ה- VPN הטוב ביותר לסטרימינג – הזרמה חסומה וחסמה מהירה ביותר

[ware_item id=33][/ware_item]

העולם הופך לכפר גלובלי רק בגלל שאתה יכול לראות ולהתחבר עם שאר חלקי העולם שנמצאים בפינה מסוימת. אך כיום, הגבלות גיאוגרפיות רבות ומדיניות צנזורה הגבילו את המשתמשים ליהנות מתוכן המועדף עליהם. כמעט כל מדינה הגבילה תוכן אינטרנטי שמותר באחרים.


עם זאת, אתה יכול לעקוף מגבלות אלה על ידי קבלת ה- VPN הטוב ביותר לסטרימינג. מרבית משתמשי ה- VPN הם אלה שהשתמשו בו כ- VPN למטרת סטרימינג. עם זאת, המצוינות הגבוהה של VPN היא אבטחה ופרטיות שהיא מספקת עם חסימת תוכן סטרימינג. תוך כדי זרימה, אתה נוטה גם לגניבות סייבר ופגיעויות שעלולות להעביר את הנתונים שלך לעיניים סקרניות.

ואילו ממשלות מטילות מגבלות כאלה בגלל הסכם רישיון של בעלי זכויות היוצרים שאינן מאפשרות להזרים את תוכנן בשום מקום אחר. כמו כן, במדינות רבות יש חוקים נוקשים הנוגעים לביטול החסימה של תוכן כזה.

מדוע עליך להשתמש ב- VPN לצורך סטרימינג

כאשר אתה רוצה ליהנות מהתוכן האהוב עליך, ויש לו מגבלות, הוא מרגיז אותך. אך באמצעות שימוש ב- VPN לצורך סטרימינג אתה יכול להיתקל בבעיות אלה. מדיניות ההגבלות הגיאוגרפיות והצנזורה לגבי דברים ספציפיים נובעת מהפרת מדיניות זכויות יוצרים העלולה להיות מעשה שלא כדין.

עם זאת, VPN מכובד והטוב ביותר לסטרימינג מספק לך דרך לנושאים כאלה. זה מקצה לך כתובת IP מזויפת בהתאם לתוכן שאתה רוצה לצפות. לדוגמה, אתה מוכן לצפות בזרימה חיה של טלוויזיה בכבלים בריטית מאשר ש- VPN היה מחבר אותך לשרת הממוקם בבריטניה ודרך זה, אתה יוצג כיליד באזור זה בו התוכן חוקי וללא הגבלות. . לכן הסיכון להיתפס במעשה בלתי חוקי נעלם גם כשאתם משתמשים ב- VPN לצורך הזרמת נתונים.

כמו כן, VPN לסטרימינג מספק לך את ההצפנה שהופכת את התעבורה לאינטרנט לזיהוי עבור כל מי שעוקב אחריך. ה- VPNs הטובים ביותר לסטרימינג הם אלה שיש להם כוח יעיל לשמור על נתונים אנונימיים מכל ישות, כולל ספקי אינטרנט, ממשל, אכיפת חוק ובעיניים חטטניות אחרות..

לכן, הנתונים שלך נותרים לא מזוהים ואף אחד לא יכול היה אפילו לזהות את זהותך באתר שאתה מבקר בו. אז אתם חופשיים ליהנות מהדברים המועדפים עליכם כמעט מכל ערוץ כמו נטפליקס, הולו, אמזון פריים וכו ', בזמן שאתם מחוברים ל- VPN לצורך הזרמת ללא כל חשש לפרטיות..

אחד היתרונות השימושיים ביותר של חיבור ל- VPN הטוב ביותר לסטרימינג הוא שתוכלו ליהנות מכל חומר בזמן נסיעה לכל מדינה אחרת. לרבות מהארצות בהן אתה מבקר יש כללים נוקשים לגבי זרימת תוכן המנוגד למדיניות שלהם. אבל כאשר יש לך VPN איתך, אין מה לדאוג.

כל הנוחיות הללו ש- VPN לספקי סטרימינג הם אלו שהופכים את זה לבחירה הטובה ביותר עבור אלה שאוהבים מאוד לצפות בצפייה מכל רחבי העולם. יהיה זה תוכניות טלוויזיה, סרטים, הופעות חיות או ליגות קריקט שאתה מוגבל לכלום.

תכונות שהופכות את ה- VPN הטוב ביותר לסטרימינג

בשל החוקים והמדיניות שמדינות רבות נוגעות לזרם, מרבית האנשים עוברים לכיוון VPN לצורך הזרמת נתונים. עם זאת, דחיפות כזו יצרה הזדמנויות לרמאים רבים להערים על אנשים על ידי הצעת שירותי VPN מזויפים. כמו כן, ספקי VPN רבים בחינם הם אלה אשר חסרים להם שירותים יעילים, והמשתמשים שלהם צריכים להתמודד עם בעיות.

עם זאת, יש כמה תכונות שמציעות ספקי VPN מסוימים למשתמשים שלהם שהופכות אותם ל- VPN הטוב ביותר לסטרימינג. VPN שיש לו שרתים במדינות רבות חותרת לזרם יעיל, היכול לבטל את החסימה של התוכן בקלות בגלל הכיסוי העצום שלו בשרתים. על ידי חיבור המשתמש לשרת הקרוב ביותר של המדינה שאת התוכן שלו הוא רוצה להזרים.

סרטוני סטרימינג הם חוויה נהדרת אם הם פועלים בצורה חלקה והורדתם ללא הפסקה. כדי להבטיח זאת, עליך לוודא ש- VPN לזרם שאתה בוחר יש מהירות מהירה. באופן כללי, לאחר הקמת VPN, מרבית הלקוחות נאלצים להתמודד עם בעיות מהירות אשר ניתן היה להימנע מהם רק כאשר יש לך את ה- VPN הטוב ביותר לסטרימינג..

עם זאת, פעמים רבות צריך להתמודד עם ירידות מהירות פתאומיות ובעיות הורדה. זה קורה כאשר ספק ה- VPN שלך מצמצם את המהירות לאחר שהוא מגיע למגבלת רוחב הפס מסוימת. כמו כן, כאשר יש תנועה כבדה בשרת, שירות ה- VPN מואט. לכן, כשאתה זורם תוכן כבד כמו נטפליקס, HBO או הולו, אתה יכול להתמודד עם מהירות איטית. לכן, קחו תמיד VPN לסטרימינג המציע גבול רוחב פס גבוה.

אנשים רבים גם חושבים שלמרות הזרמת אנונימיות וזהות זה לא משנה, אבל זה לא המקרה. כשאתה זורם תוכן שנחסם באזור זה מכפי שאתה יכול לחייב בגין ביצוע מעשה בלתי חוקי. כמו כן, איומי סייבר הנחשפים בזמן הזרמה עלולים להיעלם דרך ה- VPN הטוב ביותר לסטרימינג המציע פרוטוקול אבטחה יעיל.

אלה כמה תכונות שעליכם לקחת בחשבון אם אתם רוצים חווית סטרימינג נהדרת ובטוחה.

5 VPN הטוב ביותר לסטרימינג | ההמלצות הטובות ביותר 2018

כפי שנאמר קודם, לאנשים יש אפשרויות רבות לבחור ב- VPN. אבל, אם אתה באמת מחפש VPNs אותנטיים ויעילים לסטרימינג, אז רק מעטים הם אלו שיעמודו בקריטריונים. לאחר שתבחר VPN מכובד, זהו פיתרון ארוך טווח לבעיות הסטרימינג שלך.

אנשים שבוחרים בשירותי VPN בחינם מתלוננים לרוב על השירותים הלא יעילים ועל חוסר העקביות שעומדים בפניהם. כמו כן, ל- VPN מסוג זה יש בעיות במהירות נמוכה המהווים מכשול רב עבור אלה שאוהבים סטרימינג.

כאן אנו מספקים לך את ה- VPN הטוב ביותר לאפשרויות סטרימינג בכדי לספק לך את הקלות לבחור מבין אחד משירותי ה- VPN המועדפים ביותר על המשתמשים ברחבי העולם. ל- VPN כאלה יש שירותי טיפול מצויינים בלקוחות ושווה להוציא כסף.

1 - NordVPN (מיקום - פנמה)

VPN-Windows10

יתרונות:

 • סטרימינג יעיל של DNS
 • סיקור עצום של שרתים
 • VPN-over-VPN
 • אין מגבלת רוחב פס

חסרונות:

 • לא ניתן היה לחבר מספר מכשירים לאותו פרוטוקול בכל פעם
 • תקופת הניסיון בחינם מורכבת ומוסתרת

NordVPN היא הבחירה הראשונה שלנו עבור ה- VPN הטוב ביותר לסטרימינג בגלל כיסוי השרתים העצום שלה, כלומר יותר מ- 760 שרתים במדינות שונות, היא מספקת הזדמנויות מצוינות לביטול חסימה של תוכן למשתמשים. הם הציגו גם את פרוטוקול האבטחה ידידותי לנייד IKEv2 / IPsec יחד עם פרוטוקולים אחרים, כלומר PPTP, L2TP, IPSec ו- OpenVPN.

המדיניות שלהם ביחס ליומן היא זו שבאמצעותה הלקוחות שלה נשארים אנונימיים ומוגנים תוך כדי סטרימינג של דברים. שרתי הסטרימינג המהירים של NordVPN מספקים גם הורדה חלקה וללא הפרעה של קטעי וידאו.

עם זאת, חוסר הזמינות של חיבור התקנים מרובים לאותו פרוטוקול הופך אותו למעט יעיל. ניתן לחבר רק 4 מכשירים בכל פעם לאותו פרוטוקול. בשל תוכניות התמחור הזולות שלה והתחייבות להחזר הכסף למשך 30 יום הוא מוצב על ספקי ה- VPN האחרים. תוכניות התמחור הן;

 • חודש אחד [11.95 $ לחודש]
 • 6 חודשים [7.00 $ לחודש - 42 $ עבור 6 חודשים]
 • 12 חודשים [5.75 $ לחודש - 69 $ במשך 12 חודשים]

מבצע מיוחד לחג

 • שנתיים [3.29 $ לחודש - 79 $ לשנתיים] * מומלץ *

2 - ExpressVPN (מיקום - איי הבתולה הבריטיים)

VPN-Windows10

יתרונות:

 • כיסוי שרתי עצום עם חביון מגיב
 • מהירות מעולה

חסרונות:

 • ניסיון חינם אינו זמין
 • קצת יקר בהשוואה לאחרים

בזכות מהירות הברק המהירה שלו, ExpressVPN רשומה בין ה- VPN הטוב ביותר לסטרימינג. יש לו שרתים כמעט 90 מדינות שמשמעותה גישה כמעט לכל תוכן של כל מדינה שהיא. כמו כן, הוא מספק טיפול ללקוחות 24/7 אשר אומר שאתה יכול לטפל בבעיה שלך בכל עת.

ExpressVPN מבוסס באיי הבתולה הבריטיים ובעל מדיניות קפדנית ללא יומן, ושומר על זהות המשתמש באופן אנונימי לחלוטין. עם זאת, זה קצת יותר יקר משאר ספקי ה- VPN. עם זאת, ההתגברות על ניסיון בחינם לניסיון בחינם עם ExpressVPN מתבצעת באמצעות ההתחייבות למשך 30 יום הכסף. תוכניות התמחור הן;

 • חודש אחד [12.95 $ לחודש]
 • 6 חודשים [9.99 $ לחודש - 59.95 $ מחויבים כל 6 חודשים]
 • 12 חודשים [8.32 $ לחודש - 99.95 $ מחויבים כל שנה] * מומלץ *

3 - PureVPN (מיקום - הונג קונג)

VPN-Windows10

יתרונות:

 • כיסוי שרת עצום
 • ביצועים מעולים
 • מדיניות ללא יומן

חסרונות:

 • אין ניסיון חינם
 • דליפת DNS

אם הווידאו שלך הושבת או הפסיק להגיב, יש לך אפשרות להרוג מתג עם PureVPN. זה מה שמגן על הנתונים שלך מפני כל חוסר ביטחון כזה, ותכונות כאלה הופכות אותו לאחד ה- VPN הטוב ביותר לסטרימינג שנבחר..

מאפיינים ייחודיים אחרים של PureVPN הם פיצול מנהרות ונתב וירטואלי. באמצעות מנהור מפוצל, אתה יכול להפריד את הדברים שלך לנתונים מוצפנים ולא מוצפנים בהתאם לתוכן שאינו זקוק להצפנה. זה יעזור למהירות האינטרנט שלך להישאר מהירה. עם זאת, הנתב הווירטואלי הופך את תוכנת ה- VPN שלך לנקודה חמה של Wi-Fi כדי לחבר מכשירים נוספים יחד עם 5 מכשירים נפרדים בהם היא תומכת מטבעה בחשבון יחיד..

הוא אינו מספק ניסיון חינם אך יש לו אחריות להחזר כספי למשך 7 ימים. תוכניות התמחור הן;

 • חודש אחד [10.95 $ לחודש]
 • 6 חודשים [8.95 $ לחודש - 53.70 $ מחויבים כל 6 חודשים]
 • שנתיים [2.95 $ לחודש - 70.80 $ מחויבים כל שנתיים] * מומלץ *

4 - גישה לאינטרנט פרטי (מיקום - ארצות הברית)

VPN-Windows10

יתרונות:

 • רשת שרתים אדירה
 • מחירים זולים בהשוואה לאחרים

חסרונות:

 • ביצועים ממוצעים
 • אין ניסיון חינם

VPN של גישה לאינטרנט פרטי (PIA) הוא גם ההמלצה היחידה שלנו ל- VPN הטוב ביותר לסטרימינג. יש לה רשת שרתים עצומה שהיא יותר מ- 3200 שרתים במדינות שונות, מה שמאפשר קלות לזרם. יש להם שרתי P2P נפרדים שעברו אופטימיזציה למהירות בלתי מוגבלת ורוחב פס בלתי מוגבל עליהם. עם זאת, מהירות ההורדה שלהם מעט נמוכה בהשוואה לאחרים.

עם זאת, השיעורים הנמוכים של VPN VPN מפצים על הבעיה. כמו כן, אין לה מדיניות ביומן אף שהיא שירות VPN מבוסס ארה"ב. עם ערבות להחזר הכסף למשך 7 ימים, תוכנית התמחור שלהם היא;

 • חודש אחד [6.95 $ לחודש]
 • 6 חודשים [5.99 $ לחודש - $ 35.95 מחויב בכל 6 חודשים]
 • שנה אחת [3.33 $ לחודש - 39.95 $ מחויבים כל שנה] * מומלץ *

5 - IvacyVPN (מיקום - סינגפור)

VPN-Windows10

יתרונות:

 • ביצוע משביע רצון
 • תוכנית תמחור משתלמת

חסרונות:

 • תמיכה בנייד מתחת לממוצע
 • ניתן לקבל החזר בתנאים מוגבלים

ההמלצה האחרונה שלנו ל- VPN הטוב ביותר לסטרימינג היא IvacyVPN. הם מציעים שרתי P2P ממוטבים עם מהירות קבועה ורוחב פס בלתי מוגבל. יש לו אפשרות לחבר 5 מכשירים בכל פעם.

בשל מיקומה בסינגפור היא מציעה מדיניות קפדנית של אי-יומן ללקוחותיהם. הם שינו את מדיניות ההחזר של 7 הימים שלהם, וכעת האפשרויות שלך מוגבלות לקבלת החזר כספי. לא תקבל החזר אם השתמשת בשיטות תשלום של Bitcoin או Paymentwall; השתמשת ברוחב פס של 7 ג'יגה-בתים ומעלה; חיברת את ה- VPN 30 פעמים ויותר.

עם הערבות להחזר הכסף למשך 7 ימים, תוכניות התמחור המוצעות על ידי IvacyVPN הן;

 • חודש אחד [8.10 $ לחודש]
 • 6 חודשים [5.40 $ לחודש - $ 32.40 מחויבים כל 6 חודשים]
 • שנתיים [1.83 $ לחודש (לאחר קופון) - 44.10 $ מחויבים כל שנתיים] * מומלץ *

סיכום:

כשאתה זורם את הדברים האהובים עליך, אתה רוצה חווית סטרימינג ללא רבב וללא הפרעה. אבל המגבלות והמצור יוצרים מטרד בקרב האנשים. עם זאת, הקפדנות הקיימת באינטרנט ותוכן הזרמת עלולה להפוך קשה יותר בזמן הקרוב.

מסיבה זו המלצנו לקוראינו על ה- VPN הטוב ביותר לסטרימינג שיכול לשפר את חווית הזרמת האינטרנט שלהם פי אלף טוב יותר. מלבד זה, ניתן היה להימנע גם מדאגות להיות מועדות לפגיעויות במידע ופשעי סייבר באמצעות VPN מאובטח ובעל מוניטין..

עם ההזדמנויות לתוכן סטרימינג עצום, אף אחד לא רוצה להישאר לא מכיר עם דברים כה פנטסטיים. אז אם אתה מוכן לערוך הרפתקה נהדרת של סטרימינג אז קבל אחד מאותו VPN לסטרימינג שהוזכר לעיל.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me