סקירת TunnelBear – האם TunnelBear בטוח? ואלטרנטיבות

[ware_item id=33][/ware_item]

עודכן ב- 20 במאי 2019


ישנם שירותי VPN רבים החדשים בשוק או אלה הניתנים בחינם. אך באופן מאכזב מעט מאוד יעילים מספיק בכדי לספק לך את ההגנה הראויה. שם כזה הוא TunnelBear VPN.

VPN של Tunnebear מספק לך הזדמנויות רבות כגון ביטול חסימת אתרים חסומים. כמו כן סטרימינג והורדת תוכן ועוד ועוד. אבל מה משתמש רוצה בזמן שהוא עושה את כל הדברים האלה? העדיפות העיקרית היא האבטחה, וזו הסיבה שאנו כאן חלופה למנהרהs.

חלק ממשתמשי ה- VPN המשמשים רבים ממשתמשי האינטרנט יכולים להיות גם פגיע מבלי שאנשים יידעו עליהם.

טכנאים בסקירת מנהרות זו

חוקרים מאוניברסיטת Sapienza ברומא ואוניברסיטת המלכה מרי בלונדון פרסמו מחקר בשנת 2015, שמראה חסרה אבטחה ב- 14 VPN כולל Tunnelbear. אלה יכולים לחשוף את כל היסטוריית הגלישה של המשתמשים באמצעות "זליגת תנועה IPv6" או "חטיפת DNS" אך מנהרת המנהרות נמצאה עם שניהם.

למרות זאת, TunnelBear ביצעה ביקורת על הפגיעויות שנמצאו שוב בשנת 2016 וטענה לתקן אותן מאוחר יותר בשנת 2017. אבל, רוב המשתמשים לא ירצו להסתכן אחרי פגיעויות חשופות כאלה במיוחד כאשר ישנם ספקי VPN פוטנציאליים ופעילים..

האם Tunnelbear פוגש את המטרה?

המטרה היחידה שבה המשתמשים בוחרים בצורה עצומה VPNs לעצמם היא פרטיות מקוונת. אם אינך מוגן בזמן גלישה בדברים וביטול החסימה מאשר האקרים, סוכנויות ממשלתיות וספקיות אינטרנט יכולות לעקוב אחריך בקלות. לכן, כל היתרונות האחרים מוצלים אם אינך מקבל אנונימיות ופרטיות. זה המקום בו TunnelBear הוא מסוכן ופגיע.

כדי לספק את שואלי ה- VPN לברר ספק VPN מתאים לעצמם, מינו כמה מהחלופות הטובות ביותר ל- TunnelBear..

ההבדל בין בתשלום & גרסאות בחינם:

TunnelBear היא רשת פרטית וירטואלית המציעה את שניהם שולם ו חינם שירות שהוקם בשנת 2011 והוקם בקנדה. עם זאת, מוקדם יותר השנה, ב- 8 במרץ, בהודעה משמעותית ביחס ל- VPN של TunnelBear נכתב כי חברת האנטי-וירוס מקאפי רוכשת את ה- VPN. על פי מקפי, הם מתכננים לשלב את הטכנולוגיה של TunnelBear במוצר ה- VPN שלהם, Safe Connect.

כעת, שירות ה- VPN של TunnelBear עלול לפעול על פי החוק האמריקני, ובכל זאת צוות ה- VPN ימשיך לעבוד על מוצרי TunnelBear תחת המותג שלו..

לשני הספקים יש מניע לעבוד יחד ולספק למשתמשים את הפתרונות הטובים ביותר לאבטחה מקוונת.

ה- VPN של TunnelBear מציע שירות בחינם כמו גם בתשלום שביניהם הגרסה החינמית מצוינת לדעתי. עם זאת, אין הרבה עם השירות בתשלום של TunnelBear. לשתי הגרסאות יש את אותן תכונות עם הגבלת נתונים של 500 ג'יגה בחינם בלבד.

יש בסך הכל 20 מדינות בהן שרתי TunnelBear נמצאים. כמו כן, אתה יכול לחבר חמישה מכשירים בו זמנית עם חשבון אחד. הוא תומך בכל הפלטפורמות הפופולריות כולל חלונות, מק, אנדרואיד ו- iOS, וכן הוא מציע את הרחבות ל- Chrome ולאופרה.

הביצועים המהירים של שירות ה- VPN אינם כה טובים כמו שהיו תקלות באפליקציית Windows. אתר Tunnelbear הוא אינפורמטיבי, והשירות קל לשימוש במיוחד, אך אין להם תמיכה בצ'אט חי. תגובת הדוא"ל התקבלה תוך 6-7 שעות, והתשובה הייתה מועילה ומוארכת היטב.

משוב של משתמשים ב- Reddit & טוויטר

פלטפורמות המדיה החברתית הופכות למקור חיוני עבור שתיהן, שיתוף חוויות והצעות. כמו כן, בבחירת אחד מהמוצרים אנשים סומכים על החוויות והביקורות של המשתמשים שכבר משתמשים בהם.

באופן דומה, עבור לקוחות VPN או האנשים שרוצים לקבל VPN ביקורות כאלה צריכות להיות מועילות בקבלת ההחלטות. עם זאת, זה יכול גם להגדיל את הידע שלהם בנושא VPN.

#TunnelBear לא רק שלקחת את הכסף שלי ורץ להציע שום תמיכה כשהמוצר שלך לא עובד עכשיו, אני אפילו לא יכול לדווח על הבעיה

- אנדרו (@ andy5stevenson1) 5 ביוני, 2017

גורם חיוני לכל שירות VPN הוא תמיכת הלקוחות שלו שעלולה לתסכל את המשתמש אם יש לו פגמים. זה מה שמשתמש מתלונן על Tunnelbear שאולי לא קיבל מענה לבעיה המטופלת שלו.

ניסיון ממש רע עם TunnelBear מ- vpnreviews

Redditor שיתף את ניסיונו המפורט ב- VPN של TunnelBear המקיף סוגיות שונות וגם תגובה מאכזבת שהתקבלה מספק ה- VPN. תגובה מהדיון ניסיון ממש רע עם TunnelBear.

הצפנת נתונים של מנהרה

TunnelBear מספק לך שני פרוטוקולי הצפנה שהם OpenVPN ו- IPSec / IKEv2. המשתמשים ב- Windows, Mac OSX ואנדרואיד יכולים להשתמש בפרוטוקול OpenVPN. עם זאת, ללקוחות iOS יש את האפשרויות של שכבת 2 פרוטוקול מנהרות (L2TP) / אבטחת פרוטוקול אינטרנט (IPsec) או Internet Key Exchange גרסה 2 (IKEv2). לכן, כל מי שמוכן להשיג OpenVPN ב- iOS יצטרך להשתמש בתוכנת חיבור של צד שלישי.

למעט גירסאות ה- iOS 8 והגרסאות הישנות יותר, לכל הפלטפורמות יש אפשרות להשתמש בהצפנת AES 256-ביט יחד עם אימות SHA256. גרסת ה- iOS 8 כוללת את ההצפנה של AES 128 סיביות עם אימות SHA-1.

למתן אימות אבטחה ופרטיות טובים יותר, VPN TunnelBear ערך את הביקורת של צד שלישי. ביקורת זו מביאה לטענות חיוביות ביחס לפרטיות הספק ושניות את הבטחות האבטחה שמבצעות ה- VPN של TunnelBear..

בנוסף ל- VigilantBear (מתג להרוג), TunnelBear שחרר לאחרונה שני תיקוני בטא לפיתרון בעיות דליפת ה- IP. תוספות אלה יכולות לעזור במניעת דליפות IPv6 ודליפות IP למקרה שחיבור ה- VPN שלך יירד.

סקירת TunnelBear - האם TunnelBear בטוח? ואלטרנטיבות

אתה יכול לעבור לגרסת הבטא אם יש צורך. אחרת, עליכם להישאר דבקים בתכונה של מתג להרוג.

חלופות מנהרות: התעלמות מדאגות ביטחוניות

להלן האפשרויות המומלצות המובילות במקום TunnelBear.

# 1 - UltraSurf

UltraSurf הוא פרוקסי VPN חינמי המאפשר לך לעקוף מגבלות אינטרנט עם הגנת פרטיות מתאימה. זו יכולה להיות בחירה אינטליגנטית לחלופות של TunnelBear מכיוון שהיא מספקת זהויות מעורפלות כמו גם מנקה את היסטוריית הגלישה כדי להגן על נתונים מפני חוטפים ועוקבים..

הוא דורג 4.6 מתוך 5 בחנות האינטרנט של גוגל המציגה סקירה טובה של אנשים בכל רחבי העולם. VPN של UltraSurf העניק אמינות רבה לשוחרי ה- VPN עם תהליך חיבור טבעי ללא רישום וללא תסכולים בכניסה.

עם VPN חינמי זה, תוכלו לבטל את החסימה של אתרים ותכנים פופולריים מבלי לעמוד בפני המגבלות בדברים כמו רוחב פס. הם הוציאו גרסת בטא עבור לקוחות אנדרואיד שעבורם תהיה משימה קלה להתחבר ל- Wifi, 4G, 3G ולכל ספקי הסלולר..

מקצוענים חסרונות
מהירות טעינה מהירה של העמוד בביצוע ניתוק פתאומי של תלונות ממשתמשים
גרסת אנדרואיד עם ביצועים טובים עם זמן מסוים היעילות פוחתת
חוסם מודעות
קישוריות מהירה

ג

# 2 - Spotflux Lite

Spotflux Lite יכולה להיות אופציה יעילה לחלופות לניקוי מנהרות שכן היא צברה למעלה מ -30,800 משתמשים בחנות האינטרנט של Chrome אשר דירגו אותה 4 מתוך 5. כדי להשיג תגובה כזו מהמשתמשים היא תכונה המשקפת ביצועים משביע רצון שיכול היה לחוות על ידי אותם.

Spotflux VPN הוא שירות חינמי המציג למשתמשים חלק מהפונקציונליות יוצאת הדופן מבין כל שירותי ה- VPN החינמיים. זה נותן לך הגנה נאותה מפני איומים מקוונים נפוצים כמו מעקב אחר נתונים או התקפות סייבר. באמצעות Spotflux תוכלו להתחמק ממודעות פולשניות, מעקב אחר עוגיות ועוד דבר כזה המסכן את פרטיותכם.

כמו כן, תוכלו ליהנות מאינטרנט בטוח בזמן נסיעה שכן VPN זה מאבטח חיבור גם אם אתם מחוברים לאינטרנט אלחוטי ציבורי.

מקצוענים

 • יעיל בביטול חסימה של תוכן
 • ממשיך לסרוק את התוכנות הזדוניות והנגיפים
 • אתה יכול לחוות גלישה ללא מודעות

חסרונות

 • מתחת לתמיכת הלקוחות הממוצעת
 • מבוסס בארצות הברית
 • יומני החיבור נשמרים

# 3 - SurfEasy

שירות ה- VPN בחינם SurfEasy מונה כמעט 75,000 משתמשים והוא נתן את הדירוג של 5 מתוך 5 בחנות האינטרנט של גוגל, וזה משהו מדהים. קבלת כוכבים מלאים מהמשתמשים זה דבר יוצא דופן ביותר.

היא מספקת הצפנה ברמה בנקאית לתעבורה המקוונת של המשתמשים, ולכן מעניקה לה ביטחון פוטנציאלי מפני איומים שרווחים. אתה יכול לקבל פרוטוקול OpenVPN כברירת מחדל ב- Mac, Windows ו- Android.

אחד הגורמים החשובים ביותר עבורם הם מקבלים מענה טוב למשתמש הוא שירות הלקוחות המצוין שלהם דרכו ניתן לטפל בבעיית המשתמש תוך זמן קצר ויעיל. זה גם עוזר לך לעקוף חומות אש והגבלות מקוונות עם מיקומי שרת שונים שמייעלים את הגלישה המקוונת באמת.

מקצוענים

 • מהירות משביעת רצון
 • גישה נוחה
 • ביצוע שירות טוב של לקוחות

חסרונות

 • יש כמה יומני חיבור

# 4 - מגן נקודה חמה

מגן נקודה חמה הוא תוסף VPN פופולרי במיוחד מכיוון ש- Chrome צבר יותר מ- 1,653,300 משתמשים עם למעלה מ- 500 מיליון הורדות בכל רחבי העולם. זה יכול להיות הטוב ביותר מבין חלופות דוברות המנהרות שאדם יכול לבחור בהן.

מגן נקודה חמה הוא קל מאוד להפעלה ולחיבור בלחיצה אחת בלבד. עם זאת, התכונות שהיא מספקת הן רבות עם תכונות שהועלו לאחרונה כמו חסימת מודעות, חסימת Tracker, חסימת עוגיות והגנה מפני תוכנות זדוניות..

הם טוענים שהם מספקים למשתמשים בשירות החינם כמעט את כל הפיצ'רים שהם מספקים עם גרסת הפרימיום. באמצעות Hotspot Shield, אתה נשאר אנונימי תוך ביטול חסימה ללא מטרד של מגבלות רוחב הפס. למגן נקודה חמה יש אפשרות לאבטח את האתרים הלא מוגנים ויכולים לעקוף מגבלות במהירות הגונה.

מקצוענים

 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • אבטחת Wi-Fi
 • מיקומי שרת שונים

חסרונות

 • מבוסס בארצות הברית
 • הצג מודעות בדפדפני המשתמש

# 5 - Zenmate VPN

תוסף VPN פופולרי נוסף הוא VPN של Zenmate שיכול להיות בחירה נבונה כנגד חלופות Tunnelbear. על פי הדירוגים שמציגה חנות האינטרנט של Chrome VPN זה, התוסף דורג 4 מתוך 5 כוכבים. לא סתם זה, אוכלוסיית המשתמשים ב- Zenmate היא אדירה, כלומר כמעט 5,146,000 ברחבי העולם.

רמת אמון כזו ב- VPN של Zenmate פותחה בגלל רשימת התכונות היעילה והארוכה שיש ל- VPN להציע.

התכונה הבולטת ביותר היא שיש להם מספר עצום של מדינות הממוקמות על ידי שרתים והיא בת 30. לפיכך, קל מאוד לך לבטל את החסימה של אתרים על ידי מעבר בין שרתים אלה כאשר אחד מהם לא עובד..

כמו כן, המהירות שתחוו לאחר שתתחבר ל- Zenmate VPN היא מהירה ולא מראה נפילה ניכרת.

יתרונות:

 • כמעט 30 מיקומי שרת
 • אין דליפת DNS
 • חוסם תוכנות זדוניות

חסרונות:

 • תמיכת לקוחות עם ביצועים נמוכים
 • חיבור איטי עם אפליקציות

השאלה הנשאלת ביותר אודות TunnelBear (faqs)

להלן השאלה הנשאלת ביותר בנושא שירותי מנהרות, פרוטוקולים והצפנה.

האם TunnelBear לגמרי בחינם?

ברשימות שירותי VPN חינמיים תוכלו למצוא בקלות את TunnelBear אי שם למעלה ברשימה. אין ספק שלספק ה- VPN הזה יש פחות פחות שונות בתכונות של הגרסה בתשלום והגרסה החינמית. עם זאת, מגבלת הנתונים של התוכנית החינמית היא 500 מגה בלבד, מה שלא יאפשר לך לבדוק את מהירות הזרמת הווידיאו בצורה מושלמת.

אבל, דבר טוב בכך שיש לך גישה לכל השרתים למעט השרת האוסטרלי שנמצא בדיוק בגירסת הפרימיום. כמו כן, התכונה האחרונה שהוצגה של IntelliBear אינה כלולה בגירסה החינמית.

הכירו את "IntelliBear" דוב חכם יותר שיכול להוביל מנה אתרי אינטרנט ולא אחרים! #vpn # פרטיות https://t.co/ZGx1qXkbOm

- TunnelBear (@theTunnelBear) 5 במרץ, 2014

למזלכם, תוכלו להגדיל את מגבלת נתוני הגרסאות החינמיות ל- 1GB אם תפרסמו להם ציוץ תומך.

מצד שני, יש להם שתי תוכניות נוספות המשולמות. ה תוכנית חודשית הוא במחיר של $ 9.99 לחודש שעבורו אתה מקבל את כל התכונות יחד עם נתונים ללא הגבלה. התוכנית השנייה בתשלום מיועדת 12 חודשים (שנה) המספקים הנחה אדירה של 58% בחודש. בתוכנית זו אתה נדרש לשלם סכום כולל של 49.88 דולר, המהווה עד 4.16 דולר לחודש.

האם tunnelBear בטוח לשימוש?

לדעתי, הבטיחות של ספק VPN תלויה בשני דברים בסיסיים; מדיניות הפרטיות של השירות ורמת ההצפנה. אדון בפירוט במדיניות הרישום, בהמשך המאמר. עם זאת, VPN של TunnelBear מצהיר באופן ברור על מדיניות ללא כניסה ביחס לתנאים או למה שאנו אומרים כמדיניות פרטיות.

נקודת המבט הביטחונית של TunnelBear VPN תלויה גם מעט במיקום ובתקנות האינטרנט באותו מקום. כאמור, TunnelBear VPN הוא ספק מבוסס קנדי ​​ולפי זה אתה יכול להיות תחת מעקב. ממשלת קנדה מיישמת חוקים כמו C-51 שיש בהם תקנות נוקשות. כמו כן, קנדה היא חלק מחמש מעקב עיניים שעל בסיסו הן יכולות לשתף את נתוני האזרח למדינות החברות האחרות.

כמו כן, יש לציין כי, TunnelBear VPN הבהירה שמשתמש צריך תמיד לקבל את חוקי המדינה שלו וזה שקיים בו ספק..

האם TunnelBear טוב?

ל- TunnelBear יש רשימה בולטת של מאפיינים בולטים וחלקם הייחודיים שעבורם הם יכולים להיחשב כשירות VPN נאות..

היתרון הראשון והראשון עם VPN זה הוא שהוא מספק גרסה חינמית - - ללא מגבלות על התכונות ולכן תוכלו לקבל מושג לגבי השירותים שלו. יש אפשרות לחבר 5 מכשירים בו זמנית, לא משנה באילו תוכניות אתם משתמשים.

הדבר העיקרי השני המהווה יתרון גדול לשימוש ב- VPN של TunnelBear הוא קלות שימוש וה אתר אינטרנט מבנה. באתר שלהם יש כמעט את כל המידע שאליו משתמש יכול לחפש. הניווט באתר הוא פשוט ואדם יכול בקלות למצוא את כל המידע עם הוראות ברורות.

VPN של TunnelBear עובד גם בסין כל עוד אתה מוריד ומתקין אותו לפני ההגעה.

כמה תכונות VPN מובחנות ונדירות ניתנות גם על ידי TunnelBear. השירות IntelliBear (מנהור VPN), VigilantBear (Kill Switch) ותכונות ה- IP האנונימיות כלולות בשירותן.

ה IntelliBear תכונה מספקת לך הזדמנות להפריד את האתרים שאתה רוצה למנהרה ואשר אינך רוצה לבצע מנהרה. ה VigilantBear תכונה מסייעת לדליפות VPN דרך ניתוק אינטרנט אוטומטי כאשר יש טיפות פתאומיות של VPN.

עם זאת, ישנם כמה חסרונות עם VPN של TunnelBear שלא ניתן להתעלם מהם.

VPN של TunnelBear אינו מאפשר לך לעשות זאת סיקור. זה בגלל ש; ספק ה- VPN שומר עליכם לפעול על פי החוקים הקנדיים והם מגבילים טכנית סיבוב P2P ושיתוף קבצים.

כמו כן, ישנם שירותי VPN רבים שנחסמים על ידי Netflix. לכן, סביר להניח שנבדק כי TunnelBear אינו עובד איתו ביטול החסימה של נטפליקס.

בהקשר ל שירות לקוחות של TunnelBear VPN, יש להזכיר שתמיכת הצ'אט החי אינה קיימת. הדרך היחידה ליצור קשר עם צוות התמיכה בלקוחות היא באמצעות הדוא"ל וזה אומר שאתה צריך לחכות זמן רב.

האם TunnelBear שומר יומני?

מדיניות הפרטיות של TunnelBear קובעת בבירור, "TunnelBear אינה רושמת פעילות של לקוחות המחוברים לתקופת השירות שלנו. הפרטיות שלך היא בעלת חשיבות עליונה. "עם זאת, זו הטענה שמועלים על ידי מרבית ספקי ה- VPN. המוקד העיקרי צריך להיות הפרטים של מדיניות הפרטיות כאשר לספק יש סעיפים המצהירים את אחסון הנתונים.

הדבר הטוב ב- VPN של TunnelBear הוא שהיא מפרטת היטב את כל התנאים וההגבלות במדיניות הפרטיות שלהם. TunnelBear מסביר את כל הפריטים שניתן לשמור, את הסיבה לשמירת נתונים ומה הם בדיוק.

החברה מאחסנת את כתובת הדוא"ל שלך, את שם הפרטי, את הסכום הכולל של הנתונים החודשיים שבהם נעשה שימוש ואת גרסת מערכת ההפעלה של המכשיר שלך.

ה- TunnelBear VPN מזכיר גם את רשימת הנתונים שלא נשמרים על ידם. הם לא אוספים את כתובת ה- IP האמיתית של משתמש וזה המוקצה למשתמש. כמו כן, הם לא מנהלים רישום של אתרים בהם משתמש מבקר במהלך הגלישה באינטרנט.

מדיניות הפרטיות של TunnelBear VPN אינה יוצאת דופן ביחס לפשטות ולהבנה. בניגוד לספקי VPN אחרים, ל- TunnelBear מדיניות פרטיות קצרה עם שפה אנגלית פשוטה הנותנת מושג ברור על כל פרט ופרט..

הם גם מציינים כי רכישת כרטיסי האשראי עלולה לגרום לחשיפת זהות כאשר המידע האישי משותף עם מעבד התשלומים. לכן הם ממליצים על שיטה אנונימית לעסקאות ביטקוין בהן לא נשמר מידע. עם זאת, נאמר בבירור כי "TunnelBear לעולם לא אוגר את מספר כרטיס האשראי המלא שלך. כדי לשמור על אבטחת פרטי התשלום שלך, אנו מאמצים את כל אמצעי האבטחה ורמת הגורמים האישיים הזמינים מספקים אלה. "

סקירת TunnelBear - האם TunnelBear בטוח? ואלטרנטיבות

ביקורות על מנהרה על Reddit

ישנן ביקורות חיוביות כמו גם שליליות למדי ביחס ל- VPN של TunnelBear באתר החדשות והדיונים החברתיים, Reddit. להלן כמה הערות בולטות על מה שמשתמשי TunnelBear חושבים על התכונות והשירות. תגובה מהדיון מחשבות על מנהרת הברזל? האם זה אמין? תגובה מהדיון מחשבות על מנהרה? האם זה אמין?.

הערה זו אודות סטרימינג נטפליקס זה קצת מבלבל כיוון שלא הצלחתי לחבר את נטפליקס ל- TunnelBear VPN. עם זאת, יש כמה הערות המראות כי שרתים מסוימים יכולים לבטל את חסימת Netflix.Comment לדיון טרנינג עם TunnelBear.

להערה זו, עלי לציין כי סוחף אסור בשירות TunnelBear ולתשובה ברורה תוכל ליצור קשר עם צוות התמיכה. כמו כן, יש סיכוי ש- VPN עוקב אחר תנועת הסיקור שלך ואם לא חסום, ניתן היה למסור את הנתונים שלך להודעות DMCA. תגובה מהדיון מנהרת הדוב כוללת את העדכונים הטובים ביותר. תגובה מהדיון אל תרכוש את המנהרה, לא נוחה מכדי להיות מועיל..

סקירת מנהרות: בעיות נפוצות בהן מתמודדים רוב המשתמשים

דחף המנהרה שומר על ניתוק

החיבור האיטי של TunnelBear מצויד גם בסוגיות הניתוק. זה יכול להותיר אותך חשוף לאיומי סייבר וחשיפת זהות.

הסיבה להתנתקות תכופה של TunnelBear היא שהיא משתמשת רק בחיבור אינטרנט אחד כדי להעביר את כל הנתונים לשרת VPN. גם אם יש טיפה אחת לאות ה- Wi-Fi שלך, חיבור ה- VPN של TunnelBear יירד.

קישוריות איטית וגלישה באינטרנט

תגובה מהדיון מחשבות על מנהרה? האם זה אמין?.

לפני שבדקתי את ה- TunnelBear VPN, הקשבתי רבות למהירות הפיגור וקישוריות האינטרנט האטית עם השירות שלהם. כשבדקתי את השירות המהירות יורדת ל 50% בהשוואה למהירות האינטרנט הרגילה שלי ללא VPN. כמו כן, לא היה הבדל עצום במהירותם של שרתים שונים, עם זאת, השרתים בבריטניה ביצעו את ההספקים ביותר.

אם תשווה מהירות זו עם ביצועי VPN אחרים, ייתכן שתראה אותה מעל לרבים. עם זאת, ישנם כמה VPN זול כמו גם מכובד כמו PIA. כמו כן, ישנם VPNs כמו ExpressVPN שעולה על ביצועים מהירים יותר ובתכונות הכוללות.

האם כדאי להשתמש במנהרת מנהרות?

גרסת ה- TunnelBear החינמית טובה יותר בהשוואה לשירותי ה- VPN החינמיים האחרים. עם זאת, אם אתה רק רוצה הצפנה ואבטחה, TunnelBear היא אפשרות טובה אבל אם אתה מתכוון לבצע פעילויות אחרות כמו סטרימינג, ביטול חסימה וטורנינג, אסור לך לשקול זאת.

הסיבה לכך היא ששיתוף הקבצים P2P אינו נתמך על ידי TunnelBear וגם מהירות ה- VPN מעט מפגרת..

סיכום

בהכרת כל פגמי האבטחה בשירות, אף אחד לא רוצה לעמוד בזה וזה יכול להיות המקרה של משתמשי TunnelBear שמחפשים את האלטרנטיבות של TunnelBear. דנו בחלופות ה- VPN החינמיות הטובות ביותר, ובכל זאת חשוב להבהיר כי ספק שירות בחינם מרוויח דרך זו או אחרת. לכן, היזהר כי VPN בחינם עלול לסכן את פרטיותך.

לכן מומלץ לשקול VPN בתשלום מקורי אך האנשים הזקוקים להגנה רגילה יכולים להשתמש גם בשירותי VPN בחינם.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me