Vai ISP var redzēt VPN trafiku? Noskaidrosim

[ware_item id=33][/ware_item]

Ko darīt, ja jūs uzzināsit, ka jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs (ISP) varēs ne tikai izsekot jūsu tiešsaistes darbībām, bet arī pārdot jūsu interneta vēsturi trešajām personām. Augstākais solītājs pārlūkošanas vēsture ISP nodotu šai informācijai.


Kā paslēpt pārlūka vēsturi no ISP - sakiet Nē Uzraudzībai 2018

Tā patiešām ir patiesība, ar kuru ASV pilsoņi saskaras. Tāpēc ārkārtīgi daudz cilvēku virzās uz efektīvu privātuma rīku - VPN. Vai nu tas ir apmaksāts, vai bezmaksas VPN, VPN meklējumos saskaņā ar Google Trends ir ziņots par milzīgu plūsmu.

Diagramma, kas paaugstināta līdz vairāk nekā piecu gadu VPN meklēšanas rekordu līmenim, arī parāda, ka daudzi cilvēki, kuriem šī tehnoloģija nav pazīstama, to pieprasa arī sev. Bet daudzos no viņiem ir jābūt pirmajai domai, ka tas, ko dara mans ISP redzēt, kad es izmantoju VPN?

Vai jūsu ISP var redzēt jūsu VPN??

Ir zināms, ka VPN pakalpojums ir rīks, kas izveido drošu, šifrētu savienojumu starp jūsu ierīci, no kuras piekļūstat internetam, un privāto serveri. Šifrēta informācija, ko saņem jūsu ISP, tiek nosūtīta caur VPN serveri, ar kuru esat izveidojis savienojumu. Tas neļauj jūsu satiksmi snoopēt vai izsekot jebkurai trešajai pusei, ieskaitot jūsu interneta pakalpojumu sniedzēju.

Bet jautājums ir, vai ISP var redzēt VPN?

Atbilde uz šīm bažām ir tāda, ka jā, IPS var redzēt, ka esat izveidojis savienojumu ar VPN, bet viņi nespēj atšifrēt jūsu pārlūkošanas informāciju..

Tas nozīmē, ka VPN pārveido jūsu trafiku šifrētā formā, kas nav nekas cits kā neidentificējama informācija. Tāpēc tas novērš problēmas un riskus, ka tos var izsekot interneta pakalpojumu sniedzējs, kā arī neļauj pārdot jūsu pārlūkošanas vēsturi.

Arī IP, ko interneta lietotājam piešķir viņu ISP, nav tas, kas tiek parādīts interneta pakalpojumu sniedzējam, tiklīdz lietotājs ir izveidojis savienojumu ar VPN. VPN serverim ir sava IP adrese, ar kuru tiek uzrādīts ISP, kas nozīmē, ka tas, ko jūsu ISP redz, lietojot VPN, ir tikai lietotājs, kurš pārlūko internetu. Tāpēc netiek atklāta ne jūsu identitāte, ne pārlūkošanas darbība.

Kādi trūkst VPN, kas varētu saglabāties, kas padara jūsu datus redzamus ISP?

Lielākoties drošības eksperti un analītiķi prognozē, ka VPN varētu būt arī daži drošības trūkumi. Šī koncepcija ir iesniegta sakarā ar to, ka VPN lietotāju trafiks ir pieejams VPN pakalpojumu sniedzējiem, kuri arī to varēja izmantot jebkurā brīdī. Neskatoties uz to, daudzi VPN pakalpojumi skaidri norāda, ka viņu privātuma politikā nav nulles reģistrēšanas noteikumu.

Pareizais VPN varētu aizsargāt jūs pret daudziem riskiem, ieskaitot valdības uzraudzību, hakeru uzbrukumus un, pats galvenais, ISP, kas izseko un pārdod jūsu vēsturi. Tomēr ir daži trūkumi, ko varētu saturēt neefektīvs VPN.

Kā pārbaudīt, vai jūsu VPN faktiski ir šifrēts

Lielākā daļa cilvēku nezina par nesen atklāto trūkumu, kas varētu samazināt VPN drošības efektivitāti, vainojot tā šifrēšanu. Tehnika, kas pazīstama kā WebRTC, ir iebūvēta gandrīz katrā pārlūkā, un to var izmantot attālās vietnēs.

Arī ar jūsu ierīci savienots VPN nevarētu ierobežot jūsu IP atklāšanu, ja vietne efektīvi izmanto šo tehnoloģiju. Lai arī daudzas vietnes par šo pieeju nezina, bet ir pamatots iemesls, ka tādas vietnes kā Netflix un Hulu, kuras jau tagad smagi strādā, lai ierobežotu VPN lietotājus, tuvākajā nākotnē varētu to izmantot..

Pārbaude, lai pārbaudītu VPN veiktspēju

Kā jau minēts iepriekš, paņēmieni un daži kopīgi drošības trūkumi, kas pastāv parastajā VPN vai dažreiz arī populārajos VPN pakalpojumos, var būt bīstami jūsu datu privātumam. Tāpēc mēs esam ieguvuši dažus atsaucīgus un vienkāršus testēšanas rīkus, ar kuru palīdzību jūs varat pārbaudīt sava VPN nodrošinātāja uzticamību. Šie rīki sniegs jums plašāku priekšstatu par to, ko redz jūsu ISP, kad izmantojat VPN.

DNS noplūdes pārbaude

Domēna vārdu sistēma vai DNS maina cilvēkiem lasāmās vietnes formu, piemēram, Beencrypted.com, par skaitlisku interneta protokola adresi. Galvenokārt VPN maina jūsu iepriekš konfigurēto ISP DNS, caur kuru ISP varēja uzraudzīt visas jūsu pārlūkošanas darbības.

Vispirms no iestatījumiem pārliecinieties, vai jūsu DNS ir konfigurēts VPN DNS, kad esat izveidojis savienojumu ar pakalpojumu.

Izmantojot testēšanas vietni VPNInsights.com, jūs varat analizēt DNS noplūde. Pierakstiet savu ISP DNS, kamēr VPN ir atspējots, un pārbaudiet IP adresi un atrašanās vietu, kā parādījusi testēšanas vietne. Pēc pieslēgšanās VPN veiciet to pašu procedūru, kurai tagad vajadzētu parādīt atšķirīgu IP adresi un atrašanās vietu atbilstoši jūsu VPN.

Nobeiguma vārdi; Nepieciešams atcerēties, lai samazinātu ISP redzamo informāciju

Lielākā daļa drošības ekspertu pauž bažas, ka jūs nekad nevarētu zināt VPN pakalpojuma realitāti. Nevar noskaidrot, ko VPN dara ar klientu datiem, un ir ļoti grūti atrast cienījamu VPN sniedzēju starp daudzajiem.

Vienkārša izeja no šāda privātuma riska ir izvairīties no bezmaksas VPN pakalpojumiem, jo ​​viņi, visticamāk, izmanto alternatīvus veidus, kā gūt peļņu. Tāpat esiet uzmanīgs, izvēloties apmaksātu VPN, un uzmanīgi izlasiet viņu privātuma politiku.

Tas viss mazinās jūsu bažas par to, ko redz mans ISP, kad izmantoju VPN, un ISP nevarēs izsekot jūsu pārlūkošanas darbībām.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me