VPN המהיר ביותר לחיבור מוצפן במהירות גבוהה

[ware_item id=33][/ware_item]

הרעיון הבסיסי של VPN הוא לספק אנונימיות ואבטחת מידע למשתמשים, אך ה- VPN החינמי המהיר ביותר הוא הדבר שמרגש משתמש אינטרנט. רוב האנשים רוצים רק לעקוף את מגבלות האתר ולהתחמק מהסיכויים למעקב או להיתפס על ידי ספקי שירותי אינטרנט, סוכנויות ממשלתיות וצדדים שלישיים אחרים..


אלה שמוכנים לקבל שירות VPN מבטיח ומוגן לחלוטין, בדרך כלל בוחרים בשירות VPN בתשלום אך הם גם שומרים על המהירות היעילה בסדר העדיפויות המועדף עליהם ביותר..

הסיבה לכך היא שכל פעילות שתבצע בזמן שאתה מקוון עלולה להיות מעצבנת במיוחד אם אתה עומד בפני מצערות מהירות. עם זאת, בעיות מהירות אלה עלולות גם לסכן את פרטיותך באמצעות דליפת נתונים כאשר חיבור ה- VPN מופרע.

מדוע אנשים מחפשים VPN בחינם המהיר ביותר

משתמשי האינטרנט בימינו ממש מתוסכלים בגלל חסימות מוגברות מאוד לגישה לתוכן, לא משנה באיזו מדינה אתם גרים. זו הסיבה שרובם אינם נותנים חשיבות לפרטיות שאין בהם VPN בחינם.

אנשים רבים, במיוחד אלה החדשים בתפיסת VPN, חושבים שעליהם לנסות תחילה שירות חינם מכיוון שיש להם חששות לגבי אובדן הכסף שלהם. כמו כן, התכונות כמו ביטול חסימת תוכן, טשטוש IP וקיטור ללא השקעה מהווים אטרקציה נהדרת עבור רבים.

בדרך כלל לא זורמים streamers לפרטיות, הצורך האמיתי שלהם הוא אנונימיות ומהירות. VPNs בדרך כלל מאטים את המהירות והבעיה מתעצמת תוך כדי שימוש בשירותי VPN חינמיים; עם זאת, הזרמת הכבדים זקוקה ליכולות מהירות נוספות בכדי לעבוד בצורה חלקה. זו הסיבה שבאמת קשה למצוא VPN בחינם עם ביצועי מהירות מתאימים. מצד שני, שימוש פופולרי באינטרנט הוא סוחף שיש בו צורך בפרטיות ואנונימיות.

עם סיקור, יש סיכונים רחבים יותר לקבל הודעות על זכויות יוצרים. לכן אנשים משתמשים ב- VPN כדי לטשטש זהות תוך שיתוף והורדה של קבצי סיבוב.

אך למרבה הצער, חיבור ה- VPN מאט את הסיבוב מאחר ומדובר בהליך עיבוד נתונים כבד. אם אנו מדברים על ה- VPNs בחינם, כמעט בלתי אפשרי למצוא VPN בחינם שהוא יעיל לחלוטין עם סיקור.

הוא שירות VPN בחינם חסר ערך אמיתי או נראה שהוא פשוט?

בדרך כלל אנשים חושבים כי סיומת ה- VPN החינמית שהם משתמשים בהם היא לא יסולא בפז והתכונות שהם מספקים הם ללא שום כוונות מאחוריה. עם זאת, הם מחייבים אותך בשיטות אלטרנטיביות כאשר אינך מרוויח כסף מבחינת כסף.

הערה מהדיון האם כדאי להוריד סיומת VPN של Hola??.

לרוע המזל, כמעט כל תוספי ה- VPN החינמיים הזמינים באינטרנט מכילים חסרים מסוימים באבטחה אשר משתמש חווה מיד לאחר החיבור או מתישהו אחר כך. לכן רוב האנשים צריכים לסבול מחסרי יעילות המביאים לתסכול. עם זאת, רישמנו כמה מהתלונות שהופנו אליהם ביותר ממשתמשי VPN בחינם.

 • מדיניות מעורפלת: שירותי VPN רבים בחינם מקפידים על מדיניות לא ברורה לגבי נתוני הלקוחות או פעילויות הגלישה המקוונת. אך למעשה הם אוספים נתונים או עוקבים אחר משתמשים ללא ידיעתם.
 • מגבלות נתונים: כשאתה מתחבר ל- VPN בחינם הם בעיקר מגבילים אותך במגבלת נתונים מסוימת כשאתה מגיע אליו.
 • פיגור מהירות: VPN חינמי מוריד בעיקר את מהירות האינטרנט של המערכת בהשוואה לזו המקורית.
 • מיקומי שרת מוגבלים: בטח ראית את הצעות שירות הפרמיום של כמעט כל סיומת VPN בחינם. אז הם שומרים על מוגבלת ופחות כמויות שרתים עבור משתמשי השירות החינמי.

עם זאת, מכל חסרונות וחוסר יעילות ביטחוניים אלה, רוב האנשים מודאגים רק מהנושאים הקשורים למהירות.

אבל מדוע ה- VPN המהיר ביותר בחינם הוא הגדול ביותר המודאג?

הסיבה לכך היא שכאשר ל- VPN יש מהירות איטית ואיטית במיוחד, משתמשים מול בעיות אבטחה וקשיי גלישה.

הבעיות המעצבנות ביותר שעומדות בפנין כאשר חיבור ה- VPN מכיל פגמים במהירות, הן;

 • סיכון לאובדן נתונים גדל כאשר החיבור מושבת בגלל פיגורים במהירות ותליית המערכת. כאשר VPN מפסיק לעבוד, נתוני המשתמש נחשפים בפני חוץ, עד שה- VPN יחזיר את הקשר שלו.
 • הורדה רפה יכול להיות טרחה נהדרת עם שירותי VPN איטיים במיוחד כשמדובר בדברים כבדים.
 • תסכולים זורמים הם הבעיה המעצבנת ביותר כאשר אין לך שירות VPN מהיר. זוהי הבעיה המתמודדת ביותר שכן משתמשים גולשים תמיד בתוכן ובזרמת דברים. סרטוני טעינה ארוכים ומשחק הדבק הוא מצב מעצבן עבור המשתמשים.

יש לבחור VPN בזהירות ולאחר בדיקת הביצועים שלהם. קריאה של חוויות משתמש או מאמרים מפורטות עשויה להועיל בהקשר זה.

לכן, בדקנו גם כמה משירותי ה- VPN החינמיים שביניהם ספקי ה- VPN המהירים ביותר הם רק מעטים.

שירותי VPN בחינם המהירים ביותר

בדקנו כמה מתוספי ה- VPN הפופולריים כדי לחלץ את אלה שהם בהשוואה לשירותי ה- VPN החינמיים המהירים ביותר. משתמש אינטרנט יכול לעקוב אחר מתודולוגיית הבדיקה הקלה גם בכוחות עצמו.

ראשית, עליך לבדוק את מהירות האינטרנט הבסיסית שלך (המהירות המסופקת על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך) באמצעות כלי בדיקת המהירות כגון testmy.net או speedtest.net.

עם זאת, כדי לבדוק VPN ספציפי, עליך לאפשר את החיבור במכשיר שלך ואז לבדוק את המהירות שלך. אם התוצאה המתקבלת זהה או כמעט שווה למהירות האינטרנט הבסיסית שלך משירות VPN שלך אינו מאט את מהירות האינטרנט.

5 VPN חינם המהיר ביותר המהימן ביותר

לכן, כל שירותי ה- VPN המהירים ביותר עליהם אנו מדברים כאן הם אלה שהראו מהירות שווה או כמעט זהה לאחר החיבור.

# 1 - VPN של TunnelBear

חלופות לנהרות מנהרה

תכונות משמעותיות

 • קל לשימוש
 • ספק חיבור ל -5 התקנים סימולטניים
 • נתונים בחינם של 500MB מדי חודש

VPN Tunnelbear עם כל התכונות הפנטסטיות גם שומר על מהירות הגלישה לרמה נאותה מבלי להאט את מהירות ה- ISP הבסיסית שלך. זו הסיבה ששקלנו אותה בראש סדר העדיפויות שלנו ל- VPN המהיר ביותר בחינם.

הם טוענים שיש להם מדיניות רישום אפס שהיא דבר נהדר אם זה מגיע עם VPN בחינם. הסיבה לכך היא שרוב ה- VPN החינמי המעורבים מעורבים בהדלפת נתוני משתמשים מבלי שהם נודע להם. TunnelBear מספק גישה לכל המיקומים השונים גם לאדם המשתמש בגרסתו החינמית. לפיכך, ניתן לבטל את חסימת מרבית התוכן ללא טרדות של פיגור מהירות.

חסרונות שיכולתם לחוות

 • ניתן להשיג תכונות מתקדמות עם גרסת פרימיום
 • שימוש מכוסה
 • שיתוף קבצים ו- P2P אינם זמינים

# 2 - VPN CyberGhost

VPN המהיר ביותר לחיבור מוצפן במהירות גבוהה

תכונות משמעותיות

 • מהירות יעילה
 • מתג להרוג אינטרנט
 • רוחב פס בלתי מוגבל

ל- VPN CyberGhost יש יותר מ 850 שרתי כמעט 30 מדינות כולל ארה"ב, בריטניה, גרמניה, צרפת, אוסטרליה, קנדה, יפן, סינגפור ומקסיקו. תכונה זו מאפשרת להגדיל אותה בין שירותי ה- VPN החינמיים המהירים ביותר עם אפשרויות חסימה עצומות.

אתה יכול להשיג את זה בקלות כתוסף VPN בחינם למכשיר שלך באמצעות הורדתו מחנות ה- Google Play או ישירות מהאתר.

CyberGhost מספק לך הצפנת AES 256 סיביות זהה לזה שהיא נותנת למשתמשים המובחרים. עם זאת, בניגוד לרוב שירותי ה- VPN החינמיים, יש לה רוחב פס בלתי מוגבל מה שאומר שתוכלו להזרים תוכן מקוון ללא תסכולים מהירים ומחסומי שימוש..

עם זאת, הגרסה החינמית עשויה להכיל מודעות פולשניות שעלולות ליצור מטרד במהלך הגלישה המקוונת.

חסרונות שיכולתם לחוות

 • מיקומי שרת מוגבלים עבור משתמשי VPN בחינם
 • פרסומות קופצות

# 3 - VPN ב- Windscribe

סקירת Windscribe-VPN

תכונות משמעותיות

 • 10 GB נתונים
 • קל לשימוש
 • 11 מיקומי שרת עם גרסה חינמית

Windscribe VPN הוא גם שירות בעל הביצועים הטובים ביותר לבדיקות המהירות שלנו ומסיבה זו שקלנו אותו בין שירותי ה- VPN החינמיים המהירים ביותר..

אתה יכול ליהנות מהזרמה וגלישה מהירים עם מגבלת נתונים מספקת של 10 ג'יגה-בתים. נתונים אלה עשויים להגדיל ל 15 GB עם ציוץ שלך.

תוכל להוריד את Windscribe VPN כמעט לכל המכשירים עם הפלטפורמות השונות כולל Windows, Mac, iOS, Blackberry, Chrome, Firefox ואופרה. עם זאת, דרושה גרסת מקצוען עבור לינוקס ואנדרואיד.

חסרונות שיכולתם לחוות

 • בכל פעם יכולת לאפשר חיבור אחד בלבד
 • שימוש מכוסה

# 4 - VPN SurfEasy

VPN המהיר ביותר לחיבור מוצפן במהירות גבוהה

תכונות משמעותיות

 • קל להתקנה
 • שרתים שונים
 • שירות לקוחות משביע רצון

ל- SurfEasy VPN תכונות רבות יחד עם שירות אשר ביצע ביצועים טובים בבדיקת המהירות שלנו. לכן, ריכזנו את ה- VPN הזה ברשימת ספקי ה- VPN המהירים ביותר.

זה מספק למשתמשים 500 MB של העברת נתונים יחד עם אפשרות להגדיל את המגבלה הזו על ידי המלצת SurfEasy VPN לחברים ובני משפחתך. יש לו שירות VPN המחובר בקלות, כמו גם האפליקציות, גם קלות לשימוש.

כמות מספקת של שרת עם VPN בחינם SurfEasy משפרת את הסיכוי לביטול החסימה ומספקת לך יותר תוכן זרימה וגלישה..

חסרונות שיכולתם לחוות

 • יש כמה יומני חיבור
 • מגבלה של 2 GB בתכנית המתנע

# 5 - VPN של מגן נקודה חמה

VPN המהיר ביותר לחיבור מוצפן במהירות גבוהה

תכונות משמעותיות

 • מיקומי שרת שונים
 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • אבטחת Wi-Fi

VPN של HotSpot Shield הוא גם בין ההמלצות לשירותי VPN בחינם המהירים ביותר המספקים למשתמשים מהירות גלישה הגונה לאורך כמה תכונות חשובות. עם VPN זה אתה פשוט צריך לחיצה אחת כדי להפעיל ולהשבית את החיבור.

עם זאת, טרדות מגבלות רוחב הפס נעלמות כשאתה משתמש במגן Hotspot. לכן, חווית הביטול החסימה עשויה להיות טובה יותר עם מהירות מהירה ורוחב פס בלתי מוגבל. אבל, תוך כדי שימוש בשירות VPN חינמי זה, אתה יכול לעמוד בפני מודעות פולשניות. כמו כן, מיקומה בארה"ב קצת נוגע לחסידי הפרטיות.

חסרונות שיכולתם לחוות

 • מבוסס בארצות הברית
 • הצג מודעות בזמן הגלישה

מדוע VPNs בחינם מתייאשים בעיקר

שירותי VPN בחינם זוכים לרוב לפופולריות מהירה בגלל השירותים חסרי העלות שלהם. עם זאת, מרבית האנשים אינם מודעים לעובדה שהמשתמשים הבוחרים בספקים אלה מטפלים בסוגיות רבות רק לאחר מספר ימי שיקול.

מעשית זו צריכה להיות שאלה נפוצה כיצד השירותים האלה מרוויחים אם הם לא גובים כסף?

כמעט לכל VPN יש בעיות כמו פרסומת קופצת שיכולה להיות תוצאה של מעקב אחר צד שלישי אחר היסטוריית הגלישה המקוונת שלך, או שתוכל לספק להם העדפת האינטרנט שלך. כמו כן, לספקי ה- VPN החינמיים יש מדיניות פרטיות לא ברורה ורבים מהם מדליפים נתוני משתמש מבלי להכיר בהם.

לכן עליכם לזכור ש- VPN חינמי לא יכול היה לספק לכם את כל התכונות המתקדמות יחד עם פרטיות יעילה. כדי להשיג פרטיות כזו, מהירות נאותה, תכונות יעילות וחבילה שלמה עליך לבחור בשירות VPN מכובד ומלא ששווה להשקיע. עם זאת, VPNs כמו NordVPN ו- PureVPN זמינים במחירים נמוכים להפליא עם כמעט 3 $ לחודש המשתלמים עבור כל אדם.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me