آیا آن استفاده ایمن و ارزشمند است؟ Surfshark VPN نقد و بررسی

[ware_item id=33][/ware_item]

به روز شده 17 می 2019


من در جستجوی برخی بررسی های معتبر در مورد SurfShark VPN در اطراف گشت و گذار شده ام. موارد معمول در سراسر اینترنت ، قیمت گذاری ، وب سایت ، پشتیبانی و مواردی از این دست. همه داوران همان اطلاعاتی را ارائه می دهند که ارائه دهندگان خود در سایت ها ذکر کرده اند.

خوب ... این مانند بررسی نخواهد بود ، من اشتراک سالانه را خریداری کردم و آزمایشات را با تخصص خودم انجام دادم و نتایج زیر را جمع کردم.

می توانید بر روی "پیوندهای تست پارامتر" کلیک کنید تا به قسمت تست بروید

ParameterFindingsStatus
تست رمزگذاری پروتکل رمزگذاری ESP پیدا کردم که خوب است. خوب
تست خط مشی ورود به سیستم خط مشی ورود به سیستم بندهایی دارد که با یکدیگر متناقض است. گیج کننده
تست نشت DNS در آزمایش هیچ نشتی یافت نشد. خوب
تست نشت IP در بخش IP Leak ، حتی از webRTC ، هیچگونه نشتی وجود ندارد. خوب
تست سرعت 10 آزمایش آزمایش همزمان نتایج بسیار بدی یافتند. اتصال آهسته تر 65٪ فقیر
تست نتفلیکس آمریکایی عالی کار میکنه خوب
تست تورنت این نیز با torrenting کار می کند خوب
آزمایش طرح قیمت گذاری در مقایسه با سایر ارائه دهندگان پیشرو بسیار ارزان است. شاید به دلیل فروش آنها باشد و در یک برنامه 2 ساله 1.99 دلار در هر میلیون دلار ارائه دهد خوب

Surfshark در بازار VPN جدید است ، اما محبوبیت سریعی کسب کرده است. من در مورد کار و ویژگی های کنجکاوی کنجکاو هستم.

برای شروع با بررسی Surfshark VPN ، اجازه دهید جزئیات کلی را مرور کنیم.

Surfshark در جزایر ویرجین بریتانیا مستقر است و دارای 50 مکان سرور است که از طریق آنها می توانید هر سروری را با سوئیچ های نامحدود سرور انتخاب کنید. آنها ادعا می کنند خط مشی عدم ورود ، اما اعتقاد به ادعاهای VPN ایده خوبی نیست.

بنابراین ، من بعداً در مقاله ای پیرامون سیاست حفظ حریم خصوصی توضیح خواهم داد که می توانیم خط مشی ورود به سیستم را بهتر نتیجه بگیریم.

برای بررسی Surfshark ، من برنامه یک ماهه آنها را به جای محاکمه رایگان انتخاب کرده بودم زیرا داوری درباره ویژگی ها و سطح کارآیی در یک سرویس آزمایشی رایگان دشوار است..

بیا شروع کنیم!

کمی از آنچه به نظر می رسد و چقدر طول می کشد تا مرور اینترنت با اتصال Surfshark VPN شروع شود. هنگامی که وارد VSN surfshark می شوید ، آن را به طور خودکار از محل واقعی خود به نزدیکترین سرور متصل می کند. فقط چند ثانیه برای من طول کشیده بود. اما ، موقعیت مکانی خود را از گزینه موجود در زیر پنجره سرور تغییر دادم. این روند آسان بود.

سرمایه گذاری SurfShark و شانس بازگشت پول

آیا آن استفاده ایمن و ارزشمند است؟ Surfshark VPN نقد و بررسی

امنیت و پول دو موضوعی هستند که اکثر مردم به هر محصولی که خریداری می کنند نگاه می کنند. باید بگویم که در مورد پولی که دارید فضای انعطاف پذیر با VPN surfshark دارید.

دو نکته مهم؛

  • آنها دارند دوره آزمایشی رایگان 7 روزه.
  • همچنین, 30 روز برگشت پول تضمین می کند در صورت انتخاب هر طرحی در دسترس است.

اما ، برنامه ماهانه VPN surfshark برای من کمی گران به نظر می رسد که 11.95 دلار است. در مقایسه با این ، برنامه های 1 ساله و 2 ساله کاملاً مقرون به صرفه هستند.

  • برنامه یک ساله برای 71.88 دلار در کل - به معنای 5.99 دلار در ماه و صرفه جویی تا 50٪
  • برنامه 2 ساله 47.76 دلار در کل - به معنای 1.99 دلار در ماه و صرفه جویی 83٪ (این قرارداد منحصر به کد کوپن "xmasholiday" است)

نکته دیگری که در مورد صفحه قیمت گذاری surfshark دوست داشتم گزینه تغییر نرخ ارز شامل دلار آمریکا ، دلار استرالیا ، یوان چینی ، دلار کانادا ، یورو و پوند انگلیس است..

هر نقشه دارای ویژگی های یکسانی است.

گزینه های پرداخت

همراه با روش های پرداخت مرسوم ، Surfshark VPN دارای کانال های رمزپرداخت و PayPal برای پرداخت پول بی خطر است و شما باید این کانال ها را برای خرید VPN ترجیح دهید..

آیا آن استفاده ایمن و ارزشمند است؟ Surfshark VPN نقد و بررسی

آنچه سطح رمزگذاری SurfShark ارائه می دهد

برای جزئیات رمزگذاری ، من یک تست رمزنگاری را انجام دادم که نقاط ضعف پنهان در رمزگذاری را آزمایش می کند ، حتی اگر همه چیز کامل و مطمئن به نظر برسد.

برای بررسی امنیت surffark VPN ، از نرم افزار رمزگذاری Wireshark استفاده کردم.

در اینجا نتایج به دست آمده است.

بدون اتصال Surfshark:

من برای تست رمزگذاری VPN از نرم افزار "Wireshark" استفاده کرده ام. ابتدا نتایج را بدون اتصال VPN به شما نشان خواهم داد تا با آن آشنا شوید ، چگونه اطلاعات غیر رمزنگاری شده به نظر می رسد.

آیا آن استفاده ایمن و ارزشمند است؟ Surfshark VPN نقد و بررسی

می بینید که اطلاعات قابل خواندن هستند و نام وب سایت ها به راحتی قابل خواندن است.

با Surpshark VPN:

آیا آن استفاده ایمن و ارزشمند است؟ Surfshark VPN نقد و بررسی

نتایج رمزگذاری برای Surpsahrk VPN رضایت بخش بود. می بینید که اطلاعاتی که بدون اتصال VPN قابل مشاهده است قابل خواندن نیست. من یک تصویر تک ضمیمه کرده ام اما در زمان برگزاری این آزمون به تمام اطلاعات نگاه کرده ام و هیچ چیز رمزگذاری نشده است (قابل خواندن).

اگر می خواهید رمزنگاری VPN را بررسی کنید ، می توانید این راهنما را دنبال کنید.

بیایید جزئیات کلی رمزگذاری را بررسی کنیم.

پروتکل: Surfshark از پروتکل IKEv2 در برنامه تلفن همراه و Mac پشتیبانی می کند ، در حالی که کاربران Window مانند من می توانند از پروتکل OpenVPN یا IKEv2 استفاده کنند. (فرایند راه اندازی OpenVPN در اینجا)

سطح رمزگذاری: آنها از رمزگذاری درجه نظامی AES 256 بیتی استفاده می کنند.

در صورت مقایسه آن با سایر خدمات VPN در صورت تقاضا ، گزینه های پروتکل با surfshark VPN کاملاً محدود هستند. اما ، برای کاربران منظم مانند من ، OpenVPN به اندازه کافی کارآمد بود.

در کنار این تنظیمات اولیه ، کاربران می توانند از برخی ویژگی های امنیتی خاص و مشترک با Surfshark VPN استفاده کنند. هنگام انجام بررسی VSN surfshark ، متوجه شدم که آنها خدمات خود را با برخی از ویژگی های جدید و کمتر دیده شده تبلیغات می کنند.

کنجکاو?

در اینجا توضیحات این ویژگی ها آورده شده است.

چندتایی: این نام دیگری برای "زنجیره ای از VPN" است. Surfshark به شما امکان می دهد این زنجیره را بسازید تا بتوانید از هرگونه نقصی که باعث می شود VPN های معمولی ناکارآمد یا آسیب پذیر شوند جلوگیری کنید..

تا حدودی مثل این عمل می کند؛

دستگاه شما -> سرور VPN 1 -> سرور VPN 2 -> اینترنت

CleanWeb: این مسدود کننده ای است که تبلیغات ، ردیاب ها و بدافزارها را از مزاحمت در مرور اینترنت شما محدود می کند.

کلید کشتار: این ویژگی جدیدی نیست زیرا قبلاً توسط برخی از VPN های محبوب معرفی شده است ، اما این یک ویژگی امنیتی حیاتی با VPN است.

Killswitch به حفظ رمزگذاری داده ها و جلوگیری از نشت اطلاعات از طریق قطع خودکار اینترنت هنگام قطع اتصال VPN ، ناگهان کمک می کند..

Surfshark VPN نقد و بررسی حریم خصوصی

حریم خصوصی عمدتا به دو چیز بستگی دارد.

  • حوزه قضایی
  • و سیاست حفظ حریم خصوصی VPN

صلاحیت قضایی

با صلاحیت این قانون ، شما نمی توانید حدس و گمان کاملی از حریم خصوصی VPN بزنید.

اما بله.

صلاحیت قضایی یا جایی که VPN در آن مستقر است می تواند عامل مهمی برای قضاوت در مورد فشارهای رسمی دولت یا سایر مقامات باشد.

همانطور که گفته شد ، VPN surfshark در جزایر ویرجین بریتانیا (BVI) از 5 چشم و همچنین قرارداد 14 چشم قرار دارد. با وجود امور ایالتی خود ، BVI به نوعی تحت اختیار و حاکمیت دولت انگلستان است. بنابراین ، ما می توانیم فرض کنیم که دولت انگلیس می تواند مشاغل کار در BVI را تحت فشار قرار دهد.

اما ، هیچ قانونی برای نگهداری داده ها در BVI وجود ندارد و شرایط خدمات VPN surfshark ، ادعا می کنند که همه اختلافات در دادگاه های BVI رسیدگی می شود..

سیاست حفظ حریم خصوصی

من معمولاً ادعاهای عدم ورود را باور نمی کنم ، زیرا وقتی به سیاست های حفظ حریم خصوصی می پیوندم ، معمولاً بندهای مزاحم پیدا می کنم.

بیایید از خط مشی رازداری راجع به آن استفاده کنیم.

با نگاه به دو خط شروع ، احساس آرامش می کرد. آنها عبارتند از: "ما آدرس های IP ، تاریخچه مرور ، اطلاعات جلسه ، پهنای باند استفاده شده ، زمان های اتصال ، ترافیک شبکه و سایر داده های مشابه را جمع آوری نمی کنیم."

آیا آن استفاده ایمن و ارزشمند است؟ Surfshark VPN نقد و بررسی

ولی!

جزئیات دوم من را ناامید کرد. در اینجا چند نمونه بند از سیاست حفظ حریم خصوصی آنها آورده شده است.

آنها اظهار داشتند كه می توانند ترافیك را بدون هویت شخصی نظارت كنند و این بدان معنی است كه کاربران را برای تبلیغات یا اهداف بازاریابی هدف قرار می دهند.

آیا آن استفاده ایمن و ارزشمند است؟ Surfshark VPN نقد و بررسی

این بند ناامید کننده تر بود,

"وقتی به وب سایت ما مراجعه می کنید ، ممکن است آدرس IP شما ، یک شناسه منحصر به فرد برای رایانه شما یا یک وسیله دسترسی دیگر را نیز حفظ کنیم."

آنها بلافاصله اعلام می کنند که IP را برای حل مشکل حفظ می کنند ، مطابق با ترجیحات خود محتوای شما را تهیه می کنند و وب سایت خود را توسعه می دهند.

اما ذخیره سازی IP به معنای هویت شخصی است!

آیا آن استفاده ایمن و ارزشمند است؟ Surfshark VPN نقد و بررسی

بین سیاست حفظ حریم خصوصی ، بندهایی در رابطه با شخص ثالث و تبلیغ کنندگان وجود دارد که به اندازه موردی که اکنون آشکار می کنم چندان اهمیتی ندارد..

آنها اظهار می دارند که اطلاعات شخصی مشترکی ندارند اما "اگر به دستور دادگاه صالحیت انجام شود ، می توانند اطلاعات را به اشتراک بگذارند."

آیا آن استفاده ایمن و ارزشمند است؟ Surfshark VPN نقد و بررسی

آزمایشات VPN: نشت DNS ، نشت WebRTC و نشت IP

بسیاری از VPN ها مستعد نشت DNS ، نشت WebRTC و نشت IP هستند که در نهایت هویت شما را آشکار می کنند.

بنابراین!

من تمام این تست ها را برای بررسی Surfshark VPN انجام داده ام.

در اینجا نتایج به دست آمده است.

تست نشت DNS

من وقتی تست نشت DNS را انجام داده بودم به سرور ایالات متحده متصل شدم. نتایج نشان می دهد بدون نشت DNS.

آیا آن استفاده ایمن و ارزشمند است؟ Surfshark VPN نقد و بررسی

آزمون نشت IP

آزمون نشت IP و آزمون نشت WebRTC به طور همزمان انجام شد. به محض باز شدن ابزار ، آدرس IP را نشان داد. از آنجا که این IP شبیه به سرور VPN من بود ، هیچ نوع نشتی در IP وجود نداشت.

آیا آن استفاده ایمن و ارزشمند است؟ Surfshark VPN نقد و بررسی

برای تست WebRTC ، من این آزمون را اجرا کردم و این بار نیز ، IP سرور VPN من نشان داده شده است به این معنی که WebRTC نشت نمی کند.

آیا آن استفاده ایمن و ارزشمند است؟ Surfshark VPN نقد و بررسی

با وجود نتایج رضایت بخش ، من ویژگی های VPN surfshark را جستجو کردم تا مواردی را پیدا کنم که به ویژه برای چنین موضوعاتی طراحی شده اند.

حفاظت نشت DNS - غایب

محافظت در برابر نشت IP (IPv6) - غایب

نتایج تست سرعت:

من دو سرور تست کرده ام؛ زیرا در حال حاضر از اتصال 10 مگابیت بر ثانیه استفاده می کنم.

بدون VPN: نتایج تست سرعت

آیا آن استفاده ایمن و ارزشمند است؟ Surfshark VPN نقد و بررسی

با اتصال Surfshark VPN:

آیا آن استفاده ایمن و ارزشمند است؟ Surfshark VPN نقد و بررسی

این نتایج رضایت بخش نیستند ، اما باید به یک مورد اشاره کنم که متوجه شدم؛ سرورهای نزدیک محل واقعی من کمی سریعتر از این سرورها بودند ، اما این سرعت در مقایسه با سرعت اینترنت عادی / معمولی من نیز 50٪ کمتر بود.

آیا Surfshark با Netflix آمریکایی همکاری می کند?

جمعیت عظیمی وجود دارد که تنها هدف اتصال VPN است ، و این "جریان و رفع انسداد Netflix ایالات متحده" است.

به همین دلیل اگر این آزمون را ترک کرده باشم ، بررسی VSN surfshark VPN ناقص باقی می ماند.

برای من بسیار شگفت آور بود که این VPN جدید کار می کرد کتابخانه Netflix ایالات متحده را مسدود کنید. اما ، احتمالاً به این دلیل است که آنها جدید هستند و Netflix هیچ تلاشی برای مسدود کردن سرورهای آنها نکرده است.

اما چه کسی در صورت انجام مأموریت به دلیل اهمیت می دهد.

آیا آن استفاده ایمن و ارزشمند است؟ Surfshark VPN نقد و بررسی

تورنت: کارآیی ، ویژگی ها و تست تورنت

تورنت نیاز به سرعت دارد ، و این زیر سطح متوسط ​​VPN است. اما من آن را آزمایش کردم ، آیا این VPN از torrenting پشتیبانی می کند؟ و آیا ارتباط در حالی که در حال torrent کردن است رمزگذاری شده است?

آیا آن استفاده ایمن و ارزشمند است؟ Surfshark VPN نقد و بررسی

Surfshark در وب سایت خود ذکر کرده است که آنها اجازه عبور P2P در بسیاری از سرورها را می دهند ، اما بازگرداندن P2P به سرورهای خود واقع در هلند.

به هر حال!

من با پیوند VPN surfshark سعی کردم torrenting کنم و نه تنها VPN برای به اشتراک گذاری فایل P2P کار کرد ، بلکه سرعت بسیار خوبی نیز داشت که انتظار آن را نداشتم. در اینجا می خواهم ذکر کنم که ویژگی Killswitch باید در هنگام torrent فعال شود زیرا اتصال VPN بیشتر در هنگام تورنت افت می کند.

همچنین ، کاربران اندرویدی می توانند فعال شوند تقسیم تونل زدن برای سرعت بیشتر در هنگام تورنت.

تونل سازی اسپلیت برای کاربران اندرویدی Surfshark VPN در دسترس است. با استفاده از این ویژگی ، می توانید برنامه های داده بی اهمیت / غیر حساس را از عبور از کانال رمزگذاری جدا کنید. این ویژگی باعث کاهش بار VPN می شود که منجر به سرعت بیشتر می شود.

آزمون نشت تورنت IP

این امکان وجود دارد که یک VPN برای اشتراک گذاری فایل P2P عالی عمل کند اما در هنگام تورنت IP شما را در پس زمینه نشت می کند.

بنابراین ، من اتصال surfshark را برای نشت IP torrent آزمایش کرده ام.

نتیجه این است.

آیا آن استفاده ایمن و ارزشمند است؟ Surfshark VPN نقد و بررسی

ابزار تست پیوند مغناطیسی را از سرویس گیرنده uTorrent من بارگیری کرده و نتیجه را نمایش داده است. همانطور که مشاهده می کنید ، IP تورنت حاصل شبیه به سرور VPN متصل من است ، بنابراین وجود دارد بدون نشت تورنت IP.

پشتیبانی مشتری

پشتیبانی مشتری باید کارآمد و سریع باشد ، اما این امر بعد از جنبه های بسیار حیاتی به وجود می آید. از آنجا که ، اگر آن جنبه های VPN قدرتمند باشد ، شما نیازی به پشتیبانی مشتری ندارید.

آنها پشتیبانی چت زنده را دارند که سریع وقتی من آنها را با یک سؤال بررسی کردم ، سریع بودند.

نکته دیگری که برای پشتیبانی مشتری ایجاد می کند ساختار وب سایت است و شما باید در این فکر باشید که چرا.

جواب ساده است.

بسیاری از اوقات وقتی مشکل شما می تواند راه حل آسان در وبلاگ وب سایت ، راهنماها یا سؤالات متداول داشته باشد ، می توانید از دردسر تماس با پشتیبانی مشتری فرار کنید..

وب سایت surfshark را در مورد اطلاعاتی که در اختیار خوانندگان قرار می دهد رضایت بخش می دانم. همچنین بلاگ ها و سوالات متداول به زبان ساده و با راهنمایی آسان نوشته شده است.

آنچه Redittors درباره Surfshark فکر می کنند?

بررسی Reddit دومین موردی است که من بعد از تجربه خودم در بررسی VPN در نظر می گیرم و معتقدم.

در اینجا نظراتی را که من هنگام جستجو در جستجوی نمایش داده شد در مورد Reddit مشاهده کرده ام.

کارت

کارت

من قصد ندارم تمام نظرات را به اشتراک بگذارم زیرا تعدادشان بسیار زیاد است. اما ، من این نظر را انتخاب می کنم زیرا نمی توانم VPN surfshark را خودم تست کنم. واقعاً تعداد کمی VPN وجود دارد که در چین کار می کنند و اگر واقعاً در چین کارهایی انجام دهند ، این یک کار اضافی است.

کارت

برخی از نظرات منفی نیز وجود دارد.

کارت

از آنجا که من خودم تورنت را تجربه کرده ام و همچنین ادعای پشتیبانی مضراتی را در Surfshark VPN دیده ام ، بنابراین با این نظر مخالف خواهم بود.

دیدگاه کلی پس از خواندن اکثر نظرات در مورد Reddit مثبت بود.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me