بررسی TunnelBear – آیا TunnelBear بی خطر است؟ و گزینه های دیگر

[ware_item id=33][/ware_item]

به روز شده در 20 می 2019


بسیاری از خدمات VPN جدید در بازار یا خدمات رایگان وجود دارد. اما بسیار ناامیدکننده هستند که تعداد کمی از آنها به اندازه کافی کارآمد هستند که از شما محافظت کافی می کنند. چنین نامی TunnelBear VPN است.

Tunnebear VPN فرصتهای زیادی از قبیل رفع انسداد وب سایتهای مسدود شده را برای شما فراهم می کند. همچنین پخش و بارگیری مطالب و موارد دیگر. اما چه کاربری می خواهد در حالی که تمام این موارد را انجام می دهد؟ اولویت اصلی امنیت است و به همین دلیل است که ما در اینجا هستیم جایگزین TunnelBears.

برخی از VPN های مورد استفاده بسیاری از کاربران اینترنت نیز می توانند باشند آسیب پذیر بدون اینکه مردم درباره آنها بدانند.

مشخصات فنی در این نقد و بررسی تونل بار

محققان دانشگاه ساپینزا رم و دانشگاه کوئین مری لندن در سال 2015 مطالبی را منتشر کردند که نشان می دهد امنیت در 14 VPN از جمله Tunnelbear وجود ندارد. این افراد می توانند کل سابقه مرور کاربران را از طریق "نشت ترافیک IPv6" یا "ربودن DNS" فاش کنند اما Tunnelbear با هر دو.

اگرچه ، TunnelBear ممیزی در مورد آسیب پذیری های دوباره در سال 2016 انجام داده است و ادعا شده است که آنها را بعداً در سال 2017 برطرف کرد. اما ، اکثر کاربران نمی خواهند به دنبال چنین آسیب پذیری هایی در معرض خطر بخصوص در صورت وجود ارائه دهنده های VPN بالقوه و فعال باشند..

آیا Tunnelbear با هدف دیدار می کند?

تنها هدف کاربران بطور بی حد و حصر VPN را برای خود انتخاب می کند ، حفظ حریم خصوصی آنلاین است. اگر در حین مرور چیزها و رفع انسداد از هکرها محافظت نشده باشید ، سازمان های دولتی و ISP ها به راحتی می توانند شما را ردیابی کنند. بنابراین ، اگر شما ناشناس و حریم شخصی خود را به دست نمی آورید ، تمام مزایای دیگر سایه زده می شود. این جایی است که TunnelBear خطرناک و آسیب پذیر است.

برای تهیه جستجوی VPN در یافتن ارائه دهنده مناسب VPN برای خود ، ما برخی از بهترین گزینه های TunnelBear را طبقه بندی کرده ایم..

تفاوت بین پرداخت شده & نسخه های رایگان:

TunnelBear یک شبکه خصوصی مجازی است که هر دو را ارائه می دهد پرداخت شده و رایگان خدماتی که در سال 2011 تأسیس شد و در کانادا مستقر بود. با این حال ، در اوایل سال جاری ، در 8 مارس ، یک اعلامیه مهم در مورد TunnelBear VPN اظهار داشت که آنتی ویروس McAfee VPN را بدست می آورد. به گفته مک آفی ، آنها برنامه هایی را برای ادغام فناوری TunnelBear در محصول VPN خود ، Safe Connect.

اکنون ، سرویس VPN TunnelBear ممکن است از قوانین ایالات متحده پیروی کند ، با این حال تیم VPN کار خود را بر روی محصولات TunnelBear تحت نام تجاری خود ادامه خواهد داد..

این دو ارائه دهنده انگیزه ای برای همکاری با یکدیگر و ارائه بهترین راه حل ها برای امنیت آنلاین به کاربران دارند.

TunnelBear VPN خدمات رایگان و همچنین پولی را ارائه می دهد که از نظر من نسخه رایگان عالی است. با این حال ، خدمات پرداختی TunnelBear بسیار نیست. هر دو نسخه فقط با محدودیت داده 500 گیگابایت به صورت رایگان دارای ویژگی های یکسان هستند.

در کل 20 کشور وجود دارد که سرورهای TunnelBear در آن حضور دارند. همچنین ، می توانید پنج دستگاه را به طور همزمان با یک حساب متصل کنید. این برنامه از تمامی سیستم عامل های معروف از جمله Windows ، Mac ، Android و iOS پشتیبانی می کند ، همچنین افزونه هایی را برای Chrome و Opera ارائه می دهد..

عملکرد سرعت سرویس VPN چندان مناسب نیست ، همچنین برخی از اشکالات با برنامه Windows وجود دارد. وب سایت Tunnelbear آموزنده است ، و این سرویس فوق العاده کاربردی است ، اما پشتیبانی چت زنده ندارند. پاسخ ایمیل طی 6-7 ساعت دریافت شد ، و جواب مفید و مفصل بود.

بازخورد کاربر در Reddit & توییتر

سیستم عامل های رسانه های اجتماعی در حال تبدیل شدن به یک منبع اساسی برای کسب تجربه ، و به دست آوردن پیشنهادها هستند. همچنین ، در هنگام انتخاب هرکدام از محصولات ، به تجربیات و بررسی های کاربرانی که قبلاً از آن استفاده کرده اند ، اعتماد دارند.

به همین ترتیب ، برای مشتریان VPN یا افرادی که مایل به داشتن VPN هستند ، چنین بررسی هایی باید در تصمیم گیری مفید باشد. با این حال ، این همچنین می تواند دانش آنها را در مورد VPN ها افزایش دهد.

#TunnelBear نه تنها پول من را گرفته اید و وقتی محصولتان کار نمی کند ، هیچ پشتیبانی هم نکرده اید ، من حتی نمی توانم مشکل را گزارش کنم

- اندرو (@ andy5stevenson1) 5 ژوئن 2017

یک عامل اساسی برای هر سرویس VPN پشتیبانی از مشتری آن است که می تواند کاربر را در صورت داشتن نقص ناامید کند. این همان چیزی است که یک کاربر در مورد Tunnelbear که ممکن است پاسخی برای مشکل مورد نظر خود نداده است ، شکایت دارد.

تجربه واقعا بد با TunnelBear از vpnreviews

یک Redditor تجربه دقیق خود را برای TunnelBear VPN دربرگیرنده موضوعات مختلف و همچنین پاسخ ناامید کننده ای که از ارائه دهنده VPN دریافت کرده است به اشتراک گذاشته است. اظهار نظر از بحث واقعاً تجربه بد با TunnelBear.

رمزگذاری داده های TunnelBear:

TunnelBear دو پروتکل رمزگذاری را ارائه می دهد ، OpenVPN و IPSec / IKEv2. کاربران Windows ، Mac OSX و Android می توانند از پروتکل OpenVPN استفاده کنند. با این حال ، مشتریان iOS گزینه های پروتکل تونلینگ لایه 2 (L2TP) / امنیت پروتکل اینترنت (IPsec) یا Internet Key Exchange نسخه 2 (IKEv2) را دارند. بنابراین ، هر کسی که مایل به OpenVPN در iOS باشد ، باید از نرم افزار اتصال شخص ثالث استفاده کند.

به غیر از iOS 8 و نسخه های قدیمی تر ، تمام سیستم عامل ها می توانند از رمزگذاری AES 256 بیتی به همراه احراز هویت SHA256 استفاده کنند. نسخه iOS 8 دارای رمزگذاری AES 128-bit با احراز هویت SHA-1 است.

برای ارائه امنیت بهتر و حفظ حریم خصوصی ، TunnelBear VPN ممیزی شخص ثالث را انجام داده است. این ممیزی منجر به ادعاهای مثبت در مورد حریم خصوصی ارائه دهنده می شود و وعده های امنیتی را که توسط TunnelBear VPN انجام شده است ثانویه می دهد..

علاوه بر VigilantBear (kill switch) ، اخیراً TunnelBear دو مشکل Beta را برای حل مشکلات نشت IP منتشر کرده است. در صورت خراب شدن اتصال VPN ، این اضافات می توانند در جلوگیری از نشت IPv6 و نشت IP کمک کنند.

بررسی TunnelBear - آیا TunnelBear بی خطر است؟ و گزینه های دیگر

در صورت نیاز می توانید به نسخه بتا تغییر دهید. در غیر این صورت ، شما باید همچنان به ویژگی kill switch تغییر دهید.

گزینه های دیگر TunnelBear: فرار از نگرانی های امنیتی

در اینجا گزینه های برتر توصیه شده به جای TunnelBear ذکر شده است.

شماره 1 - UltraSurf

UltraSurf یک پروکسی VPN رایگان است که شما را قادر می سازد با محافظت از حریم خصوصی مناسب از محدودیت های اینترنت دور شوید. این می تواند یک گزینه هوشمندانه برای گزینه های TunnelBear باشد زیرا باعث پنهان سازی هویت و همچنین پاک کردن تاریخچه مرور برای محافظت از داده ها از snoopers و trackers می شود..

این امتیاز 4.6 از 5 در فروشگاه وب Google رتبه بندی شده است که نمایش خوبی از مردم در سراسر جهان را نشان می دهد. UltraSurf VPN با یک فرایند اتصال طبیعی بدون ثبت نام و بدون سرخوردگی ورود به سیستم ، اطمینان زیادی به سؤالات VPN داده است..

با استفاده از این VPN رایگان ، می توانید وب سایت ها و مطالب محبوب را بدون رفع محدودیت در مواردی مانند پهنای باند ، از حالت انسداد خارج کنید. آنها نسخه ای بتا را برای مشتریان اندرویدی خود منتشر کرده اند که اتصال به Wifi ، 4G ، 3G و همه حامل های تلفن همراه کار ساده ای خواهد بود..

طرفداران منفی
میانگین سرعت بارگیری صفحه عملکرد قطع ناگهانی شکایات کاربران
نسخه Android خوب اجرا شده است با زمان خاص ، راندمان کاهش می یابد
تبلیغات را بلوک می کند
اتصال سریع

ج

شماره 2 - Spotflux Lite

Spotflux Lite می تواند گزینه ای کارآمد برای گزینه های جایگزین تونل باشد زیرا بیش از 30،800 کاربر در فروشگاه وب Chrome کسب کرده است که آن را از بین 5 رتبه 5 قرار داده اند. دستیابی به چنین پاسخی از سوی کاربران ویژگی ای است که نشان دهنده عملکرد رضایت بخش است آنها.

Spotflux VPN یک سرویس رایگان است که برخی از قابلیت های فوق العاده را در بین کلیه خدمات رایگان VPN ارائه می دهد. محافظت کافی در برابر تهدیدات رایج آنلاین مانند ردیابی داده ها یا حملات سایبری می کند. با Spotflux می توانید از تبلیغات مزاحم ، ردیابی کوکی ها و مواردی دیگر جلوگیری کنید که حریم شخصی شما را به خطر می اندازد.

همچنین ، می توانید از اینترنت ایمن در هنگام مسافرت لذت ببرید زیرا این VPN اتصال حتی اگر به Wi-Fi عمومی متصل هستید ، از اتصال مطمئن است.

طرفداران

 • در رفع انسداد محتوا کارآمد است
 • اسکن بدافزارها و ویروس ها را ادامه می دهد
 • شما می توانید یک مرور بدون تبلیغات را تجربه کنید

منفی

 • زیر پشتیبانی مشتری متوسط
 • مستقر در ایالات متحده است
 • سیاهههای مربوط به اتصال نگه داشته می شوند

شماره 3 - SurfEasy

سرویس VPN رایگان SurfEasy تقریبا 75000 کاربر دارد و رتبه 5 از 5 را در فروشگاه وب گوگل داده است ، و این چیزی حیرت انگیز است. گرفتن ستاره کامل از کاربران یک اتفاق بسیار غیرمعمول است.

رمزگذاری درجه بانکی را برای ترافیک آنلاین کاربران فراهم می کند ، بنابراین امنیت بالقوه ای را در برابر تهدیدات غالب ایجاد می کند. می توانید پروتکل OpenVPN را به عنوان پیش فرض در مک ، ویندوز و اندروید خود دریافت کنید.

یكی از مهمترین دلایلی كه باعث می شود آنها پاسخ كافی كاربران را بدست آورند ، خدمات عالی مشتری آنهاست كه از طریق آنها مسئله كاربر كوتاه و كارآمد می شود. همچنین به شما کمک می کند تا از دیوارهای فایروال و محدودیت های آنلاین با مکان های مختلف سرور دور شوید که مرور آنلاین را بسیار کارآمد می کند.

طرفداران

 • سرعت رضایت بخش
 • دسترسی آسان
 • خدمات مراقبت از مشتری را به خوبی انجام می دهید

منفی

 • برخی از سیاهههای مربوط به اتصال

شماره 4 - سپر Hotspot Shield

Hotspot shield یک برنامه افزودنی VPN بسیار محبوب است زیرا Chrome با بیش از 500 میلیون بار بارگیری در سراسر جهان ، بیش از 1،653،300 کاربر را کسب کرده است. این می تواند بهترین گزینه برای گزینه های مختلف تونل در اختیار یک فرد باشد.

محافظ Hotspot برای فعال سازی و اتصال فقط با یک کلیک بسیار آسان است. با این حال ، ویژگی های ارائه شده آن با بسیاری از موارد تازه القا شده مانند مسدود کردن آگهی ، مسدود کننده ردیاب ، مسدود کردن کوکی ها و محافظت از بدافزار بسیار زیاد است.

آنها ادعا می كنند كه تقریباً تمام ویژگی های ارائه شده با نسخه برتر را در اختیار کاربران سرویس رایگان خود قرار می دهند. با Hotspot Shield ، در حالی که بدون انسداد محدودیت های پهنای باند ، مسدود می شوید ناشناس می شوید. Hotspot shield قابلیت امنیت وب سایتهای محافظت نشده را دارد و می تواند محدودیت ها را با سرعت مناسبی دور کند.

طرفداران

 • پهنای باند نامحدود
 • امنیت Wi-Fi
 • مکانهای مختلف سرور

منفی

 • مستقر در ایالات متحده است
 • نمایش تبلیغات در مرورگرهای کاربر

شماره 5 - Zenmate VPN

پسوند VPN محبوب دیگر ، Zenmate VPN است که می تواند یک انتخاب هوشمندانه در برابر گزینه های Tunnelbear باشد. طبق رتبه بندی های نشان داده شده توسط فروشگاه وب Chrome این VPN ، این پسوند با 4 از 5 ستاره رتبه بندی شده است. نه تنها این ، جمعیت کاربران Zenmate بسیار زیاد است ، یعنی تقریبا 5،146،000 در سراسر جهان.

چنین سطح اطمینان به Zenmate VPN به دلیل لیست ویژگی های کارآمد و طولانی که این VPN ارائه کرده است توسعه داده شده است.

برجسته ترین ویژگی این است که آنها تعداد بسیار زیادی از سرورها را در خود جای داده اند که 30 عدد است. بنابراین ، هنگام کار کردن با این کار بسیار ساده است که بتوانید با تعویض بین این سرورها وب سایت ها را از حالت قفل خارج کنید..

همچنین ، سرعتی که شما پس از اتصال به Zenmate VPN تجربه می کنید ، مناسب و معقول است و سقوط قابل توجهی را نشان نمی دهد.

طرفداران:

 • تقریباً 30 مکان سرور
 • بدون نشت DNS
 • بدافزار را بلوک می کند

منفی:

 • پشتیبانی از مشتری کم عملکرد
 • اتصال آرام با برنامه ها

بیشترین سؤال درباره TunnelBear (faqs)

در اینجا بیشترین سؤال در مورد خدمات ، پروتکل ها و رمزگذاری Tunnelbear ارائه شده است.

TunnelBear کاملا رایگان است?

در لیست خدمات VPN رایگان ، می توانید به راحتی TunnelBear را در جایی در بالا در این لیست پیدا کنید. بدون شک این ارائه دهنده VPN در ویژگی های نسخه پرداخت شده و نسخه رایگان تفاوت بسیار کمی دارد. با این حال ، محدودیت داده های برنامه رایگان فقط 500 مگابایت است که به شما امکان نمی دهد سرعت و کیفیت پخش فیلم را کاملاً بررسی کنید.

اما نکته خوب در این باره این است که شما به همه سرورها به غیر از سرور استرالیا دسترسی دارید که فقط در نسخه پریمیوم موجود است. همچنین ، ویژگی دوم معرفی شده IntelliBear در نسخه رایگان گنجانده نشده است.

معرفی "IntelliBear" خرس باهوش تر که می تواند برخی وب سایت ها را تونل کند و نه دیگران! #vpn #privacy https://t.co/ZGx1qXkbOm

- TunnelBear (theTunnelBear) 5 مارس 2014

خوشبختانه ، اگر یک توییت حمایتی برای آنها ارسال کنید ، می توانید محدودیت داده نسخه رایگان را به 1 گیگابایت افزایش دهید.

از طرف دیگر ، آنها دو برنامه دیگر دارند که پرداخت می شوند. برنامه ماهیانه با قیمتی برابر با 9.99 دلار در هر ماه است که تمام ویژگی های آن را به همراه داده های نامحدود دریافت می کنید. برنامه پرداخت شده دیگر برای 12 ماه (1 سال) که 58٪ تخفیف عظیم در هر ماه ارائه می دهند. در این طرح ، شما باید مبلغ 49.88 دلار را بپردازید که در هر ماه 4.16 دلار درآمد دارد.

استفاده از tunnelBear بی خطر است?

به نظر من ، امنیت یک ارائه دهنده VPN به دو چیز اساسی بستگی دارد. خط مشی رازداری سرویس و سطح رمزگذاری من بعداً در مقاله ، خط مشی ورود به سیستم را به طور مفصل بحث خواهم کرد. با این حال ، TunnelBear VPN بیانیه روشنی از سیاست عدم ورود به سیستم از نظر شرایط یا آنچه ما به عنوان سیاست حفظ حریم خصوصی می گوییم بیان می کند..

دیدگاه امنیتی TunnelBear VPN نیز به مکان و مقررات اینترنت در آن مکان بستگی دارد. همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، TunnelBear VPN یک ارائه دهنده مستقر در کانادا است و طبق آن ، شما می توانید تحت نظارت باشید. دولت کانادا قوانینی نظیر C-51 را اجرا می کند که دارای مقررات سختگیرانه ای است. همچنین ، کانادا بخشی از پنج نظارت چشم است که براساس آنها می توانند داده های شهروندی را در کشورهای دیگر به اشتراک بگذارند.

همچنین ، لازم به ذکر است که ، TunnelBear VPN روشن ساخته است که یک کاربر همیشه باید قوانین کشور خود و یکی از ارائه دهندگان در آن را بپذیرد..

آیا TunnelBear خوب است?

TunnelBear دارای یک لیست برجسته از ویژگی های برجسته و مشخص است که می تواند به عنوان یک سرویس مناسب VPN در نظر گرفته شود..

اولین و مهمترین مزیت این VPN این است که a نسخه رایگان بدون محدودیت ویژگی و بنابراین می توانید در مورد خدمات آن ایده بگیرید. امکان اتصال 5 دستگاه به طور همزمان بدون توجه به برنامه هایی که شما استفاده می کنید وجود دارد.

دومین مورد اصلی که سودمندی در استفاده از TunnelBear VPN است راحتی در استفاده و سایت اینترنتی ساختار وب سایت آنها تقریباً تمام اطلاعاتی را دارد که کاربر می تواند در جستجوی آن باشد. پیمایش در وب سایت ساده است و فرد می تواند به راحتی اطلاعات را با دستورالعمل های روشن پیدا کند.

TunnelBear VPN همچنین در چین کار می کند تا زمانی که شما قبل از رسیدن آن را بارگیری و نصب کنید.

برخی از ویژگی های VPN متمایز و نادر نیز توسط TunnelBear ارائه شده است. IntelliBear (تونل سازی VPN) ، VigilantBear (Kill Switch) و ویژگی های IP ناشناس در سرویس آنها گنجانده شده است.

IntelliBear این ویژگی فرصتی را برای شما فراهم می کند تا وب سایت هایی را که می خواهید تونل کنید و از آنها نمی خواهید تونل کنید جدا کنید. VigilantBear ویژگی هنگامی که قطره ناگهانی VPN وجود دارد ، از طریق قطع اتصال خودکار اینترنت به VPN نشت می کند.

با این حال ، اشکالاتی با TunnelBear VPN وجود دارد که نمی توان آنها را نادیده گرفت.

TunnelBear VPN به شما اجازه نمی دهد تورنت. این به دلیل این هست که؛ ارائه دهنده VPN شما را رعایت می کند تا از قوانین کانادا پیروی کنید و آنها از لحاظ فنی torrenting و اشتراک فایل P2P را محدود می کنند.

همچنین ، بسیاری از خدمات VPN وجود دارد که توسط Netflix مسدود شده است. بنابراین ، محتمل ترین و آزمایش شده است که TunnelBear با آن کار نمی کند رفع انسداد Netflix.

در مورد پشتیبانی مشتری از TunnelBear VPN ، لازم به ذکر است که پشتیبانی چت زنده موجود نیست. تنها راه تماس با تیم پشتیبانی مشتری از طریق ایمیل است و این بدان معناست که باید مدت طولانی منتظر بمانید.

آیا TunnelBear سیاهههای مربوط را نگه می دارد?

سیاست حفظ حریم خصوصی TunnelBear به وضوح می گوید ، "TunnelBear هیچ فعالیتی از مشتریان متصل به دوره خدمات ما را وارد نمی کند. حریم خصوصی شما مهم است. "با این وجود ، این ادعایی است که توسط بسیاری از ارائه دهندگان VPN مطرح شده است. تمرکز اصلی باید جزئیات سیاست حفظ حریم خصوصی در جایی باشد که ارائه دهنده بندهایی در رابطه با ذخیره اطلاعات دارد.

نکته خوب در مورد TunnelBear VPN این است که کلیه شرایط و ضوابط را در سیاست حفظ حریم خصوصی آنها به خوبی شرح می دهد. TunnelBear تمام مواردی را که می توانید حفظ کنید ، دلیل نگهداری از این داده ها و اینکه دقیقاً چیست ، توضیح می دهد.

این شرکت آدرس ایمیل ، نام و نام خانوادگی ، کل داده های ماهانه مورد استفاده و نسخه سیستم عامل دستگاه شما را ذخیره می کند.

TunnelBear VPN همچنین به لیستی از داده هایی که توسط آنها ذخیره نمی شود ، اشاره می کند. آنها آدرس IP واقعی کاربر و شخصی را که به کاربر اختصاص داده شده ، جمع نمی کنند. همچنین ، آنها سابقه ای از وب سایت هایی را که کاربر در هنگام مرور اینترنت بازدید می کند ، حفظ نمی کنند.

سیاست حفظ حریم خصوصی TunnelBear VPN در مورد سادگی و درک آن غیرمعمول است. برخلاف سایر ارائه دهندگان VPN ، TunnelBear دارای یک خط مشی رازداری کوتاه با زبان انگلیسی سر راست است که در مورد هر جزئیات و ایده های واضحی ارائه می دهد.

آنها همچنین ذکر کردند که خرید کارت اعتباری می تواند منجر به افشای هویت شود زیرا اطلاعات شخصی با پردازنده پرداخت به اشتراک گذاشته می شود. بنابراین ، آنها یک روش ناشناس از معاملات بیت کوین را که هیچ اطلاعاتی در آن ذخیره نشده است ، توصیه می کنند. با این حال ، به وضوح بیان شده است که "TunnelBear هرگز شماره کارت اعتباری کامل شما را ذخیره نمی کند. برای ایمن نگه داشتن اطلاعات پرداخت ، کلیه اقدامات امنیتی و تأیید هویت چند عاملی در دسترس از سوی این ارائه دهندگان را اتخاذ می کنیم. "

بررسی TunnelBear - آیا TunnelBear بی خطر است؟ و گزینه های دیگر

نظرات TunnelBear در مورد Reddit

نظرات مثبت و همچنین کاملاً منفی در مورد TunnelBear VPN در وب سایت اخبار و بحث های اجتماعی ، Reddit وجود دارد. در زیر برخی از نظرات برجسته درباره آنچه کاربران TunnelBear در مورد ویژگی ها و خدمات می اندیشند آمده است. پیشنهادات بحث در مورد افکار درباره Tunnelbear؟ آیا قابل اعتماد است؟ نظرات در مورد بحث افکار در مورد Tunnelbear؟ آیا قابل اعتماد است?.

این نظر در مورد جریان Netflix کمی نادرست است زیرا من نتوانستم نتفلیکس را با TunnelBear VPN متصل کنم. با این حال ، برخی از نظرات وجود دارد که نشان می دهد برخی از سرورها می توانند Netflix را مسدود کنند. پیشنهاد از بحث تورنت با TunnelBear.

برای این نظر ، باید ذکر کنم که تورنت در خدمت TunnelBear ممنوع است و برای پاسخ واضح می توانید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید. همچنین ، این احتمال وجود دارد که VPN ترافیک تورنت شما را تحت نظر داشته باشد و اگر مسدود نشود ، می توانید داده های خود را برای اطلاعیه های DMCA تحویل دهید. پیشنهاد از بحث Tunnel Bear دارای بهترین به روزرسانی ها است .. نظر از بحث بحث TUNNELBEAR را خریداری نکنید ، خیلی ناخوشایند برای قابل استفاده است..

نقد و بررسی TunnelBear: موارد مشترکی که توسط اکثر کاربرها روبرو شده اید

Tunnelbear قطع ارتباط می کند

اتصال آهسته TunnelBear نیز به مشکلات قطع اتصال مجهز شده است. این می تواند شما را در معرض تهدیدهای سایبری و قرار گرفتن در معرض هویت قرار دهد.

دلیل قطع ارتباط مکرر TunnelBear این است که فقط از یک اتصال اینترنتی برای انتقال کلیه داده ها به سرور VPN استفاده می کند. حتی اگر یک قطره تنها در سیگنال Wi-Fi شما وجود داشته باشد ، اتصال TunnelBear VPN افت خواهد کرد.

اتصال آهسته و مرور اینترنت

نظرات در مورد بحث افکار در مورد Tunnelbear؟ آیا قابل اعتماد است?.

قبل از تست TunnelBear VPN ، من در مورد سرعت تاخیر و اتصال به اینترنت آهسته با سرویس آنها گوش فرا داده ام. وقتی این سرویس را تست کردم ، سرعت در مقایسه با سرعت اینترنت عادی من بدون VPN به 50٪ کاهش می یابد. همچنین ، تفاوت زیادی در سرعت سرورهای مختلف وجود ندارد ، با این حال ، سرورهای انگلستان مناسب ترین عملکرد را داشتند.

اگر این سرعت را با دیگر عملکردهای VPN مقایسه کنید ، ممکن است آن را بالاتر از بسیاری ببینید. با این حال ، برخی از VPN ارزان و همچنین معتبر مانند PIA وجود دارد. همچنین ، VPN هایی مانند ExpressVPN وجود دارند که از لحاظ سرعت و مشخصات کلی از همه فراتر رفته اند.

آیا TunnelBear ارزش استفاده دارد?

نسخه رایگان TunnelBear در مقایسه با سایر سرویس های رایگان VPN بهتر است. با این حال ، اگر شما فقط می خواهید رمزگذاری و امنیت داشته باشید ، TunnelBear گزینه خوبی است اما اگر قصد انجام فعالیت های دیگری مانند جریان ، رفع انسداد و تورنت را دارید ، پس نباید آن را در نظر بگیرید.

این بدان دلیل است که اشتراک فایل P2P توسط TunnelBear پشتیبانی نمی شود و سرعت VPN نیز کمی عقب مانده است.

نتیجه

هیچ کس نمی داند که نقص های امنیتی را در سرویس خود داشته باشد و این ممکن است مورد استفاده کاربران TunnelBear باشد که به دنبال گزینه های TunnelBear هستند. ما در مورد بهترین گزینه های رایگان VPN رایگان بحث کرده ایم ، با این وجود روشن است که ارائه دهنده خدمات رایگان از یک راه دیگر سود می برد. بنابراین ، محتاط باشید که یک VPN رایگان می تواند باعث حفظ حریم خصوصی شما شود.

بنابراین ، توصیه می شود یک VPN با حقوق واقعی را در نظر بگیرید ، اما افرادی که نیاز به محافظت منظم دارند می توانند از خدمات رایگان VPN نیز استفاده کنند..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me