כיצד לבדוק אם ה- VPN שלך מוצפן בפועל

[ware_item id=33][/ware_item]

לרשת וירטואלית פרטית (VPN) יש את הפונקציה העיקרית להגן על פרטיות המשתמשים ולהעניק אבטחה לנתונים שלהם. עם זאת, אם חיבור ה- VPN שלך אינו יעיל להצפנת את תעבורת הנתונים שלך מאשר היתרון שאתה מקבל בכך?


VPN היא טכנולוגיה המגנה על נתוני משתמשים מפני עיניים רותחות כמו האקרים, סוכנויות ממשלתיות וספקיות אינטרנט. באמצעות טשטוש הגנת IP ו- DNS המשתמש נשאר אנונימי בזמן גלישה באינטרנט.

כתובת IP עם מסכות מסייעת לך לעקוף מגבלות באתר ולהתחמק מהסיכויים למעקב אחר הנתונים שלך על ידי צד שלישי. הואיל וכתובת ה- IP האמיתית שלך מוקצית על ידי ספק האינטרנט שלך דרכה ידוע המיקום שלך ותעבורת האינטרנט שלך לספקית האינטרנט. לדוגמה, שמת לב להודעת תצוגה כמו "סליחה, סרטון זה אינו זמין במדינה שלך" או הצהרת אחריות דומה בעת גישה לתוכן וידאו. הסיבה לכך היא שה- IP האמיתי שלך מגלה את המיקום שלך ואינך יכול להציג תוכן שנחסם לאזור שלך.

כיצד לעקוף מצערת ספק שירותי אינטרנט הפסק את ניטור ספקיות האינטרנט בקלות

זו הסיבה ש- VPN זוכה לתשומת לב יוצאת דופן ויוצאת דופן, עם זאת, נצפתה עלייה אדירה בקרב משתמשי ה- VPN. אך לרוע המזל, רבים מהאנשים אינם חדשים בטכנולוגיה זו ואינם מודעים לסיכוני אבטחה ש- VPN יכול להיות.

איפה ש- VPN יכול להיות בעל פגיעות

פגם שהתגלה לאחרונה שעלול להפחית את האבטחה באמצעות הצפנת VPN תקלה הוא זה שרוב האנשים אינם מודעים אליו. אתרים מרוחקים מנצלים את התכונה WebRTC של הדפדפן, המובנית כמעט לכל דפדפן.

מדריך להצפנת VPN: ואיך זה עובד?

זה יכול לעזור לחשוף את כתובת ה- IP האמיתית של המשתמש גם אם יש להם שירות VPN מחובר למכשיר שלהם. אף על פי שהאתרים לא משתמשים בטכניקה זו עד כה, אך האתרים כגון Netflix, Hulu ואחרים לא מחפשים דרך לחסום את משתמשי ה- VPN לגשת לשירותיהם..

ניתן לטפל בפרטי VPN, כגון המיקום האמיתי שלך וספק האינטרנט באמצעות כמה שורות קוד. פגיעות WebRTC היא בעיה מבוססת אינטרנט, אך היא עשויה להשפיע על היישומים שיכולים להציג דפי אינטרנט. ישויות חטטנות כמו ממשלות, ספקי שירותי אינטרנט, משווקים ואחרים יכולים לעקוב אחר תנועת הנתונים והיסטוריית הגלישה שלך באינטרנט.

לכן, עליך לבדוק את חיבור ה- VPN שלך וליישם אמצעי פרטיות כדי למנוע חסימות פתאומיות לשירותים המועדפים עליך כמו BitTorrent, Netflix, או כל תוכן זרימה וגלישה אחר..

כיצד לבדוק את כלי הצפנת התנועה שלך

ניתן לבצע בדיקת אבטחה של VPN באמצעות כלי בדיקה שונים על מנת להבטיח חיבור VPN עובד ומאובטח לחלוטין. הטכניקות המוזכרות הן אלה שייקחו מספר דקות והם ממש פשוטים למעקב. עם זאת, הם יכולים להגן עליך מפני גניבות נתונים קיצוניות, חטטנות של ספקי האינטרנט, מעקב ממשלתי ואיומי סייבר.

1 - מבחן דליפת DNS

כדי לנתח דליפת DNS, עליכם לבקר במבחן דליפת DNS אשר יאמת את סוגיית דליפת ה- DNS של החיבור שלכם תוך מספר שניות. ראשית, בצע את הבדיקה מבלי להפעיל חיבור VPN ולהירשם את כתובת ה- IP שלך ואת פרטי המיקום שלך.

כעת, הפעל את שירות ה- VPN שלך והמשיך לאתר האינטרנט כדי לבצע שוב את הבדיקה. התוצאה המוצגת צריכה להכיל כתובת IP מזויפת שהוקצתה לך על ידי ספק ה- VPN ויש לשנות את המיקום בהתאם לשרת ה- VPN המחובר שלך. והואיל, אם הפרטים הקודמים שלך זהים לפרטים שקשורים לחיבור VPN מאשר ה- DNS שלך דולף.

2 - מבחן כתובת IP טורנט P2P

סיבוב P2P הוא הגורם הפופולרי ביותר עבורו המשתמשים בוחרים בשירותי VPN כדי להישאר בעילום שם. עם זאת, אם האנונימיות שלך אינה מאובטחת באמצעות VPN מסוים מאשר היתרון של השימוש בה. לכן, באמת חשוב לכם לבצע את מבחן ה- IP של טורנט P2P.

מבחן ipleak הוא יישום יעיל שיכול לספק לך בדיקת IP מהירה של סיקור. מתחת ליישום, יש לך מבחן בדיקת IP של סיקור שעבורו עליך להוריד את קובץ סיקור הבדיקה בלקוח P2P שלך. לאחר ההורדה, פתח ונתח את פרטי כתובת ה- IP שהם מכילים. אם הוא מציג את כתובת ה- IP ואת ה- DNS האמיתיים שלך, שירותי VPN שלך לוקים באשמה ואינך מאובטח.

מבחן כתובת IP 3

עליך לבדוק את כתובת ה- IP שלך דרך ביקור ב- whatismyipaddress.com. כאן גם אם אתה מקבל מידע הדומה לכתובת ה- IP והמיקום האמיתיים שלך מכפי שחיבור ה- VPN שלך מכיל כנראה פגיעויות.

עם זאת, כדי לבצע בדיקת כתובת IP מורחבת, עבור למבחן דליפת IP. יישום זה יעזור לך לנתח את ביצועי ה- VPN שלך עבור Java ו- Flash אשר יגידו שהם מוגנים או מדליפים את פרטי ה- DNS האמיתיים שלך..

להלן מדריך YouTube

כיצד לבדוק את תנועת ה- VPN מוצפנת או לא

כדי לבדוק את חיבור ה- VPN במכשיר שלך, יש דרך קלה דרכה לשפוט את ביצועי ההצפנה של ספק ה- VPN שלך..

ניתוח קידוד נתונים במחשב

  • ראשית, הורידו תוכנות חינמיות כגון WIRESHARK והתקן אותו במכשיר שלך.

כיצד לבדוק אם ה- VPN שלך מוצפן בפועל

  • כדי להתחיל בתהליך ניתוח הנתונים עליכם לברר דף אינטרנט שאינו מאובטח. לדוגמה, האתר שאתה בוחר לא אמור להכיל 'HTTPSבכתובת האינטרנט. דף אינטרנט מאובטח יקשה עליכם להבין את פגיעויות ההצפנה.
  • כעת פתח את WIRESHARK ולחץ על "לכידת"המוצג בראש העמוד המוצג. לאחר מכן הקש "אפשרויות".

כיצד לבדוק אם ה- VPN שלך מוצפן בפועל

כיצד לבדוק אם ה- VPN שלך מוצפן בפועל

  • זה יביא אותך לתפריט שונה של אותו הדבר כמו הקודם.
  • לחץ על "אתרנט"דרכם תוכל להציג את כתובת ה- IP של הנתב שלך או את ה- IP הרגיל אם אינך עומד מאחורי הנתב.

כיצד לבדוק אם ה- VPN שלך מוצפן בפועל

  • עכשיו לחץ על "התחל”ולחץ מחדש את דף האינטרנט שפתחתם למחשב האישי. בצע את תהליך הטעינה מחדש במהירות האפשרית.

כיצד לבדוק אם ה- VPN שלך מוצפן בפועל

  • הכה ב כפתור הצלב האדום שמוצג בראש "לכידת מ- Ethernet"כדי להפסיק רשימה ארוכה של לכידת תוצאות שאינן נחוצות.

כיצד לבדוק אם ה- VPN שלך מוצפן בפועל

מהרשימה המוצגת של תוצאות שנלכדו תראה פרוטוקולים קטע עם תוצאות פרוטוקול משתנות כגון DNS, TCP, HTTPS וכו '.

כיצד לבדוק אם ה- VPN שלך מוצפן בפועל

  • כעת, לחץ על התצלומים השונים בזה אחר זה ותבחין בהרבה דברים קריאים כמו שמות של דפי אינטרנט, בטקסט המופיע למטה..

כיצד לבדוק אם ה- VPN שלך מוצפן בפועל

זה מה שהתוצאה היא כאשר אינך מחובר לספק VPN, עם זאת, כדי לבדוק את הביצועים של ה- VPN שלך; עליך לבצע את התהליך הקודם שוב לאחר הפעלת חיבור ה- VPN במכשיר שלך. ואילו עליך לתת מספר שניות ל- VPN שלך כדי להתחבר נכון.

לאחר ביצוע תהליך הצילום, בדוק פרוטוקולים מהרשימה המוצגת. עבור VPN עובד יעיל, כל הפרוטוקולים צריכים להיות 'UDP'. כמו כן, לחיצה על התצלומים אמורה להציג תוכן שאינו ניתן לקריאה. אם זה לא המקרה אז הצפנת VPN שלך תקלה ועליך לשקול ספק אותנטי.

כיצד לבדוק אם ה- VPN שלך מוצפן בפועל

כיצד לבדוק אם ה- VPN שלך מוצפן בפועל

הדרכת וידיאו

כיצד להגן מפני סוגיות כאלה

אתה יכול להיות טרף קל להאקרים ואנשים עם כוונות זדוניות אם אתה משתמש בשירות VPN לא יעיל ולא מוגן. מרבית האנשים אינם מודעים לפגיעות WebRTC העלולה להדביק כל VPN.

לפיכך, משתמש אינטליגנטי צריך לבדוק את שירות ה- VPN שלו ועליו לבצע צעדים כדי להתחמק מסיכוני הפגיעות. להלן כמה מהטיפים הנוחים ביותר שתוכלו לעקוב מיד כדי להגן על עצמכם.

השבת את WebRTC בדפדפן שלך

אם היית עד לבדיקות והם עבדו בדפדפן שלך מכפי שהוא מושפע ועליך לתקן את הפגיעות בהקדם האפשרי. דפדפנים כמו Chrome, Firefox ואופרה וכאלה המבוססים על אלה, מאפשרים לרוב את WebRTC כברירת מחדל. ואילו Internet Explorer ו- Safari אינם פועלים באופן דומה עד שתפעיל במיוחד את WebRTC.

אנשים היו חושבים להחליף את הדפדפן שלהם כדי לקבל את הדפדפן מבלי שה- WebRTC יופעל. עם זאת, אמצעי מניעה עבור הדפדפנים הקיימים שלך פחות זמן ויותר מאמץ. בנוסף, המשתמשים בדפדפנים הפופולריים האלה לא היו רוצים להחליף את הדפדפן שלהם.

  • עבור Chrome ואופרה, התקן את התוסף ScriptSafe לחנות האינטרנט של Chrome לדפדפן שלך. זה יכול להיות מותקן גם בדפדפן אופרה ויבטל את WebRTC בדפדפן שלך.
  • עבור Firefox, אתה יכול לבחור בין שתי אפשרויות, להתקין את השבת תוסף WebRTC מהתוספות של מוזילה או שתוכל להשבית את WebRTC ישירות מהגדרות הדפדפן שלך..

פתח כרטיסייה בדפדפן Firefox שלך ועבור אל "about: config" בסרגל הכתובות. עכשיו, מצא והגדר את "media.peerconnection.enabled" ככוזב.

השבת את WebRTC בפיירפוקס, כרום ואופרה - 2018 עודכן

עם זאת, תוספי הפרטיות היעילים כמו Adblock, PrivacyBadger ו- Disconnect עשויים לעזור נגד התנהגות כזו. אם כי אלה לא יכלו לעצור את WebRTC אך בהחלט יעודכן אותך לחסום WebRTC בעתיד הקרוב.

סיכום

רבים משירותי ה- VPN מספקים למשתמשים שלהם תקופת ניסיון לבדוק אם ה- VPN יעיל ויכול לספק פרטיות מספקת לנתונים שלהם או לא. לכן עדיף לבדוק ביצועי VPN על ידי יישום כלים אלה לפני ששוקלים אותה.

השקעות השקעה של מספר דקות יכולות לחסוך מכם להפסיד לכם כסף, והכי חשוב את הנתונים הרגישים שלכם מגניבים.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me