ה- VPN החינמי הטוב ביותר שעובד עם נטפליקס אמריקאית

[ware_item id=33][/ware_item]

האם אתה מחפש VPN חינמי שעובד עם Netflix?


אתה במקום הנכון.

בינואר 2016 הודיעה נטפליקס כי מעתה והלאה היא תחסום VPNs המאפשרים למשתמשים, מחוץ לארצות הברית, לצפות בנטפליקס האמריקאית. כתוצאה מכך, מרבית שירותי ה- VPN בתשלום אינם עובדים ב- Netflix.

עם זאת, נטפליקס לא חשפה כיצד היא חוסמת VPN. באופן כללי, הם חוסמים את כל אותן כתובות IP המקושרות לספקי אירוח שהיו בשימוש נפוץ על ידי ספקי VPN.

זה גם אומר שאם תגדיר VPN באוקיינוס ​​הדיגיטלי ואז תנסה לגשת ל- Netflix מעבר לכך, עדיין תוכל להימנע ממגבלות גיאוגרפיות ב- Netflix.

אל תדאג!

אז בגלל הניתוח העצום של נטפליקס כנגד IP-VPN, יש מעט מאוד ניצולים כרגע, למרות שספקי ה- VPN המפורסמים הפסיקו לעבוד עם נטפליקס האמריקאית.

Netflix ממשיכה לעדכן את רשימת ה- IP החסומה בכל פעם שהם מצאו. לכן, אין שאלה לגבי הישרדות VPN בחינם בדרך זו. אף על פי שספקי שירותי ה- VPN הטובים ביותר ממשיכים לעדכן את השרתים בדרכים המשמרות גישה לאינטרנט של נטפליקס בארה"ב. עם זאת, אתה יכול להיעזר בנתיב ה- Free שלהם שהוא 7 עד 30 יום, ויכול לבדוק את השירות ללא השקעה.

VPNs לנתיב חופשי הם הפיתרון היחיד לכך.

כאן אנו מספקים לכם את ארבעת ה- VPN המובילים בחינם העובדים עם Netflix. כל ה- VPN הללו פועלים בצורה יוצאת דופן, והמשתמשים מרוצים מהשירותים שלהם. תסתכל.

VPNs שעובד עם Netflix:

להלן VPNs שעדיין עובד טוב עם Netflix:

  1. VPN אקספרס
  2. VP VPN
  3. ZenMate VPN
  4. VPN של Surf Shark

VPN אקספרס:

Express VPN הוא ה- VPN המהיר ביותר שעובד עם Netflix. מסיבה זו בלבד, הוא די מפורסם ופופולארי בקרב חובבי הסטרימינג.

על ידי שימוש ב- VPN Express, אתה לא יכול להתקרב רק מעבר לחסימות ה- VPN אלא גם לבטל חסימת תוכן נטפליקס בלעדי של ארה"ב. חמש מתוך ששת השרתים של Express VPN עוברים את חסימות ה- VPN ומבקרים את חסימת מבחן Netflix.

כך, באמצעות VPN אקספרס, תוכלו לצפות בתוכניות ובסרטים חדשים ומרתקים בשפע.

המהירות הבולטת שלו מאפשרת לה להזרים קטעי וידאו ב- HD. יתר על כן, היכולת שלה לבטל את החסימה של Netflix במגוון רחב של מכשירים הופכת את המשתמשים למספר הבחירות שלה.

נכון לעכשיו, אקספרס VN תומך בנטפליקס בקנדה, בריטניה וארה"ב. עם זאת, ביפן ובטוקיו רק שני שרתים עובדים עם נטפליקס.

באופן כללי, שירותי VPN מותירים על המשתמשים לחלוטין לנסות כל שרת עד שהם ימצאו משהו שעובד אך זה לא המקרה עם Express VPN. הפעלת צ'אט חי של VPN Express Express עוזרת למשתמש בכל פעם שהוא נתקל בבעיה כלשהי. משתמש יכול לשאול את הסוכן שנמצא בפגישת הצ'אט החי אילו שרתים עובדים הכי טוב עבור Netflix. כתוצאה מכך הם כן מכוונים אותם לכיוון הנכון.

VPN של אקספרס מציע תכונה נהדרת נוספת, כלומר ה- Media Streamer DNS. זה מבטל את חסימת Netflix במכשירים שאינם תומכים ב- VPN כמו Apple TV, קונסולות משחק וטלוויזיות חכמות..

האין זה מדהים?

NordVPN:

NordVPN הוא בין האפשרויות הפופולריות ביותר בכל הקשור לסטרימינג נטפליקס. זה עובד טוב עם Netflix והוא בין הראשונים שמתקנים את הטיהור האחרון של Netflix של שירותי VPN.

VPN של Nord מספק שירות מרשים המשלב אבטחה מתקדמת יחד עם מהירויות סופר-מהירות ורוחב פס בלתי מוגבל. זה יכול בקלות להתגבר על חסימות ה- VPN ולבטל את חסימת Netflix האמריקאית.

עם Nord VPN תוכל לבחור מבין יותר מ -5,000 שרתים הפזורים ב- 60+ מדינות. זוהי מבחר מדהים המשמש להזרמת נטפליקס.

יתר על כן, אם ברצונך לעבור בין אינדקסים שונים של נטפליקס, טכנולוגיית ה- Play Play הייחודית של Nord VPN תחבר אותך באופן ספונטני לשרת המהיר ביותר הקיים במדינה הדרושה לך. ה- VPN של נורדק מחבר עד שישה שרתים בו זמנית ומאפשר לך לשמור על משעשעים והסעה של משק הבית שלך.

ZenMate VPN:

ה- VPN של ZenMate הוא VPN מבוסס ברלין. זה עובד תחת המטריה המסחרית של ZenGuard. מדובר ביישומים ידידותיים למשתמש ביותר עבור אנשים רבים שאינם יכולים לדבר אנגלית. ניתן לצפות באפליקציית ZenMate גם בטורקית, גרמנית, קוריאנית וספרדית.

תוצאות מבחן Zenmate מראות כי כל הפלטפורמות כולל Netflix פעלו לטובתה. ZenMate היה חיובי לכל החיבורים, לא זיהה תנועה של VPN ואף לא הגיש שגיאות proxy. אלה אכן חדשות נהדרות עבור כל המשתמשים שהם יכולים להשתמש ב- ZenMate לא רק לשימוש בנטפליקס אלא גם למטרות אחרות.

ZenMate מספק חוויה נהדרת כשאתה ניגש לנטפליקס. חברת ZenMate לא מושפעת מהניסיונות של נטפליקס להציב מגבלות גיאוגרפיות. כמו כן, מניעה מספקי VPN לאפשר לאנשים לעקוף מגבלות גיאוגרפיות מבלי להיתפס ולהיחסם. לכן מומחים מציעים לנסות גם פעם את ZenMate.

עם ZenMate, הסטרימינג עובד בצורה יוצאת דופן. זה תומך גם באיכות וידאו HD. זהו אמת מידה וביצועים סטנדרטיים משירות VPN חינמי.

VPN של SurfShark:

VPN של SurfShark הוא בין שירותי VPN שהם אמיתיים במיוחד וקבועים בהופעות שלהם שמבטיחים את פרטיות המשתמש בתחום הדיגיטלי. יתר על כן, הוא מציע גם כמה תכונות עילאיות אחרות המהימנות מאוד לספק את מה שבדרך כלל נדרים. נכון לעכשיו, SurfShark מציעה כמאה שרתים ב -14 אזורים שונים ברחבי העולם.

SurfShark נבחן בשל ביטול החסימה של Netflix, והוא עבר את הבדיקה די בקלות. תוצאות הבדיקה הוסיפו כוכב גדול לשירותיהם יתר על כן, אם יש לכם שאלה כלשהי ופניתם לתמיכת הלקוחות שלהם, כך שהם מספקים מידע לגבי שרתי ה- VPN.

ל- VPN של SurfShark אפשרות תמיכה בצ'אט חי 24/7. תכונה זו מאפשרת לכל אחד להתמודד עם בעיות או תקלות בכל עת. בנוסף לכל זה, הוא תומך גם בטרנינג. המהירות שהיא מספקת סבירה וטובה למדי, אך תוך זמן קצר עליהם לחשוב לשפר אותה.

כיצד ניתן לגשת לנטפליקס האמריקאית?

ישנה בעיה עיקרית אחת בהזרמת נטפליקס היא שהיא חוסמת לעיתים קרובות באזורים שונים בעולם. אנשים רבים באזורים שונים בעולם כשהם ניגשים ל- Netflix באמצעות VPN או שירות פרוקסי מקבלים הודעה '' השתמש בביטול חסימה או פרוקסי ''..

זהו הסוד היחיד של ביטול החסימה של נטפליקס. מומחים מציעים להשתמש בשירות VPN מצוין ואז להתחבר לשרת VPN הנכון. ביטול החסימה של נטפליקס הוא משחק בלתי נגמר של חתול ועכבר. כאן, במקרה זה, נטפליקס חוסמת שרתי VPN ספציפיים בזמן ש- VPN מגלה איזשהו פיתרון חדש להתחברות לנטפליקס. אם אתה משתמש ב- VPN כפי שהוצע לעיל, כל שעליך לעשות הוא לאמת ולבדוק איזה שרת יאפשר לך לבטל את חסימת Netflix.

אנשים רבים המתגוררים מחוץ לארצות הברית תוהים כיצד לגשת לנטפליקס האמריקאית. הסיבה היא שלנטפליקס האמריקאית יש את אוסף התוכן הגדול ביותר וכולם רוצים לגשת אליו. אם אנו מדברים על אזורים אחרים כך, Netflix הבריטית מציעה לך רק שליש מהחומר הזמין באתר Netflix האמריקאי..

או שאתה גולה שחי בצרפת, גרמניה, יפן, אתה יכול ליהנות מהנטפליקס האמריקאית. כדי לקבל גישה לנטפליקס האמריקאית כל שעליך לעשות הוא לבחור כל אחד מ- VPNs המומלצים לעיל ואז להתחבר לשרת VPN כדי ליהנות מגישה מלאה.

לאחר בחירת VPN, באפשרותך לבצע את הצעדים המוזכרים להלן כדי לצפות בגישה לנטפליקס האמריקאית:

  • התחבר לתוכנת VPN:

לאחר בחירת ה- VPN, עליך למצוא תוכנת VPN מתאימה למכשיר שלך ישירות באתר VPN. לדוגמה, אם תחליטו על ExpressVPN, תוכלו לגשת למבחר גדול של אפליקציות בהן תוכלו להשתמש בקלות כדי לקבל גישה לנטפליקס. ה- VPN של אקספרס תומך בתיבות טלוויזיה, מקלות טלוויזיה של אמזון פייר וטלוויזיות חכמות.

  • התחבר לשרת VPN:

לאחר שמצאת את תוכנת ה- VPN, הפעל את התוכנה ומתחבר לשרת במקום בו קיימת נטפליקס.

  • תהנה מהזרמת נטפליקס:

בסופו של דבר היכנס לחשבון Netflix הנוכחי שלך ותיהנה מהזרמת Netflix האמריקאית.

גישה לנטפליקס באמצעות VPN היא משחק עכבר חתול עם כמה ספקי VPN. אבל אם אתה משתמש ב- VPN הנכון עבור Netflix פותח לך עולם של אפשרות, לא משנה היכן אתה מתגורר. ה- VPN המוצע בדף זה הטוב ביותר עבור Netflix ויש לבחור באופציה.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me