahko vychutnať svoje obľúbené veci a kanály, ako sú Netflix, BBC, Facebook, YouTube a mnoho ďalších.

DotVPN získala ohromnú reakciu používateľov a má viac ako 10 miliónov stiahnutí z viac ako 160 krajín. Majú skutočne jednoduchý proces nastavenia pomocou pripojenia jedným kliknutím. Ide o efektívnu bezplatnú službu VPN, najmä na odblokovanie obsahu vďaka svojej širokej škále možností prepínania serverov, na rozdiel od iných bezplatných sietí VPN. Môžete zmeniť umiestnenie servera podľa vašej vôle medzi možnosťami vrátane Spojeného kráľovstva, USA, Švédska, Singapuru, Švajčiarska a ďalších.

Komentár z diskusie [ALL] Browsec: Rozšírenie Chrome, ktoré otvára svet nového obsahu.

2 - Windscribe VPN

Kompatibilné s: Chrome, Firefox, Opera, Linux, Windows, MacOS, Linux

Windscribe-VPN-review

Windscribe je populárna služba VPN, ktorá neustále zvyšuje efektivitu svojho rozšírenia VPN, a preto je veľká pozornosť pre tých, ktorí hľadajú alternatívu Browsec. Nedávno vydali Windscribe Beta pre používateľov systému Linux.

Windscribe vám ponúka 9 umiestnení serverov, z ktorých si môžete vybrať. Obmedzuje tiež sledovanie a rušivé reklamy, aby vám spríjemnili prehliadanie. Pri ľahkom odblokovaní máte k dispozícii aj vhodné súkromie.

Komentár z diskusie Bezplatný návrh VPN na torrenting.

3 - Betternet VPN

Kompatibilné s: Chrome, Firefox, Windows, MacOS, Windows, Linux, Android, iOS

Recenzia Browsec a 5 najlepších alternatív na použitie

BetternetVPN ponúka svojim užívateľom neobmedzenú šírku pásma, čo je veľká radosť a výhoda pre nepretržité streamovanie a sťahovanie..

Poskytuje jednoduché pripojenie k používateľom pomocou VPN s jedným dotykom umožňujúcim pripojenie k vašej pracovnej ploche. Nie je potrebná žiadna registrácia ani prihlásenie, ktorým sa mnohí používatelia snažia vyhnúť a chcú nekomplikované a rýchle nastavenie. Vo svojich zásadách ochrany osobných údajov tiež tvrdia, že nezaznamenávajú údaje o zákazníkoch, a preto sú vaše osobné údaje v bezpečí pred všetkými druhmi sledovania a snoopingu..

4 - CyberGhost VPN

Kompatibilné s: Chrome, Firefox, Opera, Windows, Mac, iOS, Linus, Android

Recenzia Browsec a 5 najlepších alternatív na použitie

Cyberghost VPN vám poskytuje anonymitu zakrývaním vašej adresy IP, a preto ju odporúčame ako alternatívu Browsec. Zabudovaná brána firewall vám zaistí bezpečnosť pri streamovaní a pripojení k verejnej sieti Wi-Fi.

Počas pripojenia k službe CyberGhost by ste mohli streamovať populárny obsah a kanály, ako sú Netflix, Hulu, HBO a oveľa viac, bez nepríjemného a predĺženého procesu pripojenia. CyberGhost VPN by ste mohli povoliť jediným kliknutím.

5 - Hotspot Shield VPN

Kompatibilné s: Chrome, Firefox, Windows, MacOS, Google Android, iOS

Recenzia Browsec a 5 najlepších alternatív na použitie

Hotspot Shield je úplne bezplatné rozšírenie VPN, ktoré poskytuje používateľom služby bez reklám. Je to alternatíva Browsec s viac ako 350 stiahnutiami.

Prístup k blokovaným webovým stránkam a obsahu môžete získať jediným kliknutím a povoliť tak služby VPN. Poskytuje možnosti umiestnenia servera vo Veľkej Británii, USA, Dánsku, Francúzsku, Kanade a Holandsku. Preto máte obrovské možnosti odblokovania webových stránok pomocou šifrovania na úrovni bankovníctva pre online prenos a údaje.

záver

Po prečítaní si musíte myslieť na jednu z alternatív Browsec, aby ste sa vyhli možnosti úniku údajov. Tieto VPN, o ktorých sme hovorili vyššie, sú najobľúbenejšie a oplatí sa mať medzi všetkými bezplatnými službami VPN. Musíte si však uvedomiť, že nejde o úplné VPN ako platené. Preto je možné, že za získanie bezplatných služieb niečo strácate.

Pre tých, ktorí majú menej súkromných vecí a online aktivity zahŕňajúce osobné údaje, ako sú informácie o kreditných kartách, prihlasovacie heslá atď., Sú však tieto bezplatné rozšírenia VPN dobrou voľbou..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me