بهترین VPN رایگان برای FireStick و Amazon Fire TV

[ware_item id=33][/ware_item]

Amazon Fire TV Stick و Fire TV دستگاه های بزرگ افزونه ای هستند که باعث می شود جریان ساده و آسان در تلویزیون HD انجام شود.


کاربران Kodi از این سادگی و انعطاف پذیری تشکر می کنند که بتوانند با استفاده از بستر آمازون ، مرکز رسانه های خود را بر روی استروئیدها راه اندازی کنند..

با این حال ، به دلیل محدودیت های جغرافیایی و ترول های حق چاپ ، محتوای زیادی مسدود می شوند ، نمایش های مختلف و جریان های ورزشی به یک VPN احتیاج دارند که با Kodi هموار است. نکته مهم دیگر این است که شما همچنین می خواهید از طریق ارائه دهنده خدمات خود فشار را دور بزنید.

Amazon FireStick دسترسی مستقیم به Google Play ندارد. بنابراین ، باید برنامه VPN APK خود را کنار بگذارید. استفاده از VPN با FireStick خود علم موشکی نیست. ضروری است که یک ارائه دهنده VPN که بارگیری مستقیم فایل APK خود را ارائه می دهد ، در نظر گرفته شود.

VPN رایگان ابزاری شبکه ای است که شما را قادر می سازد بدون حضور یک پنی در هر اشتراک ، تمام حضور آنلاین خود را مخفی و محافظت کنید. با استفاده از VPN رایگان می توانید از تمام خدمات لازم لذت ببرید. با این حال ، شما هنوز هم از استفاده از برخی از ویژگیهای اساسی ممنوع خواهید شد.

همه VPN ها با FireStick به بهترین وجه کار نمی کنند. اگر به همین ترتیب به دنبال VPN رایگان در FireStick هستید ، نگران نباشید زیرا ما نظرات بهترین VPN های رایگان را در FireStick ارائه می دهیم. این VPN ها بی عیب و نقص کار می کنند و بهترین نتایج ممکن را کسب می کنند.

7 بهترین VPN رایگان برای FireStick Fire TV:

1 - ExpressVPN:

سریعترین VPN برای تلویزیون FireStick

ExpressVPN برای بهترین کیفیت برنامه های خود مانند یک برنامه اندرویدی کاملاً جدید که به خوبی با دستگاههای پخش مبتنی بر Android کار می کند ، بهترین گزینه در نظر گرفته می شود. این برنامه شامل TV TV Fire و Amazon TV Fire است. در آمازون آتش تلویزیون استیک با کنترل از راه دور کارگردانی شده است. هنگامی که آن را آتش می کنید ، برنامه به سرعت مکانهایی را ارائه می دهد که بهترین سرعت اتصال را در اختیار شما قرار می دهند.

ExpressVPN پشتیبانی فنی برجسته ای را ارائه می دهد که شامل راهنمایی های زیادی است. علاوه بر این ، شما گزینه عالی چت زنده 24/7 دارید و همچنین در صورت مناسب بودن می توانید به راحتی از طریق ایمیل در تماس باشید..

2 - IPVanish:

به خاطر عملکرد آن شناخته شده است

IPVanish بطور خاص در هر دو جبهه اجرا می کند. این شامل هر دو اتصال کوتاه و بلند هوپس با سابق پنج برابر سریعتر از سایر رقبا است. به عنوان یک نتیجه ، افزایش متوسط ​​قابل توجهی 15٪ در سرعت بارگیری نشان می دهد. در IPVanish انتخاب گسترده ای برای سرورها همراه با پوشش چشمگیر جهانی وجود دارد.

این برنامه اختصاصی برنامه تلویزیونی Fire TV است که به راحتی تنظیم و استفاده از آن آسان است. علاوه بر این ، همچنین دارای برخی از گزینه های موجود مانند سوئیچینگ خودکار IP و بهینه سازی سریع سرور. از FireStick نسل اول پشتیبانی نمی کند. IPVanish همچنین به دلیل عدم نگهداشتن اطلاعات ورود یا حتی اتصال در حین استفاده از سرویس شناخته شده است.

3 - NordVPN:

امن ترین و VPN را امن کرد

شناخته شده است که NordVPN بهترین عملکرد را در کنار سرعت های استثنایی و چشمگیر با اتصالات کوتاه و همچنین برخی از نتایج مفید در مسافت های طولانی ارائه می دهد. مانند IPVanish ، در NordVPN نیز سرورهای زیادی برای انتخاب وجود دارد. در اینجا ارائه دهنده آموزشهایی در مورد چگونگی تنظیم روتر شما با VPN یا به اشتراک گذاری اتصال VPN از سیستم شما ارائه می دهد ؛ می توانید از این سرویس با FireStick استفاده کنید. در زمان اخیر ، یک برنامه Android TV اختصاصی نیز وجود دارد که می توانید آن را از فروشگاه برنامه آمازون بارگیری کنید و می توانید از آن با Fire TV استفاده کنید..

NordVPN همچنین در جبهه امنیتی قرار دارد. این رمزگذاری و پشتیبانی از داده های مضاعف را برای کلیه پروتکل های امنیتی کلیدی ارائه می دهد. علاوه بر این ، هیچ سیاستی برای ورود به سیستم وجود ندارد که کاربران را به خود جذب و تحت تأثیر قرار دهد.

4 - CyberGhost:

گشت و گذار ناشناس

CyberGhost یکی دیگر از VPN است که برای Kodi طراحی شده است. CyberGhost VPN اساساً برای کاربران Kodi است و همچنین VPN رایگان برای Kodi تجربه بسیار خوبی را برای شما فراهم می کند. ادعا می کند که اتصال به اینترنت شما با ابزار بیت 256-AES رمزگذاری می شود. با این کار ، هکرها / مهاجمان هزاران سال طول می کشد تا اطلاعات شما را سرقت یا هک کنند.

در این VPN رایگان ، سبک ها و روش های مختلفی خواهید داشت که می توانید به صورت ناشناس گشت و گذار کنید. شما به راحتی می توانید در برنامه ها و فیلم های محدود تلویزیونی پخش کنید و همچنین می توانید ناشناس باشید. در CyberGhost کل رابط بصری است که پس از اتصال سرعت اینترنت بی تأثیر باقی می ماند.

5 - Windscrib VPN:

ویژگی های رمزگذاری قوی

Windscrib VPN به دلیل ویژگی کلاه داده رایگان ، معروف است. شناخته شده است که یکی از بهترین VPN رایگان است که بستگی دارد تا شبکه خود را بر این اساس پنهان کند. این VPN دارای ویژگی اشتراک گذاری فایل P2P است که می توانید به راحتی و بدون اشتراک مشترک از آنها استفاده کنید. Windscrib VPN در Amazon Firestick موجود است و می توانید آن را از آنجا نصب کنید.

Windscrib VPN یک شرکت مستقر در کانادا است که کلیه عملکردهای مهم را ارائه می دهد و مجموعه ای از ویژگی های هیجان انگیز را به کاربران منتقل می کند. اما فارغ از بروزرسانی مداوم عناصر مختلف از ارائه دهنده VPN ، همه چیز در مورد این VPN خوب و مناسب نیست. به عنوان مثال ، سرورهای VPN محدود در کشورهای خاص مانند کانادا ، هنگ کنگ ، آلمان ، هلند ، انگلیس و ایالات متحده وجود دارد..

6 - VPN TunnelBear:

دسترسی رایگان به اینترنت

اگر به دنبال VPN برای پوشاندن فعالیت اینترنتی خود از همه شبکه های عمومی هستید ، پس باید TunnelBear VPN را امتحان کنید زیرا این بهترین گزینه ها را ارائه می دهد. می توانید آن را از برنامه آمازون FireStick نصب کنید. VPN رایگان چندین ویژگی خارق العاده و جالب مانند چند ورود و سازگاری در سیستم عامل های مختلف را نیز ارائه می دهد.

TunnelBear VPN دارای معایب مختلفی است. مانند آن سرورهای محدودی را برای نسخه رایگان فراهم می کند. پهنای باند شما را در 500 مگابایت قرار می دهد. اگرچه فقط با صدای جیر جیر در مورد آنها می توانید 1 گیگابایت اضافی دریافت کنید ، اما فقط 1.5 گیگابایت در ماه می آورد. به این ترتیب جریان شما محدود می شود.

7 - HideMe VPN:

پیکربندی امنیتی چشمگیر

مانند سایر VPN رایگان ، HideMe VPN به شما امکان می دهد هنگام اتصال به هر وسیله ای ، فعالیت آنلاین خود را تأمین کنید. HideMe VPN سازگاری بسیار خوبی با دستگاه های لینوکس ، ویندوز ، اندروید و iOS فراهم می کند. با استفاده از این VPN می توانید آزادی آنلاین خود را با توجه به خواسته های خود به حداکثر برسانید.

در برنامه رایگان HideMe VPN ، فقط سه مکان سرور برای انتخاب کاربران وجود دارد. علاوه بر این ، در هنگام اتصال به VPN رایگان ، پهنای باند محدود می شود.

چگونه می توانیم بهترین VPN را برای چوب TV Fire Amazon انتخاب کنیم?

عملکرد یک عنصر اساسی و حیاتی برای پخش است. به همین دلیل ، اولین انتخاب شما هنگام انتخاب VPN ، باید سرعت سریع و اتصالات قابل اعتماد باشد. اگر سرور کامل وجود داشته باشد ، در یافتن سرورهای سریع و سریع مفید و مفید خواهد بود. هرچه گزینه های بیشتری در اختیار داشته باشید ، نتایج مناسب تر VPN تولید می کند. حتی می توانید یک برنامه سبک داشته باشید که به هیچ وجه روی عملکرد شما تأثیر نخواهد گذاشت.

ضروری نیست که همیشه یک برنامه خارج از خانه برای Fire TV Stick پیدا کنید ، اما هنگامی که در دیدن آن موفق هستید ، یک جایزه است. اگر در مورد انتخاب خود دچار سردرگمی شدید ، نگران نباشید زیرا ما در هنگام انتخاب VPN برای چوب تلویزیون آمازون آمازون دستورالعمل هایی را ارائه می دهیم که باید دنبال کنید و نگاه کنید..

سرعت اتصال:

برای جریان عالی و ایده آل سرعت اتصال خوبی لازم است. به دلیل رمزگذاری ، سرعت VPN اغلب کند می شود. با این وجود ، کیفیت VPN نشان می دهد که نرخ شما کاهش می یابد. یک VPN با کیفیت خوب مانند NordVPN و ExpressVPN بدون تأثیرگذاری بر سرعت اتصال آنها ، رمزگذاری قوی را برای کاربران فراهم می کند. در حالی که برخی از VPN ها به دلیل موقعیت سرورشان سرعت خود را به طور پیوسته بهبود می بخشند.

قدرت رمزگذاری:

VPN ها نه تنها می توانند آدرس IP را مخفی کنند بلکه ترافیک اینترنت را به همراه اتصال رمزگذاری می کنند. با این حال ، پیشرفت پیشرفت تکنولوژی باعث شده است که هکرها / مهاجمان بتوانند به لایه رمزنگاری نفوذ کرده و از فعالیت های آنلاین خود جاسوسی کنند. امروزه بهترین VPN ها از رمزگذاری OpenVPN AES 256 بیتی استفاده می کنند که محافظت بیشتری در برابر انواع تهدیدات ایجاد می کند. بنابراین ، شما باید آن را نیز امتحان کنید.

خط مشی ورود به سیستم:

هدف اصلی VPN محافظت از شما در برابر چشمان خفه کننده است. با این حال ، با این کار ، آنها می توانند کارهایی را که در اینترنت انجام می دهید توسط سرورهای خود به طور کارآمد مشاهده کنند. بنابراین ، استفاده از VPN که فعالیتهای شما را حفظ نمی کند بسیار مهم است. علاوه بر این ، باید براساس تخصیص خارج باشد که هیچ قانونی برای نگهداری داده ندارد.

ویژگی های امنیتی:

همچنین انتخاب VPN که ویژگیهای جذاب خوبی مانند رمزگذاری قوی و سرعت سریع دارد ، ضروری است. با این حال ، بهترین ارائه دهندگان همچنین ویژگی های امنیتی اضافی مانند سوئیچ kill را ارائه می دهند. سوئیچ kill بسیار قابل اعتماد است زیرا هنگام قطع اتصالات VPN ، اتصال شما را جدا می کند. Kill breakers همچنین از قرار گرفتن در معرض فعالیتها و هویت شما محافظت می کند. از این رو ، برای همه کاربران VPN ضروری است زیرا محافظت بدون توقف را فراهم می کند.

خدمات پشتیبانی مشتری:

این یک چیز مهم است ، اما هنگام انتخاب سرویس VPN مورد غفلت قرار می گیرد. اگر برای اولین بار VPN را انتخاب می کنید ، باید به دنبال چیزی باشید که دارای خدمات عالی مشتری باشد. با این وجود ، اکثر VPN های خوب یک پایگاه اطلاع رسانی عالی را ارائه می دهند ، اما شما نمی دانید چه زمانی با استفاده از VPN در Firestick یا حتی نصب آن مشکل دارید..

یک VPN با خدمات عالی مشتری همیشه مفید است و خیلی چیزها را آسان تر می کند. به همین دلایل باید به دنبال VPN باشید که پشتیبانی 24 7 7 فعال و در قالب ایمیل های مختلف ، چت زنده ، بلیط و کمک از راه دور و حتی پشتیبانی تلفنی را ارائه می دهد..

کلمات نهایی:

اگر می خواهید تجربه تلویزیون آمازون FireStick خود را ارتقاء داده و بهبود ببخشید ، پس آنچه شما نیاز دارید VPN با کیفیت خوب است. انتخاب یک VPN خوب به شما امکان می دهد از هرجایی به همه محتوا دسترسی داشته باشید اما ضمانت می کند که شما در هنگام پخش از آمازون FireStick به سرعت سریعی ، همراه با پهنای باند ، نامحدود خواهید کرد..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me