TunnelBear apskats – vai TunnelBear ir drošs? Un alternatīvas

[ware_item id=33][/ware_item]

Atjaunināts 2019. gada 20. maijā


Ir daudz tirgū jaunu vai arī bezmaksas VPN pakalpojumu. Bet par nožēlu, tikai daži ir pietiekami efektīvi, lai nodrošinātu jums pienācīgu aizsardzību. Šāds nosaukums ir TunnelBear VPN.

Tunnebear VPN piedāvā daudzas iespējas, piemēram, bloķētu vietņu atbloķēšanu. Arī straumējot un lejupielādējot saturu un vēl daudz ko citu. Bet ko lietotājs vēlas, veicot visu šo lietu? Galvenā prioritāte ir drošība, un tāpēc mēs esam šeit TunnelBear alternatīvas.

Varētu būt arī daži no VPN, kurus izmanto daudzi interneta lietotāji neaizsargāti cilvēkiem nezinot par viņiem.

Tehniskās apskates šajā tuneļa apskates pārskatā

Romas Sapienza universitātes un Londonas Karalienes Marijas universitātes pētnieki 2015. gadā publicēja pētījumu, kas parāda 14 VPN, tai skaitā Tunnelbear, trūkst drošības. Tie var atklāt visu lietotāju pārlūkošanas vēsturi, izmantojot “IPv6 trafika noplūdi” vai “DNS nolaupīšanu”, bet Tunnelbear ir atrasts ar abiem.

Lai gan TunnelBear ir veikusi 2016. gadā atkal atrasto ievainojamību revīziju un ir apgalvojusi, ka tās novērš vēlāk 2017. gadā. Bet vairums lietotāju nevēlas uzņemties risku pēc šādas atklātās ievainojamības, it īpaši, ja ir potenciāli un aktīvi VPN nodrošinātāji.

Vai Tuneļdzirsts atbilst mērķim??

Vienīgais mērķis, kura dēļ lietotāji ārkārtīgi izvēlas VPN, ir tiešsaistes privātums. Ja pārlūkojot un atbloķējot failus, jūs neesat aizsargāts nekā hakeri, valdības aģentūras un interneta pakalpojumu sniedzēji varētu jūs viegli izsekot. Tāpēc visi pārējie ieguvumi tiek iekrāsoti, ja jūs nesaņemat anonimitāti un privātumu. Šajā vietā TunnelBear ir riskanti un neaizsargāti.

Lai rūpētos par VPN meklētājiem, lai atrastu sev piemērotu VPN sniedzēju, mēs esam sakārtojuši dažas no labākajām TunnelBear alternatīvām.

Atšķirība starp samaksu & Bezmaksas versijas:

TunnelBear ir virtuāls privātais tīkls, kas piedāvā abus samaksāts un bez maksas pakalpojums, kas tika dibināts 2011. gadā un atradās Kanādā. Tomēr šī gada sākumā, 8. martā, nozīmīgā paziņojumā par TunnelBear VPN tika teikts, ka antivīrusu uzņēmums McAfee iegādājas VPN. Saskaņā ar McAfee teikto, viņi plāno integrēt TunnelBear tehnoloģiju savā VPN produktā Safe Connect.

Tagad TunnelBear VPN pakalpojums, iespējams, ievēro ASV likumus, tomēr VPN komanda turpinās strādāt ar TunnelBear produktiem ar savu zīmolu.

Abiem pakalpojumu sniedzējiem ir motīvs strādāt kopā un piedāvāt lietotājiem labākos risinājumus tiešsaistes drošībai.

TunnelBear VPN piedāvā bezmaksas, kā arī maksas pakalpojumus, starp kuriem, manuprāt, bezmaksas versija ir lieliska. Tomēr TunnelBear maksas pakalpojumu nav daudz. Abām versijām ir vienādas iespējas, tikai ar datu ierobežojumu 500 GB bez maksas.

Kopumā ir 20 valstis, kurās darbojas TunnelBear serveri. Varat arī savienot piecas ierīces vienlaikus ar vienu kontu. Tas atbalsta visas populārās platformas, ieskaitot Windows, Mac, Android un iOS, kā arī piedāvā paplašinājumus pārlūkam Chrome un Opera.

VPN pakalpojuma ātrums nav tik labs, kā arī ar Windows lietotni. Vietne “Tunnelbear” ir informatīva, un pakalpojums ir ārkārtīgi ērti lietojams, taču viņiem nav tieša tērzēšanas atbalsta. Atbilde uz e-pastu tika saņemta 6-7 stundu laikā, un atbilde bija labvēlīga un labi izstrādāta.

Lietotāju atsauksmes par Reddit & Twitter

Sociālo mediju platformas kļūst par būtisku avotu gan pieredzes apmaiņai, gan ierosinājumu iegūšanai. Turklāt, izvēloties kādu produktu, cilvēki uzticas to lietotāju pieredzei un pārskatiem, kuri to jau izmanto.

Tāpat VPN klientiem vai cilvēkiem, kas vēlas saņemt VPN, šādām atsauksmēm ir jābūt noderīgām lēmumu pieņemšanā. Tomēr tas varētu arī palielināt viņu zināšanas par VPN.

#TunnelBear ne tikai esat paņēmis naudu un piedāvājis atbalstu, kad jūsu produkts tagad nedarbojas, es pat nevaru ziņot par problēmu

- Endrjū (@ andy5stevenson1) 2017. gada 5. jūnijs

Būtisks jebkura VPN pakalpojuma faktors ir tā klientu atbalsts, kas var satraukt lietotāju, ja tam ir trūkumi. Tas ir tas, par kuru lietotājs sūdzas par Tunnelbear, kurš, iespējams, nav saņēmis atbildi uz viņa uzdoto problēmu.

Patiešām slikta pieredze ar TunnelBear no vpnreviews

Redditor ir dalījies ar savu detalizēto pieredzi saistībā ar TunnelBear VPN, iekļaujot dažādus jautājumus, kā arī sarūgtinošu atbildi, kas saņemta no VPN pakalpojumu sniedzēja. Komentārs no diskusijas Patiešām sliktā pieredze ar TunnelBear.

TunnelBear datu šifrēšana:

TunnelBear nodrošina jums divus šifrēšanas protokolus, proti, OpenVPN un IPSec / IKEv2. Windows, Mac OSX un Android lietotāji varēja izmantot OpenVPN protokolu. Tomēr iOS klientiem ir 2. slāņa tunelēšanas protokola (L2TP) / interneta protokola drošības (IPsec) vai interneta atslēgu apmaiņas 2. versijas (IKEv2) iespējas. Tāpēc ikvienam, kurš vēlas iegūt OpenVPN operētājsistēmā iOS, būs jāizmanto trešo personu savienojuma programmatūra.

Visām platformām, izņemot iOS 8 un vecākas versijas, ir iespēja izmantot 256 bitu AES šifrēšanu kopā ar SHA256 autentifikāciju. IOS 8 versijai ir AES 128 bitu šifrēšana ar SHA-1 autentifikāciju.

Lai nodrošinātu labāku drošību un privātuma autentifikāciju, TunnelBear VPN ir veicis trešo personu auditu. Šīs revīzijas rezultātā tiek saņemtas pozitīvas pretenzijas par pakalpojumu sniedzēja privātumu un tiek sekmēti drošības solījumi, ko sniedz TunnelBear VPN..

Papildus VigilantBear (nogalināšanas slēdzim), TunnelBear nesen ir izlaidis divus Beta labojumus IP noplūdes problēmu risināšanai. Šie papildinājumi varētu palīdzēt novērst IPv6 un IP noplūdes gadījumā, ja jūsu VPN savienojums nedarbojas.

TunnelBear apskats - vai TunnelBear ir drošs? Un alternatīvas

Ja nepieciešams, varat pārslēgties uz beta versiju. Pretējā gadījumā jums vajadzētu palikt pie nogalināšanas slēdža funkcijas.

TunnelBear alternatīvas: izvairīšanās no drošības problēmām

Šeit ir galvenās ieteicamās opcijas, nevis TunnelBear.

# 1 - UltraSurf

UltraSurf ir bezmaksas VPN starpniekserveris, kas ļauj apiet interneta ierobežojumus ar atbilstošu privātuma aizsardzību. Tā varētu būt saprātīga TunnelBear alternatīvu izvēle, jo tā nodrošina identitātes aizēnošanu, kā arī notīra pārlūkošanas vēsturi, lai aizsargātu datus no snoopers un izsekotājiem.

Google interneta veikalā tas ir novērtēts ar 4,6 no 5, kas parāda labu pārskatu par cilvēkiem visā pasaulē. UltraSurf VPN ir devis lielu uzticamību VPN meklētājiem ar dabisku savienojuma procesu, bez reģistrācijas un bez pieteikšanās vilšanās.

Izmantojot šo bezmaksas VPN, jūs varētu atbloķēt populāras vietnes un saturu, neskarot ierobežojumus tādām lietām kā joslas platums. Viņi ir izlaiduši beta versiju saviem Android klientiem, kuriem būs viegli izveidot savienojumu ar Wifi, 4G, 3G un visiem mobilajiem pārvadātājiem..

Plusi Mīnusi
Vidējais lapas ielādes ātrums Pēkšņa lietotāju sūdzību atvienošana
Labi darbinoša Android versija Ar noteiktu laiku efektivitāte samazinās
Bloķē reklāmas
Ātra savienojamība

C

Nr. 2 - Spotflux Lite

Spotflux Lite varētu būt efektīva iespēja tunelveida alternatīvām, jo ​​tas ir ieguvis vairāk nekā 30 800 lietotāju Chrome interneta veikalā, kuri to ir novērtējuši kā 4 no 5. Lai panāktu šādu lietotāju reakciju, tas ir līdzeklis, kas atspoguļo apmierinošu veiktspēju, ko varēja piedzīvot viņiem.

Spotflux VPN ir bezmaksas pakalpojums, kas lietotājiem piedāvā dažas no ārkārtas funkcijām starp visiem bezmaksas VPN pakalpojumiem. Tas nodrošina jums atbilstošu aizsardzību pret vispārpieņemtiem tiešsaistes draudiem, piemēram, datu izsekošanu vai kiberuzbrukumiem. Izmantojot Spotflux, jūs varētu izvairīties no uzmācīgām reklāmām, sīkdatņu izsekošanas un citas lietas, kas apdraud jūsu privātumu.

Ceļojot jūs arī varētu baudīt drošu internetu, jo šis VPN nodrošina savienojumu pat tad, ja ir izveidots savienojums ar publisku Wi-Fi.

Plusi

 • Efektīva satura atbloķēšana
 • Notiek ļaunprogrammatūras un vīrusu skenēšana
 • Varētu pārlūkot reklāmas bez reklāmām

Mīnusi

 • Zem vidējā līmeņa klientu atbalsts
 • Atrodas ASV
 • Savienojumu žurnāli tiek glabāti

# 3 - SurfEasy

Bezmaksas bezmaksas VPN pakalpojumam SurfEasy ir gandrīz 75 000 lietotāju, un tas ir piešķīris vērtējumu 5 no 5 Google interneta veikalā, un tas ir kaut kas pārsteidzošs. Pilnīgu zvaigžņu iegūšana no lietotājiem ir ārkārtīgi neparasta lieta.

Tas nodrošina bankas līmeņa šifrēšanu lietotāju tiešsaistes trafikam, tādējādi dodot tam potenciālu drošību pret dominējošajiem draudiem. Jūs varētu iegūt OpenVPN protokolu kā noklusējumu Mac, Windows un Android.

Viens no vissvarīgākajiem iemesliem, kāpēc viņi saņem labu lietotāju reakciju, ir viņu lieliskais klientu serviss, ar kura palīdzību lietotāju problēma tiek risināta īsi un efektīvi. Tas arī palīdz jums apiet ugunsmūrus un tiešsaistes ierobežojumus ar dažādām serveru vietām, kas tiešsaistes pārlūkošanu padara patiešām efektīvu.

Plusi

 • Apmierinošs ātrums
 • Ērta piekļuve
 • Labi veicamus klientu apkalpošanas pakalpojumus

Mīnusi

 • Vai jums ir daži savienojumu žurnāli

# 4 - Hotspot vairogs

Hotspot vairogs ir ārkārtīgi populārs VPN paplašinājums, jo pārlūks Chrome ir ieguvis vairāk nekā 1 653 300 lietotāju ar vairāk nekā 500 miljoniem lejupielāžu visā pasaulē. Tas varētu būt labākais no visiem tuneļdzirnavas alternatīvām, kuras indivīds varētu izvēlēties.

Hotspot vairogu ir ārkārtīgi viegli iespējot un savienot ar vienu klikšķi. Tomēr tās piedāvātās funkcijas ir daudzas ar dažām nesen ieviestām funkcijām, piemēram, reklāmu bloķēšana, izsekotāja bloķēšana, sīkfailu bloķēšana un aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru.

Viņi apgalvo, ka rūpējas par saviem bezmaksas pakalpojumu lietotājiem ar gandrīz visām funkcijām, kuras viņi nodrošina ar premium versiju. Izmantojot Hotspot Shield, jūs paliksit anonīms, vienlaikus atbloķējot bez joslas platuma ierobežojumu kairināšanas. Hotspot vairogs spēj nodrošināt neaizsargātas vietnes un ar pienācīgu ātrumu varētu apiet ierobežojumus.

Plusi

 • Neierobežots joslas platums
 • Wi-Fi drošība
 • Dažādas servera atrašanās vietas

Mīnusi

 • Atrodas ASV
 • Rādīt reklāmas lietotāju pārlūkprogrammās

# 5 - Zenmate VPN

Vēl viens populārs VPN paplašinājums ir Zenmate VPN, kas varētu būt saprātīga izvēle pret Tunnelbear alternatīvām. Saskaņā ar vērtējumiem, ko parādījis Chrome interneta veikals šajā VPN, paplašinājums tiek novērtēts ar 4 zvaigznītēm no 5. Ne tikai tas, ka Zenmate lietotāju skaits ir milzīgs, t.i., gandrīz 5 146 000 visā pasaulē.

Šāds uzticamības līmenis Zenmate VPN ir izveidots, pateicoties efektīvajam un ilgajam VPN piedāvātajam funkciju sarakstam.

Visizcilākā iezīme ir tā, ka valstīs, kurās atrodas serveri, ir ļoti daudz - 30. Tāpēc jums ir ārkārtīgi viegli atbloķēt vietnes, pārslēdzoties starp šiem serveriem, kad viens nedarbojas.

Arī ātrums, ko varētu izjust pēc savienojuma izveidošanas ar Zenmate VPN, ir pienācīgs un neuzrāda ievērojamu kritumu..

Plusi:

 • Gandrīz 30 serveru atrašanās vietas
 • Nav DNS noplūdes
 • Bloķē ļaunprātīgu programmatūru

Mīnusi:

 • Klientu atbalsts ar zemu veiktspēju
 • Lēns savienojums ar lietotnēm

Visvairāk uzdotais jautājums par TunnelBear (faqs)

Šeit ir visvairāk uzdotais jautājums par Tunnelbear pakalpojumiem, protokoliem un šifrēšanu.

Vai TunnelBear ir pilnīgi bez maksas?

Bezmaksas VPN pakalpojumu sarakstos varat viegli atrast TunnelBear kaut kur saraksta augšpusē. Nav šaubu, ka šim VPN pakalpojumu sniedzējam ir ļoti mazāk atšķirību viņu apmaksātās versijas un bezmaksas versijas funkcijās. Tomēr bezmaksas plāna datu ierobežojums ir tikai 500 MB, kas neļautu perfekti pārbaudīt video straumēšanas ātrumu un kvalitāti.

Tomēr laba lieta ir tā, ka jums ir piekļuve visiem serveriem, izņemot Austrālijas serveri, kas tikai atrodas premium versijā. Arī pēdējā ieviestā IntelliBear funkcija nav iekļauta bezmaksas versijā.

Iepazīstinām ar “IntelliBear" gudrāks Lācis, kurš var tunelēt dažas vietnes, bet ne citas! #vpn #privacy https://t.co/ZGx1qXkbOm

- TunnelBear (@theTunnelBear), 2014. gada 5. marts

Par laimi, jūs varētu palielināt bezmaksas versijas datu ierobežojumu līdz 1 GB, ja izliksit viņiem atbalstošu tvītu.

No otras puses, viņiem ir vēl divi plāni, kas tiek apmaksāti. mēneša plāns cena ir USD 9,99 mēnesī, par kuru jūs saņemat visas funkcijas, kā arī neierobežotu datu daudzumu. Otrs apmaksāts plāns ir paredzēts 12 mēneši (1 gads) kas nodrošina milzīgu atlaidi 58% mēnesī. Šajā plānā jums ir jāmaksā kopējā summa 49,88 USD, kas ir līdz 4,16 USD mēnesī.

Vai tunelBear ir drošs lietošanai?

Manuprāt, VPN sniedzēja drošība ir atkarīga no divām pamata lietām; pakalpojuma privātuma politika un šifrēšanas līmenis. Detalizēti apskatīšu mežizstrādes politiku, vēlāk rakstā. Tomēr TunnelBear VPN sniedz skaidru paziņojumu par politikas neierakstīšanu attiecībā uz nosacījumiem vai to, ko mēs sakām kā privātuma politiku.

TunnelBear VPN drošības perspektīva ir nedaudz atkarīga arī no atrašanās vietas un interneta noteikumiem šajā vietā. Kā minēts iepriekš, TunnelBear VPN ir Kanādas pakalpojumu sniedzējs, un saskaņā ar to jūs varat būt uzraudzībā. Kanādas valdība īsteno tādus likumus kā C-51, kuriem ir daži stingri noteikumi. Arī Kanāda ir daļa no piecām acu novērošanas darbībām, uz kuru pamata tās varēja dalīties ar pilsoņu datiem citās dalībvalstīs.

Turklāt ir jāņem vērā, ka TunnelBear VPN ir skaidri norādījis, ka lietotājam vienmēr ir jāpieņem savas valsts likumi un tas, kurā atrodas pakalpojumu sniedzējs..

Vai TunnelBear ir labs?

TunnelBear ir ievērojams pamanāmo un dažu atšķirīgo īpašību saraksts, kuras varētu uzskatīt par atbilstošu VPN pakalpojumu.

Pirmais un galvenais šī VPN ieguvums ir tas, ka tas nodrošina bezmaksas versija bez funkciju ierobežojumiem, tāpēc jūs varat iegūt priekšstatu par tā pakalpojumiem. Ir iespēja vienlaikus savienot 5 ierīces neatkarīgi no tā, kādus plānus izmantojat.

Otra galvenā lieta, kas ir liels ieguvums no TunnelBear VPN izmantošanas, ir lietošanas ērtums un vietne struktūra. Viņu vietnē ir gandrīz visa informācija, kuru lietotājs varētu meklēt. Navigācija tīmekļa vietnē ir vienkārša, un indivīds visu informāciju varēja viegli atrast ar skaidriem norādījumiem.

TunnelBear VPN darbojas arī Ķīnā, ja vien pirms ielidošanas to lejupielādējat un instalējat.

Dažas atšķirīgas un reti sastopamas VPN funkcijas nodrošina arī TunnelBear. IntelliBear (VPN tunelēšana), VigilantBear (Kill Switch) un anonīmās IP funkcijas ir iekļautas viņu pakalpojumā.

IntelliBear funkcija sniedz jums iespēju nodalīt vietnes, kuras vēlaties izveidot tunelī un kuras nevēlaties tuneļot. VigilantBear funkcija palīdz VPN noplūdēm, izmantojot automātisku interneta atvienošanu, ja pēkšņi parādās VPN kritumi.

Tomēr TunnelBear VPN ir daži trūkumi, kurus nevar ignorēt.

TunnelBear VPN to jums neatļauj torrent. Tas ir tāpēc, ka; VPN sniedzējs ievēro jūs, ievērojot Kanādas likumus, un tie tehniski ierobežo P2P torrentu un failu koplietošanu.

Turklāt ir daudz VPN pakalpojumu, kurus Netflix bloķē. Tāpēc, visticamāk, ir pārbaudīts, ka TunnelBear nedarbojas Netflix atbloķēšana.

Attiecībā uz klientu atbalsts no TunnelBear VPN, ir jāpiemin, ka tiešraides tērzēšanas atbalsts nav pieejams. Vienīgais veids, kā sazināties ar klientu atbalsta komandu, ir e-pasts, un tas nozīmē, ka jums ilgi jāgaida.

Vai TunnelBear uztur žurnālus?

TunnelBear privātuma politikā ir skaidri teikts: “TunnelBear NAV reģistrē nekādas klientu darbības, kas saistītas ar mūsu pakalpojumu periodu. Jūsu privātums ir sevišķi svarīgs. ”Tomēr to apgalvo lielākā daļa VPN pakalpojumu sniedzēju. Galvenā uzmanība būtu jāpievērš privātuma politikas detaļām, ja pakalpojumu sniedzējam ir klauzulas, kas nosaka datu glabāšanu.

Labā lieta par TunnelBear VPN ir tā, ka tā ļoti labi izstrādā visus noteikumus un nosacījumus viņu privātuma politikā. TunnelBear izskaidro visus priekšmetus, kurus varētu saglabāt, šo datu glabāšanas iemeslu un to, kas īsti tas ir.

Uzņēmums saglabā jūsu e-pasta adresi, vārdu, izmantoto mēneša datu kopējo daudzumu un jūsu ierīces OS versiju.

TunnelBear VPN piemin arī to datu sarakstu, kurus viņi neuzglabā. Viņi neapkopo lietotāja reālo un lietotājam piešķirto IP adresi. Viņi arī nereģistrē vietnes, kuras lietotājs apmeklē interneta pārlūkošanas laikā.

TunnelBear VPN privātuma politika ir neparasta attiecībā uz vienkāršību un saprotamību. Atšķirībā no citiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, TunnelBear ir īsa privātuma politika ar vienkāršu angļu valodu, kas sniedz skaidru priekšstatu par katru sīkumu..

Viņi arī piemin, ka kredītkartes iegāde var atklāt identitāti, jo personīgā informācija tiek kopīgota ar maksājumu apstrādātāju. Tāpēc viņi iesaka anonīmu Bitcoin darījumu metodi, kurā netiek glabāta informācija. Tomēr ir skaidri norādīts, ka “TunnelBear nekad neuzglabā visu jūsu kredītkartes numuru. Lai jūsu maksājuma informācija būtu droša, mēs pieņemam visus pieejamos drošības un daudzfaktoru autentifikācijas pasākumus, kas pieejami no šiem pakalpojumu sniedzējiem. ”

TunnelBear apskats - vai TunnelBear ir drošs? Un alternatīvas

TunnelBear atsauksmes par Reddit

Sociālo ziņu un diskusiju vietnē Reddit ir daudz pozitīvu, kā arī diezgan negatīvu atsauksmju par TunnelBear VPN. Zemāk ir daži pamanāmi komentāri par to, ko TunnelBear lietotāji domā par funkcijām un pakalpojumu. Komentārs no diskusijas Domas on Tunnelbear? Vai tas ir uzticams? Komentārs no diskusijas Domas on Tunnelbear? Vai tas ir uzticams??.

Šis komentārs par Netflix straumēšana ir nedaudz mulsinoši, jo es nevarēju savienot Netflix ar TunnelBear VPN. Tomēr ir daži komentāri, kas liecina, ka daži serveri varētu atbloķēt Netflix. Komentārs no diskusijas Torrenting with TunnelBear.

Par šo komentāru man jāpiemin, ka mokošs pakalpojumā TunnelBear ir aizliegts, un, lai iegūtu skaidru atbildi, varat sazināties ar atbalsta komandu. Pastāv arī iespēja, ka VPN uzrauga jūsu straumju trafiku un, ja tas netiek bloķēts, jūsu dati var tikt nodoti DMCA paziņojumiem. Komentārs no diskusijas Tunnel Bear ir vislabākie atjauninājumi. izmantojiet..

TunnelBear apskats: biežākās problēmas, ar kurām saskaras lielākā daļa lietotāju

Tunnelbear neļauj atvienoties

Lēnais TunnelBear savienojums ir aprīkots arī ar atvienošanas problēmām. Tas jūs varētu pakļaut kiberdraudiem un identitātes iedarbībai.

Biežu TunnelBear atvienojumu iemesls ir tas, ka tas izmanto tikai vienu interneta savienojumu, lai visus datus pārsūtītu uz VPN serveri. Pat ja jūsu Wi-Fi signālam ir tikai viens kritums, TunnelBear VPN savienojums samazināsies.

Lēna savienojamība un interneta pārlūkošana

Komentārs no diskusijas Domas on Tunnelbear? Vai tas ir uzticams??.

Pirms TunnelBear VPN testēšanas esmu daudz klausījies par nokavēto ātrumu un lēnu interneta savienojumu ar viņu pakalpojumu. Pārbaudot pakalpojumu, ātrums samazinās līdz 50%, salīdzinot ar manu parasto interneta ātrumu bez VPN. Arī dažādu serveru ātrumā nebija lielas atšķirības, tomēr AK serveri darbojās vispiemērotākos.

Ja jūs salīdzināt šo ātrumu ar citu VPN veiktspēju, iespējams, ka to redzēsit daudz vairāk. Tomēr ir daži lēti, kā arī cienījami VPN, piemēram, PIA. Ir arī tādi VPN kā ExpressVPN, kas pārspēj visu ātrumu un vispārējās iespējas.

Vai TunnelBear ir vērts to izmantot?

TunnelBear bezmaksas versija ir labāka salīdzinājumā ar citiem bezmaksas VPN pakalpojumiem. Tomēr, ja vēlaties tikai šifrēšanu un drošību, TunnelBear ir laba iespēja, bet, ja jūs plānojat veikt citas darbības, piemēram, straumēšanu, atbloķēšanu un straumēšanu, tad jums to nevajadzētu apsvērt.

Tas ir tāpēc, ka TunnelBear neatbalsta P2P failu koplietošanu, un arī VPN ātrums nedaudz atpaliek.

Secinājums

Zinot visas pakalpojuma drošības nepilnības, neviens nevēlas pie tā pieķerties, un tas varētu būt TunnelBear lietotāju gadījumā, kuri meklē TunnelBear alternatīvas. Mēs esam apsprieduši labākās bezmaksas VPN alternatīvas, tomēr ir svarīgi precizēt, ka bezmaksas pakalpojumu sniedzējs gūst labumu no viena vai otra veida. Tāpēc esiet piesardzīgs, jo bezmaksas VPN var apdraudēt jūsu privātumu.

Tāpēc ieteicams apsvērt īstu apmaksātu VPN, bet personas, kurām nepieciešama regulāra aizsardzība, varētu izmantot arī bezmaksas VPN pakalpojumus.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me