Uztraucaties par to, ka operētājsistēmas VPN nedarbojas? Izmēģiniet vienkāršus risinājumus [FIXED]

[ware_item id=33][/ware_item]

Pēdējo reizi atjaunināts 2019. gada 15. septembrī


Autora secinājumi: Kopumā lēnāk izmantojamais VPN, tas arī nodrošinās tikai starpniekservera tuneli jūsu pārlūkošanas trafikai, ļoti ieteicams izmantot īsts VPN kā Nord

Pirmā lieta, kas jānoskaidro, pirms turpināt darbu, ir Opera, kas bija pirmais pārlūks, kas ieviesa iebūvēto VPN funkciju. bet tas ir faktiski nav VPN. Pieņemsim, ka VPN nodrošina datu šifrēšanu visam interneta savienojumam. tāpēc VPN savienojuma izmantošanas mērķis tikai pārlūkošanai ir anonimitātes iznīcināšana.

Bieži sastopamas problēmas ar Opera pārlūku:

 • Tas nav īsts VPN.
 • nevar izvēlēties vēlamo atrašanās vietu.
 • nomākta pārlūkošanas ātrums.
 • savienojums neizdevās un nedarbojas.
 • NO DNS noplūdes nav pieļaujams pārslēgs.
 • Tas arī noplūdīs reālo IP.

Manuprāt, darbvirsmas VPN klienti ir labākais VPN risinājums, ja jūs meklējat labāku privātumu un drošību ar lielisku datu šifrēšanu..

Vislabāk ir izmantot NordVPN pārlūka paplašinājumu ar jebkuru pārlūku, kuru vēlaties iegūt gan galddatoru klientiem, gan pārlūka paplašinājumu.

Opera VPN nesen iegādājās SurfEasy VPN, kuru 2017. gadā pārņēma Opera un vēlāk nokļuva kiberdrošības firmā Symantec. Pašlaik SurfEasy operētājsistēmas Opera VPN pārvalda kā baltu pakalpojumu.

Tomēr daudzos forumos ir arvien vairāk meklēšanas vaicājumu, lai Opera VPN nedarbotos. Parādītā lieta ir “VPN īslaicīgi nav pieejama” vai slēdzis VPN tikai turpina rādīt ziņojumu par savienojuma izveidi….

5 vienkārši soļi, lai salabotu Opera VPN

Par laimi ir patiešām viegli novērst Opera VPN nedarbojas problēmu. Šeit ir daži ātri labojumi.

1 - atkārtoti ieslēdziet un izslēdziet VPN

Kad Opera VPN prasa ilgu laiku un turpina parādīt savienojuma signālu, izslēdziet un pēc tam atkal ieslēdziet VPN. Pārslēdzamajai VPN pogai var piekļūt, izmantojot opciju VPN pārlūka augšpusē URL joslas labajā pusē.

Šis ir pagaidu labojums, un, iespējams, nāksies veikt to pašu funkciju, aizverot Opera pārlūku.

2 - izdzēsiet pārlūka kešatmiņu

Notīrot pārlūkprogrammas kešatmiņu, jūs varat padarīt pārlūku ātrāku, kā arī tas var atrisināt Opera VPN problēmu.

Lai notīrītu pārlūka Opera kešatmiņu, nospiediet karsto taustiņu Ctrl + Shift + Del. Atvērtajā logā Notīrīt pārlūkošanas datus atlasiet visas rūtiņas, īpaši atzīmējiet, lai atzīmētu opciju Kešatmiņā saglabātie attēli un faili. Virs opcijām nolaižamajā izvēlnē atlasiet arī opciju “laika sākums”.

Visbeidzot, nospiediet pogu “notīrīt pārlūkošanas datus” un restartējiet pārlūku.

3 - izslēdziet operētājsistēmas paplašinājumus

Varat arī mēģināt izslēgt Opera paplašinājumus, lai pārliecinātos, ka tā nav problēma. Lai izslēgtu Opera paplašinājumus;

 • Nospiediet izvēlnes pogu Operas augšpusē
 • Lai atvērtu cilni Paplašinājums, nospiediet Paplašinājumi > Paplašinājumi un no opcijām, kas parādās loga kreisajā pusē, atlasiet Enabled.
 • Tagad noklikšķiniet uz pogas Atspējots visās uzskaitītajās cilnēs.

4 - atjauniniet Opera pārlūku

Lielākoties pārlūks nedarbojas pareizi, ja jūs to ilgi neatjauninājāt. Parasti pārlūks darbojas lēni, bet Opera gadījumā atjauninājums var ietekmēt arī Opera VPN veiktspēju. Lai pārbaudītu jaunākos atjauninājumus, varat veikt šīs darbības;

 • Noklikšķiniet uz izvēlnes pogas Opera pārlūka augšējā kreisajā stūrī.
 • Nospiediet opciju Par operāciju, un jums tiks parādīts atjaunināšanas logs.

Pēc tam pārlūks automātiski pārbaudīs, vai nav jaunu atjauninājumu, un lejupielādēs pieejamos atjauninājumus. Visbeidzot noklikšķiniet uz pogas “Restartēt tūlīt”, lai pārlūks Opera tiktu restartēts.

5 - izslēdziet trešo pušu pretvīrusu programmatūru

Ja jums ir instalēta kāda trešās puses pretvīrusu programmatūra, iespējams, ka Opera VPN nedarbojas. Nav nepieciešams atinstalēt pretvīrusu programmatūru; viss, kas jums nepieciešams, ir tikai izslēgt antivīrusu, kamēr jums ir nepieciešams Opera VPN savienojums.

Pretvīrusu programmatūru var izslēgt, ar peles labo pogu noklikšķinot uz sistēmas teknes ikonas un noklikšķinot uz opcijas izslēgt. Turklāt dažos gadījumos jums ir jāatver programmatūras logi, lai atspējotu dažas pretvīrusu utilītas.

Nobeiguma vārdi

Opera VPN veiktspēja tiek slavēta lielākajai daļai lietotāju; tomēr 2018. gada aprīlī uzņēmums ir paziņojis par VPN izslēgšanu Android un iOS lietotņu lietotājiem. Tāpēc daudzi interneta lietotāji mēģina meklēt citu bezmaksas VPN pakalpojumu, kuru ir vērts lejupielādēt. Tomēr daudzi nevēlas uzņemties bezmaksas VPN risku, jo arī viņiem ir cienījami lēti VPN.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me