Ātrākais bezmaksas VPN ātrdarbīgam šifrētam savienojumam

[ware_item id=33][/ware_item]

VPN pamatkoncepcija ir nodrošināt lietotājiem anonimitāti un datu drošību, taču ātrākais bezmaksas VPN ir tas, kas interneta lietotāju satrauc. Lielākā daļa cilvēku vienkārši vēlas apiet vietņu ierobežojumus un izvairīties no iespējām, ka IPS, valdības aģentūras un citas trešās puses tiek izsekotas vai notvertas..


Tie, kuri vēlas saņemt daudzsološu un pilnībā aizsargātu VPN pakalpojumu, parasti izvēlas apmaksātu VPN pakalpojumu, taču viņi arī saglabā efektīvo ātrumu savām vēlamajām prioritātēm..

Tas notiek tāpēc, ka visas aktivitātes, kuras veicat, atrodoties tiešsaistē, var būt ārkārtīgi kaitinošas, ja saskaras ar ātruma droseļvārstu. Tomēr šie ātruma jautājumi var arī apdraudēt jūsu privātumu, noplūstot datiem, ja tiek pārtraukts VPN savienojums.

Kāpēc cilvēki meklē ātrāko bezmaksas VPN

Mūsdienās interneta lietotāji ir patiesi neapmierināti, jo ir ārkārtīgi palielinātas satura piekļuves blokādes neatkarīgi no tā, kurā valstī jūs dzīvojat. Tāpēc vairums no viņiem nepievērš nozīmi privātumam, kurā trūkst bezmaksas VPN.

Daudzi cilvēki, īpaši tie, kuriem VPN jēdziens ir jauns, domā, ka vispirms vajadzētu izmēģināt bezmaksas pakalpojumu, jo viņiem ir bažas par naudas zaudēšanu. Arī tādas funkcijas kā satura atbloķēšana, IP aizēnošana un tvaicēšana bez ieguldījumiem ir lieliska pievilcība daudziem.

Straumētāji parasti nerūpējas par privātumu, viņu patiesā vajadzība ir anonimitāte un ātrums. VPN parasti samazina ātrumu un problēma kļūst vēl intensīvāka, izmantojot bezmaksas VPN pakalpojumus; tomēr intensīvai straumēšanai ir nepieciešama papildu ātruma spēja, lai tā darbotos vienmērīgi. Tāpēc patiešām ir grūti atrast bezmaksas VPN ar atbilstošu ātruma veiktspēju. No otras puses, populārs interneta lietojums vilina, un tam ir nepieciešama privātums un anonimitāte.

Ar straumēm pastāv plašāki riski saņemt paziņojumus par autortiesībām. Tāpēc cilvēki izmanto VPN, lai aizklātu identitāti, vienlaikus kopīgojot un lejupielādējot torrenting failus.

Bet diemžēl VPN savienojums padara strauju lēcienu, jo tā ir smaga datu apstrādes procedūra. Ja mēs runājam par bezmaksas VPN, gandrīz neiespējami atrast bezmaksas VPN, kas ir pilnībā efektīvs ar straumēm.

Vai bezmaksas VPN pakalpojums ir reāls, bez maksas vai tikai šķietams?

Cilvēki parasti domā, ka bezmaksas VPN paplašinājums, ko viņi izmanto, ir nenovērtējams, un viņu piedāvātās funkcijas bez jebkādiem nodomiem to atbalsta. Tomēr viņi iekasē maksu no alternatīvām metodēm, ja negūstat peļņu naudas izteiksmē.

Komentārs no diskusijas Vai Hola VPN paplašinājumu ir vērts lejupielādēt?.

Diemžēl gandrīz visos tiešsaistē pieejamajos bezmaksas VPN paplašinājumos ir daži drošības trūkumi, kas lietotājiem rodas tūlīt pēc savienojuma izveidošanas vai dažkārt vēlāk. Tāpēc lielākajai daļai cilvēku ir jācieš no efektivitātes trūkuma, kas rada neapmierinātību. Tomēr mēs esam uzskaitījuši dažas no visvairāk adresētajām bezmaksas VPN lietotāju sūdzībām.

 • Neskaidra politika: Daudzi bezmaksas VPN pakalpojumi uztur neskaidru politiku attiecībā uz klientu datiem vai tiešsaistes pārlūkošanas darbībām. Bet patiesībā viņi vāc datus vai izseko lietotājus bez viņu ziņas.
 • Datu ierobežojumi: Kad jūs izveidojat savienojumu ar bezmaksas VPN, tie lielākoties ierobežo jūs līdz noteiktam datu ierobežojumam, kad to sasniedzat.
 • Ātruma nobīde: Bezmaksas VPN lielākoties samazina sistēmas interneta ātrumu, salīdzinot ar sākotnējo.
 • Ierobežotas servera atrašanās vietas: Jums gandrīz visiem bezmaksas VPN paplašinājumiem bija jāredz premium klases pakalpojumu piedāvājumi. Tātad bezmaksas pakalpojumu lietotājiem ir ļoti ierobežots serveru daudzums.

Tomēr, ņemot vērā visus šos drošības trūkumus un neefektivitāti, vairumam cilvēku rūp tikai ātruma problēmas.

Bet kāpēc vislielākās bažas rada ātrākais bezmaksas VPN?

Tas notiek tāpēc, ka tad, kad VPN ir ārkārtīgi lēns un lēns ātrums, lietotāji saskaras ar dažādām drošības problēmām un pārlūkošanas grūtībām..

Visnekaitīgākās problēmas, ar kurām nākas saskarties, ja VPN savienojumā ir ātruma trūkumi;

 • Datu zaudēšanas risks palielinās, ja savienojums tiek atspējots ātruma kavējumu un sistēmas karājas dēļ. Kad VPN pārstāj darboties, lietotāja dati tiek pakļauti nepiederošai personai, līdz VPN atjauno savienojumu.
 • Lēna lejupielāde tas varētu būt liels apgrūtinājums ar lēnajiem VPN pakalpojumiem, it īpaši, ja darīšana ir saistīta ar smagu lietu.
 • Straumēšanas vilšanās ir visvairāk kaitinoša problēma, ja jums nepieder ātrs VPN pakalpojums. Tā ir problēma, ar kuru saskaras visvairāk, jo lietotāji vienmēr pārlūko saturu un straumē saturu. Ilgstoša video ielāde un spēles iestrēgšana ir lietotājiem kaitinoša situācija.

VPN jāizvēlas uzmanīgi un pēc to darbības pārskatīšanas. Šajā ziņā varētu būt noderīga lietotāju pieredzes vai detalizētu rakstu lasīšana.

Tāpēc mēs esam pārbaudījuši arī dažus bezmaksas VPN pakalpojumus, starp kuriem tikai daži ir ātrākie bezmaksas VPN sniedzēji.

Ātrākie bezmaksas VPN pakalpojumi

Mēs esam pārbaudījuši dažus populāros VPN paplašinājumus, lai iegūtu tos, kas ir salīdzinoši ātrākie bezmaksas VPN pakalpojumi. Interneta lietotājs arī pats varēja sekot šai vieglajai testēšanas metodikai.

Pirmkārt, jums vajadzētu pārbaudīt savu pamata interneta ātrumu (jūsu ISP nodrošināto ātrumu), izmantojot ātruma pārbaudes rīkus, piemēram, testmy.net vai speedtest.net.

Tomēr, lai pārbaudītu noteiktu VPN, ierīcē jāatspējo savienojums un pēc tam jāpārbauda ātrums. Ja iegūtais rezultāts ir vienāds vai gandrīz vienāds ar jūsu pamata interneta ātrumu, nekā jūsu VPN pakalpojums nepalēnina interneta ātrumu.

5 ātrākais bezmaksas VPN, kas ir ļoti uzticams

Tāpēc visi šie ātrākie VPN pakalpojumi, par kuriem mēs šeit diskutējam, ir tie, kuriem pēc savienojuma parādīšanas ir vienāds vai gandrīz vienāds ātrums.

# 1 - TunnelBear VPN

tuneļa lāču alternatīvas

Ievērojamas iezīmes

 • Viegli izmantot
 • Nodrošiniet savienojumu ar 5 vienlaicīgām ierīcēm
 • Katru mēnesi 500 MB bezmaksas datu

Tunnelbear VPN ar visām fantastiskajām funkcijām arī nodrošina pietiekamu pārlūkošanas ātrumu, nepalēninot pamata ISP ātrumu. Tāpēc mēs to esam uzskatījuši par galveno ātrāko bezmaksas VPN prioritāti.

Viņi apgalvo, ka viņiem nav nulles reģistrēšanas politikas, kas ir lieliski, ja tā tiek piegādāta ar bezmaksas VPN. Tas notiek tāpēc, ka lielākā daļa bezmaksas VPN ir iesaistīti lietotāju datu noplūdē, tos neinformējot. TunnelBear nodrošina piekļuvi visām atdalīšanas vietām arī indivīdam, kurš izmanto tā bezmaksas versiju. Tāpēc lielāko daļu satura ir iespējams atbloķēt bez ātruma kavējumiem.

Trūkumi, kurus varētu piedzīvot

 • Papildu iespējas ir pieejamas ar premium versiju
 • Ierobežots lietojums
 • P2P failu koplietošana un straumēšana nav pieejama

# 2 - CyberGhost VPN

Ātrākais bezmaksas VPN ātrdarbīgam šifrētam savienojumam

Ievērojamas funkcijas

 • Efektīvs ātrums
 • Interneta nogalināšanas slēdzis
 • Neierobežots joslas platums

CyberGhost VPN ir vairāk nekā 850 serveri gandrīz 30 valstīs, tostarp ASV, Lielbritānijā, Vācijā, Francijā, Austrālijā, Kanādā, Japānā, Singapūrā un Meksikā. Šī funkcija ļauj to palielināt starp ātrākajiem bezmaksas VPN pakalpojumiem ar plašām atbloķēšanas iespējām.

Jūs to varat viegli iegūt kā ierīces bezmaksas VPN paplašinājumu, lejupielādējot to no Google Play veikala vai tieši no vietnes.

CyberGhost nodrošina jūs ar 256 bitu AES šifrēšanu, kas ir tāda pati kā tā, kas tiek piešķirta premium lietotājiem. Tomēr atšķirībā no vairuma bezmaksas VPN pakalpojumu tam ir neierobežots joslas platums, kas nozīmē, ka jūs varētu straumēt tiešsaistes saturu bez ātruma vilšanās un lietošanas bloķēšanas..

Bet bezmaksas versijā varētu būt uzmācīgas reklāmas, kas tiešsaistes pārlūkošanas laikā var radīt kairinājumu.

Trūkumi, kurus varētu piedzīvot

 • Ierobežotas servera vietas bezmaksas VPN lietotājiem
 • Uznirstošās reklāmas

# 3 - Vēstu VPN

Windscribe-VPN-pārskats

Ievērojamas funkcijas

 • 10 GB dati
 • Viegli izmantot
 • 11 serveru vietas ar bezmaksas versiju

Windscribe VPN ir arī vislabākais pakalpojums mūsu ātruma pārbaudēm, un šī iemesla dēļ mēs to esam uzskatījuši par ātrākajiem bezmaksas VPN pakalpojumiem.

Jūs varētu baudīt ātru straumēšanu un pārlūkošanu ar pietiekamu datu ierobežojumu 10 GB. Šie dati varētu palielināties līdz 15 GB ar jūsu čivināt.

Jūs varētu lejupielādēt Windscribe VPN gandrīz visās ierīcēs ar dažādām platformām, ieskaitot Windows, Mac, iOS, Blackberry, Chrome, Firefox un Opera. Tomēr operētājsistēmai Linux un Android ir nepieciešama pro versija.

Trūkumi, kurus varētu piedzīvot

 • Vienlaicīgi jūs varētu iespējot tikai vienu savienojumu
 • Ierobežots lietojums

# 4 - SurfEasy VPN

Ātrākais bezmaksas VPN ātrdarbīgam šifrētam savienojumam

Ievērojamas funkcijas

 • Viegli uzstādāma
 • Dažādi serveri
 • Apmierinošs klientu serviss

SurfEasy VPN ir daudz funkciju, kā arī pakalpojums, kas ir veiksmīgi darbojies mūsu ātruma pārbaudē. Tāpēc mēs esam noapaļojuši šo VPN ātrāko bezmaksas VPN sniedzēju sarakstā.

Tas lietotājiem nodrošina 500 MB datu pārsūtīšanu, kā arī iespēju palielināt šo ierobežojumu, iesakot SurfEasy VPN draugiem un ģimenes locekļiem. Tam ir viegli savienojams VPN pakalpojums, kā arī lietotnes ir arī viegli lietojamas.

Pietiekams servera daudzums ar SurfEasy bezmaksas VPN palielina atbloķēšanas iespējas un nodrošina vairāk straumēšanas un pārlūkošanas satura.

Trūkumi, kurus varētu piedzīvot

 • Vai jums ir daži savienojumu žurnāli
 • Starta plānā - 2 GB ierobežojums

# 5 - Hotspot vairoga VPN

Ātrākais bezmaksas VPN ātrdarbīgam šifrētam savienojumam

Ievērojamas funkcijas

 • Dažādas servera atrašanās vietas
 • Neierobežots joslas platums
 • Wi-Fi drošība

HotSpot Shield VPN ir arī viens no ātrāko bezmaksas VPN pakalpojumu ieteikumiem, kas lietotājiem nodrošina pienācīgu pārlūkošanas ātrumu, izmantojot dažas ievērojamas funkcijas. Izmantojot šo VPN, jums nepieciešams tikai viens klikšķis, lai iespējotu un atspējotu savienojumu.

Tomēr, ja izmantojat Hotspot vairogu, problēmu ar joslas platuma ierobežojumiem pazūd. Tātad atbloķēšanas pieredze var kļūt daudz labāka ar ātru ātrumu un neierobežotu joslas platumu. Bet, izmantojot šo bezmaksas VPN pakalpojumu, jūs varētu saskarties ar uzmācīgām reklāmām. Arī privātuma aizstāvjiem tās atrašanās vieta ASV nedaudz satrauc.

Trūkumi, kurus varētu piedzīvot

 • Atrodas ASV
 • Rādiet reklāmas pārlūkošanas laikā

Kāpēc lielākoties tiek norauti bezmaksas VPN

Bezmaksas VPN pakalpojumi parasti iegūst ātru popularitāti, pateicoties to bezmaksas pakalpojumiem. Tomēr vairums cilvēku nezina par to, ka lietotāji, kuri izvēlas šos pakalpojumu sniedzējus, daudzu jautājumu risina tieši pēc dažām apsvēršanas dienām.

Praktiski tam vajadzētu būt izplatītam jautājumam, kā šie pakalpojumi gūst peļņu, ja tie neuzliek naudu?

Gandrīz katram VPN ir tādas problēmas kā uznirstošā reklāma, kuras cēlonis var būt trešās puses izsekošana jūsu tiešsaistes pārlūkošanas vēsturē, vai arī tā var tikt nodrošināta ar jūsu interneta izvēli. Arī bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzējiem ir neskaidra privātuma politika, un daudzi no viņiem noplūst lietotāju datus, tos neatzīstot.

Tāpēc jums jāatceras, ka bezmaksas VPN nevarēja jūs apkalpot ar visām uzlabotajām funkcijām un efektīvu privātumu. Lai iegūtu šādu privātumu, atbilstošu ātrumu, efektīvas funkcijas un visu paketi, jums jāizvēlas cienījams un pilnīgs VPN pakalpojums, kurā ir vērts ieguldīt. Tomēr tādi VPN kā NordVPN un PureVPN ir pieejami par pārsteidzoši zemām cenām ar gandrīz USD 3 mēnesī, kas ir pieņemami katram cilvēkam.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me