ה- VPN הטוב ביותר עבור FireFox ותוספי VPN בתשלום VS חינם

[ware_item id=33][/ware_item]

אנשים בוחרים כיום לדפדפנים עם תכונות משופרות ומעדכנים ללא הרף את שירותיהם. בין הדפדפנים הפופולריים האלה, Firefox הוא אחד עם שיפורים ספציפיים שאחרים חסרים להם.


לדוגמה, Firefox מאפשרת לך לשנות את הגדרות הדפדפן באופן ידני המאפשרות למשתמשים להתאים את הדפדפן לפי הצורך שלהם. אינך יכול להפוך את התנועה שלך למוצפנת או להסתיר את כתובת ה- IP שלך ללא VPN של Firefox.

VPN הוא כלי רגיל שרוב האנשים משתמשים בו למטרות שונות כולל ביטול חסימה, סטרימינג, סיקור ובעיקר למען אבטחה ופרטיות.

דפדפן פיירפוקס תומך ב- VPNים ספציפיים שביניהם אתה צריך לאסוף את ה- VPN הטוב ביותר עבור Firefox ולשם כך יש דברים מסוימים שכדאי לחפש אותם..

מה לחפש לפני ששוקלים VPN של Firefox

יש כמה תכונות שקובעות את היעילות של שירות VPN. עם זאת, ידיעת הדברים החשובים הללו עשויה להועיל לך מאוד כשאתה בוחר בעצמך VPN. לכן, נפרדנו מהדברים המשמעותיים שיש לחפש לפני שבוחרים VPN של Firefox.

1 - כיסוי שרת עצום

מיקומי השרת הם דבר חשוב יחד עם מספר השרתים שיש לספק VPN. אם ל- VPN Firefox יש רק כמה שרתים באזורים כמו סין, רוסיה, בריטניה, ארה"ב ומדינות אחרות ממה שאתה עלול להיתקל בקשיים בהסרת תוכן וביטול חסימתו..

הסיבה לכך היא שלמדינות הללו יש חוקים נוקשים ואתה עלול לעמוד בפני מגבלות עם ה- IP האזורי הללו.

2 - פרוטוקולי אבטחה

אבטחה היא התכונה הבסיסית והמשמעותית ביותר שעבורה אדם בוחר את שירות ה- VPN. בדוק אם ל- VPN שאתה בוחר יש תכונת הצפנה של 256 סיביות או לא. זהו ההצפנה בדרגה הצבאית שנחשבת לבטוחה ביותר. בין אלה, לספק VPN צריכים להיות כמה פרוטוקולי אבטחה יעילים הפתוחים למשתמשים כך שיוכלו לבחור לפי הצורך שלהם..

3 - מהירות מהירה

מהירות מהירה היא הכרחית כמעט לכל ביצוע באינטרנט, במיוחד עבור סטרימינג והורדה כבדה.

4 - מדיניות ללא יומן

כמעט כל ספקי ה- VPN טוענים כי קיימת מדיניות ללא יומן, אך לחלקם הצהרות מעורפלות לגבי שמירת היומנים ונתוני המשתמשים. לכן, חיוני לקרוא בעיון את מדיניות הפרטיות של ספק ה- VPN שאתה בוחר. 

רוחב פס 5 ללא הגבלה

אתה יכול לחוות את ירידות המהירות הפתאומיות או המצערת רוחב הפס אם יש רוחב פס או מגבלת נתונים בשירות שאתה בוחר. עם זאת, כל שירותי ה- VPN הפופולריים מציעים רוחב פס בלתי מוגבל למשתמשים שלהם, וזו הסיבה שהם יכולים להוריד ולהזריק תוכן גדול בקלות.

5 VPN חינם בחינם עבור הרחבות פיירפוקס

עיקר החיפוש של האדם אחר VPNs בחינם יכול להיות משום שהם חדשים בתופעה והם אינם רוצים להפסיד את הכסף במקרה של שירות פגום. לרוע המזל, רוב השירותים החינמיים מהווים כעת ערוץ לקבלת נתונים פרטיים של אדם כך שיוכלו להשיג תועלת.

לכן, גילינו כמה מ- VPN החינמי של Firefox המתאים, כך שתישאר בטוח מפני מלכודות הונאה.

1 - Zenmate VPN | VPN חינם לפיירפוקס

vpn עבור Firefox - זנמאט

Zenmate הוא VPN חינמי וכן יש לו גם גרסה בתשלום. Zenmate VPN הוא ספק VPN חינמי פופולרי שקל לשימוש ולהתקין כ VPN של Firefox.

הם נותנים לך ארבעה מיקומים (הונג קונג, גרמניה, ארה"ב ורומניה) עם הגרסה החינמית. עם הצפנת הנתונים, Zenmate VPN גם חוסם מודעות פולשניות וטוען כי הם לא שומרים על יומני משתמשים.

הם מספקים גם חומת אש NAT ונתונים ללא הגבלה עבור לקוחות VPN החינמיים. כמות ניכרת של תכונות מותנות בבחירת פרימיום.

2 - VPN VPN | בחירה טובה יותר ב- VPN עבור Firefox

ביקורת Betternet-VPNדבר נהדר עם VPN זה של פיירפוקס זה שאתה לא צריך לספק את הנתונים האישיים, אפילו לא את כתובת הדוא"ל. VPN של Betternet אינו דורש רישום ולא תראה את הפרסומות במהלך הגלישה באינטרנט.

בעזרת שירות פשוט וקל לשימוש, ניתנת לך חיבור בלחיצה אחת. הטענה הזו מציעה שירות מהיר אך יתכן שתעמוד במהירות איטית עם חיבור ה- VPN החינמי. כמו כן, ייתכן שתראה מודעות וידאו עם VPN של Betternet.

הם גם טוענים שיש להם מדיניות ללא יומן, אך עובדה היא שעדיין הם שומרים על סם ונתונים מסוימים.

3 - נקודה הרחבת VPN Firefox

ה- VPN הטוב ביותר עבור FireFox ותוספי VPN בתשלום VS חינםגרסת DotVPN בחינם מעניקה הצפנת נתונים של 4096 סיביות, ויש לה כמעט 10 מיליון הורדות בכל רחבי העולם.

DotVPN מציע רוחב פס בלתי מוגבל וגישה ל 12 שרתים. עם זאת, הם קובעים באתר הרשמי שלהם כי שירותי DotVPN יבוטלו עם הזמן החולף. רשמנו את DotVPN ב- Firefox VPN בגלל הביקורות והמשתמשים שצברה עבור הגרסה החינמית.

עם זאת, יש לך תכונות מינימליות בכל מה שקשור להשוואה בין הגרסה החינמית ושירותי הפרימיום של DotVPN.

4 - VPN מגן נקודה חמה

ה- VPN הטוב ביותר עבור FireFox ותוספי VPN בתשלום VS חינםמגן נקודה חמה יכול להיות רשום כ- VPN חינמי הטוב ביותר בהיבטים רבים, ועם מפרטים אחרים הוא משמש גם כ- VPN החינמי הטוב ביותר עבור Firefox. ב- Hotspot Shield טוענים כי הם צברו כמעט 200 מיליון הורדות ו- VPN תואם לכל המכשירים הפופולריים כמו Windows, Mac, iPhone, iPad וגם את מכשירי האנדרואיד..

ה- VPN של Firefox זה מספק שימוש פשוט עם התקנה קלה. תקבל שרת ארה"ב לחיבור עם ספק VPN זה. לכן אתה יכול לשבור את ההגבלות על תוכן בארה"ב בלבד. Hotspot Shield מעניק לך מגבלת נתונים של 1 ג'יגה-בתים מדי יום, דבר שאינו מספיק עבור מרבית המשתמשים.

מיקומי השרת גדלים ליותר מ 20 כאשר אתה משתמש בגרסת העילית של Hotspot Shield. כמו כן, השירות בתשלום שלהם הוא ללא מודעות ומגבלת נתונים גבוהה יותר.

5 - VPN של CyberGhost

ה- VPN הטוב ביותר עבור FireFox ותוספי VPN בתשלום VS חינם

VPN CyberGhost תואם גם לרוב מערכות ההפעלה והמכשירים כולל טלפונים של מק, חלונות, iOS ואנדרואיד. למרות הרשומה ב- VPN של Firefox, ה- VPN של CyberGhost מגן על כל התעבורה באינטרנט ולא רק על זה שמגיע מדפדפן Firefox..

עם הגרסה החינמית שלהם, אתם מוגבלים להפעלה של שלוש שעות בלבד אך עם השימוש בנתונים ללא הגבלה. המאפשרים למשתמשים בגרסה החינמית להתחבר ל 15 מדינות השרת מתוך 31 המדינות בהן שרתי CyberGhost נמצאים. הם מספקים הצפנה מאובטחת של 256 סיביות באמצעות OpenVPN אך למשתמשים ב- Windows, OS X ואנדרואיד. עבור iOS אתה לא צריך לקנות את גרסת הפרימיום שלהם.

3 VPN בתשלום הטוב ביותר עבור FireFox

כמעט כולנו מוקסמים מהמילה "חופשי", אך רק כאשר הם אינם מצוידים בטרדות ובעיות נוספות. כך גם בשירותי VPN. רוב האנשים מחפשים ספקי VPN בחינם. עם זאת, רובם אינם מצליחים למצוא יעיל או זמן קצר לאחר בחירת שירות בחינם הם צריכים לעבור על גרסת הפרימיום של אותו VPN או להפסיק..

כדי לפתור בעיה זו של מרבית משתמשי האינטרנט, מיתרנו את ה- VPNs הזולים ויעילים באותה מידה ויכולים להתברר כ- VPN הטוב ביותר עבור משתמשי Firefox..

1 - NordVPN | האופציה הטובה ביותר

nordvpn עבור mostsecurevpn

מקצוענים

 • אין מגבלת רוחב פס
 • הגנת דליפות DNS
 • מדיניות קפדנית ללא יומן
 • ביצועי מהירות נאותים
 • שיתוף קבצים P2P וקלות נרגשות
 • 6 חיבורי התקנים סימולטניים

חסרונות

 • ניסיון חינם מורכב

ל- NordVPN תכונות רבות ומכובדות, ויש להם חבילות מדהימות להציע לשואלי ה- VPN. הדבר החשוב ביותר הוא שאתה לא צריך לסכן את כל הכסף שלך שהוא; הם מספקים 30 יום הכסף להחזר כספי אם אינך אוהב את התכונות או אם יש לך בעיה.

עם זאת, תהליך יישוב הבעיות של NordVPN הוא מצוין שכן אתה מסופק עם שירות לקוחות מלא (24/7) בשירות לקוחות שלגביהם יש צוות מיומן..

הדבר החשוב ביותר עבור VPNs הוא האבטחה שהוא מספק. NordVPN מציע לך פרוטוקול אבטחה ידידותי לנייד, IKEv2 / IPsec יחד עם PPTP, L2TP, IPSec ו- OpenVPN. יש כמה תכונות אבטחה ייחודיות הזמינות רק באמצעות VPN Firefox זה כמו Onion over Tor, Kill Kill Automatic ו- VPN Double. כל התכונות הללו משפרות את האבטחה והפרטיות של משתמשי NordVPN לא משנה לאיזה תוכנית תמחור הם נרשמו,

אלה תוכניות התמחור שמציעה NordVPN;

 • חודש אחד [11.95 $ לחודש]
  זו התוכנית הבסיסית ביותר ללא הנחה. כמו כן, עליכם לבצע את תהליך המנוי מדי חודש.
 • 6 חודשים [7.00 $ לחודש - 42 $ עבור 6 חודשים]
  תוכנית זו מציעה לך הנחה של 41% בכל חודש, ועליך לשלם סכום כולל של 42 דולר לתקופה של 6 חודשים.
 • 12 חודשים [5.75 $ לחודש - 69 $ במשך 12 חודשים]
  חבילת התמחור הזו מגיעה עם הנחה חודשית של 52% בתוספת 17 דולר בלבד לתכנית לשישה חודשים.

בניגוד לרוב שירותי VPN, ל- NordVPN יש שתי חבילות תמחור נוספות לזמן מוגבל עם הנחות קיצוניות ומשתלם.

 • שנתיים [3.28 $ לחודש - 79 $ למשך 24 חודשים]
 • 3 שנה [2.75 דולר לחודש - 2.75 דולר למשך 36 חודשים]

2 - ExpressVPN

expressvpn עבור כרום

מקצוענים

 • מהבהב מהיר
 • רשת שרתים אדירה
 • מנהרת מפוצלת
 • 3 חיבורים בו זמנית 

חסרונות

 • ניסיון חינם אינו זמין
 • קצת יקר

ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר מבין כל שירותי ה- VPN אך הסיבה שמיקמנו אותו במקום השני ברשימת ה- VPN של Firefox זו היא שהם מעט יקרים יותר מספקי VPN אחרים. אך כשמדובר בתכונות, ExpressVPN מעניק לך את השירותים האמינים והמתקדמים ביותר.

בגלל הביצועים החלקים והמשביעים רצון, משתמשי ExpressVPN ממשיכים עם ספק זה והם אינם חוששים מהסכום הגבוה מעט יותר. כפי שנטען על ידי ExpressVPN, הם ה- VPN המהיר מבין כולם, וזה נכון. כאשר בדקנו Express VPN Express, מהירויות ההורדה וההעלאה היו זהות ללא חיבור VPN.

בנוגע לאבטחה, ExpressVPN מצפין את התנועה שלך באמצעות הצפנה בדרגה צבאית של אלגוריתם AES 256-bit. הם מציעים את פרוטוקולי האבטחה של, PPTP, L2TP, SSTP ו- SSH. אתה יכול לבחור בין פרוטוקולים אלה ולהגדיר את הפרוטוקול המועדף באמצעות תצורה ידנית או תוכנה.

עם זאת, יש לך גם סיכוי חופשי להסתכן ולבחון את השירותים ואת יעילות התכונה של ExpressVPN באמצעות מינוף ההבטחה להחזר הכסף במשך 30 יום..

תוכניות התמחור המוצעות על ידי ExpressVPN הן;

 • חודש אחד [12.95 $ לחודש]
 • 6 חודשים [9.99 $ לחודש - 59.95 $ מחויבים כל 6 חודשים]
 • 12 חודשים [8.32 $ לחודש - 99.95 $ מחויבים כל שנה] * מומלץ *

3 - גישה לאינטרנט פרטי

גישה פרטית לאינטרנט עבור כרום

מקצוענים

 • SOCKS5 פרוקסי
 • תוכניות תמחור משתלמות
 • מדיניות ללא יומן
 • כיסוי שרת עצום
 • 5 חיבורים בו זמנית 

חסרונות

 • אין ניסיון חינם

גישה לאינטרנט פרטי היא גם VPN שתוכלו לקחת בחשבון אם אתם מחפשים את ה- VPN הטוב ביותר לדפדפן Firefox. יש לה רשת שרת עצומה של 3200+ שרתים במדינות שונות מכל רחבי העולם.

אם אתה סוחב או משתף קבצי סיקור, ה- PIA VPN נותן לך את האפשרות של שרת P2P נפרד אשר מותאם במיוחד למהירות לא מוגבלת ורוחב פס בלתי מוגבל. עם זאת, פרוטוקולי האבטחה שתוכלו לבחור ב- VPN Firefox זה הם OpenVPN, PPTP ו- L2TP.

ל- PIA VPN יש שימוש פשוט וחיבור לחיצה אחת יחד עם כמה תכונות VPN יעילות. תכונות ייחודיות אלה הן מתגים להרוג באינטרנט והגנה על DNS חכמה. מתג להרוג באינטרנט שומר על הגנתך ומנתק את האינטרנט שלך באופן אוטומטי במקרה של אובדן חיבור VPN. באמצעות ביצוע כזה תעבורת האינטרנט שלך נותרה בעילום שם ובטוחה להופיע ללא מוצפנת לרקדני נתונים.

והכי חשוב, חבילות התמחור של PIA VPN הן התמורה השווה והמשתלמת יחד עם ערבות להחזר הכסף למשך 7 ימים. תוכניות התמחור של גישה פרטית לאינטרנט הן;

 • חודש אחד [6.95 $ לחודש]
 • 6 חודשים [5.99 $ לחודש - $ 35.95 מחויב בכל 6 חודשים]
 • שנה אחת [3.33 $ לחודש - 39.95 $ מחויבים כל שנה] * מומלץ *

מדוע להימנע מבחירת VPN בחינם

כאן במאמר זה, סיפקנו לשניכם, את ה- VPN הטוב ביותר עבור פיירפוקס (בתשלום) ואת ה- VPN החינמי הטוב ביותר עבור פיירפוקס. רשימת ה- VPNs בחינם כוללת את כל ה- VPN של פיירפוקס שיש להם מתקנים ותכונות טובים יותר בהשוואה לאלפי ה- VPN החינמי שאינם בטוחים עבורך כלל..

עם זאת, ל- VPNs אלה יש גם שירות פרימיום, ולצורך כך הם מגבילים מאוד את התכונות שלהם עבור משתמשי הגרסאות החינמיות, כך שהם חייבים לעבור לתכנית הפרימיום. מצד שני, לרוב יש להם מחיר גבוה בהשוואה לשירותים בתשלום שנדונו לעיל.

להלן כמה סיבות בולטות שעבורן כדאי להימנע משיקול VPN בחינם;

 • הם נותנים לך רק חיבור מכשיר יחיד
 • לרוב נותנים לך שרת VPN אחד בלבד או רק להתחבר אליו, ומסיבה זו יש לך אפשרויות מוגבלות מאוד לביטול חסימה וזרם..
 • אתה עשוי לראות הצהרת מדיניות ללא יומן, אך ספקי ה- VPN החינמיים מרוויחים כסף באמצעות מכירת נתוני משתמשים.
 • רוב הזמן צריך לחוות מודעות וסרטוני וידאו פולשניים.
 • VPNs אלה עמוסים משתמשים רבים, ובגלל זה אתה תמיד צריך להתמודד עם בעיות המהירות. סיבה נוספת שמהירותך איטית היא שספקי ה- VPN האלה מכריחים אותך לעבר מנוי הפרמיה שלהם.
 • שירות לקוחות אינו מצוין ובעיקר אתה צריך לחכות זמן רב לקבלת הפתרונות או התשובות לסוגיות שלך.

סיכום: VPN של Firefox הוא חיפוש חיוני שעבורו אנשים רבים מבולבלים. לכן, החלטנו לפתור את כל החששות ברשימות VPN של Firefox ו- VPN של Firefox בתשלום הכוללות תכונות חשובות. כמו כן, כל VPNs הנדונים הם בעלי מוניטין ובעלי ביקורות מעולות מהמשתמשים.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me