ה- VPN החינמי הטוב ביותר עבור Chrome – 3 VPN חינם של Google Chrome בחינם

[ware_item id=33][/ware_item]

עודכן לאחרונה ב -19 במאי 2019


ממצאי מחבר: תוך כדי מחקר תוסף ה- VPN של גוגל מצאתי את כל התוסף מבוסס על שירות פרוקסי. מה שאומר שזה ייתן לך רק מיקום אחר, אך הוא לא יצפין את התעבורה באינטרנט וזה לא יספק לך פרטיות וביטחון.

ממליץ מאוד להשתמש ב- VPN אמיתי לאבטחה הטובה ביותר ולהצפנת את כל התעבורה באינטרנט.

הגבלות רצופות וניצול פגיעות בעולם האינטרנט מכריח את המשתמשים להתקדם לכלי פרטיות. רשת וירטואלית פרטית (VPN) היא כלי כזה. בין אם מדובר בממשלה המיישמת חסימות על גישה לאינטרנט או בכוונה זדונית של האקר; כולם משפיעים באופן משמעותי על פרטיות המשתמש.

אנשים רבים מחפשים אחר שירות שיכול לספק להם פרטיות ללא כל הוצאה. עם זאת, הם לא יכלו לקבל החלטה הולמת לעצמם מכיוון שרבים מספקי ה- VPN החינמיים נמצאים בשוק כיום.

כדי לספק למשתמשים שלנו, רשמנו מספר VPN בחינם הטוב ביותר עבור Chrome. משתמשים מעריכים אותם ברחבי העולם. הואיל ובחרנו ב- Chrome כיוון שהוא הדפדפן המשומש ביותר ברחבי העולם.

מדוע אתה זקוק ל- VPN הטוב ביותר עבור Chrome

כולנו יודעים כי Chrome הוא אחד מנועי החיפוש המקוונים הפופולריים ביותר ואוכלוסיית האינטרנט הגדולה מסתמכת עליו. לרוע המזל, מנוע החיפוש אינו שייך לתכונה הפרטיות בפני עצמה כדי להגן על המשתמשים. לפיכך, VPN בחינם ל- Chrome יכול להיות הציוד הטוב ביותר עבור דפדפן ה- Chrome שלך ​​שמספק הגנה כמו גם מסייע בהתחמקות ממגבלות תוכן, מצערת ספק שירותי אינטרנט, סיקור מאובטח והרבה תועלות אחרות..

זה מאפשר להתגבר על המחסומים שהושתלו על ידי ארגון מקום העבודה שלך, בתי ספר, בעלי בית ואולי על ידי מנהלי הרשת המקומיים. ה- VPN של כרום מספק לך כתובת IP מזויפת שמסתירה את זהותך מהסנודרים באינטרנט.

מעל הכל VPN ל- Chrome מועיל ונחוץ בעיקר. בגלל הגנת נתונים והצפנת תנועה. ללא VPN, כל האקר או ארגון צד ג 'יכולים לגשת אל כל הנתונים שלהם למודעות ממוקדות ולהמשיך במעשים זדוניים. קידוד נתונים על ידי VPN של Chrome הוא חלק הכרחי מכיוון שהוא מגן עליך מפני הסיכונים המאיימים ביותר כמו ספק שירותי אינטרנט וסנפינג ממשלתי, פריצה ומעקב של צד שלישי..

כיצד לבחור את ה- VPN הטוב ביותר עבור Chrome

יש קריטריון מסוים עליו יכולים משתמשי Chrome להבין את ה- VPN הטוב ביותר עבור Chrome. כדי להכיר בצרכים אלה ונקודות עבודה של VPN נחוצים מכיוון שהם מפשטים מאוד את תהליך בחירת ה- VPN.

להלן התכונות העיקריות שאנו מסתכלים לפני שממליצים על VPN;

 • פרוטוקולי אבטחה צריכה להיות התכונה הקודמת ביותר לבחינת VPN שאתה בוחר. ל- VPN צריך להיות לפחות פרוטוקול הצפנה של 126 סיביות עם OpenVPN. עם זאת, עדיפות מאוד על קידוד 256 סיביות צבאיות.
 • שיטות תשלום של VPN חייב לכלול ערוץ אנונימי כמו ביטקוין. זה המקום בו אמצעי תשלום כגון כרטיס אשראי או אחרים עלול לדלוף את הנתונים האישיים שלך לספק ה- VPN וכן הוא הופך להיות נוטה לדליפות..
 • מיקומי שרת ומספר השרתים המסופקים לך הם גורם נהדר שמשפיע על הסטרימינג והבטל חסימה שלך. אם יש לך רק כמה אפשרויות עם המדינות שיש להן חוקי פרטיות נוקשים מאשר הסיכוי לבטל חסימה, סיבוב והזרמה הופך להיות מוגבל.
 • ביצועי מהירות תלוי ברשת השרת. לדוגמה, לרשת שרת עצומה יש יכולת לחלק את עומס המשתמשים, ויש לך אפשרויות נוספות להתחבר אליהן אם שרת מסוים אינו מספק מהירות מהירה..
 • מגבלת רוחב הפס הם הנתונים שאתה מקבל מ- VPN של Chrome. עדיף לחפש רוחב פס בלתי מוגבל כך שתוכל להזרים ולהוריד נתונים ברישול.
 • אנונימיות בעוד שתכונות רבות מספקות גלישה באינטרנט. אבל כאן מדובר על המידע האישי ומידע התעבורה שמקבל ספק ה- VPN שלך. ודא של- VPN שאתה בוחר יש מדיניות קפדנית ללא היומן.

5 VPN הטוב ביותר עבור Chrome 2019:

1 - VPN של CyberGhost

תכונות בעלות ערך

 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • מצפין תנועה מקוונת עם קידוד AES 256 סיביות
 • קל להתקנה

יותר מ 850 שרתים ב -30 מדינות כולל ארה"ב, בריטניה, גרמניה, צרפת, אוסטרליה, קנדה, יפן, סינגפור ומקסיקו.

VPN CyberGhost עם יכולתו לחסום כמעט 150 מיליון מודעות, 210,000 אתרים זדוניים, ו -260 מיליון ניסיונות מעקב, הוא בין ה- VPN החינמי הטוב ביותר עבור Chrome. זה גם בין תוכנת ה- VPN שקל להתקין ולהפעיל במכשיר שלך. זה מה שעושה כמעט 12 מיליון משתמשים בכל רחבי העולם.

פרוטוקול האבטחה המוצע על ידי CyberGhost VPN הוא קידוד AES 256 סיביות המספק קידוד בדרגה צבאית לתעבורת הנתונים של המשתמש..

זהו שירות VPN מוסמך ISO שמשחרר "דו"ח שקיפות" שנתי אליו ניתנת למשתמשים גישה נוחה. יש להם שירותים ללא הגבלה בחינם, עם זאת, כדי לקבל תכונות מתקדמות יותר והגנה מוגברת תמיד תוכל לעבור לשירות הפרימיום שלהם.

השג את CyberGhost

2 - DotVPN

תכונות בעלות ערך

 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • גישה ליותר מעשרה מיקומים וירטואליים
 • ספק אבטחה בזמן שאתה מחובר לאינטרנט אלחוטי ציבורי

Dot VPN הוא אחד מתשומת הלב המצטברת ביותר ב- VPN של Chrome הזמינה ב- Chrome App Store מאז 2014. על פי חנות האינטרנט chrome, ל- Dot VPN יש יותר מעשרה מיליון הורדות ביותר מ- 160 מדינות..

הוא משתמש בהצפנה של 4096 סיביות שהוא כפול מהסכום שמספק התקנים הבנקאיים המודרניים. בלי לספק סנט בודד, אתה יכול לעקוף מגבלות ויכול להיות לך גישה מאובטחת לאתרים כמו פייסבוק, נטפליקס, הולו ורבים אחרים. עם זאת, כאשר התוכן אינו נגיש דרך מיקום VPN חינמי מכפי שאתה יכול להחליף אותו למיקום וירטואלי אחר כמה פעמים שאתה רוצה.

אולם דוח החיסרון של משתמשים רבים הוא שעקב בעיות מהירות קיצוניות הם צריכים לעבור לשירות הפרימיום שלהם.

כאן תוכלו להוריד מחנות Chrome

קבל DotVPN

3 - VPN של Gom Web

תכונות בעלות ערך

 • התקנה ושימוש קלים
 • אותו חשבון מספק חיבור ל- Android, iPhone, Firefox או Chrome ללא חיובים נוספים
 • אין צורך בתצורת רשת

אם אתה מחפש פיתרון שעשוי לעקוף ביעילות תוכן מוגבל שאתה רוצה להציג מבלי להשקיע כסף, מאשר Gom web VPN הוא ה- VPN החינמי הטוב ביותר עבור Chrome שיש לקחת בחשבון.

זהו שירות ללא מאמץ לפעול בעיקר עבור אלה ש- VPN היא טכנולוגיה חדשה יחסית. יש להם 1000 שרתי ביטול חסימה של ביטול חסימה המאפשרים גישה מהירה לדפי האינטרנט בהשוואה לשירותי VPN אחרים של כרום בחינם..

עם זאת, משתמשים המשתמשים ב- Gom Web VPN מתלוננים על שירות עזרה לקוי אטי ואיטי בסיטואציה בעייתית. כמו כן, תקופת ניסיון בחינם זמינה רק למשך שבעה ימים שלאחריה אתה צריך לקנות את שירות המקצוענים שלהם.

להלן קישור ההורדה של סיומת Chrome

אתר GomVPN

4 - מגן נקודה חמה

תכונות בעלות ערך

 • ניסיון חינם למשך 7 ימים
 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • מציע אבטחת Wi-Fi

מגן נקודה חמה הוא בין ה- VPN החינמי הטוב ביותר עבור Chrome שחצה מספר לא מבוטל של 500 מיליון הורדות בכל רחבי העולם. הוא מספק גישה למיקומים וירטואליים שונים כולל ארה"ב, קנדה, צרפת, הולנד, דנמרק ורבים אחרים. קל לתפעול Hotspot Shield בלחיצה אחת בלבד כדי להפעיל אותו.

עם סיומת כרום זו, תוכל לאבטח את כל פעילות הדפדפן שלך באמצעות הצפנה של 256 סיביות בכל אחת מרשתות ה- Wi-Fi הציבוריות או הפרטיות מבלי להתקין תוכנה. מגן הנקודה החמה מעדכן לעתים קרובות את שירותיו.

קישור לחנות Chrome להורדה לסיומת

אתר מגן נקודה חמה

5 - VPN של Zenmate

תכונות בעלות ערך

 • מעל 30 מיקומי שרת VPN
 • חוסם תוכנות זדוניות
 • אין דליפת DNS

Chrome עצמו מחשיב את ה- VPN של Zenmate כ"פתרון ה- Cybersecurity הטוב ביותר "וכ- VPN החינמי הטוב ביותר המומלץ ביותר עבור כרום. יש לה מעל 40 מיליון משתמשים בכל רחבי העולם שיכולים לבחור בכל אחד מהשרתים הממוקמים ב -30 מדינות כולל ארה"ב ובריטניה.

הוא מספק הצפנה לתעבורת הנתונים שלך וחוסם כמעט את כל התוכן המוגבל. הגנה מפני תוכנות זדוניות הקיימות ב- Zenmate VPN מעניקה לך ביטחון מפני סיכוני הפגיעות האחראים לגניבות נתונים.

עם זאת, עם המדיניות האחרונה שלהם, המשתמשים אינם יכולים לקבל גישה לכל המיקומים הווירטואליים עם הגרסה החינמית שלה. מיקומים חשובים כמו בריטניה וארה"ב אינם נכללים בשירות VPN בחינם וכדי לקבל אותם עליך לקנות את חבילת הפרימיום שלהם.

הורד את תוסף Zenmate ל- Chrome

אתר Zenmate

מאמר קשור: אלטרנטיבות זנט

19 ה- VPN החינמי הטוב ביותר עבור Chrome | חנות Chrome של גוגל

להלן רשימת ה- VPN המובילות בחנות Chrome Chrome

קישורי פרוקסי הצפנה של ProviderRateUser
הגדרת VPN 4.7 13,676 כן לא קבל הרחבה
RusVPN 4.6 495 כן לא קבל הרחבה
HolaVPN 4.9 332,382 כן לא קבל הרחבה
DOTVPN 3.7 9124 כן לא קבל הרחבה
ZenMate 4.5 17,259 כן לא קבל הרחבה
TouchVPN 4.6 63,610 כן לא קבל הרחבה
VPN של Browsec 4.5 24,641 כן לא קבל הרחבה
HotSpotS 4.4 65,345 כן לא קבל הרחבה
רישום רוח 4.7 12,934 כן לא קבל הרחבה
בטוח יותר VPN 4.5 18,935 כן לא קבל הרחבה
Privatix 3.8 18,345 כן לא קבל הרחבה
מנהרת דוב 4.7 32,441 כן לא קבל הרחבה
הוקס 4.7 15,979 כן לא קבל הרחבה
TunnelloVPN 4.3 2989 כן לא קבל הרחבה
סמנכ"ל Gom 4.4 10,072 כן לא קבל הרחבה
אבירה פנטום 4.2 145 כן לא קבל הרחבה
SurfEasy 4.7 13,046 כן לא קבל הרחבה
X-VPN 3.4 177 כן לא קבל הרחבה

תוספי פרוקסי לעומת VPN בתשלום עבור Chrome

יתכן שספק אינטרנט מרוצה מהתוסף של פרוקסי Chrome, מכיוון שהוא נותן פריצת דרך לתוכן המוגבל. לרוע המזל, רובנו מזניחים את העובדה שתוספי פרוקסי אלה אינם מספקים פרטיות וצפנת נתונים. לכן, כל מי שיש לו מעט מאמץ יכול להשיג את כל הנתונים שלך, ואם צפית בתוכן לא חוקי, אתה עלול לעמוד בפני הודעה או עונש.

כמו כן, הם מוסיפים תכונות אבטחה כגון הגנה מפני תוכנות זדוניות, חומת אש או הגנת דליפות DNS. ה- VPN הכי אמין והכי טוב עבור Chrome מציע אותם. זו הסיבה שאנו אף פעם לא ממליצים על פרוקסי באמצעות VPN אפילו אם אתה בוחר VPN חינם של Chrome.

VPN חינם בהשוואה ל- Premium

למען האמת, כל אדם מעוניין לקבל מוצר מצוין בסכום המעט ביותר שיש לשלם. זה מה שמושך את משתמשי האינטרנט לשירותי ה- VPN החינמיים המגנים עליהם מפני הגבלות מקוונות מוגברות. עם זאת, לרוב ספקי ה- VPN החינמיים יש מדיניות פרטיות עלומה שהמשתמשים אינם מודעים אליהם.

כמו כן, ספקי VPN חינמיים מאשמים את שירותיהם לאחר זמן מה המנוי בכדי להכריח משתמשים לכיוון הפרמיה שיש לרובם.

עם זאת, ספקי ה- VPN הטובים ביותר עם ביקורות לקוחות מצוינות זמינים לשירות פרימיום רק אם כי מדובר בסכום כסף קטן יחסית לשירותים המהימנים שאתה מקבל. עם זאת, רובם מציעים ניסיון חינם לפני הרכישה לשביעות רצון המשתמש.

VPNs בחינם הומה משתמשים רבים שמשפיעים בצורה קיצונית על המהירות ועל תפוקת רוחב הפס. לכן זה כל כך מטרד להזרים ולהוריד תוכן משמעותי באמצעות VPN בחינם.

אבל החשיבה הנפוצה ביותר שאדם יכול היה להיות היא שככה VPN בחינם מרוויח רווח? הם מתגברים על השקעותיהם באמצעות מודעות פולשניות בזמן שהמשתמש מתחבר דרך השירות. כמו כן, ספק יכול לגנוב את החיבור שלך ולהשתמש ברוחב הפס שלך למשתמשים אחרים.

לפיכך, שירות VPN פרמיום מומלץ יותר אם ברצונך לקבל פתרון קבוע ויעיל לדאגות הפרטיות שלך.

3 - תוספי VPN הטובים ביותר של Google Chrome בחינם:

1 - AanonymoX:

תכונות בעלות ערך:

 • הוא מציע גלישה אנונימית באינטרנט.
 • משנה בקלות את כתובת ה- IP והמדינה שלך.
 • יכולים לגשת לאתרים חסומים ומצונזרים.
 • אתה יכול להיראות לגלוש באזור אחר.

ה- anonymoX הוא סיומת VPN עבור Google Chrome. התוסף זמין בשתי שפות, כלומר אנגלית והולנדית. זה משהו יותר מההרחבות. האניניזציה האמיתית והאותנטית וההתבכרות במדינה נעשים על ידי רשת אנונימית. הרשת מורכבת משרתים רבים המצויים בכל מדינה ברשימת המדינה שלך. המשתמשים נותנים שירות ומסודרים על ידי המשתמשים.

כשאתה ניגש לאתר כלשהו, ​​לפני שאתה ניגש לרשת, הוא ייפתח על ידי אחד השרתים, המכונה פרוקסי. ה- proxy מסתיר למעשה את הזהות האמיתית ואת כתובת ה- IP. זה גורם לך להיות אנונימי לחלוטין וגורם לו להיראות כאילו מישהו אחר ניגש אליו. עם זאת, ה- proxy מבקר באתר.

2 - פרוקסי VPN חינם ל- PureVPN: ביטול חסימת פרטיות

תכונות בעלות ערך:

 • סיומת VPN בחינם הקלה ביותר פועלת במהירות מהירה.
 • מציע הגנה מפני דליפות של WebRTC
 • גישה מהירה לאתר המועדף עליך מכל אזור בעולם.
 • הוא מציע גישה בלתי מוגבלת לערוצי סטרימינג מקוונים שונים כמו נטפליקס, הולו, ארה"ב של אמזון, פנדורה ורבים נוספים.

תוסף Chrome VPN זמין זה עם תכונות מובנות של פרטיות ואבטחה כמו שפע של IP אנונימי והצפנת AES 256 סיביות..

מערכת השרתים המאסיבית של PureVPN מותקנת במדינות שונות. זה מאפשר למשתמשים באינטרנט עם האבטחה המעולה ביותר מפני תוקפים, האקרים, סנופרים, התקפות DDoS ומעקב לא חוקי.

התוסף מגיע גם עם שרתי סטרימינג טעונים במהירות. זה גם מבטיח הגנה מפני דליפות WebRTC, רוחב פס בלתי מוגבל ויכולת לעבור כל סוג של הגבלות גאוגרפיות.

https://www.purevpn.com

3 - VPN למגורים חינם | טוקסלר:

תכונות בעלות ערך:

 • הוא מציע גישה שווה לאינטרנט לכולם.
 • התוסף מספק בחירה מדויקת ברמת העיר.
 • זה מספק רוחב פס בלתי מוגבל.
 • הוא מציע אנונימיות גלישה מלאה.

ה- VPN למגורים בחינם | הרחבת Tuxler מאפשרת למשתמש לגלוש באינטרנט בחופשיות ללא הגבלות. התוסף זקוק ליישום Tuxler בכדי לתפקד.

לאחר התקנת התוסף, אתה מופנה לתהליך ההתקנה של היישום. הוא קיים בשרת המאובטח שלנו ומתקין אותו בקלות תוך מספר לחיצות.

הטוקסלר משנה את הדרך בה אנו גולשים באינטרנט. זה מאפשר לך לגלוש באינטרנט מכל מקום ללא קשר לאזור ומדינה. זה זמין בשפה האנגלית בלבד.

tuxler.com

האם התוספים האלה טובים לגוגל כרום?

תוספי ה- VPN נראים מאוד מועילים למשתמשים, אך למרבה הצער, הם אינם מודעים לצד האפל שלה. לאחר מחקר רב עולה כי הרחבות VPN בחינם של Google Chrome אינן מאובטחות כלל. לעיתים אלה אינם VPN. מהניתוחים עולה כי תוספי דפדפן VPN אינם מצפינים את הנתונים, כלומר הם רק שרתי פרוקסי שמסתירים את כתובת ה- IP אך אינם מקודדים את תעבורת האינטרנט..

כאשר תוסף VPN משתמש בפרוטוקולי הצפנה כך, הוא מסוגל רק להגן על תנועת הדפדפן. הוא אינו מסוגל להצפין נתונים אחרים מסוג זה כמו אישורי האפליקציות שלך, תנועת שליחים ועוד.

ישנם דוחות שונים בנושא הרחבות VPN זדוניות. הם מספקים את שירותם בחינם רק למזומן במידע האישי והפרטי של המשתמש. זוהי גם הוכחה לכך שהם מוכרים נתונים רגישים כל כך לצדדים שלישיים מבלי שאף משתמש יודע עליהם.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me