بهترین VPN برای پخش جریان – بدون قفل و سریعترین جریان

[ware_item id=33][/ware_item]

جهان فقط به این دلیل تبدیل می شود که می توانید با سایر نقاط جهان در گوشه ای خاص قرار بگیرید و به یک دهکده جهانی تبدیل شوید. اما امروزه نیز ، بسیاری از محدودیت های جغرافیایی و سیاست های سانسور ، کاربران را از لذت بردن از محتوای مورد علاقه خود محدود کرده است. تقریباً در هر کشوری برخی از محتوای اینترنت محدود شده است که در سایر کشورها مجاز است.


با این وجود ، می توانید با داشتن بهترین VPN برای پخش ، این محدودیت ها را دور بزنید. بیشتر کاربران VPN کسانی هستند که آن را به عنوان VPN برای هدف جریان انتخاب کرده اند. با این حال ، عالی بودن VPN امنیت و حفظ حریم خصوصی است که آن را با انسداد محتوای جریان فراهم می کند. در جریان بودن ، شما همچنین مستعد ابتلا به سرقت ها و آسیب پذیری های سایبر هستید که می توانند داده های شما را به چشم مهربان منتقل کنند.

در حالی که ، دولتها به دلیل توافقنامه مجوز از دارندگان حق چاپ که اجازه نمی دهند محتوای آنها در هر جای دیگر پخش شود ، چنین محدودیت هایی را اعمال می کنند. همچنین ، بسیاری از کشورها در مورد انسداد چنین محتوا قوانینی سختگیرانه دارند.

چرا باید از VPN برای جریان استفاده کنید

وقتی می خواهید از محتوای مورد علاقه خود لذت ببرید و محدودیت هایی هم دارد ، شما را آزار می دهد. اما با استفاده از VPN برای پخش جریان ، می توانید با این مشکلات روبرو شوید. محدودیت های جغرافیایی و سانسور در مورد موضوعات خاص به دلیل شکستن سیاست های حق چاپ است که می تواند یک عمل غیرقانونی باشد.

با این حال ، یک VPN معتبر و بهترین برای پخش جریانی ، راهی را برای چنین مسائلی فراهم می کند. با توجه به محتوایی که می خواهید تماشا کنید ، یک آدرس IP جعلی به شما اختصاص می دهد. به عنوان مثال ، شما مایل به تماشای جریان مستقیم تلویزیون کابلی بریتانیا هستید تا اینکه یک VPN شما را به سرور مستقر در انگلستان وصل کند و از طریق آن ، شما به عنوان یک بومی در آن منطقه نشان داده می شود که محتوای آن قانونی باشد و هیچ محدودیتی نداشته باشد. . بنابراین ، هنگامی که از VPN برای پخش جریانی استفاده می کنید ، خطر گرفتار شدن در یک عمل غیرقانونی نیز از بین می رود.

همچنین ، یک VPN برای پخش ، رمزگذاری را برای شما فراهم می کند که باعث می شود ترافیک اینترنت برای هر کسی که شما را ردیابی می کند قابل تشخیص نباشد. بهترین VPN برای جریان ، کسانی هستند که دارای قدرت کارآمد برای نگه داشتن اطلاعات شما از هر نهاد از جمله ارائه دهندگان اینترنت ، دولت ، اجرای قانون و سایر چشم اندازها هستند..

بنابراین ، داده های شما ناشناس باقی می مانند و هیچ کس حتی نمی تواند هویت شما را در وب سایت مورد بازدید خود تشخیص دهد. بنابراین ، شما می توانید تقریباً از هر کانال مانند Netflix ، Hulu ، Amazon Prime و غیره در حالی که به یک VPN برای جریان وصل شده اید بدون هیچ گونه نگرانی درباره حریم شخصی ، از موارد دلخواه خود لذت ببرید.

یکی از مفیدترین مزیت های اتصال به بهترین VPN برای پخش جریانی این است که می توانید هنگام مسافرت به هر کشور دیگری از هر چیز دیگری لذت ببرید. بسیاری از کشورهایی که از آنها بازدید می کنید ، درمورد پخش محتوای خلاف سیاست هایشان ، قوانین سختگیرانه ای دارند. اما وقتی VPN با خود دارید ، جای نگرانی نیست.

تمام این راحتیهایی که VPN برای ارائه دهندگان جریان دارد ، یکی از بهترین گزینه ها برای کسانی است که طرفدار تماشای مواردی از سراسر جهان هستند. از برنامه های تلویزیونی ، فیلم ها ، نمایش های زنده یا لیگ های کریکت ، محدود به چیزی نیستید.

ویژگی هایی که بهترین VPN برای پخش را ایجاد می کند

با توجه به قوانین و سیاست های بسیاری از کشورها در مورد جریان ، اکثر مردم برای پخش جریان به سمت VPN حرکت می کنند. با این حال ، چنین فوریتی برای بسیاری از کلاهبرداران فرصتی ایجاد کرده است تا با ارائه خدمات VPN جعلی ، افراد را فریب دهند. همچنین ، بسیاری از ارائه دهندگان رایگان VPN کسانی هستند که فاقد خدمات کارآمد هستند و کاربران آنها باید با مشکلاتی روبرو شوند.

اگرچه ، برخی از ویژگی های ارائه شده توسط برخی ارائه دهندگان VPN به کاربران خود وجود دارد که آنها را به عنوان بهترین VPN برای پخش در جریان قرار می دهد. داشتن سرور VPN در بسیاری از کشورها جریان کارآمد را ایجاد می کند ، این امکان را دارد که محتوا را به راحتی به دلیل پوشش گسترده آن روی سرورها ، آنلاک کنید. با اتصال کاربر به نزدیکترین سرور کشور که محتوای او می خواهد جریان یابد.

پخش فیلم ها در صورت اجرای صاف و بدون توقف بارگیری ، تجربه خوبی هستند. برای اطمینان از این امر ، باید اطمینان حاصل کنید که یک VPN برای پخش جریانی که انتخاب می کنید دارای سرعت سریع است. به طور کلی ، پس از تنظیم VPN ، بیشتر مشتریان مجبور هستند با مشکلات سرعت روبرو شوند که تنها در صورت داشتن بهترین VPN برای پخش ، می توانید از آن جلوگیری کنید..

با این وجود بسیاری از اوقات باید با افت سرعت ناگهانی و مشکلات بارگیری روبرو شوید. این اتفاق می افتد هنگامی که ارائه دهنده VPN شما پس از رسیدن به حد پهنای باند خاص ، سرعت را کاهش می دهد. همچنین وقتی ترافیک سنگینی روی سرور وجود دارد ، سرویس VPN کند می شود. بنابراین ، وقتی در حال پخش محتوای سنگین مانند Netflix ، HBO یا Hulu هستید ، می توانید با سرعت کم روبرو شوید. بنابراین ، همیشه یک VPN را برای Streaming در نظر بگیرید که محدوده پهنای باند بالایی را ارائه می دهد.

بسیاری از مردم همچنین فکر می کنند که اگر جریان ناشناس ماندن و هویت اهمیتی نداشته باشد ، اما اینگونه نیست. هنگامی که شما در حال پخش محتوا هستید که در آن منطقه مسدود شده است از آنچه ممکن است به شما برای ارتکاب یک عمل غیرقانونی متهم شود. همچنین ، تهدیدات سایبری در حین پخش جریان در اطراف می تواند از طریق بهترین VPN برای جریان که از پروتکل امنیتی کارآمد برخوردار است ناپدید شود.

اینها برخی از ویژگیهایی هستند که اگر می خواهید یک تجربه عالی و مطمئن در جریان داشته باشید ، باید در نظر بگیرید.

5 بهترین VPN برای پخش | بهترین توصیه های 2018

همانطور که قبلاً گفته شد ، مردم گزینه های VPN زیادی برای انتخاب دارند. اما اگر واقعاً در جستجوی VPN های معتبر و کارآمد برای پخش جریانی هستید ، فقط معدودی از آنها هستند که معیارها را برآورده می کنند. پس از انتخاب یک VPN معتبر ، این یک راه حل طولانی مدت برای مشکلات جریان شما است.

افرادی که از خدمات رایگان VPN استفاده می کنند بیشتر از خدمات ناکارآمد و ناسازگاری که باید با آنها روبرو شوند شکایت دارند. همچنین ، چنین VPN ها دارای مشکلاتی با سرعت کم هستند که مانع بزرگی برای کسانی است که عاشق جریان هستند.

در اینجا بهترین VPN را برای گزینه های جریان برای شما فراهم می کنیم تا سهولت انتخاب یکی از سرویس های برتر VPN کاربران در سراسر جهان را برای شما فراهم آوریم. چنین VPN ها دارای خدمات عالی برای مراقبت از مشتری هستند و ارزش هزینه کردن را دارند.

1 - NordVPN (مکان - پاناما)

VPN-Windows10

طرفداران:

 • جریان کارآمد DNS
 • پوشش گسترده سرورها
 • VPN بیش از حد VPN
 • بدون محدودیت پهنای باند

منفی:

 • نمی توان چندین دستگاه را به طور همزمان به همان پروتکل وصل کرد
 • محاکمه آزاد پیچیده و پنهان است

NordVPN اولین انتخاب ما برای بهترین VPN جهت پخش به دلیل پوشش گسترده سرور است ، یعنی بیش از 760 سرور در کشورهای مختلف ، فرصتهای عالی برای انسداد محتوا برای کاربران فراهم می کند. آنها همچنین پروتکل امنیتی دوستانه همراه IKEv2 / IPsec را به همراه پروتکل های دیگر ، یعنی PPTP ، L2TP ، IPSec و OpenVPN معرفی کرده اند..

خط مشی آنها در مورد ورود به سیستم نیز مواردی است که از طریق آن مشتریان در هنگام پخش موارد ناشناس و محافظت می شوند. سرورهای پخش سرعت سریع NordVPN همچنین بارگیری صاف و بدون مانع از فیلم ها را فراهم می کند.

با این وجود عدم امکان اتصال چندین دستگاه به همان پروتکل ، آن را کمی ناکارآمد می کند. فقط 4 دستگاه می توانند همزمان با همان پروتکل متصل شوند. با توجه به برنامه های قیمت گذاری مقرون به صرفه و 30 روز ضمانت برگشت پول در سایر ارائه دهندگان VPN قرار می گیرد. برنامه های قیمت گذاری هستند؛

 • 1 ماه [11،95 دلار در هر ماه]
 • 6 ماه [7.00 دلار در هر ماه - 42 دلار به مدت 6 ماه]
 • 12 ماه [5.75 دلار در هر ماه - 69 دلار برای 12 ماه]

معاملات ویژه تعطیلات

 • 2 سال [3.29 $ در ماه - 79 دلار به مدت 2 سال] * توصیه می شود *

2 - ExpressVPN (موقعیت مکانی - جزایر ویرجین بریتانیا)

VPN-Windows10

طرفداران:

 • پوشش سرورهای گسترده با تأخیر پاسخگو
 • سرعت عالی

منفی:

 • محاکمه رایگان در دسترس نیست
 • در مقایسه با دیگران کمی گران است

ExpressVPN به دلیل سرعت زیاد رعد و برق ، در بین بهترین VPN بهترین برای پخش جریان قرار گرفته است. تقریباً در 90 کشور سرور دارد که به معنی دستیابی به تقریباً به هر محتوای هر کشوری است. همچنین ، این خدمات 24/7 مشتری را ارائه می دهد که می گوید شما می توانید در هر زمان مشکل خود را برطرف کنید.

ExpressVPN در جزایر ویرجین بریتانیا مستقر است و دارای یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم ورود ، هویت کاربر کاملاً ناشناس و ایمن است. با این حال ، این کمی ارزان تر از سایر ارائه دهندگان VPN است. اما ، عدم دسترسی به محاکمه رایگان با ExpressVPN با ارائه 30 روز ضمانت برگشت پول بر طرف می شود. برنامه های قیمت گذاری هستند؛

 • 1 ماه [12،95 دلار در هر ماه]
 • 6 ماه [9،99 دلار در هر ماه - 59،95 $ صورتحساب در هر 6 ماه]
 • 12 ماه [8.32 دلار در هر ماه - 99،95 $ صورتحساب در هر 1 سال] * توصیه می شود *

3 - PureVPN (مکان - هنگ کنگ)

VPN-Windows10

طرفداران:

 • پوشش سرور گسترده
 • اجرای فوق العاده
 • خط مشی بدون ورود به سیستم

منفی:

 • محاکمه رایگان نیست
 • نشت DNS

اگر ویدیوی شما مورد تأثیر قرار گرفت و یا پاسخی متوقف نشده است ، پس گزینه PureVPN را دارید. این همان چیزی است که داده های شما را از هرگونه ناامنی محافظت می کند ، و چنین ویژگی هایی آن را به یکی از بهترین VPN برای جریان انتخاب می کند..

دیگر ویژگی های بارز PureVPN Split Tunneling و روتر مجازی است. از طریق تونل سازی اسپلیت ، می توانید موارد خود را با توجه به محتویاتی که نیازی به رمزگذاری ندارند ، در داده های رمزگذاری شده و غیر رمزگذاری شده جدا کنید. این به سرعت اینترنت شما کمک می کند تا سریع بماند. با این حال ، روتر مجازی نرم افزار VPN شما را به یک کانون Wi-Fi تبدیل می کند تا دستگاه های بیشتری را به همراه 5 دستگاه جداگانه متصل کند که ذاتاً از یک حساب واحد پشتیبانی می کنند..

این کارآزمایی رایگان ارائه نمی دهد اما 7 روز ضمانت برگشت پول دارد. برنامه های قیمت گذاری هستند؛

 • 1 ماه [10،95 دلار در هر ماه]
 • 6 ماه [8.95 $ در هر ماه - $ 53.70 صورتحساب در هر 6 ماه]
 • 2 سال [2.95 دلار در ماه - 70.80 دلار صورتحساب در هر 2 سال] * توصیه می شود *

4 - دسترسی به اینترنت خصوصی (مکان - ایالات متحده)

VPN-Windows10

طرفداران:

 • شبکه گسترده سرورها
 • نرخ ارزان نسبت به دیگران

منفی:

 • عملکرد متوسط
 • بدون آزمایش رایگان

دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) VPN نیز یکی از توصیه های ما برای بهترین VPN برای پخش است. این شبکه دارای سرور گسترده ای است که بیش از 3200 سرور در کشورهای مختلف دارد و امکان جابجایی را فراهم می کند. آنها دارای سرورهای جداگانه P2P برای سرعت بدون محدودیت و پهنای باند نامحدود بر روی آنها هستند. با این حال ، سرعت بارگیری آنها نسبت به سایرین اندک است.

اما ، نرخ پایین PIA VPN این مشکل را جبران می کند. همچنین ، این قانون حتی اگر این سرویس VPN مستقر در ایالات متحده باشد ، هیچ خط مشی دقیقی ندارد. برنامه قیمت گذاری آنها با 7 روز ضمانت برگشت پول است.

 • 1 ماه [6.95 دلار در هر ماه]
 • 6 ماه [5.99 $ در هر ماه - 35.95 $ صورتحساب در هر 6 ماه]
 • 1 سال [3.33 دلار در ماه - 39،95 $ صورتحساب در هر 1 سال] * توصیه می شود *

5 - IvacyVPN (مکان - سنگاپور)

VPN-Windows10

طرفداران:

 • عملکرد رضایت بخش
 • برنامه قیمت گذاری مقرون به صرفه

منفی:

 • پشتیبانی موبایل زیر حد متوسط
 • بازپرداخت تحت شرایط محدود در دسترس است

آخرین توصیه ما برای بهترین VPN برای جریان ، IvacyVPN است. آنها سرورهای P2P بهینه شده با سرعت پایدار و پهنای باند نامحدود را ارائه می دهند. این گزینه امکان اتصال 5 دستگاه به طور همزمان را دارد.

به دلیل قرار گرفتن در سنگاپور ، سیاستی سختگیرانه برای عدم ورود به سیستم ارائه می دهد. آنها خط مشی بازپرداخت 7 روزه خود را تغییر داده اند ، و اکنون گزینه های شما برای دریافت بازپرداخت محدود است. اگر از روشهای پرداخت Bitcoin یا Paymentwall استفاده کرده اید ، بازپرداخت دریافت نمی کنید. شما از پهنای باند 7 گیگابایتی یا بیشتر استفاده کرده اید. شما VPN 30 بار یا بیشتر وصل کرده اید.

با ضمانت 7 روزه برگشت پول ، برنامه های قیمت گذاری ارائه شده توسط IvacyVPN هستند؛

 • 1 ماه [8.10 دلار در هر ماه]
 • 6 ماه [5.40 دلار در هر ماه - $ 32.40 صورتحساب در هر 6 ماه]
 • 2 سال [1.83 دلار در ماه (پس از کوپن) - 44،10 دلار صورتحساب در هر 2 سال] * توصیه می شود *

نتیجه:

هنگام پخش موارد دلخواه خود ، می خواهید تجربه جریانی بی عیب و نقص داشته باشید. اما محدودیت ها و محاصره ها باعث ناراحتی مردم می شود. با این حال ، سختگیری فعلی در اینترنت و محتوای جریان می تواند در زمان آینده سخت تر شود.

به همین دلیل ، ما به خوانندگان ما بهترین VPN را برای پخش جریان توصیه کرده ایم که می تواند هزاران برابر بهتر تجربه پخش اینترنتی آنها را ارتقا دهد. علاوه بر آن ، نگرانی های مستعد آسیب پذیری داده ها و جرایم سایبری نیز از طریق یک VPN امن و معتبر قابل پیشگیری است..

با فرصت هایی برای محتوای گسترده جریان ، هیچ کس نمی خواهد با چنین موارد خارق العاده ناآشنا بماند. بنابراین ، اگر مایل هستید یک ماجراجویی عالی برای جریان داشته باشید ، یکی از آن VPN را برای جریان ذکر شده در بالا دریافت کنید.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me