سریعترین VPN رایگان برای اتصال رمزگذاری شده با سرعت بالا

[ware_item id=33][/ware_item]

مفهوم اساسی VPN فراهم کردن ناشناس ماندن و امنیت داده ها برای کاربران است اما سریعترین VPN رایگان چیزی است که باعث می شود کاربر اینترنت از آن هیجان زده شود. بیشتر افراد فقط می خواهند محدودیت های وب سایت را دور بزنند و از احتمال ردیابی یا گرفتار شدن توسط ISP ها ، آژانس های دولتی و سایر اشخاص ثالث جلوگیری کنند..


آنهایی که مایل به دریافت یک سرویس VPN امیدوار کننده و کاملاً محافظت شده هستند ، معمولاً سرویس VPN پولی را انتخاب می کنند اما سرعت کارآمد را در اولویت های اولویت خود حفظ می کنند..

دلیل این امر آن است که اگر در هنگام مواجهه با اینترنت ، هر فعالیتی که انجام می دهید می تواند بسیار آزار دهنده باشد. با این حال ، این مشکلات سرعت همچنین می تواند حریم خصوصی شما را از طریق نشت داده ها هنگام قطع اتصال VPN به خطر اندازد.

چرا افراد در جستجوی سریعترین VPN رایگان هستند

کاربران اینترنت امروزه به دلیل افزایش زیاد محاصره دسترسی به محتوا ، فرقی نمی کند در کدام کشور زندگی می کنید ، واقعاً ناامید هستند. به همین دلیل است که اکثر آنها به حریم خصوصی فاقد یک VPN رایگان حاوی اهمیتی نمی دهند.

بسیاری از افراد بویژه کسانی که در مفهوم VPN تازه کار هستند فکر می کنند که ابتدا باید خدمات رایگان را امتحان کنند زیرا نگرانی در مورد از دست دادن پول خود دارند. همچنین ویژگی هایی از قبیل رفع انسداد محتوا ، مبهم سازی IP و بخارپز شدن بدون سرمایه گذاری برای بسیاری از افراد جذابیت زیادی دارد.

استریمرها معمولاً به حفظ حریم خصوصی اهمیت نمی دهند ، نیاز واقعی آنها ناشناس بودن و سرعت است. معمولاً VPN سرعت را کاهش می دهد و هنگام استفاده از خدمات رایگان VPN ، مشکل شدیدتر می شود. با این حال ، جریان سنگین برای کار صاف به توانایی سرعت بیشتری احتیاج دارد. به همین دلیل است که پیدا کردن VPN رایگان با عملکرد سرعت مناسب بسیار دشوار است. از طرف دیگر ، استفاده از اینترنت محبوب در حال تورنتری است که به حریم شخصی و ناشناس بودن نیاز دارد.

با تورنت ، خطرات گسترده تری برای دریافت اعلامیه های حق چاپ وجود دارد. بنابراین ، افراد از VPN برای گمنام کردن هویت هنگام اشتراک و بارگیری فایلهای تورنت استفاده می کنند.

اما متأسفانه ، اتصال VPN تورنت را کند می کند زیرا این یک روش پردازش داده های سنگین است. اگر در مورد VPN های رایگان صحبت کنیم ، پیدا کردن یک VPN رایگان کاملاً کارآمد با torrenting تقریبا غیرممکن است..

یک سرویس رایگان VPN در واقع یا بی نظیر به نظر می رسد بی هزینه است?

معمولاً مردم تصور می كنند كه پسوند VPN رایگان كه از آنها استفاده می كنند ، بی ارزش است و ویژگی هایی كه ارائه می دهند بدون هیچ هدف دیگری در پشت آن است. با این حال ، آنها هنگام دستیابی به سود از نظر پول ، شما را از طریق روش های جایگزین شارژ می کنند.

نظر از بحث آیا پسوند Hola VPN ارزش بارگیری دارد?.

متأسفانه ، تقریباً تمام برنامه های افزودنی VPN رایگان که بصورت آنلاین موجود است ، حاوی برخی از کمبودهای امنیتی است که کاربر بلافاصله پس از اتصال یا مدتی بعد از آن تجربه می کند. بنابراین ، اکثر مردم باید از کمبود کارآیی رنج ببرند که منجر به سرخوردگی می شود. با این حال ، ما برخی از شکایات پر مخاطب از کاربران رایگان VPN را ذکر کرده ایم.

 • سیاست مبهم: بسیاری از خدمات رایگان VPN خط مشی نامشخصی را در مورد داده های مشتری یا فعالیت های مرور آنلاین حفظ می کنند. اما ، در واقع ، آنها در حال جمع آوری داده و یا ردیابی کاربران بدون اطلاع آنها هستند.
 • محدودیت داده ها: هنگامی که به یک VPN رایگان وصل می شوید ، بیشتر آنها هنگام رسیدن به آن ، شما را در یک محدودیت داده خاص محدود می کند.
 • سرعت تاخیر: یک VPN رایگان بیشتر سرعت اینترنت سیستم را در مقایسه با نسخه اصلی کاهش می دهد.
 • مکانهای محدود سرور: شما تقریباً در همه برنامه های افزودنی VPN رایگان ، خدمات پیشنهادی برتر را دیده اید. بنابراین ، آنها سرورهای بسیار محدود و کمتری را برای کاربران سرویس رایگان نگه می دارند.

با این حال ، از همه این کمبودها و ناکارآمدی های امنیتی ، اکثر مردم فقط نگران مسائل مربوط به سرعت هستند.

اما چرا سریعترین VPN رایگان بزرگترین نگران کننده است?

دلیل آن این است که وقتی یک VPN دارای سرعت بسیار کند و کندی است ، مشکلات امنیتی مختلف و مشکلات مرور توسط کاربران روبرو می شوند..

آزار دهنده ترین مشکلاتی که هنگام اتصال VPN وجود دارد دارای نقص سرعت است.

 • خطر از دست دادن داده ها به دلیل تأخیر در سرعت و قطع سیستم ، اتصال اتصال افزایش می یابد. وقتی VPN کار را متوقف کند ، داده های کاربر در معرض یک شخص خارجی قرار می گیرد تا زمانی که VPN اتصال خود را مجددا برقرار کند.
 • بارگیری کند می تواند یک دردسر بزرگ با خدمات VPN آهسته به خصوص هنگام برخورد با مواد سنگین باشد.
 • ناامیدی های جریان وقتی شما یک سرویس سریع VPN ندارید ، آزار دهنده ترین مسئله هستند. این مشکل با مشکل روبرو است زیرا کاربران همیشه درحال مرور محتوای و جریان دادن به مطالب هستند. بارگیری طولانی فیلم ها و بازی گیر افتاده وضعیت آزاردهنده ای برای کاربران است.

یک VPN باید با دقت و پس از بررسی عملکرد آنها انتخاب شود. خواندن تجربیات کاربر یا مقاله های مفصل می تواند در این زمینه مفید باشد.

بنابراین ، ما همچنین برخی از خدمات رایگان VPN را آزمایش کرده ایم که سریع ترین ارائه دهنده های VPN رایگان آنها فقط معدودی هستند.

سریعترین خدمات رایگان VPN

ما برخی از برنامه های افزودنی VPN محبوب را برای استخراج مواردی که در مقایسه با سریعترین سرویس های رایگان VPN هستند ، آزمایش کرده ایم. یک کاربر اینترنت می تواند این روش آزمایش آسان را نیز به تنهایی دنبال کند.

ابتدا باید سرعت اولیه اینترنت خود (سرعت ارائه شده توسط ISP) را از طریق ابزار تست سرعت مانند testmy.net یا speedtest.net تست کنید.

با این وجود ، برای تست یک VPN خاص ، باید اتصال را در دستگاه خود فعال کرده و سپس سرعت خود را آزمایش کنید. اگر نتیجه بدست آمده با سرعت اولیه اینترنت شما یکسان یا تقریباً برابر باشد از سرعت کاهش سرعت اینترنت سرویس VPN شما نیست.

5 سریعترین VPN رایگان که بسیار قابل اعتماد است

بنابراین ، تمام این سریعترین سرویس های VPN که در اینجا در مورد آنها بحث می کنیم ، مواردی هستند که پس از اتصال سرعت برابر یا تقریباً یکسان را نشان داده اند.

شماره 1 - TunnelBear VPN

گزینه های جایگزین تونل

ویژگی های قابل توجه

 • آسان برای استفاده
 • اتصال به 5 دستگاه همزمان را فراهم کنید
 • 500MB داده رایگان هر ماه

Tunnelbear VPN با تمام ویژگی های خارق العاده نیز سرعت سرعت مرور را در حد کافی حفظ می کند بدون اینکه سرعت ISP پایه شما را کم کند. به همین دلیل است که ما آن را به عنوان اولویت اصلی ما برای سریعترین VPN رایگان در نظر گرفته ایم.

آنها ادعا می کنند یک سیاست ورود به سیستم صفر دارند که اگر دارای VPN رایگان باشد ، بسیار عالی است. دلیل این امر این است که اکثر VPN های رایگان بدون در نظر گرفتن اطلاعات درگیر نشت داده های کاربر هستند. TunnelBear دسترسی به همه مکان های خرابکار را نیز برای شخصی که از نسخه رایگان آن استفاده می کند ، فراهم می کند. بنابراین ، می توان بدون هیچ زحمتی برای سرعت زیاد ، انسداد بخش زیادی از مطالب را لغو کرد.

اشکالاتی که می توانید تجربه کنید

 • ویژگی های پیشرفته با نسخه برتر در دسترس هستند
 • استفاده از پوشش
 • اشتراک فایل P2P و torrent در دسترس نیست

شماره 2 - CyberGhost VPN

سریعترین VPN رایگان برای اتصال رمزگذاری شده با سرعت بالا

ویژگی های قابل توجه

 • سرعت کارآمد
 • سوئیچ کشتن اینترنت
 • پهنای باند نامحدود

CyberGhost VPN دارای بیش از 850 سرور تقریباً در 30 کشور جهان از جمله ایالات متحده ، انگلیس ، آلمان ، فرانسه ، استرالیا ، کانادا ، ژاپن ، سنگاپور و مکزیک است. این ویژگی باعث می شود تا آن را در بین سریعترین سرویس های VPN رایگان با گزینه های گسترده باز کردن قفل تقویت کنید.

شما به راحتی می توانید آن را به عنوان یک پسوند VPN رایگان برای دستگاه خود از طریق بارگیری آن از فروشگاه بازی Google یا مستقیم از وب سایت دریافت کنید.

CyberGhost رمزگذاری AES 256 بیتی را در اختیار شما قرار می دهد که همان چیزی است که در اختیار کاربران برتر قرار می دهد. اما برخلاف بیشتر خدمات رایگان VPN ، پهنای باند نامحدودی دارد و این بدان معنی است که شما می توانید محتوای آنلاین را بدون سرخوردگی سرعت و محاصره استفاده کنید..

اما ، نسخه رایگان می تواند حاوی تبلیغات مزاحم باشد که ممکن است در هنگام مرور آنلاین ناراحتی ایجاد کند.

اشکالاتی که می توانید تجربه کنید

 • مکانهای سرور محدود برای کاربران VPN رایگان
 • تبلیغات پاپ آپ

شماره 3 - Windscrib VPN

Windscrib-VPN-بررسی

ویژگی های قابل توجه

 • داده های 10 گیگابایتی
 • آسان برای استفاده
 • 11 مکان سرور با نسخه رایگان

Windscrib VPN همچنین یک سرویس برتر برای تست های سرعت ما است و به همین دلیل ما آن را در بین سریعترین سرویس های رایگان VPN در نظر گرفته ایم.

شما می توانید از جریان سریع و مرور با محدودیت داده کافی 10 گیگابایت لذت ببرید. این داده با یک توییت در دسترس شما می تواند به 15 گیگابایت افزایش یابد.

شما می توانید Windscrib VPN را تقریباً در تمام دستگاه های دارای سیستم عامل های مختلف از جمله Windows ، Mac ، iOS ، Blackberry ، Chrome ، Firefox و Opera بارگیری کنید. با این حال ، نسخه حرفه ای برای لینوکس و اندروید مورد نیاز است.

اشکالاتی که می توانید تجربه کنید

 • در هر زمان فقط می توانید یک اتصال را فعال کنید
 • استفاده از پوشش

شماره 4 - SurfEasy VPN

سریعترین VPN رایگان برای اتصال رمزگذاری شده با سرعت بالا

ویژگی های قابل توجه

 • نصب آسان
 • سرورهای مختلف
 • خدمات رضایت بخش مشتری

SurfEasy VPN دارای ویژگی های بسیاری در کنار خدماتی است که در تست سرعت ما به خوبی عمل کرده است. بنابراین ، ما این VPN را در لیست سریعترین ارائه دهندگان رایگان VPN رایگان قرار داده ایم.

این برنامه 500 مگابایت انتقال داده را به همراه فرصتی برای افزایش این حد با توصیه SurfEasy VPN به دوستان و خانواده خود در اختیار کاربران قرار می دهد. این سرویس دارای یک سرویس VPN است که به راحتی وصل می شود و همچنین برنامه ها نیز قابل استفاده هستند.

مقدار کافی سرور با VPN رایگان SurfEasy شانس انسداد را افزایش می دهد و جریان و مرور بیشتری را برای شما فراهم می کند..

اشکالاتی که می توانید تجربه کنید

 • برخی از سیاهههای مربوط به اتصال
 • 2 گیگابایت در طرح استارت

شماره 5 - Hotspot Shield VPN

سریعترین VPN رایگان برای اتصال رمزگذاری شده با سرعت بالا

ویژگی های قابل توجه

 • مکانهای مختلف سرور
 • پهنای باند نامحدود
 • امنیت Wi-Fi

HotSpot Shield VPN همچنین از جمله توصیه هایی برای سریعترین سرویس های مجازی VPN است که در ضمن برخی از ویژگی های قابل توجه ، سرعت مرور مناسب را در اختیار کاربران قرار می دهد. برای فعال سازی و غیرفعال کردن اتصال فقط به این VPN نیاز دارید.

با این حال ، هنگام استفاده از سپر Hotspot ، دردسرهای محدودیت پهنای باند از بین می رود. بنابراین ، با استفاده از سرعت سریع و پهنای باند نامحدود ، تجربه انسداد قفل می تواند بهتر شود. اما ، در حالی که از این سرویس VPN رایگان استفاده می کنید ، می توانید با تبلیغات مزاحم روبرو شوید. همچنین ، موقعیت آن در آمریکا برای مدافعان حریم خصوصی کمی نگران کننده است.

اشکالاتی که می توانید تجربه کنید

 • مستقر در ایالات متحده است
 • نمایش تبلیغات هنگام مرور

چرا VPN های رایگان بیشتر دلسرد می شوند

خدمات VPN رایگان معمولاً به دلیل خدمات بی هزینه خود محبوبیت سریعی کسب می کنند. با این حال ، اکثر مردم از این واقعیت آگاه نیستند که کاربران منتخب این ارائه دهندگان فقط پس از چند روز در نظر گرفتن موارد بسیاری را برطرف می کنند.

عملاً این باید یک سؤال رایج باشد که در صورت عدم پرداخت هزینه ، این خدمات چگونه سود کسب می کنند?

تقریباً در هر VPN موضوعاتی مانند تبلیغات پاپ آپ وجود دارد که می تواند نتیجه ردیابی شخص شخص ثالث در تاریخ مرور آنلاین شما باشد یا ممکن است ترجیح اینترنت شما فراهم شود. همچنین ، ارائه دهندگان رایگان VPN خط مشی رازداری نامشخص دارند و بسیاری از آنها بدون تأیید آنها داده های کاربر را فاش می کنند.

بنابراین ، باید به خاطر داشته باشید که یک VPN رایگان نمی تواند شما را با تمام ویژگی های پیشرفته و همچنین با حفظ حریم خصوصی کارآمد سرو کند. برای به دست آوردن چنین حریم شخصی ، سرعت کافی ، ویژگیهای کارآمد و یک بسته کامل ، باید یک سرویس معتبر و کامل VPN را انتخاب کنید که ارزش سرمایه گذاری دارد. با این حال ، VPN هایی مانند NordVPN و PureVPN با قیمتی بسیار شگفت آور و تقریباً 3 دلار در هر ماه در دسترس هستند که برای هر شخص مقرون به صرفه است.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me