Recenzja Hola VPN: Czy korzystanie z Hola jest bezpieczne? I alternatywy

[ware_item id=33][/ware_item]

Problemy z internetem dla holi VPN i myląca debata na temat bezpieczeństwa holi zmusiły mnie do opracowania szczegółowej recenzji holi.


Dołączyłem do wielu społeczności, aby poznać doświadczenia użytkowników VPN i zapytać profesjonalistów o ich rekomendacje.

Internet jest pełen wiadomości niszczących prywatność, takich jak;

Ostatnie „Przejęcie Hola VPN przez kryptowalutę MyEtherWallet,”I aktualności z sprzedaż przepustowości użytkowników przez Hola VPN znacznie zniechęcił użytkowników do korzystania z hola VPN.

Przekopmy się głęboko i dowiedzmy się!

Większość najlepszych dostawców VPN korzysta z różnych serwerów wirtualnych z różnych krajów. Serwery faktycznie uzyskały przepustowość do przypisywania użytkowników i umożliwienia im kierowania ruchu do zaszyfrowanego tunelu.

W przypadku Hola VPN korzystają z połączenia peer-to-peer ze swoimi użytkownikami lub instalatorami. To jest jak Torrenting, gdzie wiele seederów używa części plików i pobiera je częściowo.

zmieszany?

Możesz uzyskać dobry pomysł na proces P2P, przeglądając „Jak działa torrenting”.

Cóż, przejdźmy do aspektów hola VPN, w których ludzie są najbardziej zdezorientowani.

Jest Hola całkowicie ZA DARMO?

Hola VPN jest powszechnie używana jako bezpłatna usługa i nie różni się niczym od wielu darmowych VPN.

Zastanawiam się dlaczego?

Podobnie jak większość darmowych VPN, hola VPN ma również usługę premium, a darmowa wersja służy jako silne narzędzie do ukrywania darmowych użytkowników VPN do wersji premium.

Oto uderzające różnice między darmowym hola VPN a Hola Plus (premium)

W wersji darmowej jesteś peerem, co oznacza, że ​​zamiast być podłączonym do serwera, twoje sygnały są tunelowane przez połączenie jego użytkowników. Ale w płatnej usłudze hola VPN można korzystać z hola VPN bez udostępniania nieużywanych zasobów w sieci.

Recenzja Hola VPN: Czy korzystanie z Hola jest bezpieczne? I alternatywy

Nie tylko to!

Hola VPN używa swoich bezpłatnych subskrybentów jako botnetu i sprzedaje go swoim płatnym klientom za dodatkowe 20 GB.

Jak się przekonałem, usługa Hola plus jest szybsza niż darmowa wersja. Dotyczy to głównie konwersacji użytkowników od bezpłatnej do premium, co można zaobserwować w większości sieci VPN z darmowymi wersjami.

Niektóre ogólne różnice między usługą bezpłatną Hola a usługą Hola plus to;

 • Premium zapewnia jednoczesne połączenie z 10 urządzeniami.
 • 30+ adresów IP na całym świecie
 • Szybsza zmiana adresu IP

Czy stosowanie Holi jest bezpieczne??

Bezpieczeństwo jest ważnym powodem, dla którego ludzie wybierają VPN.

Ale!

Co się stanie, jeśli sama firma VPN zgłosi lub zaakceptuje naruszenie prywatności? Nikt nigdy nie wybierze takiej sieci VPN. Około sześć miesięcy temu, w lipcu 2018 r., Blog Hola VPN poinformował o zhakowaniu chromowanego rozszerzenia Hola VPN.

Ale jako wspólny gest zespół Hola również zgłosił to w lżejszy sposób, podkreślając swoje próby i pomysł wprowadzenia poprawki bezpieczeństwa.

Jednak nigdy nie mogę ufać skompromitowanej sieci VPN bez pełnego potwierdzenia prywatności i bezpieczeństwa. Szukając bezpieczeństwa Hola VPN, byłem świadkiem różnych wiadomości zgłaszających wyciek danych i wykorzystanie luki w zabezpieczeniach.

W tym momencie zastanawiałem się, czy zarząd Hola VPN również zgłosił poprawkę bezpieczeństwa, gdy pojawiły się pierwsze wiadomości w Internecie, ale ponownie pojawiły się obawy dotyczące prywatności. Czy jest więc gwarancja, że ​​to ostatnia wiadomość o braku bezpieczeństwa?

Czy Hola prowadzi dzienniki??

Hola VPN nie obsługuje ścisłej polityki braku logów, również nie twierdzą, że logują, ale zagłębianie się w szczegóły ich polityki prywatności ujawniło wiele ukrytych zasad.

Rejestrują wiele informacji!

Ale jest to oczywiste w wielu darmowych sieciach VPN, więc nie dziwi mnie to. Ale większość sieci VPN maskuje swoje zasady za pomocą takich wymówek; gromadzenie danych służy poprawie komfortu użytkowania itp.

Polityka prywatności VPN zawiera wiele informacji i większość ludzi unika jej czytania. To daje większą szansę na darmowe VPN.

Ale nie musisz się martwić.

Dokładnie zapoznałem się z polityką prywatności Hola VPN i znalazłem wiele rzeczy, które mogą Cię również dotyczyć.

Spójrzmy.

 • Pierwszą rzeczą jest to, że rejestrują Twoją aktywność, używaną przeglądarkę i czas spędzony na każdej stronie. Prawie te same rzeczy, które są dozwolone dla dostawców usług internetowych w nowym przepisie FCC dotyczącym neutralności sieci, a ludzie szaleją z tego powodu, ponieważ są zatwierdzeni.

Recenzja Hola VPN: Czy korzystanie z Hola jest bezpieczne? I alternatywy

 • Co więcej, Hola VPN stwierdza w sekcji danych osobowych, że zachowuje twój adres e-mail, twoje imię i otwieracz do oczu jest również twoim adresem IP. Ta szczególna klauzula sprawia, że ​​myślę, jaki jest pożytek z posiadania VPN?

Recenzja Hola VPN: Czy korzystanie z Hola jest bezpieczne? I alternatywy

 • Musisz myśleć, że nie może być nic bardziej niszczącego. Ale tam jest.

Hola VPN również udostępnia twoje informacje.

Wstrząsający?

Polityka prywatności hola VPN również mnie zaskoczyła, gdy dzielą się moimi danymi osobowymi, a następnie resztą. Jak wspomniano, dzielą się informacjami z „spółkami zależnymi i powiązanymi”, ale nie określają, kim są te podmioty. Nawet jeśli hola VPN to określa, pozostaje obawa, że ​​część moich wrażliwych danych jest przechowywana i udostępniana podmiotom zewnętrznym, bez względu na to, kim są.

Recenzja Hola VPN: Czy korzystanie z Hola jest bezpieczne? I alternatywy

Jak powiedziałem wcześniej, pomimo posiadania tak natrętnych klauzul prywatności, wiele bezpłatnych sieci VPN twierdzi, że nigdy nie gromadzi, nie udostępnia ani nie przechowuje informacji o użytkownikach. Podczas przeglądu Hola VPN znalazłem podobne twierdzenia.

Oto przykład.

Recenzja Hola VPN: Czy korzystanie z Hola jest bezpieczne? I alternatywy

Jest to roszczenie, które znalazłem w sekcji FAQ Hola VPN. Są to rzeczy, które dezorientują osoby i uważają, że bezpłatny VPN jest bezpieczny. Jednak w przypadku poważnego problemu większość darmowych sieci VPN chroni się przed deklaracją złożoną w polityce prywatności.

Recenzja użytkownika produktu na Reddit

Uważam Reddit za platformę, na której każdy może uzyskać autentyczną recenzję użytkownika z pierwszej ręki. Dlatego do przeglądu hola VPN, z perspektywy użytkownika, skierowałem się na stronę.

Co zaskakujące, było wiele pytań, dyskusji, wiadomości i doświadczeń dotyczących hola VPN, a przejście każdego komentarza zajęło dużo czasu.

Ale mogę śmiało powiedzieć, że większość komentarzy sugeruje trzymanie się z daleka i nie używanie Hola VPN.

Oto kilka przykładów.

Hola VPN, dzieląc się moimi negatywnymi doświadczeniami z r / pcmasterrace

Istnieją również szczegółowe opinie.
Karta

Karta

5 najlepszych alternatyw Hola do użycia:

Dlaczego większość użytkowników szuka alternatyw hola? Mogą również wyszukiwać najlepszą sieć VPN. Prawdopodobnym powodem jest to, że istnieją pewne wydajne funkcje hola VPN, których użytkownicy nie chcą stracić.

Funkcje te zmuszają użytkowników do uzyskania alternatywy, a także prywatności, która została naruszona z powodu hola VPN.

Przyjrzyjmy się bliżej alternatywom Hola VPN.

Oto niektóre zaufane bezpłatne usługi VPN, które zapewniają lepsze bezpieczeństwo i prywatność w przeciwieństwie do Hola.

1 - DotVPN

DotVPN jest jednym z najpopularniejszych rozszerzeń VPN i doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają alternatyw Holi. Ta sieć VPN zaatakowała Internet w 2014 roku i zyskała ogromną reakcję użytkowników Internetu. DotVPN ma prawie 10 milionów pobrań z krajów na całym świecie.

Istnieją pewne korzyści, dla których użytkownicy w większości rozważają DotVPN;

 • Nieograniczona przepustowość może być niezwykle korzystne podczas pobierania i przesyłania strumieniowego ciężkich treści.
 • Szeroki zasięg serwera z nieograniczonym przełączaniem może zapewnić wiele lepszych szans na odblokowanie zawartości poprzez ciągłe łączenie serwerów, dopóki nie odblokujesz pożądanej zawartości.
 • Łatwy w użyciu DotVPN jest niezwykle pomocny dla użytkowników Internetu, szczególnie tych, którzy są nowicjuszami w technologii VPN.
 • Funkcje takie jak Bezpłatny TOR w zintegrowanej zaporze ogniowej dodaj dodatkową warstwę ochrony do przeglądania Internetu.

DotVPN jest dostępny do pobrania w przeglądarkach Chrome, Firefox i Opera. Szyfruje ruch użytkownika za pomocą 4096-bitowego klucza, który ma podwójną siłę w porównaniu ze standardami bankowymi. Dlatego jest to inteligentny wybór do anonimowego przeglądania i odblokowywania treści.

2 - BetternetVPN

Betternet to rozszerzenie VPN, które wcześniej było dostępne do użytku mobilnego, ale można je było pobrać jako dodatek do Chrome, Firefox i jako aplikacja dla systemu Windows. Możesz uzyskać pewne korzyści za pośrednictwem betternetVPN, które są albo nieefektywne, albo całkowicie nieobecne w Hola VPN. Dlatego BetternetVPN jest również jedną z najlepszych opcji dla alternatyw Hola.

 • Brak limitów danych z Betternet VPN zapewnia użytkownikom doskonałą widoczność i satysfakcję podczas pobierania i przesyłania strumieniowego treści, która wymaga ogromnych ilości danych. W przypadku wielu sieci VPN użytkownicy napotykają irytujące ograniczenia, które ograniczają je do określonego poziomu użytkowania.
 • Anonimowość z nieudostępnionym adresem IP to największa zaleta, której nie można było uzyskać, wybierając rozszerzenie HolaVPN. Użytkownicy mają pełną anonimowość dzięki nieudostępnionemu hasłu i zerowej logu.
 • Połączenie jednym dotknięciem jest możliwe poprzez przełącznik połączenia, który dostajesz w przeglądarce po pobraniu BetternetVPN. Dlatego jest to niezwykle łatwa w użyciu usługa VPN.

Jest to rozszerzenie VPN, które można pobrać w przeglądarkach Chrome i Firefox. Obsługuje również większość platform, takich jak Windows, Mac, iOS i Android.

3 - Windscribe VPN

Jeśli szukasz bezpłatnej usługi VPN z funkcjami równoważnymi płatnej usłudze VPN, to Windscribe to solidny wybór, który możesz zrobić jako alternatywę Hola. Wyjątkowe funkcje oferowane przez Windscribe VPN to;

 • 10 GB danych to ogromna ilość danych z Windscribe VPN, dzięki której możesz bezproblemowo przeglądać internet.
 • Blokuj reklamy, moduły do ​​śledzenia sieci i sygnały nawigacyjne na stronach internetowych, z których korzystasz na co dzień. Może to znacznie poprawić jakość przeglądania, ponieważ duża liczba natrętnych reklam rujnuje surfowanie po Internecie.
 • Protektor DNS i przełącznik Kill to dodatkowe i zaawansowane funkcje, które zyskujesz dzięki Windscribe VPN.
 • połączyć to unikalna funkcja, dzięki której użytkownik może sprawdzić liczbę modułów śledzących, które istnieją w określonej witrynie.

Windscribe VPN jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi urządzeniami, takimi jak Android, iOS, Linux, Windows i Mac. Jednak wadą Windscribe VPN jest to, że ograniczają liczbę serwerów dla użytkowników bezpłatnych usług.

Windscribe można pobrać jako rozszerzenie przeglądarek Chrome i Firefox.

4 - Zenmate VPN

Zgodnie z jego funkcjami i jak twierdzi strona internetowa, Zenmate VPN jest kompletnym rozwiązaniem cybernetycznym dla osób poszukujących VPN. Jest to odpowiednia alternatywa Hola, która oferuje bezpieczny i prywatny dostęp do treści, które kochasz. Właśnie dlatego zyskał ogromną liczbę użytkowników, czyli ponad 40 milionów z całego świata.

 • Ogromna sieć serwerów jest niezwykle pomocny dla użytkowników i zapewnia im większe opcje odblokowywania treści i dostępu do zastrzeżonych witryn. Ponadto Zenmate VPN zapewnia klientom możliwość wyboru serwera według własnego wyboru.
 • Zenmate VPN chroni cię przed zewnętrznymi marketerami i trackerami które unikają szans na uzyskanie różnych reklam docelowych.
 • Chroni przed wyciekiem adresów IP, DNS i WebRTC które są dostępne u kilku dostawców VPN.

Oprócz tego Zenmate ma blokadę złośliwego oprogramowania, która chroni cię przed możliwymi podatnościami i cyberatakami. Istnieją jednak tylko cztery serwery VPN do wyboru, jeśli jesteś wolnym klientem VPN.

Możesz zdobyć Zenmate na Chrome, Firefox i Opera.

5 - TunnelBear VPN

TunnelBear VPN to usługa VPN z wydajnymi funkcjami bezpieczeństwa, które uwzględniają najbardziej polecane alternatywy Hola. To rozszerzenie VPN ma przewagę nad HolaVPN ze względu na niektóre korzyści, jakie użytkownicy mogą z niego uzyskać.

 • 256-bitowe szyfrowanie AES który jest najbardziej chronionym i zaawansowanym protokołem szyfrującym do ochrony danych. Dlatego istnieje minimalne ryzyko dla ruchu danych.
 • Efektywna prędkość to kolejna podstawowa funkcja, która sprawia, że ​​VPN warto rozważyć. Możesz przesyłać strumieniowo treści bez uciążliwych zakłóceń.
 • To jest Przyjazny użytkownikowi Usługa VPN i użytkownicy mogą z łatwością sobie z tym poradzić, szczególnie ci, którzy unikają długotrwałego procesu połączenia.
 • Użytkownicy mają ogromną opcja wyboru serwerów z 20 krajów z własnego wyboru. Oznacza to, że odblokowanie staje się wygodniejsze i łatwiejsze przy prawie każdej zawartości.

Na świecie jest ponad 40 milionów użytkowników, którzy nabyli TunnelBear VPN dla swoich przeglądarek. Obsługuje prawie wszystkie urządzenia, takie jak Windows, Mac, iOS, Android, Smart TV, Apple TV, Chromecast i Ruko.

Możesz pobrać TunnelBear VPN do przeglądarki Chrome i Opera.

Musisz wziąć pod uwagę jeden z Hola Alternatives

Znając wszystkie te fakty, musiałaś zdecydować się na jedną z alternatyw Hola. Ludzie, którzy już korzystają z Hola VPN, mogą nie doświadczyć takich rzeczy, mogą wynikać z ich użycia VPN lub być może nie można ocenić tego problemu, takiego jak sprzedaż przepustowości lub użycie IP.

Większość alternatyw Holi, które omówiliśmy w tym artykule, to rozszerzenie VPN, ale zapewniają one zadowalające usługi. Jednak osoby szukające kompletnego pakietu z solidnymi zabezpieczeniami, płynnym strumieniowaniem, prędkością błyskawicy, nieograniczonym wykorzystaniem danych, torrentami i wieloma innymi rzeczami, niż musisz zdecydować się na dostawcę pełnego VPN, takiego jak ExpressVPN, CyberghostVPN lub NordVPN.

Lepiej jest jednak kupić produkt, inwestując zaledwie kilka centów, niż samemu być produktem.