Sieci VPN bez logów i ich zerowe logi Reveled 2019

[ware_item id=33][/ware_item]

Ostatnia aktualizacja 14 lipca 2019 r


Dzięki szybkiemu rozprzestrzenianiu się technologii prywatność i bezpieczeństwo internetowe stają się mniej więcej gotowe. Z tego powodu VPN są niezbędnymi narzędziami bezpieczeństwa, jeśli chcesz mieć pełną i integralną prywatność. Dlatego nie decydujesz się na żadną sieć VPN, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo, ale potrzebujesz również najlepszej sieci VPN bez dzienników.

W przypadku zarejestrowania Twojej aktywności istnieje możliwość, że wszystko, co pobierzesz, prześlesz lub udostępnisz, zostanie przywrócone. Oznacza to, że jeśli jesteś działaczem społecznym lub politycznym, dziennikarzem śledczym, hakerem lub osobą dbającą o prywatność, możesz łatwo znaleźć się fizycznie, a wszystkie twoje działania online mogą być powiązane z tobą przez twoje logi.

Dla miliardów użytkowników VPN prywatność jest najbardziej oczekiwaną cechą VPN, jeśli nie najbardziej cenioną zaletą ze wszystkich. Dane rejestrowane na temat użytkowników i ich działań przez dostawcę usług VPN są niezwykle ważne. Jednak nie wszystkie sieci VPN są takie same w tej kwestii.

Przeważnie wszystkie sieci VPN potrafią ustalić niektóre zasady, które „nie przechowujemy dzienników” na ich stronach internetowych. Jednak w rzeczywistości zasady kilku dostawców usług dotyczące prowadzenia dzienników mogą się znacznie różnić. Możesz także przeczytać o tym, jak ważne są VPN bez logów i jak radzą sobie z tym różne kraje, przewijając do dołu artykułu.

Bez wątpienia wyszukiwanie sieci VPN zapewniającej najlepszy poziom anonimowości i prywatności w Internecie jest bardzo złożonym i skomplikowanym zadaniem.

Brak zasad dziennika u najlepszych dostawców VPN

Oto nasze dziesięć najlepszych rekomendacji dla sieci VPN dbających o prywatność, które wspierają ich politykę braku logów z najbardziej wiarygodną prawdą, jeśli o nas chodzi.

Wyjaśnienie zasad rejestrowania ExpressVPN

polityka dziennika expressvpn

Jest to jeden z najlepszych VPN bez dzienników. ExpressVPN prawie nie zmienia prędkości internetu. To dobra rzecz w zakresie prywatności. Funkcje ExpressVPN z Brytyjskich Wysp Dziewiczych i ich polityka prywatności są najsilniejsze na świecie. Ogólna i kompleksowa polityka prywatności ExpressVPN stanowi, że ExpressVPN nie podlega żadnym przepisom dotyczącym zatrzymywania danych. Ponadto instrukcje dotyczące ujawniania informacji pozapaństwowych muszą być dozwolone i zatwierdzone przez High Island British Court. W polityce prywatności stwierdzono, że ExpressVPN jest usługą VPN bez dziennika.

W Turcji 2017 wybuchła sprawa, zgodnie z którą posty w mediach społecznościowych i ważne e-maile zostały usunięte przez serwer ExpressVPN. Ale ponieważ dostawca nie pamięta historii przeglądania, danych o ruchu, adresu IP ani zapytań DNS, nie był w stanie podać żadnych danych użytkownika.

Surowa i surowa polityka ExpressVPN bez dzienników przeszła prawdziwy test i dowód na wierność wszystkim obietnicom.

Zasady logowania NordVPN

nordvpn-log-policy

Operacja NordVPN z Panamy świadczy o maksymalnej i najostrzejszej polityce prywatności, jaką można uzyskać, z wyjątkiem dowolnej sieci VPN. Dostawca VPN arogancko opiera swoje logowanie na logowaniu wszystkim, którzy chcą się dowiedzieć. Dla wielu użytkowników VPN dbających o prywatność to nic innego jak kolebka, która zaśpiewa cię, aby przeglądać dowolną stronę internetową z pełną pewnością i pewnością.

Witryny zbierają jednak informacje o koncie i płatnościach użytkownika. Użytkownicy nie powinni się tym martwić, ponieważ dane nie powodują żadnych obaw dotyczących prywatności. Jeśli użytkownik nie poda tych informacji, NordVPN zezwoli na tajne płatności, otrzymując kryptowalutę. Co więcej, zoptymalizowane serwery, które umożliwiają bezproblemowy dostęp i przesyłanie strumieniowe do różnych stron torrentowych.

NordVPN zapewnia swoim użytkownikom surową politykę braku logów. Innymi słowy, oznacza to, że wszystkie działania są rejestrowane, przechowywane, monitorowane lub przekazywane stronom trzecim. Ich polityka prywatności stanowi:

Zasady rejestrowania prywatnego dostępu do Internetu (PIA)

polityka dostępu do dziennika prywatnego-internetu

Mimo że jej siedziba główna znajduje się w USA, PIA jest jednym z najbezpieczniejszych i pozbawionych logów VPN pod względem prywatności. Jego zapis jest wyjątkowo bezbłędny i nieskazitelny, ponieważ nie dotyczy to rejestrowania i prywatności.

Po wezwaniu FBI w 2016 r. Organy prawne chętnie pozyskały dane i informacje o użytkownikach, aby pomóc w dochodzeniu dotyczącym potencjalnego oszusta. Organizacja PIA ze strony ojca, The London Trust Media Inc., hojnie powiadomiła FBI o możliwościach dostarczenia poszukiwanych danych, ponieważ nie rejestruje żadnej aktywności użytkownika.

Później w tym samym roku Rosja uchwaliła również obraźliwe przepisy, które znacząco wpływają na prywatność danych. W rezultacie, w ramach demonstracji obietnicy ochrony użytkowników przed jakimkolwiek nadzorem lub kontrolą, PIA natychmiast zamknęła wszystkie rosyjskie serwery. To był rzeczywiście przełom wśród użytkowników i dowód na stanowisko dostawcy, jak surowo zajmuje się ich polityką braku rejestrowania.

Chociaż PIA gromadzi pewne informacje o użytkownikach, nie prowadzi dzienników, jak wspomniano w ich zasadach.

CyberGhost Log Policy

cyberghost-log-policy

CyberGhost to bezproblemowy VPN bez logów. Jest niesamowicie idealny dla początkujących lub technofobów, którzy nie chcą zadzierać z żadnymi ustawieniami ani zakłóceniami. CyberGhost jest idealny dla tych użytkowników, którzy bardziej dbają o prawdziwą prywatność w Internecie niż o jej techniczność.

Jest to sieć VPN z siedzibą w Rumunii, z rygorystycznymi zasadami braku dziennika. Dostawca nie zbiera ani nie sprawdza żadnych danych o ruchu.

Przechowuje tylko dane rozliczeniowe, które obejmują adres IP, ale w celu zapobiegania oszustwom. Informacje są przechowywane w rezerwie w anonimowym zestawie i nie mogą być powiązane z żadną aktywnością użytkownika. Co więcej, CyberGhost posiada serwery finansowane z crowdsource, którymi zarządzają na miejscu, co jest znane użytkownikom jako „serwery bez szpiegów”. Gwarantuje to, że żadna strona trzecia nie uzyska dostępu do serwera. W związku z tym poprawa bezpieczeństwa i zmniejszenie ryzyka związanego z dostępem stron trzecich.

Zasady prywatnego dziennika VPN

privatevpn-log-policy

PrivateVPN ma siedzibę w Szwecji i jest jednym z najlepszych VPN bez dzienników. Surowa polityka prywatności PrivateVPN stwierdza również, że „nie zbierają ani nie rejestrują żadnego ruchu ani korzystania z jego usług”. Innymi słowy, nie udostępniają żadnych danych użytkowników zainteresowanym organom, nawet jeśli są do tego zmuszone.

Private VPN świadczy usługi w ponad 52 krajach. Krytyczną cechą tej sieci VPN bez logów jest zapora ogniowa, która ma zarówno funkcję zabijania, jak i przełączania na aplikację w celu zabezpieczenia użytkowników na wszystkich elewacjach. Użytkownicy mają również pełną wbudowaną ochronę przed wyciekiem DNS i IPv4 / IPv6.

Ponadto VPN bez dziennika ma znaczący dział obsługi klienta, który nieco zainstaluje VPN dla większości technofobów. Umożliwia natychmiastowe połączenie do sześciu urządzeń oraz jako dodatkową funkcję HTTPS, proxy SOCKS5, a także przekierowanie portów.

IPVanish VPN Zasady rejestrowania

ipvanish-log-policy

IPVanish to najbardziej znana sieć VPN bez dzienników z idealną równowagą mocy i prezentacji bez uszczerbku dla prywatności i bezpieczeństwa.

Chcesz skonfigurować tę niezawodną lub wydajną sieć VPN na urządzeniu mobilnym lub komputerze stacjonarnym, zapewnia ona znaczną ochronę.

Ich godna podziwu i godna zasada braku rejestrowania odróżnia je od innych sieci VPN. Ogromnie konfigurowalni wrodzeni użytkownicy są pełni funkcji, a także mają metodę dla technofobów, którzy nie zadzieraliby z profesjonalnymi ustawieniami.

Szybka, szybka wydajność IPVanish, a także konfigurowalne oprogramowanie użytkownika nadają temu wszystkim konkurencji.

Polityka dziennika Windscribe

Windscribe-log-policy

Gdy chodzi o prywatność w Internecie, użytkownicy chcą być jak najbardziej anonimowi. Windscribe VPN wykonuje tę pracę znacznie efektywniej. Jest to VPN z jasną polityką prywatności. Nie prowadzi dzienników użytkowników VPN, ich adresów IP ani żadnych okresów historycznych.

Windscribe VPN nie prowadzi rejestrów ani rejestrów działań użytkownika. VPN bez dziennika, gdy zachowuje jakiekolwiek dane, rejestruje małe czynniki, takie jak nazwa użytkownika Open VPN, z którym są połączone serwery VPN, okres połączenia i ilość przesyłanych danych. Po zachowaniu tej małej informacji wygasa, a także zostaje odrzucona w ciągu trzech minut.

VPN to wielozadaniowa sieć VPN, która pozwala użytkownikom łączyć się z nieograniczonymi urządzeniami. Co więcej, nie wpływa na wydajność. Zwykle platformy użytkownika są proste i wystarczająco proste, aby wykorzystać je, aby spełnić maksimum Twoich potrzeb i wymagań.

ProtonVPN Polityka LOG

ProtonVPN-log-policy

ProtonVPN został stworzony przez założycieli ProtonMail, jednego z największych na świecie dostawców usług szyfrowanych usług e-mail. Ma również siedzibę w Szwajcarii i jest najlepiej znana z braku log VPN.

ProtonVPN zachowuje znacznik czasu logowania, nadpisany po nowym udanym logowaniu. Dlatego dzienniki ruchu i IP zwykle nie istnieją. Ponieważ Szwajcaria nie jest związana przepisami USA ani UE; klienci mogą być beztroscy, że ich prywatność i bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem ProtonVPN.

Jednak w ciągu ostatnich kilku lat Szwajcaria przeszła przez kilka niekorzystnych i nieodpłatnych wytycznych dotyczących nadzoru, zmuszających kluczowego dostawcę usług internetowych i telekomunikację do zachowania metadanych przez rok. Ale właściciele ProtonVPN wyraźnie stwierdzili, że ich wyjątek od listy mówi, że nie są znani jako znacząca organizacja telekomunikacyjna.

Polityka LOG AirVPN

AirVPN-log-policy

AirVPN to włoska sieć VPN bez dzienników. Jest znany z tego, że nie prowadzi żadnych dzienników użytkowników, a tym samym zapewnia im najwyższą prywatność w sieci.

Wykorzystuje protokół OpenVPN do utworzenia połączenia między swoimi komputerami i serwerami. OpenVPN uznaje również za jedno z najbardziej niezawodnych i bezpiecznych rozwiązań do szyfrowania tuneli.

AirVPN pozwala ci torrentować ruch, udostępnianie plików i wszelkiego rodzaju inny ruch. W tej sieci VPN nie ma żadnych ograniczeń ani ograniczeń. Ponadto, aby potwierdzić anonimowość, biorą również płatności w Bitcoinach, a nawet innych kryptowalutach za pomocą płatności Monetami.

Polityka logowania VPNArea

VPNArea-log-policy

VPNArea funkcjonuje pod panowaniem Bułgarii. Istnieje na rynku od 2012 roku. Zapewnia wspólne adresy IP i nie prowadzi dzienników w celu zapewnienia prywatności ich użytkownikom.

Jedno konto VPNArea, użytkownik może połączyć się z prawie sześcioma urządzeniami. Zapewniają również nieograniczoną przepustowość, a także mają przełącznik zabicia, aby uniknąć wycieków IP w przypadku utraty połączenia VPN.

Jaka jest potrzeba „Bez logów VPN”?

Zasadniczo brak sieci VPN oznacza, że ​​sieć VPN nie jest w stanie gromadzić ani rejestrować żadnych informacji przesyłanych przez system. Te sieci VPN nie zapisują informacji o danych użytkownika, takich jak historia przeglądania, przesyłanie i pobieranie oraz szczegóły wyszukiwania. Dlatego prywatność i anonimowość użytkownika w Internecie są chronione i chronione przed wszystkimi, nawet od dostawcy VPN.

Zasady rejestrowania VPN w USA:

Stany Zjednoczone nie nakładają żadnych obowiązkowych przepisów dotyczących zatrzymywania danych na użytkowników. Ale jeśli jakikolwiek dostawca VPN lub organizacje telekomunikacyjne zachowają dane użytkowników, organy prawne mogą poprosić o dostęp do informacji zgodnie z ustawą o przechowywanej komunikacji (SCA).

Co więcej, jeśli władze próbują rozpoznać konkretnego użytkownika, mogą więc wymagać od dowolnego dostawcy usług VPN przechowywania dzienników tej konkretnej osoby. Obejmuje to również ich działania online i informacje finansowe na okres 90 dni.

Dostawcy VPN w USA i logowanie:

Kilku dostawców VPN w USA prowadzi dzienniki w celu spełnienia żądań różnych organów ścigania. Jest tak, ponieważ nie mogli sobie pozwolić na kosztowne i czasochłonne legalne walki. Aby rozpoznać osobę odpowiedzialną i podać informacje potrzebne władzom, umożliwia VPN uniknięcie odpowiedzialności, ponieważ uwaga zostanie przeniesiona na użytkownika.

Ponadto dostawcy VPN również napotykają poważne problemy z powodu opóźnionych zmian w ustawodawstwie. Jeśli usługodawca działa zgodnie z obowiązującym prawem, nadal będzie zagrożony ściganiem.

Amerykańskie agencje słyną z skradania się serwerów i przeprowadzania nadzoru. W rezultacie kilku dostawców VPN w USA zamierza pozostać po prawej stronie władz. Aby to osiągnąć, prowadzą dzienniki. Co więcej, chętnie współpracują, gdy otrzymają odwołanie od różnych organów ścigania wraz z organami ścigania

Dostawcy VPN w USA, którzy nie prowadzą dzienników:

VPN w USA nie wymaga prowadzenia dokumentacji zgodnie z prawem. Nadal jednak można wyszukiwać firmy, które mogą zapewnić doskonałe opcje dla kilku użytkowników dbających o prywatność. Metoda współdzielenia adresów IP to kolejny środek, który pomoże chronić prywatność użytkowników. Jest tak, ponieważ prawie niemożliwe jest rozpoznanie jakiejkolwiek osoby ugruntowanej w jej działalności. Dostawcy VPN, tacy jak Private Internet Access (PIA), obsługują politykę prywatności, która nie prowadzi żadnych działań związanych z logami.

PIA wraz z niektórymi innymi dostawcami VPN, którzy nawet nie mają siedziby w USA, sugerują swoim klientom, aby używali serwerów tylko w określonych lokalizacjach dla P2P. Zasadniczo USA to jeden z obszarów, który nie nadaje się do bezpiecznego ruchu P2P. Istnieje kilka firm VPN, które lojalnie pomagają w ochronie twoich danych. Podlegają kłopotliwej presji, która utrudnia im zapewnienie prywatności na serwerach w USA.

Prawie każda sieć VPN gwarantuje anonimowość sieci VPN i nie prowadzi żadnych dzienników. Ale powinieneś wiedzieć, którzy dostawcy VPN są wierni swoim słowom. Każdy usprawiedliwia korzystanie z VPN, która jest prywatna i bezpieczna. Mamy nadzieję, że ten artykuł wydaje się przydatny.