Vai tas ir drošs un vērts to lietot? Surfshark VPN apskats

[ware_item id=33][/ware_item]

Atjaunināts 2019. gada 17. maijā


Es esmu sērfojis, lai iegūtu dažus autentiskus pārskatus par SurfShark VPN. Parastas lietas visā internetā, cenas, vietne, atbalsts un tamlīdzīgas lietas. Visi recenzenti seko vai apkopo tādu pašu informāciju kā vietnēs minētie pakalpojumu sniedzēji.

labi ... tas nebūs tāds kā pārskats, es nopirku gada abonementu un veicu dažus testus pēc savas pieredzes un apkopoju rezultātus zemāk.

Jūs varat noklikšķināt uz “parametru pārbaudes saites”, lai ritinātu uz testa sadaļu

ParameterFindingsStatus
Šifrēšanas pārbaude Es atradu labu ESP šifrēšanas protokolu. Labi
Žurnāla politikas pārbaude Žurnāla politikā ir klauzulas, kas ir savstarpēji pretrunīgas. Mulsinoši
DNS noplūdes pārbaude Testā nav atrasta noplūde. Labi
IP noplūdes pārbaude IP noplūdes sadaļā nav noplūžu, pat no webRTC. Labi
Ātruma pārbaude 10 vienlaicīgas pārbaudes mēģinājumi atnesa diezgan sliktus rezultātus. Par 65% lēnāks savienojums Nabadzīgs
Amerikas Netflix pārbaude Tas darbojas perfekti Labi
Torrent pārbaude Tas darbojas arī ar mokām Labi
Cenu plāna pārbaude Salīdzinot ar citiem vadošajiem pakalpojumu sniedzējiem, tas ir diezgan lēts. Varbūt tāpēc, ka tie ir pārdošanā, piedāvājot USD 1,99 / m 2 gadu plānā Labi

Surfshark ir jauns VPN tirgū, taču tas ir ieguvis strauju popularitāti. Man ir interese par tā darbību un īpašībām, kas ļauj tai izdzīvot smagajā konkurencē.

Lai sāktu ar Surfshark VPN pārskatīšanu, apskatīsim vispārīgu informāciju.

Surfshark atrodas Britu Virdžīnu salās, un tajā ir 50 serveru atrašanās vietas, no kurām jūs varat izvēlēties jebkuru serveri ar neierobežotiem servera slēdžiem. Viņi apgalvo, ka politika nav reģistrēta, bet ticēt VPN apgalvojumiem nav laba ideja.

Tāpēc es sīkāk aprakstīšu privātuma politiku vēlāk rakstā, kur mēs varētu labāk noslēgt tās reģistrēšanas politiku.

Pārskatīšanai Surfshark es biju izvēlējies viņu viena mēneša plānu bezmaksas izmēģinājuma vietā, jo ir grūti spriest par bezmaksas izmēģinājuma pakalpojuma funkcijām un efektivitātes līmeni..

Sāksim!

Neliels ievads par to, kā izskatās un cik ilgs laiks nepieciešams, lai sāktu interneta pārlūkošanu, izmantojot Surfshark VPN savienojumu. Kad jūs piesakāties surfshark VPN, tas automātiski savieno jūs ar tuvāko serveri no jūsu reālās atrašanās vietas. Man bija vajadzīgas tikai dažas sekundes. Es mainīju savu atrašanās vietu, izvēloties opciju, kas atrodas zem servera loga. Tas bija viegls process.

SurfShark Investīciju un naudas atdošanas koeficienti

Vai tas ir drošs un vērts to lietot? Surfshark VPN apskats

Drošība un nauda ir divas lietas, ko cilvēki visvairāk skatās uz katru iegādāto produktu. Man jāsaka, ka attiecībā uz naudu jums ir elastīga telpa ar surfshark VPN.

Divas vissvarīgākās lietas;

  • Viņiem ir bezmaksas 7 dienu izmēģinājuma periods.
  • Arī, 30 dienu naudas atdošanas garantijas pieejams, ja esat izvēlējies kādu plānu.

Bet surfshark VPN mēneša plāns man šķiet mazliet dārgs - 11,95 USD. Salīdzinājumā ar to 1 un 2 gadu plāni ir diezgan rentabli.

  • Viena gada plāns par kopējo summu 71,88 USD - nozīmē 5,99 USD mēnesī un ietaupiet līdz 50%
  • 2 gadu plāns par kopējo summu 47,76 USD - nozīmē 1,99 USD mēnesī un ietaupiet līdz 83% (šis darījums ir ekskluzīvs ar kupona kodu “xmasholiday”)

Vēl viena lieta, kas man patika vietnes surfshark cenu lapā, ir valūtas maiņas iespēja, ieskaitot ASV dolāru, Austrālijas dolāru, Ķīnas juaņu, Kanādas dolāru, eiro un Lielbritānijas mārciņu..

Katram plānam ir vienādas iezīmes.

Maksājuma iespējas

Līdztekus parastajām maksāšanas metodēm Surfshark VPN ir droši arī kriptovalūtas un PayPal kanāli naudas samaksai, un jums vajadzētu dot priekšroku šiem kanāliem VPN pirkšanai..

Vai tas ir drošs un vērts to lietot? Surfshark VPN apskats

Ko nodrošina šifrēšanas līmenis SurfShark

Lai iegūtu sīkāku informāciju par šifrēšanu, es veicu šifrēšanas pārbaudi, kurā tika pārbaudītas šifrēšanas slēptās nepilnības, pat ja viss šķiet ideāls un drošs.

Surfshark VPN drošības pārskatam es izmantoju Wireshark šifrēšanas programmatūru.

Šeit ir rezultāti.

Bez Surfshark savienojuma:

VPN šifrēšanas pārbaudei esmu izmantojis programmatūru “Wireshark”. Vispirms parādīšu rezultātus bez VPN savienojuma, lai jūs varētu uzzināt, kā izskatās nešifrēta informācija.

Vai tas ir drošs un vērts to lietot? Surfshark VPN apskats

Var redzēt, ka informācija ir salasāma un vietņu nosaukumus var viegli nolasīt.

Izmantojot Surfshark VPN:

Vai tas ir drošs un vērts to lietot? Surfshark VPN apskats

Šifrēšanas rezultāti Surfsahrk VPN bija apmierinoši. Var redzēt, ka informācija, kas bija redzama bez VPN savienojuma, nav salasāma. Esmu pievienojis vienu ekrānuzņēmumu, taču šī testa laikā biju apskatījis visu informāciju, un nekas nebija šifrēts (lasāms).

Ja vēlaties pārbaudīt VPN šifrēšanu, varat sekot šai rokasgrāmatai.

Apskatīsim vispārīgo šifrēšanas informāciju.

Protokols: Surfshark atbalsta IKEv2 protokolu mobilajā un Mac lietotnē, turpretī Window lietotāji, piemēram, es, var izmantot OpenVPN vai IKEv2 protokolu. (OpenVPN iestatīšanas process šeit)

Šifrēšanas līmenis: Viņi izmanto AES 256 bitu militāras pakāpes šifrēšanu.

Protokola iespējas ar surfshark VPN ir diezgan ierobežotas, ja salīdzinām to ar citiem VPN pakalpojumiem pēc pieprasījuma. Bet regulāriem lietotājiem, piemēram, man, OpenVPN bija pietiekami efektīvs.

Kopā ar šiem pamata iestatījumiem lietotājiem ir iespēja izmantot dažus specializētus un dažus izplatītus drošības elementus, izmantojot Surfshark VPN. Veicot surfshark VPN pārskatīšanu, es pamanīju, ka viņi reklamē savu pakalpojumu ar dažām jaunām un mazāk redzētām funkcijām.

Ziņkārīgs?

Šeit ir šo funkciju apraksts.

Multihop: tas ir vēl viens nosaukums, ko lieto “VPN ķēdei”. Surfshark ļauj jums izveidot šo ķēdi, lai jūs varētu izvairīties no jebkādiem trūkumiem, kas regulāros VPN padara neefektīvus vai viegli ievainojamus..

Tas darbojas nedaudz šādi;

Jūsu ierīce -> 1. VPN serveris -> 2. VPN serveris -> Internets

CleanWeb: Tas ir bloķētājs, kas ierobežo reklāmu, izsekotāju un ļaunprātīgas programmatūras darbību pārtraukšanu jūsu interneta pārlūkošanā.

Avārijas poga: šī nav jauna funkcija, jo to jau ieviesa daži populāri VPN, taču tā ir būtiska VPN drošības funkcija.

Killswitch palīdz uzturēt datu šifrēšanu un izvairīties no datu noplūdes, automātiski atvienojot internetu, ja pēkšņi pārtrūkst VPN savienojums.

Surfshark VPN privātuma apskats

Privātums galvenokārt ir atkarīgs no divām lietām;

  • Jurisdikcija
  • Un VPN konfidencialitātes politika

Jurisdikcija

Izmantojot jurisdikciju, nevarat precīzi uzminēt VPN privātumu.

Bet, jā.

Jurisdikcija vai vieta, kur atrodas VPN, varētu būt svarīgs faktors, lai vērtētu valdības vai citu oficiālu politikas spiedienu.

Kā jau minēts iepriekš, surfshark VPN, kas atrodas Britu Virdžīnu salās (BVI), nav noslēgts ar 5 acīm, kā arī ir līgums ar 14 acīm. Neskatoties uz valsts lietām, BVI kaut kādā veidā atrodas Lielbritānijas valdības jurisdikcijā un suverenitātē. Tātad, mēs varam pieņemt, ka Lielbritānijas valdība varētu radīt spiedienu uzņēmumiem, kas darbojas BVI.

Tomēr BVI nav datu saglabāšanas likumu, un surfshark VPN pakalpojumu sniegšanas noteikumi apgalvo, ka visi strīdi tiks izskatīti BVI tiesās.

Privātuma politika

Es parasti neticu apgalvojumiem par atteikšanos reģistrēties, jo, iedziļinoties privātuma politikās, parasti es uzskatu par uzmācīgām klauzulām.

Krustosimies par sērfošanas kameras privātuma politiku.

Raugoties uz abām sākuma līnijām, tas paļāvās. Tie ir šādi: “Mēs nevācam IP adreses, pārlūkošanas vēsturi, sesiju informāciju, izmantoto joslas platumu, savienojuma laika zīmogus, tīkla trafiku un citus līdzīgus datus.”

Vai tas ir drošs un vērts to lietot? Surfshark VPN apskats

Bet!

Pēdējās detaļas mani sarūgtināja. Šeit ir daži viņu privātuma politikas klauzulu piemēri.

Viņi paziņo, ka viņi var uzraudzīt satiksmi bez personiskās identitātes, kas nozīmē, ka viņi reklāmas vai mārketinga nolūkos mērķē uz lietotājiem.

Vai tas ir drošs un vērts to lietot? Surfshark VPN apskats

Lielāka vilšanās bija šī klauzula,

“Kad jūs apmeklējat mūsu vietni, mēs varam arī saglabāt jūsu IP adresi, unikālu datora identifikatoru vai citu piekļuves ierīci.”

Viņi nekavējoties paziņo, ka saglabā IP IP problēmu risināšanai, nodrošinot jums saturu atbilstoši jūsu vēlmēm un izstrādājot viņu vietni.

Bet IP glabāšana nozīmē, ka tiek atklāta identitāte!

Vai tas ir drošs un vērts to lietot? Surfshark VPN apskats

Starp konfidencialitātes politiku ir klauzulas attiecībā uz trešajām personām un reklāmdevējiem, kas nav tik satraucošas kā tā, kuru es tagad atklāju.

Viņi paziņo, ka nesniedz personisko informāciju, bet “viņi varētu dalīties ar informāciju, ja viņiem to izdod kompetentas jurisdikcijas tiesa”.

Vai tas ir drošs un vērts to lietot? Surfshark VPN apskats

VPN testi: DNS noplūde, WebRTC noplūde un IP noplūde

Daudziem VPN ir tendence uz DNS noplūdi, WebRTC noplūdi un IP noplūdi, kas galu galā atmasko jūsu identitāti.

Tātad!

Es esmu veicis visus šos testus Surfshark VPN pārskatīšanai.

Šeit ir rezultāti.

DNS noplūdes pārbaude

Es biju izveidojis savienojumu ar Amerikas Savienoto Valstu serveri, kad biju veicis DNS noplūdes testu. Rezultāti rāda Nav DNS LEAK.

Vai tas ir drošs un vērts to lietot? Surfshark VPN apskats

IP noplūdes pārbaude

IP noplūdes pārbaude un WebRTC noplūdes pārbaude tika veikta vienlaikus. Tiklīdz rīks tika atvērts, tajā tika parādīta IP adrese. Tā kā šis IP bija līdzīgs manam VPN serverim, IP noplūdes nebija.

Vai tas ir drošs un vērts to lietot? Surfshark VPN apskats

WebRTC pārbaudei es izpildu testu, un šoreiz tika parādīts arī mans VPN servera IP, kas nozīmē, ka WebRTC nebija noplūdes.

Vai tas ir drošs un vērts to lietot? Surfshark VPN apskats

Neskatoties uz apmierinošajiem rezultātiem, es pārmeklēju surfshark VPN funkcijas, lai uzzinātu tās, kas ir īpaši paredzētas šādiem jautājumiem.

DNS noplūdes aizsardzība - nav

IP noplūdes aizsardzība (IPv6) - prombūtnē

Ātruma testa rezultāti:

Esmu pārbaudījis divus serverus; tā kā pašlaik izmantoju 10 Mb / s savienojumu.

Bez VPN: ātruma testa rezultāti

Vai tas ir drošs un vērts to lietot? Surfshark VPN apskats

Ar Surfshark VPN savienojumu:

Vai tas ir drošs un vērts to lietot? Surfshark VPN apskats

Šie rezultāti neapmierina, bet man jāpiemin viena lieta, ko es pamanīju; serveri netālu no manas reālās atrašanās vietas bija mazliet ātrāki nekā šie serveri, taču šis ātrums arī bija par 50% mazāks, salīdzinot ar manu parasto / parasto interneta ātrumu.

Vai Surfshark darbojas ar amerikāņu Netflix?

Ir milzīgs iedzīvotāju skaits, kura vienīgais mērķis ir VPN savienojums, un tas ir “straumēt un atbloķēt ASV Netflix”.

Tāpēc surfshark VPN pārskats būtu palicis nepilnīgs, ja es būtu atstājis šo testu.

Man tas bija tik pārsteidzoši, ka šis jaunais VPN strādāja atbloķēt ASV Netflix bibliotēku. Bet, iespējams, tas ir tāpēc, ka tie ir jauni, un Netflix nav mēģinājis bloķēt viņu serverus.

Bet kam ir saprāts, ja misija ir izpildīta.

Vai tas ir drošs un vērts to lietot? Surfshark VPN apskats

Torrenting: efektivitāte, funkcijas un torrent pārbaude

Torrenting ir nepieciešams ātrums, un tas ir zem vidējā līmeņa, izmantojot surfshark VPN. Bet, es pārbaudīju, vai šis VPN atbalsta straumēšanu? Un vai savienojums joprojām tiek šifrēts, vienlaikus mocot?

Vai tas ir drošs un vērts to lietot? Surfshark VPN apskats

Surfshark savā vietnē piemin, ka viņi atļauj P2P trafiku daudzos serveros, bet viņi pāradresē P2P trafiku uz saviem serveriem, kas atrodas Nīderlandē.

Vienalga!

Es mēģināju mocīt ar surfshark VPN savienojumu, un ne tikai VPN strādāja P2P failu apmaiņai, bet tas arī bija nodrošinājis diezgan labu ātrumu, kuru es negaidīju. Šeit es gribētu pieminēt, ka Killswitch funkcija ir jāiespējo torrenting laikā, jo VPN savienojums lielākoties krītas vienlaikus torrenting.

Arī android lietotāji var iespējot Sadalīts tunelis labākam ātrumam mocot.

Dalītā tunelēšana ir pieejama Android Surfshark VPN lietotājiem. Izmantojot šo funkciju, jūs varat atdalīt nesvarīgās / nejūtīgās datu lietotnes no šifrēšanas kanāla caurlaides. Šī funkcija samazina VPN slodzi, kas nodrošina ātrāku ātrumu.

Torrent IP noplūdes pārbaude

Iespējams, ka VPN lieliski darbojas P2P failu koplietošanā, bet torrenting laikā jūsu IP ir fonā.

Tātad, es esmu pārbaudījis surfshark savienojumu ar torrent IP noplūdi.

Šeit ir rezultāts.

Vai tas ir drošs un vērts to lietot? Surfshark VPN apskats

Pārbaudes rīks ir lejupielādējis magnētisko saiti no mana uTorrent klienta un pēc tam parādījis rezultātu. Kā redzat, iegūtais torrenta IP ir līdzīgs manam pievienotajam VPN serverim, tāpēc ir Nav Torrent IP noplūdes.

Klientu atbalsts

Klientu atbalstam jābūt efektīvam un ātram, taču tam ir nepieciešami daudzi svarīgi aspekti. Tā kā, ja šie VPN aspekti ir spēcīgi, jums pārāk bieži nav nepieciešams klientu atbalsts.

Viņiem ir tiešraides tērzēšanas atbalsts, kas bija ātrs, kad es viņus pārbaudīju ar jautājumu.

Vēl viena lieta, kas veido klientu atbalstu, ir vietnes struktūra, un jums ir jādomā, kāpēc.

Atbilde ir vienkārša.

Daudzas reizes varat izvairīties no grūtībām, sazinoties ar klientu atbalsta dienestu, kad vietnes problēmai ir vienkāršs risinājums vietnes emuārā, ceļvežos vai FAQ..

Es uzskatu, ka tīmekļa vietne surfshark ir apmierinoša attiecībā uz informāciju, ko viņi sniedz lasītājiem. Arī emuāri un bieži uzdotie jautājumi ir rakstīti vienkāršā valodā ar vienkāršiem norādījumiem.

Ko Reditatori domā par Surfshark?

Reddit atsauksmes ir otra lieta, ko es uzskatu un kurai ticu pēc savas pieredzes saistībā ar VPN pārskatīšanu.

Šeit ir komentāri, kurus biju redzējis, meklējot surfshark vaicājumus vietnē Reddit.

Karte

Karte

Es neplānoju dalīties ar visiem komentāriem, jo ​​to ir tik daudz. Es izvēlos šo komentāru, jo pats nevaru pārbaudīt surfshark VPN. Ir patiešām maz VPN, kas darbojas Ķīnā, un, ja surfshark patiešām darbojas Ķīnā, tas ir papildu.

Karte

Ir arī daži negatīvi komentāri.

Karte

Tā kā esmu pieredzējis straumēšanu un esmu redzējis straumējoša atbalsta prasību Surfshark VPN, tāpēc es pretrunā ar šo komentāru.

Kopējais viedoklis par Reddit lasīšanu bija pozitīvs.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me