بهترین VPN برای FireFox و افزونه های رایگان VS Paid VPN

[ware_item id=33][/ware_item]

امروزه افراد به مرورگرهایی می روند که دارای ویژگی های پیشرفته ای هستند و به طور مداوم خدمات خود را به روز می کنند. در میان این مرورگرهای محبوب ، یکی Firefox است که پیشرفتهای خاصی دارد که دیگران فاقد آن هستند.


به عنوان مثال ، Firefox به شما امکان می دهد تنظیمات مرورگر را به صورت دستی تغییر دهید که به کاربران اجازه می دهد مرورگر را مطابق نیاز خود تنظیم کنند. شما نمی توانید ترافیک خود را رمزگذاری کنید یا آدرس IP خود را بدون Firefox VPN مخفی کنید.

VPN ابزاری استاندارد است که بیشتر افراد برای اهداف مختلفی از جمله انسداد ، جریان ، تورنت و عمدتاً برای امنیت و حفظ حریم خصوصی از آن استفاده می کنند..

مرورگر Firefox از VPN های خاصی پشتیبانی می کند که در این میان شما باید بهترین VPN را برای Firefox انتخاب کنید و برای آن موارد خاصی وجود دارد که باید به دنبال آنها باشید..

قبل از در نظر گرفتن VPN Firefox چه باید جستجو کرد

چند ویژگی وجود دارد که اثربخشی یک سرویس VPN را تعیین می کند. با این وجود ، دانستن این موارد مهم می تواند هنگام انتخاب یک VPN برای خود ، به نفع شما باشد. بنابراین ، ما نکات مهمی را که باید قبل از انتخاب Firefox VPN انتخاب کنیم ، تقسیم کرده ایم.

1 - پوشش سرور گسترده

مکان سرور چیز مهمی در کنار تعداد سرورهای ارائه دهنده VPN است. اگر یک VPN Firefox فقط در مناطقی مانند چین ، روسیه ، انگلیس ، ایالات متحده و سایر کشورها دارای چند سرور باشد ، ممکن است در تورنت و انسداد محتوا با مشکل روبرو شوید..

دلیل این امر این است که این کشورها قوانین سختگیرانه ای دارند و ممکن است با این IP های منطقه ای با محدودیت هایی روبرو شوید.

2 - پروتکل های امنیتی

امنیت اساسی ترین و مهمترین ویژگی برای فرد است که سرویس VPN را انتخاب می کند. ببینید VPN مورد نظر شما دارای ویژگی رمزگذاری 256 بیتی است یا خیر. این رمزگذاری درجه نظامی است که امن ترین محسوب می شود. در این میان ، ارائه دهنده VPN باید دارای پروتکل های امنیتی کارآمد ای باشد که برای کاربران باز باشد تا بتوانند مطابق نیاز خود انتخاب کنند..

3 - سرعت سریع

سرعت سریع تقریباً در هر اجرای اینترنت مخصوصاً پخش و بارگیری سنگین ضروری است.

4 - خط مشی بدون ورود

تقریباً همه ارائه دهندگان VPN ادعا می کنند که سیاست عدم ورود به سیستم را دارند ، اما برخی از آنها اظهارات مبهمی در مورد نگهداشت سیاههها و داده های کاربر دارند. بنابراین ، مطالعه دقیق سیاست حفظ حریم خصوصی ارائه دهنده VPN که انتخاب می کنید ضروری است. 

پهنای باند نامحدود 5

در صورت وجود پهنای باند یا محدودیت اطلاعات در خدمتی که انتخاب می کنید ، می توانید افت ناگهانی سرعت یا پهنای باند را تجربه کنید. با این حال ، همه خدمات محبوب VPN پهنای باند نامحدودی را برای کاربران خود ارائه می دهند ، به همین دلیل می توانند به راحتی محتوای بزرگ را بارگیری و پخش کنند.

5 بهترین VPN رایگان برای برنامه های افزودنی فایرفاکس

بیشتر تلاش افراد برای VPN های رایگان ممکن است به دلیل این باشد که این پدیده تازه وارد هستند و نمی خواهند در صورت وجود سرویس خطا ، پول خود را از دست دهند. متأسفانه ، اکثر خدمات رایگان اکنون کانالی برای بدست آوردن اطلاعات شخصی یک فرد هستند تا بتوانند از این طریق سود ببرند.

بنابراین ، ما برخی از فایرفاکس رایگان VPN کافی فهمیدیم تا از تله های جعلی در امان بمانید.

1 - Zenmate VPN | VPN رایگان برای Firefox

vpn برای فایرفاکس - zenmate

Zenmate یک VPN رایگان است و همچنین دارای یک نسخه پولی است. Zenmate VPN یک ارائه دهنده رایگان VPN رایگان است که به راحتی قابل استفاده است و به عنوان VPN Firefox نصب می شود..

آنها چهار نسخه (هنگ کنگ ، آلمان ، ایالات متحده و رومانی) را با نسخه رایگان در اختیار شما قرار می دهند. با رمزگذاری داده ها ، Zenmate VPN همچنین تبلیغات مزاحم را مسدود می کند و ادعا می کند که اطلاعات کاربر را حفظ نمی کنند.

آنها همچنین فایروال NAT و داده نامحدودی را برای مشتریان رایگان VPN فراهم می کنند. مقدار قابل توجهی از ویژگی ها به انتخاب حق بیمه مشروط شده است.

2 - Betternet VPN | انتخاب بهتر VPN برای Firefox

Betternet-VPN-بررسینکته بسیار مهم در مورد این Firefox VPN این است که شما نیازی به تهیه اطلاعات شخصی و حتی آدرس ایمیل ندارید. VPN Betternet نیازی به ثبت نام ندارد و شما نمی توانید در حین مرور اینترنت تبلیغات را مشاهده کنید.

با یک سرویس ساده و کاربردی آسان ، یک اتصال یک شیر به شما ارائه می شود. این ادعا ارائه خدمات سریع است اما ممکن است با اتصال VPN رایگان با سرعت کم روبرو شوید. همچنین ، ممکن است برخی از تبلیغات ویدیویی را با Betternet VPN مشاهده کنید.

آنها همچنین ادعا می کنند که سیاست عدم ورود به سیستم را دارند ، اما واقعیت باقی مانده است که آنها داده های مبهم و مشخصی را حفظ می کنند.

3 - Dot VPN Firefox Extension

بهترین VPN برای FireFox و افزونه های رایگان VS Paid VPNنسخه رایگان DotVPN رمزگذاری داده های شما را به 4096 بیتی می دهد و تقریباً 10 میلیون بار در سراسر دنیا بارگیری می کند.

DotVPN پهنای باند نامحدود و دسترسی به 12 سرور را در اختیار شما قرار می دهد. با این حال ، آنها در وب سایت رسمی خود اعلام می کنند که خدمات DotVPN با گذشت زمان کاهش می یابد. ما به دلیل بررسی ها و کاربرانی که برای نسخه رایگان به دست آورده است ، ما DotVPN را در Firefox VPN ذکر کرده ایم.

با این حال ، شما باید به مقایسه نسخه رایگان و سرویس های برتر DotVPN ، حداقل ویژگی ها را بدهید.

4 - Hotspot Shield VPN

بهترین VPN برای FireFox و افزونه های رایگان VS Paid VPNسپر Hotspot از جنبه های مختلف می تواند به عنوان بهترین VPN رایگان لیست شود ، و با مشخصات دیگر ، به عنوان بهترین VPN رایگان Firefox نیز ارائه می شود. Hotspot Shield ادعا می کند که آنها تقریباً 200 میلیون بار بارگیری کسب کرده اند و VPN با تمام دستگاه های محبوب مانند Windows ، Mac ، iPhone ، iPad و همچنین دستگاه های Android سازگار است..

این Firefox VPN با راه اندازی آسان یک کاربرد ساده را فراهم می کند. برای ارتباط با این ارائه دهنده VPN ، یک سرور U.S دریافت خواهید کرد. بنابراین ، شما فقط می توانید محدودیت های محتوای ایالات متحده را بشکنید. Hotspot Shield روزانه 1 گیگابایت محدودیت داده به شما می دهد که برای اکثر کاربران کاملاً ناکافی است.

با استفاده از نسخه نخبگان Hotspot Shield ، مکان سرور به بیش از 20 افزایش می یابد. همچنین ، خدمات پرداخت شده آنها بدون آگهی بوده و از داده های محدودیت بیشتری برخوردار است.

5 - CyberGhost VPN

بهترین VPN برای FireFox و افزونه های رایگان VS Paid VPN

CyberGhost VPN با اکثر سیستم عامل ها و دستگاه هایی از جمله مک ، ویندوز ، iOS و تلفن های اندرویدی نیز سازگار است. علیرغم اینکه در Firefox VPN ذکر شده است ، CyberGhost VPN از تمام ترافیک اینترنت و نه فقط از مرورگر Firefox محافظت می کند..

با نسخه رایگان آنها ، شما فقط به یک جلسه سه ساعته فقط با استفاده نامحدود از داده ها محدود می شوید. این امکان را به کاربران نسخه رایگان می دهد تا از 15 کشوری که سرورهای CyberGhost در آن قرار دارند با 15 کشور سرور ارتباط برقرار کنند. آنها رمزگذاری 256 بیتی ایمن را از طریق OpenVPN اما برای کاربران Windows ، OS X و Android فراهم می کنند. برای IOS نسخه برتر آنها را خریداری کرده اید.

3 بهترین VPN پرداخت شده برای FireFox

تقریباً همه ما مجذوب کلمه "آزاد" می شویم ، اما فقط وقتی مجهز به مشکلات و مشکلات اضافی نیستند. در مورد خدمات VPN نیز همین مورد است. بیشتر افراد به دنبال ارائه دهندگان رایگان VPN هستند. با این حال ، بسیاری از آنها موفق به پیدا کردن یک کارآمد و یا به زودی پس از انتخاب یک سرویس رایگان ، مجبور به تغییر نسخه برتر از آن VPN یا مجبور به ترک هستند..

برای حل این مشکل بیشتر کاربران اینترنت ، ما VPN های مقرون به صرفه را طبقه بندی کرده ایم که به همان اندازه کارآمد هستند و می توانند بهترین VPN برای کاربران Firefox باشند..

1 - NordVPN | بهترین گزینه

nordvpn برای mostsecurevpn

طرفداران

 • محدودیت پهنای باند ندارد
 • حفاظت نشت DNS
 • خط مشی بدون ورود به سیستم
 • عملکرد کافی سرعت
 • به اشتراک گذاری فایل P2P و سهولت تورنت
 • 6 اتصال دستگاه به طور همزمان

منفی

 • یک آزمایش رایگان پیچیده است

NordVPN دارای بسیاری از ویژگی های برجسته است ، و آنها بسته های شگفت انگیزی برای ارائه questers VPN دارند. مهمترین چیز این است که شما مجبور نیستید تمام پول خود را که خطر دارد ریسک کنید. اگر این ویژگی ها را دوست ندارید یا مشکلی ندارید ، آنها 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند.

با این حال ، فرایند حل مسئله NordVPN بسیار عالی است زیرا به شما خدمات پشتیبانی تمام وقت (24/7) خدمات مشتری ارائه می دهد که آنها یک کادر آموزش دیده دارند..

مهمترین چیز برای VPN ، امنیتی است که فراهم می کند. NordVPN یک پروتکل امنیتی دوستانه با موبایل ، IKEv2 / IPsec به همراه PPTP ، L2TP ، IPSec و OpenVPN به شما ارائه می دهد. چند ویژگی امنیتی متمایز وجود دارد که فقط با این Firepox VPN مانند Onion over Tor ، Automatic Kill Switch و Double VPN در دسترس هستند. تمام این ویژگی ها امنیت و حفظ حریم شخصی کاربران NordVPN را بدون توجه به کدام برنامه قیمت گذاری در آنها افزایش می دهد,

این برنامه های قیمت گذاری ارائه شده توسط NordVPN است.

 • 1 ماه [11،95 دلار در هر ماه]
  این ابتدایی ترین طرح بدون هیچ تخفیفی است. همچنین ، شما باید هر ماه مراحل اشتراک را انجام دهید.
 • 6 ماه [7.00 دلار در هر ماه - 42 دلار به مدت 6 ماه]
  این طرح هر ماه 41٪ تخفیف به شما ارائه می دهد و شما باید برای یک دوره 6 ماهه در مجموع 42 دلار پرداخت کنید.
 • 12 ماه [5.75 دلار در هر ماه - 69 دلار برای 12 ماه]
  این بسته قیمت گذاری با تخفیف ماهانه 52٪ همراه با افزودن تنها 17 دلار به برنامه شش ماهه ارائه می شود.

برخلاف بیشتر خدمات VPN ، NordVPN دو بسته قیمت گذاری بیشتر برای مدت زمان محدود با تخفیف های شدید و مقرون به صرفه دارد.

 • 2 سال [3.28 دلار در هر ماه - 79 دلار در 24 ماه]
 • 3 سال [2.75 دلار در هر ماه - 2.75 دلار برای 36 ماه]

2 - ExpressVPN

expressvpn برای کروم

طرفداران

 • سرعت سریع فروزان است
 • شبکه سرور گسترده
 • تقسیم تونل
 • 3 اتصال همزمان 

منفی

 • محاکمه رایگان در دسترس نیست
 • کمی گرانقیمت

ExpressVPN بهترین VPN در بین کلیه خدمات VPN است ، اما دلیل اینکه ما آن را در این لیست VPN Firefox قرار دادیم این است که آنها کمی نسبت به سایر ارائه دهندگان VPN کمی گرانتر هستند. اما وقتی صحبت از ویژگی ها می شود ، ExpressVPN قابل اطمینان ترین و پیشرفته ترین خدمات را به شما ارائه می دهد.

به دلیل عملکرد صاف و رضایت بخش ، کاربران ExpressVPN با این ارائه دهنده ادامه می دهند ، و از میزان کمی بالاتر نگرانی ندارند. همانطور که توسط ExpressVPN ادعا شده است ، آنها سریعترین VPN در میان همه هستند ، و این درست است. وقتی Express VPN را آزمایش کردیم ، سرعت بارگیری و بارگذاری مشابه بدون اتصال VPN بود.

در رابطه با امنیت ، ExpressVPN ترافیک شما را با رمزگذاری درجه نظامی الگوریتم AES 256 بیتی رمزگذاری می کند. آنها پروتکل های امنیتی PPTP ، L2TP ، SSTP و SSH را ارائه می دهند. می توانید بین این پروتکل ها انتخاب کنید و مورد دلخواه را از طریق پیکربندی دستی یا نرم افزار تنظیم کنید.

با این وجود ، شما همچنین می توانید از ریسک تست خدمات و کارایی ویژگی ExpressVPN بدون استفاده از ضمانت 30 روزه برگشت پول استفاده کنید..

برنامه های قیمت گذاری ارائه شده توسط ExpressVPN عبارتند از:

 • 1 ماه [12،95 دلار در هر ماه]
 • 6 ماه [9،99 دلار در هر ماه - 59،95 $ صورتحساب در هر 6 ماه]
 • 12 ماه [8.32 دلار در هر ماه - 99،95 $ صورتحساب در هر 1 سال] * توصیه می شود *

3 - دسترسی به اینترنت خصوصی

دسترسی به اینترنت خصوصی برای کروم

طرفداران

 • پروکسی SOCKS5
 • برنامه های قیمت گذاری مقرون به صرفه
 • خط مشی بدون ورود به سیستم
 • پوشش سرور گسترده
 • 5 اتصال همزمان 

منفی

 • محاکمه رایگان نیست

دسترسی به اینترنت خصوصی همچنین یک VPN است که اگر در جستجوی بهترین VPN برای مرورگر Firefox هستید ، می توانید در نظر بگیرید. این شبکه سرور گسترده ای از 3200+ سرور در کشورهای مختلف از سراسر جهان دارد.

اگر در حال torrent کردن و یا اشتراک فایلهای تورنت هستید ، سپس PIA VPN گزینه سرور جداگانه P2P را برای شما فراهم می کند که برای سرعت غیر مجاز و پهنای باند نامحدود بهینه شده است. با این حال ، پروتکل های امنیتی که می توانید در این Firefox VPN انتخاب کنید عبارتند از: OpenVPN ، PPTP و L2TP.

PIA VPN دارای کاربرد ساده و یک کلیک اتصال به همراه برخی از ویژگی های کارآمد VPN است. این ویژگی های متمایز عبارتند از سوئیچ kill internet و محافظت هوشمند DNS. سوئیچ kill kill Internet شما را محافظت می کند و به طور خودکار اینترنت خود را در صورت از دست دادن اتصال VPN قطع می کند. با استفاده از چنین عملیاتی ، ترافیک اینترنت شما از ظاهر غیرقابل رمزنگاری به snoopers داده ناشناس و ایمن باقی می ماند.

مهمتر از همه ، بسته های قیمت گذاری PIA VPN همراه با ضمانت 7 روزه برگشت پول ، مقرون به صرفه و قابل توجه است. برنامه های قیمت گذاری دسترسی به اینترنت خصوصی:

 • 1 ماه [6.95 دلار در هر ماه]
 • 6 ماه [5.99 $ در هر ماه - 35.95 $ صورتحساب در هر 6 ماه]
 • 1 سال [3.33 دلار در ماه - 39،95 $ صورتحساب در هر 1 سال] * توصیه می شود *

چرا از انتخاب VPN رایگان خودداری می کنید

در اینجا در این مقاله ، شما هر دو بهترین VPN برای Firefox (پرداخت شده) و بهترین VPN رایگان را برای Firefox در اختیار شما قرار داده ایم. لیست VPN های رایگان شامل کلیه VPN Firefox است که در مقایسه با هزاران VPN رایگان که اصلاً برای شما امن نیست از امکانات و ویژگیهای بهتری برخوردار هستند..

با این حال ، این VPN ها دارای خدمات برتر نیز هستند و به همین منظور ، ویژگی های آنها را برای کاربران نسخه رایگان بسیار محدود می کنند تا باید به برنامه حق بیمه تغییر دهند. از طرف دیگر ، آنها بیشتر در مقایسه با خدمات پولی که در بالا مورد بحث قرار می گیرند ، قیمت بالایی دارند.

در اینجا دلایل برجسته ای وجود دارد که باید از در نظر گرفتن VPN رایگان خودداری کنید.

 • آنها فقط یک اتصال دستگاه واحد به شما می دهند
 • بیشتر شما فقط یک یا فقط یک سرور VPN به شما داده می شود که بتوانید با آن ارتباط برقرار کنید و به همین دلیل گزینه های بسیار محدود برای انسداد و جریان را دارید.
 • ممکن است بیانیه خط مشی بدون ورود را مشاهده کنید ، اما ارائه دهندگان رایگان VPN از طریق فروش داده های کاربر درآمد کسب می کنند.
 • بیشتر اوقات شما باید تبلیغات و فیلم های مزاحم را تجربه کنید.
 • این VPN با تعداد زیادی از کاربران شلوغ است ، به همین دلیل همیشه باید با مشکلات سرعت روبرو شوید. دلیل دیگری که سرعت شما کند است این است که این ارائه دهندگان VPN شما را وادار به اشتراک حق بیمه خود می کنند.
 • خدمات مشتری عالی نیست و بیشتر شما باید منتظر دریافت راه حل ها یا پاسخ به مشکلات خود باشید.

نتیجه: Firefox VPN تلاش اساسی است که در آن بسیاری از افراد گیج می شوند. بنابراین ، ما تمام لیست نگرانی ها را با لیست های رایگان Firefox VPN و Paid Firefox VPN که دارای ویژگی های ارزشمندی هستند برطرف کردیم. همچنین ، کلیه VPN های مورد بحث معتبر بوده و از نظر کاربران بسیار عالی است.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me