که بهترین VPN های رایگان برای سیستم عامل مک هستند

[ware_item id=33][/ware_item]

من مطمئن هستم که شما نمی خواهید که من درباره اصطلاح VPN از ابتدا صحبت کنم. اما شما باید از ویژگیهای معدودی که بهترین VPN را برای مک ایجاد می کند ، بدانید.


برخی از شما ممکن است فکر کنید که VPN بیش از حد است ، اما در چنین حالتی ، شما باید دوباره فکر کنید. همچنین ، من به دلایلی بحث خواهم کرد که چرا VPN برای Mac مفید و ضروری است.

اولین, به ویژگیهایی که نباید در Mac VPN نادیده بگیرید ، نگاهی بیندازید.

 • پشتیبانی مک
 • صلاحیت قضایی
 • ویژگی های پیشرفته (سوئیچ kill ، محافظت در برابر نشت DNS ، تونل سازی اسپلیت)

در میان هزاران VPN ، تعداد معدودی وجود دارد که با مک سازگار هستند. به یاد داشته باشید که VPN هایی که ادعای سازگاری با MacOS دارند ، همیشه مطابق اظهارنامه آنها نیستند.

بنابراین ، قبل از نوشتن این پست وبلاگ ، من برخی از تست های حیاتی VPN و کار با VPN ها را در PC MacBook من انجام داده بودم.

تست های VPN که من انجام دادم؛

 • تست نشت IP
 • تست نشت DNS
 • تست رمزگذاری
 • تست Netflix
 • آزمون IP تورنت

این آزمایشات سرویس VPN را نه فقط برای اعلام بهترین VPN برای مک بلکه از هر منظر تأیید می کنند. به همین دلیل است که VPN هایی که این تست ها را پشت سر می گذارند ، می توانند بهترین خدمات VPN در نظر گرفته شوند.

اما ، همانطور که شما در اینجا هستید تا بهترین VPN های رایگان را برای Mac ببینید ، بنابراین من VPN های رایگان را مطابق عملکردی که در این تست ها نشان داده اند ، لیست می کنم..

چرا به Mac VPN احتیاج دارید?

این یک مفهوم رایج است که مک از ویندوز مطمئن تر است. این اعتقاد تا حدودی صادق است اما نقص هایی وجود دارد که اگر کاربر مک نیز باشید ، می تواند شما را بترساند.

در اینجا دلایلی وجود دارد که یک کابوس برای کاربران Mac است و آنها را مجبور می کند که VPN را در نظر بگیرند.

جاسوسی وب کم

نشانگر نور کوچک به شما نشان می دهد که وب کم شما روشن است یا نه ، درست است?

اما ، اگر از Mac استفاده می کنید ، این درست نیست. در نسخه های قدیمی Mac ، یک نرم افزار داخلی نور وب کم / دوربین را به طور کامل غیر فعال می کند.

ایجاد حساب شبح

در مک ، هرکسی می توانست به راحتی و بدون اجازه صاحب یا مدیر آن دستگاه ، یک حساب کاربری جدید ایجاد کند.

این اساساً از طریق روشی انجام می گیرد که دستگاه مک را به این فکر می اندازد که دستگاه برای اولین بار در حال تنظیم است.

در اینجا چگونه است.

 • دستگاه Mac را مجدداً راه اندازی کنید ، Cmd + S را در طی فرآیند بوت فشار دهید. این مرحله شما را به یک صفحه سیاه با متن سفید سوق می دهد.
 • Mount-uw را تایپ کرده و Enter را فشار دهید.
 • rm / var / db / .AppleSetupDone را تایپ کرده و Enter را بزنید.
 • سپس راه اندازی مجدد sudi را تایپ کرده و Enter را دوباره فشار دهید.
 • صفحه ای با متن "به Mac جدید خود خوش آمدید!" ظاهر می شود و به شما اجازه می دهد یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید.

این فرآیند هیچ پرونده ای را از دستگاه تغییر یا حذف نمی کند ، فقط یک کنترل جدید حساب اضافه می شود.

برای جلوگیری از چنین خطر ، می توانید یک رمز عبور سیستم عامل را تنظیم کنید که می تواند حملات سرقت داده ها را نیز در Mac خود مسدود کند. اما ، در صورت گم شدن یا فراموش کردن این رمز عبور ، باید آن را از اپل رفع کنید.

تنظیم مجدد رمز عبور

هر کس می تواند رمز عبور مک خود را با دسترسی فیزیکی دقیقه ها تنظیم مجدد کند. این ممکن است رخ دهد اگر رمز عبور سیستم عامل را ندارید ، اما معمولاً ، این مدیریت و کنترل رمز عبور بسیار مهم است و می توانید هر زمان آن را از دست دهید.

راه های زیادی برای بازنشانی گذرواژه Mac وجود دارد و یکی از آنها را می دانم با روند بوت مشابه که در بالا در ایجاد حساب بحث شده است آغاز می شود.

علاوه بر این ، ذکر این نکته ضروری است که هیچگونه احراز هویتی برای تغییر رمز عبور لازم نیست ، مگر این که یک Apple ID به حساب شما مرتبط باشد. با این حال ، روش های دیگری نیز وجود دارد که می تواند این را نیز دور بزند.

Gatekeeper Gap Security

Gatekeeper با هدف محدود کردن بدافزارها در سیستم عامل Mac 10.7.5 معرفی شد. با این حال ، بعداً این یک دردسر برای توسعه دهندگان و مصرف کنندگان شد.

چرا؟ این دلیل است.

"برای برنامه هایی که از جاهای دیگری غیر از فروشگاه App Mac بارگیری می شوند ، توسعه دهندگان می توانند یک شناسه برنامه نویسان منحصر به فرد از اپل دریافت کرده و از آن برای امضای دیجیتالی برنامه های خود استفاده کنند. شناسه برنامه نویسان به Gatekeeper اجازه می دهد تا برنامه های ایجاد شده توسط توسعه دهندگان نرم افزارهای مخرب را مسدود کند و تأیید کند که از زمان ورود به سیستم ، برنامه ها دستکاری نشده اند. اگر برنامه ای توسط یک برنامه نویس ناشناخته ایجاد شده باشد - کسی که هیچ شناسه برنامه نویس ندارد - یا با آن دستکاری نشده است ، Gatekeeper می تواند برنامه را از نصب منع کند. "

اگر می خواهید دروازه بان خودتان باشید ، باید سالانه 99 دلار بپردازید.

همچنین به دلیل فرآیندهای قانونی ، برخی از شرکت ها دروازه بان را به عنوان بخشی از مراحل نصب خود غیرفعال می کنند.

تصویر شکاف امنیتی دروازه بان

می توانید جزئیات ثبت نام کامل و پردازش را در اینجا بخوانید.

صبر کن!

با وجود داشتن دروازه بان ، یک بدافزار می تواند به دستگاه Mac شما دسترسی پیدا کند. همچنین ، اپل ویژگی "Auto Rearm" را به دروازه بان Yosemite معرفی کرده است که پس از 30 روز عدم فعالیت به طور خودکار روشن می شود. با استفاده از ترمینال ، این ویژگی غیرفعال است اما این ترمینال برای بسیاری از کاربران Mac ترسناک است.

چرا مردم از VPN های رایگان جلوگیری می کنند?  

شانس های گسترده ای وجود دارد که فکر می کنید کمپین علیه VPN رایگان به عنوان ابزاری برای جذب مردم در هزینه کردن. اما به دلیل برخی از دلایل منطقی و شواهد ، کارشناسان امنیتی توصیه می کنند از VPN رایگان استفاده نکنید.

من در مورد برخی از اشکالات VPN رایگان که ذکر کرده ام و می بینم ، اطمینان دارم که اگر تاکنون از VPN رایگان استفاده کرده اید ، تجربه خود را نیز پیوند خواهید داد..

اما اولا ، آیا تا به حال فکر کرده اید که می تواند هرگونه خدمات را بدون هیچ گونه سودی آزاد کند?

پاسخ نه.

در اینجا چندین منبع احتمالی وجود دارد که از طریق آنها VPN رایگان به دنبال منفعت هستند.

 • تبلیغات پاپ آپ که می تواند از منابع شخص ثالث با دانش ارجحیت کاربر باشد. این تبلیغ کنندگان به منظور دستیابی به داده های کاربر ، به ارائه دهندگان خدمات پرداخت می کنند.
 • VPN های رایگان همچنین پهنای باند کاربر را می فروشند و نمونه ای از آن ، اخبار مربوط به VPN معروف "Hola" که به فروش پهنای باند کاربر می پردازد.

VPN های رایگان به دلیل برخی عدم وجود امنیتی اثبات شده دارای رتبه پایین هستند.

 • مطالعه CSIRO که در سال 2016 انجام شد ، ثابت کرد که از 283 VPN آزمایش شده ، 75٪ از VPN ها تا حدودی حاوی ردیابی هستند. همانطور که قبلاً ذکر شد ، این ردیابی عمدتاً با هدف دستیابی به سود پولی با فروش داده به شخص ثالث انجام می شود.
 • سیاست حفظ حریم خصوصی نیز نکته مهمی است که باید به آن توجه کنیم. بیشتر افراد از خواندن متن طولانی خودداری می کنند و به طور کلی تقریباً از متن برجسته یا نقاط کلیدی عبور می کنند.

این زمانی است که یک VPN بیشتر کاربر را فریب یا اشتباه می دهد. در تالارهای گفتمان و در نقاط برجسته یا شروع خط مشی رازداری ، VPN همیشه ادعا می کند اطلاعات داده و اطلاعاتی را به شخص ثالث نمی فروشد. اما گودبرداری در اعماق زیر بخش ها می تواند بندهای سایه دار را آشکار سازد.

 • ردیابی فعالیت همچنین یک ادعای متداول در برابر VPN های رایگان از جمله برخی از موارد پرداخت شده نیز است. اما ، VPN های رایگان معمولاً در فعالیتهای نظیر وب سایتهای مرور شده ، زمان صرف آنجا و زمان بازدید از سایت درگیر می شوند. مطالعه ذکر شده در بالا همچنین این واقعیت را فاش کرد که 72٪ از VPN های رایگان ردیاب شخص ثالث تعبیه شده دارند.

علاوه بر این کمبودهای امنیتی شدید ، برخی از نقصها نیز وجود دارد که کاربران اینترنت را از استفاده رایگان VPN رایگان دفع می کند.

 • آزار دهنده ترین دلیل ، عقب ماندگی شدید و کاهش سرعت است. اگر در گذشته در هر زمان از سرویس VPN رایگان استفاده کرده اید ، ممکن است این مسئله را تجربه کرده باشید.
 • محدودیت داده یا محدوده پهنای باند در استراتژی یا برنامه رایگان VPN آشکار است. اکثر خدمات رایگان محدودیت داده ها را در بسته رایگان خود ذکر می کنند اما برخی از پهنای باند را بدون اطلاع قبلی ذکر می کنند.
 • بیشتر افراد از VPN برای رفع انسداد Netflix US و اشتراک فایل P2P استفاده می کنند. با این وجود ، تنها چند VPN امتیاز تورنت را فراهم می کنند و برای Netflix ، شما هیچ سرویس VPN رایگان نمی توانید پیدا کنید. حداقل ، من تاکنون تجربه نکردم که بلاک کردن Netflix را با هر یک از سرویس های رایگان VPN ای که من تا الان آزمایش کرده ام ، انجام دهید..

اشکال رایگان VPN که در بالا به آن اشاره کردم ، دردسرهای رایجی برای کاربران است ، اما علاوه بر این موارد بسیاری از موارد دیگر نیز وجود دارد. شما به دلایلی از جمله دلایل پولی و سرمایه گذاری کم در طرح آزاد با این مسئله روبرو هستید (البته هیچ کس وقتی که راه های کمتری برای کسب سود وجود داشته باشد حداکثر سرمایه گذاری نخواهد کرد).

اما ، از آنجا که بیشتر VPN های رایگان خدمات حق بیمه (پولی) خود را دارند ، این روشها برای انتقال کاربران نسخه رایگان به نسخه برتر است.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me