V roku 2019 neboli zrušené žiadne protokolové VPN a ich pravidlá pre nulové protokoly

[ware_item id=33][/ware_item]

Posledná aktualizácia 14. júla 2019


Vďaka rýchlemu šíreniu technológie sa ochrana súkromia a bezpečnosti internetu viac alebo menej vyhodí z krabice. Z tohto dôvodu sú siete VPN nevyhnutnými bezpečnostnými nástrojmi, ak chcete mať úplné a integrované súkromie. Preto sa neusadzujete so žiadnou sieťou VPN, aby ste boli v bezpečí, ale tiež potrebujete najlepšiu sieť bez protokolov.

V prípade, že je vaša aktivita prihlásená, existuje možnosť, že všetko, čo stiahnete, odovzdáte alebo zdieľate, sa bude môcť spätne sledovať. To znamená, že ak ste sociálnym alebo politickým aktivistom, investigatívnym novinárom, hackerom alebo osobou zameranou na ochranu súkromia, môžete sa ľahko fyzicky lokalizovať a všetky vaše online aktivity môžu byť s vami spojené prostredníctvom vašich denníkov..

Pokiaľ ide o miliardy používateľov VPN, ochrana osobných údajov je najviac očakávaná ako charakteristika VPN, ak nie najcennejšou výhodou všetkých. Údaje zaznamenané o používateľoch a ich činnostiach poskytovateľom služieb VPN sú kritickým problémom. Nie všetky VPN sú však v tejto veci rovnaké.

Väčšinou všetky siete VPN vypracúvajú niektoré zásady, ktoré „neuchovávame protokoly“ na svojich webových stránkach. Realita je však taká, že politiky viacerých poskytovateľov služieb týkajúce sa vedenia denníkov sa môžu značne líšiť. Môžete si tiež prečítať o dôležitosti sietí VPN bez protokolov a o tom, ako sa s nimi rôzne krajiny vyrovnávajú, posúvaním sa na koniec článku.

Niet pochýb o tom, hľadanie VPN poskytujúce najlepšiu úroveň anonymity a súkromia online je veľmi zložitá a komplikovaná úloha.

Žiadni poskytovatelia protokolových zásad u najlepších poskytovateľov VPN

Tu je našich desať najlepších odporúčaní pre VPN s ochranou súkromia, ktoré podporujú ich zásady bez protokolov s najspoľahlivejšou pravdou, pokiaľ ide o nás.

Vysvetlená politika protokolovania ExpressVPN

politika protokolu expresvpn

Je to jeden z najlepších VPN bez protokolov. ExpressVPN sotva mení rýchlosť internetu. Pokiaľ ide o súkromie, je to dobrá vec. Funkcie ExpressVPN z Britských Panenských ostrovov a jej zásady ochrany osobných údajov sú najsilnejšie na svete. Všeobecné a komplexné zásady ochrany osobných údajov ExpressVPN uvádzajú, že ExpressVPN nepodlieha žiadnym zákonom o uchovávaní údajov. Inštrukcie na odhalenie cudzích štátov musia navyše povoliť a schváliť High Court of British Island. V politike ochrany osobných údajov je uvedené, že ExpressVPN je služba VPN bez protokolu.

V Turecku 2017 sa objavil prípad, podľa ktorého boli príspevky zo sociálnych médií a dôležité e-maily odstránené serverom ExpressVPN. Keďže však poskytovateľ nezabúda na históriu prehľadávania, údaje o premávke, IP adresu alebo dotazy DNS, nemohol poskytnúť žiadne podrobnosti o používateľovi..

Prísna a prísna politika spoločnosti ExpressVPN neprešla testom reálneho života a dôkazom, že je verný všetkým svojim sľubom.

Zásady protokolu NordVPN

nordvpn-log-policy

Spoločnosť NordVPN prevádzkovaná z Panamy je dôkazom maximálnej a najprísnejšej politiky ochrany osobných údajov, ktorú môžete získať, s výnimkou VPN. Poskytovateľ VPN arogantne robí svoje postavenie v protokolovaní identifikované pre všetkých, ktorí sú ochotní to zistiť. Pre mnohých používateľov VPN, ktorí dbajú na ochranu súkromia, to nie je nič iné ako kolíska, ktorá vás spieva, aby ste s úplnou istotou a istotou prehliadali akékoľvek webové stránky..

Webové stránky však zhromažďujú informácie o používateľskom účte a platobných údajoch. Používatelia by sa tým nemali obávať, pretože údaje nespôsobujú žiadne obavy týkajúce sa ochrany osobných údajov. Ak užívateľ tieto informácie neposkytne, NordVPN povolí tajné platby prijatím kryptomeny. Navyše, k optimalizovaným serverom, ktoré umožňujú bezproblémový prístup a streamovanie na rôzne torrent stránky.

NordVPN zabezpečuje pre svojich používateľov prísne pravidlá bez protokolovania. Inými slovami to znamená, že všetky činnosti sú buď zaznamenávané, ani uchovávané, monitorované alebo posielané tretím stranám. V ich politike ochrany osobných údajov sa uvádza:

Zásady protokolu súkromného prístupu na internet (PIA)

súkromného internet-access-log-policy

Napriek tomu, že jej ústredie je v USA, PIA je jednou z najbezpečnejších a bez protokolových VPN, pokiaľ ide o ochranu súkromia. Jeho záznam je extrémne bezchybný a bezchybný, keďže sa teraz netýka protokolovania a súkromia.

Po predvolaní FBI v roku 2016 sa právne orgány túžili získať užívateľské údaje a informácie, ktoré by pomohli pri akomkoľvek vyšetrovaní u pravdepodobného podvodníka. Paternálna organizácia PIA, London Trust Media Inc., veľkoryso informovala FBI o svojich schopnostiach poskytovať hľadané údaje, pretože nezaznamenáva žiadnu aktivitu používateľa..

Neskôr v tom istom roku Rusko tiež prijalo útočné zákony, ktoré významne ovplyvňujú ochranu údajov. Výsledkom je, že PIA okamžite preukázala svoj prísľub chrániť používateľov pred akýmkoľvek sledovaním alebo kontrolou pred všetkými ruskými servermi. Bol to skutočne prielom medzi používateľmi a dôkazy, ktoré poskytovateľ poskytol, pokiaľ ide o to, ako prísne to vyžaduje ich politiku bez protokolovania..

Hoci PIA nezhromažďuje niektoré informácie o používateľoch, neuchováva si denníky, ako sa uvádza v ich zásadách.

Zásady protokolu CyberGhost

cyberghost-log-policy

CyberGhost je bezproblémová bez protokolu VPN. Je neuveriteľne ideálny pre začiatočníkov alebo technofóbov, ktorí sa nechcú pokaziť nastavením alebo rušením. CyberGhost je ideálny pre používateľov, ktorým záleží na skutočnom súkromí na internete viac, ako na technickej stránke.

Ide o VPN so sídlom v Rumunsku s prísnymi zásadami bez protokolovania. Poskytovateľ nezhromažďuje ani nekontroluje žiadne údaje o premávke.

Uchováva iba fakturačné údaje, ktoré zahŕňajú IP adresu, ale na účely boja proti podvodom. Informácie sa uchovávajú v rezerve v anonymizovanom nastavení a nemôžu súvisieť so žiadnou aktivitou používateľa. Okrem toho má CyberGhost svoje servery financované z crowdsourceov, ktoré spravuje na mieste, čo je funkcia, ktorá je používateľom známa ako „servery bez spyware“. Zaručuje, že serverom nie je udelený prístup žiadnej tretej strane. Zlepšenie bezpečnosti a zníženie rizík, ktoré prichádzajú v dôsledku prístupu tretích strán.

Zásady súkromného protokolu protokolu VPN

privatevpn-log-policy

PrivateVPN sídli vo Švédsku a je jedným z najlepších VPN bez protokolov. Prísne zásady ochrany osobných údajov spoločnosti PrivateVPN tiež tvrdia, že „nezhromažďujú ani nezaznamenávajú žiadny prenos ani využívanie svojej služby“. Inými slovami, nezdieľajú žiadne informácie o používateľovi s príslušnými orgánmi, aj keď sú nútené tak urobiť.

Súkromná sieť VPN poskytuje svoje služby vo viac ako 52 krajinách. Rozhodujúcou vlastnosťou tejto VPN bez protokolov je firewall, ktorý má prepínač zabíjania aj prepínanie aplikácií, aby zabezpečil používateľov na všetkých fasádach. Používatelia majú tiež zabudovanú ochranu proti úniku DNS a IPv4 / IPv6.

VPN bez protokolu má navyše pozoruhodné oddelenie služieb zákazníkom, ktoré trochu inštaluje VPN pre väčšinu technofóbov. Umožňuje pripojenie až šiestich zariadení okamžite a ako doplnková funkcia HTTPS, proxy serverov SOCKS5 a tiež preposielanie portov.

IPVanish VPN Protokol politiky

ipvanish-log-policy

IPVanish je najznámejšia VPN bez protokolov s dokonalou rovnováhou výkonu a prezentácie bez ohrozenia súkromia a bezpečnosti.

Ak chcete nakonfigurovať túto robustnú alebo výkonnú sieť VPN na mobilnom zariadení alebo na počítači, poskytuje značnú ochranu.

Ich obdivuhodná a hodná žiadna logovacia politika ich odlišuje od iných VPN. Obrovsky konfigurovateľní vrodení používatelia majú množstvo funkcií a tiež majú metódu pre technofóbov, ktorí by sa necítili s profesionálnymi nastaveniami..

IPVanish rýchly a rýchly výkon a tiež konfigurovateľný užívateľský softvér to všetko vyššie od ostatných konkurentov.

Pravidlá denného zápisu

Windscribe-log-policy

Pokiaľ ide o súkromie na internete, používatelia chcú byť čo najviac anonymní. Windscribe VPN to robí oveľa efektívnejšie. Je to VPN s jasnými pravidlami ochrany osobných údajov. Neuchováva protokoly používateľov VPN, ich IP adresy ani historické obdobia.

Windscribe VPN neuchováva záznamy denníkov ani záznamy o žiadnych činnostiach používateľa. VPN bez protokolov, keď uchováva akékoľvek údaje, zaznamenáva malé faktory, ako napríklad užívateľské meno Open VPN, ku ktorému sú pripojené servery VPN, obdobie pripojenia a objem prenesených údajov. Po uchovaní tejto malej informácie sa jej platnosť vyprší a do troch minút sa odhodí.

VPN je viacúčelová VPN, ktorá umožňuje používateľom pripojenie k neobmedzenému zariadeniu. Okrem toho to neohrozuje výkon. Užívateľské platformy sú obyčajne jednoduché a dostatočne jednoduché na to, aby sa splnili čo najviac vašich potrieb a požiadaviek.

ProtonVPN Politika LOG

ProtonVPN-log-policy

ProtonVPN bol vytvorený zakladateľmi ProtonMail, jedného z najväčších poskytovateľov šifrovaných e-mailových služieb na svete. Je tiež založená vo Švajčiarsku a je známa tým najlepším pre protokolové VPN VPN.

ProtonVPN si zachová iba časovú pečiatku prihlásenia, prepísanú po novom úspešnom prihlásení. Protokoly prevádzky a protokoly IP preto zvyčajne neexistujú. Keďže Švajčiarsko nie je viazané pravidlami USA alebo EÚ; klienti si môžu byť istí, že ich súkromie a bezpečnosť sú pre ProtonVPN najvyššou prioritou.

Švajčiarsko však v posledných rokoch prijalo niekoľko nepriaznivých a neúplných usmernení o dohľade, ktoré nútia kľúčového poskytovateľa internetových služieb a telekomunikácie zachovať si metadáta jeden rok. Majitelia ProtonVPN však oficiálnym vyhlásením jasne uviedli, že ich výnimka zo zoznamu, v ktorej sa uvádza, že nie je známa ako významná telekomunikačná organizácia,.

Zásady prihlásenia AirVPN

AirVPN-log-policy

AirVPN je talianska VPN bez protokolu. Je známe, že neuchovávajú žiadne denníky používateľov, a tým im poskytujú maximálne súkromie na webe.

Na vytvorenie spojenia medzi ich počítačmi a servermi používa protokol OpenVPN. OpenVPN tiež uznáva ako jedno z najspoľahlivejších a bezpečných riešení pre šifrovanie tunelov.

AirVPN vám umožní prenášať toky, zdieľať súbory a všetky typy ďalších prenosov. V tejto VPN nie sú žiadne obmedzenia ani obmedzenia. Okrem toho na potvrdenie anonymity prijímajú platby aj v bitcoinoch a dokonca aj v iných kryptomenách prostredníctvom platieb za mince..

Politika VPNArea LOG

VPNArea-log-policy

VPNArea funguje pod nadvládou Bulharska. Pôsobí od roku 2012. Poskytuje zdieľané adresy IP a neuchováva protokoly na zabezpečenie súkromia svojich používateľov.

Jeden účet VPNArea, užívateľ sa môže pripojiť k takmer šiestim zariadeniam. Poskytujú tiež neobmedzenú šírku pásma a tiež majú prepínač zabíjania, aby sa zabránilo úniku IP v prípade výpadku pripojenia VPN.

Čo je potreba „bez protokolovacích sietí VPN“ “?

Spravidla VPN bez protokolu znamená, že sieť VPN nie je schopná zhromažďovať ani zaznamenávať žiadne informácie, ktoré prenášajú cez systém. Tieto siete VPN neukladajú informácie o údajoch používateľa, ako je ich história prehliadania, odovzdávanie a sťahovanie a podrobnosti vyhľadávania. Preto je súkromie a anonymita používateľa online chránené a zabezpečené pred všetkými, dokonca aj pred poskytovateľom VPN.

Pravidlá protokolovania VPN v USA:

Spojené štáty neukladajú používateľom žiadne povinné zákony o uchovávaní údajov. Ak si však ktorýkoľvek poskytovateľ VPN alebo telekomunikačné organizácie uchovávajú údaje o užívateľoch, právne orgány môžu požiadať o prístup k informáciám podľa zákona o uloženej komunikácii (SCA)..

Okrem toho, ak sa úrady pokúsia rozpoznať ktoréhokoľvek konkrétneho používateľa, môžu tak od každého poskytovateľa služieb VPN požadovať, aby ukladal záznamy daného konkrétneho jednotlivca. Zahŕňa tiež ich online aktivity a finančné informácie na obdobie 90 dní.

Poskytovatelia VPN v USA a logovanie:

Niektorí poskytovatelia VPN v USA vedú záznamy, aby vyhoveli požiadavkám rôznych orgánov činných v trestnom konaní. Je to preto, že si nemohli dovoliť nákladné a časovo náročné právne zápasy. Aby bolo možné uznať jednotlivého zodpovedného a poskytnúť informácie potrebné od úradov, umožňuje VPN vyhnúť sa zodpovednosti, pretože protihodnota sa presunie na používateľa..

Poskytovatelia VPN navyše čelia vážnym problémom v dôsledku neaktuálnych zmien legislatívy. Ak poskytovateľ služieb pôsobí podľa súčasného zákona, bude mu naďalej hroziť trestné stíhanie.

Americké agentúry sú známe tým, že zakrádajú servery a vykonávajú dohľad. V dôsledku toho má niekoľko poskytovateľov VPN v USA v úmysle zostať na pravej strane orgánov. Aby to dosiahli, vedú záznamy. Okrem toho by chceli spolupracovať, keď dostanú odvolanie proti autorským právam od rôznych orgánov činných v trestnom konaní spolu s orgánmi činnými v trestnom konaní

Poskytovatelia VPN v USA, ktorí neuchovávajú denníky:

VPN v USA nevyžaduje vedenie záznamov zo zákona. Stále je však možné vyhľadávať spoločnosti, ktoré môžu poskytnúť vynikajúce možnosti pre viacerých používateľov, ktorí si uvedomujú súkromie. Metóda zdieľaných IP je ďalším opatrením, ktoré pomôže chrániť súkromie používateľov. Je to preto, že je takmer nemožné rozpoznať každého jednotlivca založeného na svojej činnosti. Poskytovatelia VPN, ako napríklad Private Internet Access (PIA), podporujú zásady ochrany osobných údajov, ktoré nevedú k žiadnym činnostiam protokolov.

PIA spolu s niektorými ďalšími poskytovateľmi VPN, ktorí nemajú sídlo v USA, navrhuje svojim zákazníkom používať servery iba na konkrétnych miestach pre P2P. Vo všeobecnosti je USA jednou z oblastí, ktoré nie sú vhodné na zabezpečenie P2P prevádzky. Existuje niekoľko spoločností VPN, ktoré sú lojálne pri ochrane vašich údajov. Sú vystavení nepríjemnému tlaku, ktorý im sťažuje zabezpečenie súkromia na serveroch USA.

Takmer každá sieť VPN zaručí, že sieť VPN bude anonymná a nebude viesť žiadne záznamy. Mali by ste však vedieť, ktorí poskytovatelia VPN zodpovedajú ich slovám. Každý zdôvodňuje použitie VPN, ktorá je súkromná a bezpečná. Dúfame, že sa vám tento článok zdá byť užitočný.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me