ביקורת VPN של Betternet: האם כדאי להשתמש?

[ware_item id=33][/ware_item]

Betternet הוא שירות VPN חינמי ופרמיום המציע גישה למשתמשים בחינם באמצעות תומכי מודעות ומשתמשים בחשבון בתשלום עם תכונות פרימיום.


הוא מציע שרתים בעשרה מקומות ברחבי העולם. Betternet מאפשרת למשתמשים לחסום כ- 1000+ אתרי אינטרנט במכשירי iOS, Mac OS X, Android ו- Windows בחינם עם תשתית הרשת החזית שלה..

זוהי בחירה מצוינת עבור אותם משתמשים הדורשים ממשק פשוט לשימוש ופתרון חסימה בלחיצה אחת.

Betternet היא אחת מספקיות ה- VPN החינמיות ביותר, ומי שמעוניין להישאר בעילום שם בזמן הגלישה באינטרנט מסתובב סביב שירות Betternet, וזו הסיבה שיש לו 10 עד 50 מיליון הורדות בלבד ב- Google Play.

להלן סקירה מקיפה של רשת VPN של Betternet ששופכת אור על ההיבטים השונים של ספק ה- VPN של Betternet:

נתחיל עם מקצוענים & חסרונות של VPN של Betternet

מקצוענים:

 • חינם או זול מאוד
 • ממשק משתמש פשוט
 • מתיר P2P
 • אין יומני שימוש
 • אין מגבלות נתונים
 • BBC iPlayer זמין
 • בחירת שרת מגע אחד
 • מהירות חיבור הגונה

חסרונות:

 • תמיכת לקוחות לקויה
 • מספר מוגבל של שרתים
 • שומר על יומני חיבור
 • ביצועים ממוצעים
 • נטפליקס בארה"ב אינה נגישה
 • חוסר הביטחון החזק

בואו נסתכל על תכונות של רשת האינטרנט:

תוכניות תמחור

VPtern של Betternet הוא שירות חינמי למשתמשים שונים במערכת. המשתמשים בחינם אינם מוגבלים לשימוש מוגבל בנתונים. אם אתה זקוק לשירות VPN, למשל נסיעת עסקים קטנה, ייתכן שתגן על המידע שלך במיקום חדש על ידי שימוש בשירות החינמי של Betternet מבלי שתצטרך לשלם עבור המנוי החודשי למספר ימים בלבד..

המנויים בתשלום, המנצלים את תוכניות הפרימיום של בטרנט, מקבלים את העליונה על המנויים בחינם ונהנים מהיתרונות הבאים:

 • 5 חיבורים בו זמנית
 • שרתים ייעודיים, מהירויות מהירות יותר
 • מיקומי שרת נהדרים
 • תמיכת לקוחות 24/7
 • שירות ללא מודעות

תוכניות התמחור של פרימיום שמציע Betternet מגיעות עם גרסת ניסיון חינם למשך 7 ימים. תוכניות הפרימיום הן כדלקמן:

 • חודש ב 11.99 $ לחודש
 • 6 חודשים במחיר של 3.99 $ לחודש - חסוך 65%
 • 12 חודשים במחיר של 2.99 $ לחודש - חסוך 75% ביקורת Betternet-VPN

שתי חבילות הפרימיום מציעות תכונות דומות במקצת אך עדיין אין להן אפשרות לבחירת פרוטוקול. מנוי הפרימיום הוא 11.99 דולר לחודש וזה יקר למדי בהשוואה ל- VPN פרמיום כמו ExpressVPN.

אחריות להחזרת הכסף של בטרנט

VPN של Betternet מציעה למשתמשים שלהם הרפיה של אחריות להחזר כספי של 30 יום, כך שההשקעה שלהם לא נמצאת בסיכון. אבל מדיניות ההחזר מ VPN של Betternet היא בתנאים נוקשים. אתה זכאי להחזר רק אם ניצל פחות מ- 50 MB נתונים. פירוש הדבר שאין שימוש במדיניות החזר של 30 יום והסיבה לכך היא ש- 50 מגה בייט משמשת רק לחיבור לאינטרנט. לכן אי אפשר לבדוק את שירותיהם בלי להשקיע כסף.

מאפיין כניסה מרובה:

שירותי ה- VPN הטובים ביותר שואפים להציע יותר מחיבור מכשיר אחד בו זמנית דרך ה- VPN שלך. לדוגמה, אם אתם נוסעים, תוכלו לשמור על המחשב הנייד, הטלפון הנייד והטאבלט שלכם כל אחד מחובר לשירות ה- VPN שלכם בכל פעם. זה מאפשר למשתמשים נוחות שכן הוא לא צריך לנתק מכשיר כדי להתחבר ל- VPN דרך מכשיר אחר.

לפי סקירת ה- VPN של Betternet, הוא מספק עד חמישה חיבורים בו זמנית, כך שתוכל להשתמש בכל חמישה מהמכשירים שלך בכל פעם. תכונה רב-כניסה זו שמציע Betternet אינה תלויה בסוג המכשיר ובמערכת ההפעלה בה המשתמש משתמש כל עוד יש לו תמיכה ב- VPN.

קשרים בין עמיתים לעמית:

VPN של Betternet אינו מלא בתכונות בעלות ערך מוסף. זה לא מפתיע כלל מכיוון שהוא מספק שירות VPN בחינם בעיקר. אז אם אתם מחפשים VPN עמוס בתכונות בלעדיות, תוכלו לבחור VPN בתשלום אחר כמו NordVPN או ExpressVPN. אם כי מה שבטנט מציעה ללא קשר לשירות החינמי היא שהיא מאפשרת הורדת P2P.

עם זאת, חשוב לציין כי בנוגע להודעות DMCA, ביטרנט הצהירה בבירור, "אם נקבל אי פעם הודעת הסרת DMCA או צו בית משפט חוקיים, אנו מצייתים להודעות באופן מלא מבלי לשבש או לסכן את פרטיות הלקוחות. כאמור, אנו לא שומרים שום יומני, IP, יציאות, פרטי משתמש או חותמות זמן. לפיכך, כדי לעמוד בדרישות החוקיות של ספקי רוחב הפס, איננו חושפים נתוני משתמש לרשויות. עד כה לא קיבלנו שום צו בית-משפט תקף שדרש מאיתנו לספק משהו שאין לנו. "

אבל בסקירת ה- VPN של Betternet שלנו, היו לנו הרבה בעיות להתמודד איתן. ראשית, VPN של Betternet ממוקמת בקנדה עם סמכות שיפוט משפטית ישירה ויעילה. שנית, VPN זה אינו אטום מפני שטויות שכן הוא מדליף מידע אם משתמש אינו מספיק זהיר. שלישית, עליכם להבין שאתה ניגש לתמריצים, לערכים ולמיקום של ספק, בין אם אתה מנסה להפר זכויות יוצרים ובין אם לא..

בטרטנט אמנם מציעה חיבורי P2P, אך אין דבר שמוכיח אם מדובר בחברה רווחית עם צוות לגיטימי וביטוח מתאים או לא.

בטיחות ופרטיות

VPN נחשב לאופציה המאובטחת ביותר הקיימת בין שירותים וכלים אחרים. הבטיחות והפרטיות המוצעות, על פי סקירת ה- VPN של Betternet, מבטיחה את פרטיותו המלאה של המשתמש באמצעות OpenVPN עם קידוד AES256 ו- IPsec עם 128 סיביות AES-CBC.

VPtern של Betternet מפיץ את כל תעבורת המשתמשים מעל מאות IPs משותפים מה שמוודא שתעבורת המשתמשים מתערבבת בקהל וכך מבטיחה אנונימיות מכיוון שאיש אינו יודע על זהותך בפועל..

דבר נוסף שיש לו חשיבות כאן הוא ש- VPN VPN מופעל בדפדפן שלך, ולכן הוא עוסק רק בפעילות אינטרנטית המנותבת באמצעות אותו דפדפן וכל פעילות אינטרנט אחרת המנותבת באמצעים אחרים איננה מוצפנת ואינה מוסתרת. זו הסיבה שאם אתה חושב שהחיבור שלך אינו תקין, זה לא נכון.

לכן, לביטחון ופרטיות חיפויים, עליך לבחור לספק שירותי VPN אחרים כמו NordVPN עם תכונת הצפנה כפולה שמכפילה את הצפנה ואת חוזק האבטחה..

עוגיות

VPN של Betternet מאפשר לארגון הצד השלישי להזרים עוגיות למכשיר המשתמש. זה נאמר בתנאי השירותים של Betternet, ולדבריהם הנוהג הוא להעריך את היעילות של שירותי VPN. עם זאת, שיטה כזו עלולה להיות מסוכנת עבור הלקוחות מכיוון שהצד השלישי אינו תלוי בכל התרגילים ללא שליטת Betternet.

שירות לקוחות

על פי סקירת ה- VPN של Betternet, תמיכת הלקוחות המוצעת היא גרועה מאוד. כפי שאנחנו מאמינים, חברה צריכה להיות שקופה כלפי עצמה, והיא צריכה לספק מספיק מידע על עצמה. לדוגמה, המשתמש אינו צריך לחפור עמוק בדרכו כדי להשיג את המידע הנדרש. גם אם משתמש נתקל בבעיה כלשהי, אז תמיכת הלקוחות צריכה להיות כזו שהיא פותרת את הבעיה בעדיפות מירבית. אבל במקרה של Betternet, נראה כי תמיכת הלקוחות כמעט ולא קיימת.

יש גם קטע שאלות ותשובות קצר ולצערי לא אינפורמטיבי. לבטרנט יש גם 'Knowledge Base' שהוא גם אינפורמטיבי. לפיכך, הדרך היחידה האפשרית להשיג תמיכה ישירה היא על ידי שליחת בקשה בכרטיס למרכז הידע, שם אתה צריך לחכות זמן רב לפני שתפתור הבעיה שלך. אבל אם אתה משלם עבור שירות פרימיום, אתה יכול לקבל תמיכת לקוחות כל הזמנים שנראית מנוגדת למשתמשים בחינם.

מדיניות רישום

בסקירת ה- VPN של Betternet, מה שנתקלנו בהם הוא כי Betternet לא מקיימת יומנים למידע שמגלה זהות כמו כתובת הדוא"ל שלך או שמך, מכיוון שאין את המידע הזה מאוחסן. אבל זה לא מבטיח העובדה שהקשרים שלך לא רשומים. כפי שנאמר קודם, בטרטנט יכולה לעבור דרך נתוני החיבור אם יש צורך להיענות לבקשות החוקיות.

לשיפור השירותים שלהם, פעילותם של משתמשים בחינם עלולה להיפגע על ידי מפרסמי צד ג '. כפי שנאמר במדיניות הפרטיות של VPtern VPnet,

"צד שלישי רשאי להשתמש בטכנולוגיות כדי לגשת לנתונים מסוימים, כולל, אך לא רק, לעוגיות כדי להעריך את יעילות הפרסומות שלהם. בטרנט אינה שולטת בפעילות צד ג 'וזה אינו נכלל במדיניות הפרטיות של בטרנט אלא קשור למדיניות הפרטיות של מפרסמי צד שלישי שלנו. "

עם זאת, כמה VPNs אחרים כמו ExpressVPN ו- NordVPN פועלים לפי מדיניות קפדנית ללא יומן, שם הם אפילו לא שומרים על יומני החיבורים..

ביצועים ומהירות

VPN פועל כגבר באמצע של חיבור האינטרנט שלך ובכך גורם לאובדן מהירות עם השימוש ב- VPN כלשהו. עם זאת, VPN טוב כמו NordVPN או ExpressVPN הולך כקילומטר נוסף הזה רק כדי להפחית את החביון וגם את רוחב הפס.

עם זאת, מבדיקת VPN ב- Betternet עולה כי היא פספסה את שניהם על הסירה והייתה תוצאות משביעות רצון; ביקורת Betternet-VPN

אבל זה גם הראה תוצאות משתנות מאוד כמו; ביקורת Betternet-VPN

לקבלת מהירות סוערת וביצועים יוצאי דופן, אתה יכול להעסיק אחד מ- VPN בתשלום כמו NordVPN, PureVPN או ExpressVPN.

איך בטרנט מרוויח כסף?

שירותי VPN יקרים ומייגעים להפעלה וזו הסיבה שאיש לא מתכוון להציע את השירותים בחינם. אנו יודעים שביתנט מציעה תוכנית פרימיום למשתמשים ניידים. עם זאת, בטרנט טוענת כי היא מרוויחה את כספי הכסף שלה בשיטות הבאות:

 1. על ידי מתן אפליקציות ממומנות בחינם:
  ישנו כפתור "התקן אפליקציה" באפליקציה לנייד שלנו. מוצעים לך אפליקציות אחרות להתקנה כשאתה לוחץ על כפתור זה. עבור כל אפליקציה המותקנת, בטרנט מרוויחה כסף מפרסומי האפליקציות.
 2. על ידי הצעת סרטונים:
  על ידי לחיצה על כפתור "צפה בסרטון וידיאו להתחבר" בתוך אפליקציית Betternet, תוכל לצפות בסרטון וידאו קצר. בכל פעם שאתה צופה בסרטון, אתה עוזר לבטרנט להרוויח כסף.
  ביקורת Betternet-VPN

כשמשתמשים באפליקציה לנייד של Betternet, היא מציעה מדי פעם את האפשרות להתקין אפליקציות בחינם ולצפות בסרטונים, בתמורה היא מאפשרת לך קישוריות דרך Betternet. אך תוכלו גם לבטל בקלות את ההצעות הללו וליהנות מהשירותים המוצעים. זו הסיבה מדוע שוב עולה השאלה כיצד בעצם הדגם פועל עבור בטרנט להרוויח כסף? עליה עונה בטרנט,

"האם המודל הזה עובד בשבילנו? עד כה זה עבד טוב מאוד, בזכות התמיכה של המשתמשים הנפלאים שלנו. יש לנו הרבה דוא"ל יומיומי מהמשתמשים שלנו, שמשתפים אותנו באהבתם בכך שהם מספרים לנו שהתקנו את היישומים המומלצים שלנו ומוצאים שהם מועילים. "

איפה חסר ביצועים של ביתנט?

לאמיתו של דבר, אפילו הכלי היעיל ביותר אינו אותנטי במאה אחוז; כך גם בבתנט. עם זאת, בעוד שביקורת VPN של Betternet לא היו מעטים בתחומים הקריטיים של תכונות VPN.

התכונה החשובה ביותר היא אבטחה, ומחקר הראה VPN של Betternet ברשימת ה- VPN שאולי הוזרקו לתוכנה הזדונית או לתוכנות פרסום. חוסר זה נוגע יותר בגלל העובדה שהאבטחה היא תכונת ה- VPN העיקרית. עם זאת, VPN של בטנתר טוען שהוא מאובטח ודומם, ויש הורדות גדולות לכך.

לאורך VPN של Betternet, ההעלאה לכלי ה- VPN נובעת בעיקר מהמטרה של ביטול חסימת אתרים והזרמת תוכן מוגבל. נטפליקס בהיותה ערוץ הסטרימינג הפופולרי ביותר היא בעלת ביקוש עולמי, אך למרבה הצער, היא חוקית במספר מיקומים ספורים. לכן זה גם בין העדיפויות הגבוהות ביותר של המשתמשים. למרבה המזל, המשתמשים ב- VPternet VPN לא יכלו לבטל את החסימה של Netflix אפילו עם גרסת הפרימיום שלהם.

כמו כן, הסיבוב הכבד עם VPternet VPN יחשוף אתכם לנושא המהירות שמעצבן בזמן שקובץ הטורנט הוריד.

דבר מעצבן נוסף עם Betternet הוא הצגת מודעות פולשניות בזמן שאתה גולש באינטרנט. תצוגת מודעות זו היא הבעיה עם כמעט כל ה- VPN החינמי, וגם לגרסה החינמית של Betternet יש חוסר כזה. עם זאת, ספקי השירותים שקופים ומודיעים למשתמשים כיצד הם מרוויחים כסף אשר נראה לעיתים רחוקות.

אתר בטרנט

האתר הרשמי של VPternet VPN מובן ופשוט עבור המבקרים החדשים. הם מספקים גישה נוחה להורדת האפליקציה בחינם באמצעות הכפתור המודגש. עם זאת, אין להם את המידע לתצוגה על שירותי הפרימיום שלהם ועל התמחור. אפילו הם לא מספקים שום רמז לשירותי הפרימיום של Betternet ומספרים לך על כך כשאתה מוריד את אפליקציית הפרימיום.

ביקורת VPN של Betternet: האם כדאי להשתמש?

עם זאת, הוא מוזכר בדף "איך אנחנו מרוויחים כסף" ובמקום כלשהו בחלק השאלות הנפוצות באתר האינטרנט שלהם.

מדריך ההתקנה של VPtern VPN

VPN של Betternet עוקב אחר נוהל התקנה פשוט וקל בשבעה שלבים. אם בכל זאת אינך מכיר התקנת VPN בפלטפורמות שונות, להלן נוהל ההתקנה הפשוט של Betternet VPN עבור Windows:

 1. פתח את האתר הרשמי של VPternet VPN
 2. עבור אל פרק ההורדות
 3. הורד את אפליקציית Windows VPN של Betternet ואז התקן
 4. הפעל תוכנת Betternet
 5. המשך הלאה על ידי דילוג על הרמזים ועל המדריך
 6. לחץ על כפתור התחבר והמתן עד שהחיבור שלך יושלם.
 7. לאחר חיבור מוצלח, תהנו מהחופש שלכם באינטרנט! ביקורת Betternet-VPN

מסקנה - האם בטרנט מספיק טוב?

לגבי סקירת ה- VPN של Betternet שלנו, יש לאמת את השירות בתנאים שלו. Betternet הוא שירות זול או חינמי במקצת, שיש לו מומחיות בזיוף גיאוגרפי של המיקום שלך, חסימות אתרים, עקיפת כמה חומות אש פשוטות, או פשוט הגנה על המשתמשים שלו בנקודות חמות WiFi ציבוריות. אחרת, אם ברצונך להגן על פרטיותך וליישם כמה אמצעי אבטחה בחיפוי ברזל, כדאי לך לחפש כמה חלופות Betternet כמו NordVPN, ExpressVPN או PureVPN.

Betternet הוא שירות חדש יחסית בתעשיית ה- VPN ומלא באזורים ענקיים שזקוקים לשיפור. החל בבחירת השרתים הקטנים שהם יכולים לעבוד עליהם כדי להרחיב. עם זאת, שירותים אחרים כמו פרוטוקולי המנהור המעטים שבהם יש להוסיף עוד כמה פרוטוקולים, אנו יכולים סוף סוף לחדור את דרכנו לפגיעויות במדיניות הפרטיות צריכות לשפר גם כן..

לסיכום, ניתן לומר רק שביתנט היא שירות VPN הגון וחינמי אך השירות אינו מספיק טוב כדי להסוות את הסכנות האפשריות לאנונימיות וביטחונכם..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me