Recenzja ExpressVPN: Czy to warte swojej ceny?

[ware_item id=33][/ware_item]

ExpressVPN to VPN, który odważnie twierdzi, że jest błyskawiczny i faktycznie ma szybkość. Aby jednak spełnić obietnicę, muszą zainwestować w utrzymanie i zrealizować inwestycję, którą świadczą za nieco wyższą cenę.


Aby przeprowadzić dokładną recenzję ExpressVPN, zasubskrybowałem 6-miesięczny plan ExpressVPN, a wyniki były dość imponujące. Wszystkie inne sieci VPN w jakiś sposób nie mają prędkości i nie były w stanie zapewnić szybkiej, a nawet normalnej prędkości. Jednak ExpressVPN osiągnął lepsze wyniki niż wszystkie VPN, które testowaliśmy do tej pory. Udało mu się także odblokować Netflix i wszystkie przetestowane kanały przesyłania strumieniowego.

W przeglądzie uwzględniono również niektóre komentarze innych klientów ExpressVPN.

Porozmawiajmy o dobrym & Złe rzeczy

Plusy

 • Niezwykle duża prędkość
 • Wyłącznik awaryjny
 • Przyjazny dla torrentów
 • Działa z Netflix
 • 24/7 czat na żywo dla wszystkich
 • Ponad 1500 serwerów w 92 krajach

Cons

 • Bit wysokie stawki
 • Niezbyt szczegółowe informacje o firmie

ExpressVPN ma lokalizację firmy Brytyjskie Wyspy Dziewicze i ma rozległą sieć serwerów ponad 1500 serwerów w 94 kraje.

Istnieje szeroki zakres protokołów i funkcji bezpieczeństwa, w tym podzielone tunelowanie. Zapewniają aplikacje i wsparcie dla wszystkich systemów operacyjnych i urządzeń, takich jak Windows, Mac, Linux, Android i routery.

Jednak cena ExpressVPN zaczyna się od 12,95 USD miesięcznie, a ich roczny plan może spaść do 8,32 USD. Tam jest 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy z pewnymi innymi uprawnieniami na określonych warunkach, które zostały omówione poniżej w tej recenzji ExpressVPN.

Za co zapłacisz

ExpressVPN nie jest przeznaczony dla użytkowników, którzy szukają tanich sieci VPN, ponieważ są jednym z najdroższych dostawców VPN. Istnieje jednak kilka elastyczności, które mogą sprawić, że Twój plan będzie nieco bardziej opłacalny w porównaniu do normalnego. Na przykład w usłudze ExpressVPN dostępna jest opcja „Poleć znajomemu” i za każdym razem, gdy znajomy kupi tę usługę na podstawie polecenia, oboje otrzymacie bezpłatną usługę przez miesiąc.

Wszystkie plany zapewniają te same funkcje i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Ponadto, Klient 24/7 wsparcie i nieograniczona przepustowość są dostępne w każdym planie.

Recenzja ExpressVPN: Czy to warte swojej ceny?

 • Abonament miesięczny - 12,95 USD / mln jest to podstawowy plan oferowany przez ExpressVPN i nie ma zniżki.
 • Plan 6 miesięcy - 9,99 USD / mln ten plan obejmuje 6 miesięcy i za każde sześć miesięcy musisz zapłacić łączną kwotę 59,95 USD.
 • Plan 12 miesięcy - 8,32 USD / mln jest to standardowy plan ExpressVPN i daje 35% zniżki na łączną kwotę 99,95 USD po każdym roku.

Zasadniczo istnieje trzyetapowa procedura subskrypcji planu ExpressVPN. Najpierw musisz wybrać abonament, a następnie wprowadzić adres e-mail i wybrać metodę płatności. Prześlemy Ci wiadomość e-mail z potwierdzeniem wraz ze szczegółami.

Dość długi zakres metod płatności

Istnieją różne metody, za pomocą których można łatwo zapłacić kwotę subskrypcji. Opcje płatności obejmują kartę kredytową, PayPal, Bitcoin i inne, takie jak AliPay, UnionPay, WebMoney itp..

Recenzja ExpressVPN: Czy to warte swojej ceny?

Możesz zapłacić za pomocą dogodnej dla ciebie metody; jednak w tej recenzji ExpressVPN sugeruję, abyś płacił za pośrednictwem anonimowego kanału, takiego jak Bitcoin. Jest to zalecane, ponieważ dzięki tym metodom Twoje dane pozostają anonimowe, a fakt, że kupiłeś usługę VPN.

Jak o bezpieczeństwie ExpressVPN

ExpressVPN ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, a jeśli chodzi o lokalizację, nie ma zagrożenia surowymi przepisami internetowymi ani nadzorem agencji takich jak NSA lub innych. Z drugiej strony istnieje szeroki zakres protokoły bezpieczeństwa w tym OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP i SSTP. W ExpressVPN podoba mi się to, że wybierają najbardziej odpowiedni protokół bezpieczeństwa w zależności od potrzeb. Jednak najczęściej stosowanym przez nich protokołem jest OpenVPN przez UDP. Ale możesz zmienić protokół z ustawień ręcznych, jeśli chcesz.

256-bitowy algorytm AES służy do szyfrowania ruchu, a także najwyższego uwierzytelnienia SHA 512 jest używany przez ExpressVPN. Są to domyślne standardy szyfrowania, których nie można zmienić w przypadku korzystania z aplikacji VPN.

Inną perspektywą bezpieczeństwa VPN jest polityka prywatności i polityka dotycząca dziennika aktywności. ExpressVPN ma ścisłe brak zasad rejestrowania i nie monitorują żadnej aktywności użytkownika, która jest wyraźnie określona w ich polityce prywatności.

„Nie zbieramy dzienników Twojej aktywności, w tym braku rejestrowania historii przeglądania, miejsca docelowego ruchu, treści danych lub zapytań DNS. Nigdy nie przechowujemy dzienników połączeń, co oznacza brak dzienników twojego adresu IP, wychodzącego adresu IP VPN, znacznika czasu połączenia lub czasu trwania sesji. ”

Wybitne cechy ExpressVPN

Oprócz typowych funkcji VPN i protokołów bezpieczeństwa, istnieje kilka innych funkcji, które zostały odkryte podczas przeglądu ExpressVPN.

Jednoczesne połączenia

Wcześniej istniała tylko możliwość połączenia jednego urządzenia z jednym kontem ExpressVPN. Jednak teraz udoskonalili tę funkcję i można podłączyć trzy urządzenia jednocześnie na jednym koncie.

W tym miejscu chciałbym wspomnieć, że można inteligentnie zwiększyć urządzenia zabezpieczone szyfrowaniem VPN. Łącząc router bezprzewodowy z kontem ExpressVPN, można chronić wszystkie urządzenia korzystające z Internetu z tego routera.

Wyłącznik awaryjny

Kill Switch to funkcja, dzięki której połączenie internetowe jest automatycznie przerywane przez VPN w przypadku nagłego spadku połączenia VPN.

Rzadko napotykałem spadek połączenia w okresie 6 miesięcy. Jednak funkcja zabicia przełącznika działała dobrze w tej sytuacji. Ta funkcja została wprowadzona, ponieważ zerwanie połączenia VPN może spowodować niezaszyfrowanie danych internetowych i ujawnienie Twojej tożsamości.

Split Tunneling

Ta funkcja służy przede wszystkim dalszemu zwiększeniu prędkości poprzez rozdzielenie ruchu internetowego na kategorie zaszyfrowane i niezaszyfrowane. Ta funkcja ExpressVPN jest dostępna na komputerach Mac, Windows i routerach.

Za pomocą dzielonego tunelowania możesz wybrać aplikacje, które będą chronione przez VPN oraz aplikacje, które będą omijać ochronę VPN.

Uzyskując dostęp do ustawień w systemie Windows i Mac, możesz zmienić domyślne ustawienia swojego konta VPN. Istnieją trzy opcje; Wszystkie aplikacje używają hasła, nie zezwalaj wybranym aplikacjom na korzystanie z VPN i zezwalaj tylko wybranym aplikacjom na korzystanie z VPN.

Przejdźmy do Severs & Testy prędkości

ExpressVPN obejmuje większość krajów na całym świecie, dzięki czemu jest skuteczny w odblokowywaniu treści. Posiadają ponad 1500 serwerów w 94 krajach, spośród których użytkownik może wybrać serwer według własnego wyboru. Ponadto nie ma limitu przełączników serwerów, co jest korzystne, gdy odblokowujesz zawartość, szczególnie usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Netflix.

Jednak jeśli chodzi o wydajność prędkości, jest to najmocniejsza funkcja, jaką znalazłem podczas przeglądu ExpressVPN. Popularność ExpressVPN wynika również z wydajności, która jest ogromnym wymogiem wraz z bezpieczeństwem podczas przeglądania i torrentowania.

Podczas testowania szybkości ExpressVPN zmieniłem serwery i zauważyłem, że serwery znajdujące się w pobliżu mojej prawdziwej lokalizacji działały szybciej niż te, które były daleko. Szybkość zależy również od takich czynników, jak obciążenie serwera, prędkość Internetu, system operacyjny itp. Jednak przy tych wszystkich zmiennych wydajność ExpressVPN była nadzwyczajna. Serwery zlokalizowane w UE były najszybsze, a serwery azjatyckie były najwolniejsze w porównaniu do innych serwerów ExpressVPN zlokalizowanych w Stanach Zjednoczonych lub Unii Europejskiej.

Witryna i interfejs ExpressVPN

Pierwsze spojrzenie na stronę ExpressVPN nie jest zbyt zatłoczone, a nowy użytkownik może łatwo uzyskać pożądane wskazówki. Na stronie głównej nie mają szczegółowych informacji o usługach; niektóre funkcje są jednak wyróżnione.

Monitorując swoją stronę internetową pod kątem oceny ExpressVPN, najlepsze jest to, że każdy aspekt VPN jest podświetlony na stronie głównej wraz z linkiem do szczegółowych informacji. W nagłówku i stopce witryny znajdują się prawie takie same informacje, ale w stopce znajdują się dodatkowe informacje. Na stronie internetowej znajdują się szczegółowe instrukcje konfiguracji dla każdego urządzenia wraz z obsługą wideo.

Z drugiej strony interfejs klienta ExpressVPN jest również przyjazny dla użytkownika i łatwy w użyciu. Po zakończeniu procesu pobierania i instalowania należy wprowadzić kod aktywacyjny przy pierwszym uruchomieniu. Kod aktywacyjny jest odbierany za pośrednictwem wiadomości e-mail z potwierdzeniem, a kod dla każdego urządzenia jest inny.

Po całym procesie instalacji aplikacja zostanie uruchomiona. Pierwszą rzeczą jest wybranie lokalizacji serwera, którą również możesz oznaczyć gwiazdką, jeśli chcesz uzyskać do niej dostęp później. Jak wspomniano wcześniej, protokół jest wybierany domyślnie, a jeśli chcesz go zmienić, musisz uzyskać dostęp do menu opcji. Menu opcji ma również inne zmienne ustawienia, które można dostosować do własnych potrzeb internetowych.

Aplikacja mobilna ExpressVPN jest również taka sama jak aplikacja komputerowa i wymaga tego samego procesu. Dlatego jest to jedna z najprostszych aplikacji, które widziałem podczas wielu przeglądów VPN. Jednak brakuje jednego w procesie połączenia ExpressVPN. Po podłączeniu ExpressVPN na urządzeniu musisz je ręcznie odłączyć i nie możesz zdalnie uruchomić połączenia z konta.

Nie wydaje się to niekorzystne, ponieważ muszę podłączyć czwarte urządzenie i w tej chwili nie mam dostępu do już podłączonego.

ExpressVPN współpracuje z US Netflix?

Jeśli chodzi o odblokowanie Netflix, większość VPN nie jest w stanie dać Ci przywileju. Istnieje naprawdę niewiele sieci VPN, które nadal działają dla Netflix, a także pozostają opóźnione podczas przesyłania strumieniowego filmów. Kiedy testowałem ExpressVPN dla Netflix, wynik był naprawdę dobry, jednak należy wspomnieć, że istnieją pewne serwery, które działają w celu odblokowania Netflix.

Powodem, dla którego działa tylko kilka działających serwerów, jest to, że Netflix ciągle blokuje adresy IP VPN, a ExpressVPN utrzymał wydajność, ponieważ wiele adresów IP jest wciąż niezidentyfikowanych przez Netflix. Innym powodem udanego odblokowania jest odpowiednia liczba serwerów ExpressVPN w USA. Jednak z dostępem potrzebujesz efektywności prędkości, aby proces przesyłania strumieniowego przebiegał płynnie, bez kłopotliwych prędkości.

Istnieją jednak inne popularne kanały przesyłania strumieniowego, które przetestowałem podczas przeglądu ExpressVPN. Na przykład HBO, Hulu i BBC iPlayer były łatwo dostępne poprzez połączenie ExpressVPN. Komentarz z dyskusji Czy ExpressVPN działa? Czy jest to zalecane, niezawodne i bezpieczne? Wszelkie inne usługi, które powinienem wypróbować?.

Przy każdym odblokowaniu pamiętaj o zmianie serwerów ExpressVPN, abyś mógł znaleźć działający.

ExpressVPN z torrentowaniem anonimowo

Torrentowanie wymaga kilku świetnych funkcji VPN do prawidłowego działania i dlatego wiele sieci VPN jest wyjątkowo niechlujnych podczas udostępniania plików P2P. Na szczęście ExpressVPN ma główny wymóg dotyczący torrentowania, którym jest duża prędkość.

Problem z torrentowaniem polega na tym, że użytkownik może uzyskać nie tylko informację prawną, ale adres IP wraz z innymi danymi osobowymi jest widoczny dla każdego torrenta w tej puli udostępniania plików. To jest powód, dla którego ludzie używają zabezpieczeń VPN, ale ich prędkość Internetu jest naprawdę wolna. Ogólnie rzecz biorąc, prędkość spada z VPN, ale podczas torrentowania staje się bardziej opóźniona z powodu ogromnych plików torrent.

ExpressVPN był skuteczny w torrentowaniu, ponieważ w ich usługach znajduje się dodatkowy składnik prędkości, a także zapewniają nieograniczoną przepustowość, która eliminuje presję ograniczonego pobierania lub myśli, że duże pliki torrentów przekroczą limit danych.

Jak traktują cię jak klienta?

ExpressVPN zapewnia swoim klientom wsparcie czatu na żywo przez całą dobę. W przeciwieństwie do wielu dostawców VPN, pracownicy odpowiedzialni za czat naprawdę reagują i podają wszystkie szczegóły dotyczące zadanego zapytania. Bardziej korzystne w obsłudze klienta ExpressVPN jest to, że czat na żywo jest otwarty dla każdej osoby, niezależnie od tego, czy jest ona klientem, czy nie.

Myślę, że obsługa czatu na żywo jest najwygodniejszą metodą dostępu do personelu pomocy technicznej, ale jeśli chcesz mieć inny kanał, ExpressVPN udostępnia również formularz kontaktowy i metody e-mail. Czas odpowiedzi na wiadomości e-mail jest również odpowiedni i otrzymałem odpowiedź w ciągu godziny.

ExpressVPN ma naprawdę łatwą i prostą aplikację, która tak naprawdę nie potrzebuje wsparcia. Istnieją jednak często zadawane pytania, blogi informacyjne i przewodniki konfiguracji, które kierują klientami.

Przegląd ExpressVPN; Ostateczny werdykt

Dla tych, którzy szukają idealnej sieci VPN bez obawy o koszty, ExpressVPN jest wydajny pod każdym względem. Oprócz bezpieczeństwa, usługa ExpressVPN jest szybka, przyjazna dla torrentów, a co najważniejsze; nadal działa z odblokowaniem Netflix.

Jego usługa ma niewielkie problemy, a aplikacja ExpressVPN jest łatwa w użyciu. Wszystkie te funkcje składają się na wysoką cenę, która nigdy nie ma znaczenia, jeśli masz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Komentarz z dyskusji Express VPN to najwolniejsza i najmniej niezawodna płatna usługa VPN. Nie kupuj go, jeśli jesteś w Chinach.